De Karavaan deel 2

12-01-2012 12:48 420 berichten
Alle reacties Link kopieren




nieuwe ruimte om dingen van je af te schrijven, te delen, te vragen en om gezellig te kletsen!
Ah Thee, ik zie nu pas dat ik gisteren tegelijk met jou heb geschreven.



De problemen hebben te maken met een nieuwe modem en dat mijn laptop die niet kan vinden/detecteren. Zit nu op vaste PC. Maar eigenlijk kwam het op een moment dat forumpauze me niet slecht uitkwam.

Ben ook blij dat de mods niet meer steeds topics weghalen want ik heb nu niet het idee dat ik dingen snel moet lezen voordat ze weer verdwijnen. (de napraattopics e.d.)



Hoe het verder gaat: Best goed. Heb twee dagen lekker geschaatst en t is net of ik weer uit de winterslaap ben

Al die nachten dat ik wakker lag en dagen dat ik sliep: Ik voelde me net een soort mol.

Nu vier dagen achter elkaar op tijd opgestaan en de nachten lekker geslapen. Heb wel het gevoel dat een keer uitslapen fijn zou zijn, maar ik doe het niet. Dan liever wat eerder erin.



Moeilijk dat je een beslissing moet nemen over je auto. Ik heb 'gelukkig' nooit een auto gehad dus ik mis hem ook niet echt. Alleen voor grote/zware dingen vervoeren of als ik iets van MP wil hebben. Maar gelukkig wonen mijn ouders dichtbij en kunnen zij in zulke gevallen helpen.
Alle reacties Link kopieren
Mogguh

Moonlight, als het goed is staat er van mij een aanvraag om erbij te mogen.

Fijn dat je je fitter voelt. En inderdaad, forum- of computerpauze kan heel wat uitmaken. Beetje jammer dat het ding toch aantrekkelijk blijft.



Thee, volgens mij staan er twee konijnen op mijn ava. Nou ja, niet dat ik ze zie. De ava die ik voor de konijnen had slaat op het zwijgbeleid dat hier op viva gevoerd wordt en heb ik neergezet toen er weer eens een topic of een forummer was verdwenen. Maar ik vind hem stom.

Auto wegdoen: alleen als het echt behoorlijk uitmaakt. Zo'n ding is verdraaid handig als je aan het werk bent of wilt. Heb je by the way werkervaring waarmee je je bij detacheringsbureau's kan inschrijven? Betekent takkeveel reizen maar als je eenmaal gewaardeerd wordt ook wel een stabiele baan.



Ceci, schaatsen is leuk. Ik bak er ook niks van, maar wordt er in elk geval warm en blij van.
Alle reacties Link kopieren
hier gaat het redelijk goed. slapen gaat, eten en aankleden ook. arm is gezwollen en rood/blauw. ik lees wel, maar kan niet reageren. mijn vriend is een schat, zorgt echt goed voor me.

thee lastig van je auto, maar met ben je veel flexibeler. is er geen mogelijkheid een klein blikkie te kopen? of heb je die al?
Jeetje Pom, wat een rondje schaatsen al niet kan doen! Is het je pols van de hand die je "bent" (jeetje, wat een stomme vraag, weet even niet hoe het anders te omschrijven, dus je rechterpols als je rechtshandig bent?)

Maar even goed kalm aan, en laat je maar goed verwennen, neem alle hulp maar aan!



Thee, zolang het kan zou ik de auto houden! Zit zelf af en toe ook te dubben, maar vind het zoo makkelijk, en gebruik hem regelmatig.



Heerlijk dat schaatsen! Ben met Snaak een paar keer geweest, zij op de easygliders, en ik op mn snowboots :-) Heb alleen lage noren en krijg daar zo ontzettend last van mn enkels van, na 10 minuten ben ik dus uitgeschaats! Mss toch maar eens kijken naar schaatsen met zo'n harde schoen, maar daar vroegen ze nu de hoofdprijs voor!



Mamz, ik zag er idd ook 2 konijntjes in.



Ik ben ziehiek.. zomaar vanuit het niets, nouja niets, was al snotterig maar sinds tussen de middag ben ik niet warm te krijgen, enorm veel spierpijn en en heb een abonnement op de wc. Oppaskindje ligt in bed en Snaak zit op school, lig dus nu even lekker languit op de bank. Vraagouder zo maar even bellen dat ze voor morgen een andere oppas mag regelen, want dan blijf ik de hele dag in mn bed!
Maroon, ik heb schaatsen met een harde schoen en vind het wel heel prettig!

Vorig jaar had ik schaatsles en toen was het nadeel wel dat je minder makkelijk je enkels buigt en dus niet zo goed in de schaatshouding kunt.

Maar als er geen coach bij is schaats ik toch rechtop dus dan heb ik er geen last van



Pom, goed dat je wel kunt slapen en wat fijn dat je vriend zo'n lieverd is. Ik geloof dat ik nog nooit een negatief woord over hem gelezen heb



Wat vervelend dat je ziek bent Maroon. Zeker als je ook nog een kind onder je hoede hebt. Beterschap iig.



Ceci, ik lees in een ander topic dat je mogelijk add hebt. Ik heb nu een boek in huis van Karin Windt en ik lees zoveel herkenbare dingen.

Het is dat ik even in een 'gat' zit bij de GGZ qua hulpverlening, maar zou het graag daar aankaarten.

Nou ja dit is een mooi onderwerp voor hyves Wil er niet teveel over kwijt hier.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb 'ons' gevonden, we stonden alweer op pagina 3.



Maroon, ben je alweer iets fitter? (en ben je niet overstag gegaan voor de vraagouder?).



Nu jullie het zeggen zie ik VAAG iets van konijntjes in de ava van Mamz en ondanks dat ik al had zitten turen, zowel dichterbij beeldscherm als verderweg, had ik dat er niet uitgehaald.



Weet niet meer wie het vroeg maar ging of een oud barreltje geen optie was. Dit is al een barreltje, een Polo uit '96. Deze heb ik sinds juli 2011 en daarvoor had ik een Corsa uit 2002. Die werd door weinige km's/nog geen woon-/werkverkeer te duur in wegenbelasting want was diesel.



Spontaan afgesproken afgelopen nachten op het 'nog wakker' topic: vrijdag kook ik voor IBI en ga dan bij haar op bezoek in de instelling. Even bijkletsen en voor haar even geen magnetronmaaltijd. Ja, daar moeten we het wel in warm maken, maar ik bedoel niet een kant-en-klaar Appie geval.



Goh, zo is m'n agenda altijd leeg en nu do en vr leuke afspraak. Donderdag ga ik naar een vriendin, die woont in oude werkstad. Gaan we lekker even theedrinken/saucijzenbroodje eten bij een lunchroom/bakker waar ik altijd graag kwam.
Wat leuk Thee, dat je bij Iebs langsgaat.



Nu ik niet meer zo actief bij de wakkeren schrijf, is het wel jammer dat ik Iebs minder lees.

Anderen ook uiteraard maar met Ibi schrijf ik al heel lang, als je de topics op psyche meetelt.



Maar verder ben ik erg blij dat ik weer op normale tijden slaap, dus vooralsnog geen behoefte om te nachtbraken.



Heeft iemand nog iets gehad voor valentijn? Ik niet maar had dat ook niet verwacht.
Alle reacties Link kopieren
Ik krijg nooi iets voor Valentijn. Geen moeite mee. Meer moeite met dit jaar niks sturen naar exLief.
"Donderdag ga ik naar een vriendin, die woont in oude werkstad. Gaan we lekker even theedrinken/saucijzenbroodje eten bij een lunchroom/bakker waar ik altijd graag kwam."



Bedoel je hier??
Alle reacties Link kopieren
quote:yasmijn schreef op 14 februari 2012 @ 16:05:

"Donderdag ga ik naar een vriendin, die woont in oude werkstad. Gaan we lekker even theedrinken/saucijzenbroodje eten bij een lunchroom/bakker waar ik altijd graag kwam."



Bedoel je hier??Nee joh ('maf mens'), dat is me veuls te ver, het is op zo'n 20 km afstand. Je denkt toch niet dat ik met mijn reis-afkeer, naar de andere kant van het land ga voor een kopje thee. Ben Job Cohen niet !
Mogge..



Mijn fotocursus had ik van gisteren naar vandaag verplaatst, dus deze week net iets minder reizen door een internetloos-ma/di-hotel. Mocht kiezen welke kamer ik nam, dus dat werd de kamer met de twijfelaar Heb op een gegeven moment zo'n beetje diagonaal in/op bed gelegen.



Ondertussen beramen Mamz en ik nog een minimeet, want mijn project is verlengd.



Qua auto: ik mis hem op zich niet - heb ook geen rijbewijs - maar vermoed dat dat bij mijn laatste soll-actie wel een (stiekeme/extra) selectiecriterium was... Kijk af en toe met een schuin oog naar rijlessen, maar een auto is dan nog tien stappen verder..

Voor woon-werkverkeer zou het momenteel misschien de helft schelen qua tijd (als de files er niet zijn of meevallen), maar qua reiskosten krijg ik OV 100% vergoed (en ik kan suffen/staren/lezen onderweg).



Het goede dag slechte dag topic ligt redelijk plat, daar las ik o.a. IBI graag, misschien moet ik ook eens vaker de nachtbrakers lezen. Doe Iebs de groeten!



Het dooit weer, misschien de goede tijd om op schaats-koopjesjacht te gaan...
Alle reacties Link kopieren
Watervrouw, fijn dat je even minder hoefde te reizen en een nieuwe minimeet met Mamz is zeker leuk!

Ik zal niet vergeten Iebs de groeten te doen, haha mag wel een to do list(je) maken voor vrijdag
*Crosspost Thee postte voordat ik mijn eindeloze verhaal af had*



Kreeg een Valentijnsgroet van een goed doel, vond ik wel grappig. (gewoon digitaal zonder acceptgiro ofzo).



Verder heb ik er niks mee. Ooit op de middelbare school in een m/v vriendengroepje Valentijnskaarten uitgewisseld (Loesje-spreuken geloof ik, niet dat zoetige rode gedoe). Heb zo'n idee dat het sindsdien vercommercialiseerd is en ook meer iets 'extra' voor stelletjes ipv voor de 'vrijgezel die een oogje heeft op de andere vrijgezel'..

Verjaar deze week, dus als er geen "Gefeliciteerd" op stond had ik de kaartjes van vandaag Valentijnskaartjes kunnen noemen

Ik zal nooit weten of ik een ietsiepietsie anders over Valentijn zou denken als ik ergens in maart t/m januari jarig zou zijn...
quote:thee schreef op 14 februari 2012 @ 20:29:

[...]





Nee joh ('maf mens'), dat is me veuls te ver, het is op zo'n 20 km afstand. Je denkt toch niet dat ik met mijn reis-afkeer, naar de andere kant van het land ga voor een kopje thee. Ben Job Cohen niet !





Ik dacht het even door de saucijzenbroodjes

De lekkerste van heel het land bij de bakker hier, gheghe
Alle reacties Link kopieren
He, ik zie eindelijk ook mijn ava zoals die bedoeld is. En dat mijn konijnen er niet erg duidelijk opstaan. Maar ik vind het wel prima zo, ben een beetje zat van met ava's goochelen.



Maroon, beterschap voor vandaag. Hoop dat je je al iets beter voelt zodat je op je gemakje vrij kunt zijn.

Pom, het klinkt inderdaad alsof het de pols is die je 'bent'. Lastig hoor.

Thee, ik wist niet dat Iebs in een instelling zit (want absoluut niet in de wieg gelegd voor nachtbraker). Wens haar alle liefs van me als je wilt.

Moonlight, is de hyves al actief? Moet nog maar een nieuw verzoek om mee te mogen doen naar je sturen dan, of zit ik er al zonder dat ik het weet?

Watervrouw, fijn dat je de fotocursus kon verplaatsen. Twijfelaar klinkt helemaal prima natuurlijk. Zijn er hier meer vrijgezellen die opzien tegen het moment dat ze hun prinsheerlijke tweepersoonsbed moeten delen met een partner? Ik eerlijk gezegd wel.



Ik was de afgelopen week zoet met mijn mams (in ziekenhuis) en nu met Oudste die weer een rot verlopende proefwerkweek heeft. En die in tranen over zijn levensbeschouwing hing omdat dat dus géén afleiding is voor de dood van zijn vader. Wat voel ik me dan als moeder machteloos.
Mamzelle
Alle reacties Link kopieren
Dank je, Yasmijn.
Alle reacties Link kopieren
Ja, kan me zo goed voorstellen hoe machteloos je je dan moet voelen. Het is ook niet niks. Ook van mijn kant een welgemeentde





Yas, deze saucijzen zijn van ongeveer gelijke kwaliteit en smaak.
Ja de hyves is actief hoor! Je staat er al op.



Mijn hoofd doet het nog niet zo goed vanochtend. Begonnen aan een reactie schrijven maar ik krijg het niet verwoord. Misschien later!
Alle reacties Link kopieren
mamz

Ik weet niet zo goed wat ik moet zeggen , ik wens je veel kracht toe.



het is idd mijn rechterhand en ik ben rechts, maar ik ben eigenlijk beizijdig, dus het gaat wel. snijden, knopen dicht doen typen, alles kan met links ook, beetje langzamer. röntgen zag er goed uit, herstel gaat beter dan gedacht. wel heb ik een 3cm grote cyste op mijn linker eierstok, kom er ook nog wel bij. sorry voor de ego.
Tjee Pom, dat is naar!

Werd je daar al eerder voor onderzocht, dat dat nu ineens duidelijk is? Of kwam het bij een buikonderzoek naar boven?

(doet er eigenlijk niet toe maar ben verbaasd dat het bijna in één adem met de pols genoemd wordt)
quote:Moonlight82 schreef op 12 februari 2012 @ 15:00:

Yasmijn



Ik heb een hyve-groep gemaakt. Heb sommigen van jullie gemaild daarover. (wil je ook gegevens, mail dan ....) en zet hier dan even neer dat je gemaild hebt zodat ik weet dat je niet een Vervelend Mensch bent.

Ik heb gemaild vanaf nickname@dres
*zwaait terug naar Moonlight*



Watervrouw ik heb je gemaild.



Yasmijn als je ook op de hyve wilt dan laat je het maar weten. Er staat eigenlijk nog niks op maar binnenkort loopt het vast storm
je hebt 1-2 verzoekjes om goedkeuring.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven