Mode & Beauty alle pijlers

Haarkleuring allergie

02-03-2012 16:53 26 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi,



Ik heb een zeer zware allergie voor haarkleuringen, toch zou ik eens een kleurtje in mijn haar willlen want 24 jaar dezelfde haarkleur vind ik erg saai. Heeft iemand misschien ook een allergie voor haarkleuring en heb je al een product ontdekt waar jij wel tegen kan? Of iemand andere tips?
Ik weet niks van allergieën tegen kleurstoffen. Lijkt me wel lastig trouwens. Maar Henna zou misschien kunnen? Moet je wel van rood haar houden natuurlijk.
Alle reacties Link kopieren
Neem pure henna, van de biowinkel of zo. Groen poeder dat je zelf met water of thee tot een papje moet maken.
Alle reacties Link kopieren
Henna is er in verschillende kleuren, van lichtkoper tot donkerbruin.
Alle reacties Link kopieren
Hee snormel, ja henna had ik ook aan gedacht, dit hebben we ook geprobeerd op de binnenkant van mijn arm..ik zal de details besparen maar het was niet aangenaam wat er gebeurde haha dus jammer genoeg is henna ook geen optie
Alle reacties Link kopieren
Ik heb het ook. Gigantische jeuk, krabben tot pijnlijke plekken aan toe. Dik gezwollen oogleden alsof ik met een kater rond loop.. Ik ben bij de huisarts geweest en heb daar een fles emulsie voor gekregen. Zodra ik na het verven de jeuk en irritatie voel opkomen breng ik de emulsie aan. Ik laat het een nacht inwerken en het werkt prima. Daarna ben ik van alle ellende af. Gelukkig een grote fles gekregen, dus ik kan weer even vooruit, mocht ik mijn haar weer willen verven..
Ben je allergisch voor PDD? Een gevaarlijk ingredient in haarkleuringen die een extreme reactie kunnen veroorzaken. Wil je meer informatie dan kun je even op de onderstaande link kijken. Er worden ook producten gemoemd die 100 % natuurijk zijn.



heelnatuurlijk
Alle reacties Link kopieren
Hee bib, dat klinkt inderdaad niet fijn echt goed dat die emulsie helpt! maar mijn allergie is nog een stuk erger, Mijn hoofdhuid springt open en jeukt ik heb 3 dagen niks kunnen zien en mijn hoofd werd 2 keer zo groot..ik leek net frankensteijn! Ik had ook ademhalingsproblemen. Deed jij gewoon je haar kleuren en dan die emulsie?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ook een PPD allergie. Krijg hetzelfde als me-meis..



Mijn haar word gekleurd door iemand die echt weet wat ze doet. Ze raakt mijn hoofdhuid niet en werkt met folies.
Alle reacties Link kopieren
Idd, een PDD allergie mischien?

Daar heb ik zelf ervaring mee en heb een aantal jaar terug na een chemische verfbeurt vreselijke haaruitval gehad.

Henna is super, weinig mensen die daar op reageren. Wat gebeurde er precies met je arm TO?
Alle reacties Link kopieren
Misschien heb ik dan toch geen goede henna gehad en nu jullie het over PDD hebben zou dat het kunnen zijn, met mijn arm gebeurde hetzelfde als met mijn hoofdhuid, werd eerst heel dik en jeuken en die plek sprong open kwam vocht uit, heb mijn arm ook een paar dagen niet kunnen gebruiken en kreeg bloedvergiftiging uiteindelijk. En mijn date ging niet door omdat ik die arm had haha dus uiteindelijk had ik toen ook nog wat puberaal liefdesverdriet haha
Alle reacties Link kopieren
In Henna tattoos zit ook PPD, daar krijg je een soort brandwond van.
Heb het ook gehad; idd PPD allergie. Sindsdien nooit meer mijn haar durven verven. Leek net de GVR; hoofd moest bijna kaalgeschoren worden en ben er nog maanden beroerd van geweest.



Toevallig las ik er net ook iets over op Geen Stijl: http://www.powned.tv/nieu ... lingen_door_haarverf.html

En heb zelfs destijds verhalen gelezen over iemand die er aan overleden is (agv anafylactische shock)



Ik weet dat er in Amsterdam een kapperzaak zit die alleen met natuurlijke verf werkt. Zonder chemische troep. Misschien is dit soort verf wat voor je? (uiteraard voor de zekerheid ook eerst testen)
Alle reacties Link kopieren
quote:TaraD schreef op 02 maart 2012 @ 17:27:

In Henna tattoos zit ook PPD, daar krijg je een soort brandwond van.



Nou, in pure zuivere henna mag dat echt niet zitten hoor. Henna voor bodyart is het beste om je haar mee te verven, juist omdat het zuiver is. (zonder metaalzouten en zand ed)

Ik vraag me echt af waar TO het gehaald heeft? Wat voor kleur had je poeder?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb het destijds bij zo;n mystiek winkeltje gehaald, het poeder was groen. Ik ga het artikel eens lezen horizon
Echt verschrikkelijk! Ik raak nooit meer een reguliere haarkleuring aan! Moet je eens kijken klik
Alle reacties Link kopieren
Heb net het artikel gelezen en de foto's gezien..zo'n hoofd had ik dus ook! Daarom doodsbang om het weer te krijgen door een foutje
Alle reacties Link kopieren
Vreselijk. Hoeveel mensen gooien gewoon vanalles op hun hoofd zonder ergens bij stil te staan? (Ja, dat deed ik zelf ook)

Ik heb begrepen dat PDD vooral of enkel in donkere kleuringen voorkomt? Je weet nooit hoe het uitpakt maar het kan ineens mis gaan.
Alle reacties Link kopieren
Tjeezz, heb laatst een ander merk verf gebruikt en heb exceemachtige plekjes in mijn nek die nogal jeuken. Ik heb momenteel nogal veel stress en dacht dat het daardoor kwam. Mm, maar even naar de huisarts dan.
Alle reacties Link kopieren
quote:me-meis schreef op 02 maart 2012 @ 17:00:

Hee snormel, ja henna had ik ook aan gedacht, dit hebben we ook geprobeerd op de binnenkant van mijn arm..ik zal de details besparen maar het was niet aangenaam wat er gebeurde haha dus jammer genoeg is henna ook geen optie



Da's heel akelig. Maar daarom had ik het ook over pure henna van de biowinkel. want wat er in die oosterse winkeltjes allemaal aan god-mag-weten-wat voor rommel verkocht wordt.....

Als je zeker weet dat je toen pure henna hebt gebruikt en ook dáárvan die reactie kreeg, dan zou ik het opgeven. Heel zuur, maar je haar kleuren is dat niet waard.
Alle reacties Link kopieren
Ik schrok hier enorm van toen ik las. Ik heb net, heel naïf mijn haar geverfd, niet over nagedacht, doe ook nooit een allergietest. Ik schrok me rot. Ik heb gelijk gezocht op de ingredienten van mijn verf (Mousse van John Frieda) maar PPD zit er volgens mij niet in.... Gelukkig (voor mij). Misschien zou je dit eens kunnen proberen?
Alle reacties Link kopieren
quote:xjudith schreef op 02 maart 2012 @ 18:26:

Ik schrok hier enorm van toen ik las. Ik heb net, heel naïf mijn haar geverfd, niet over nagedacht, doe ook nooit een allergietest. Ik schrok me rot. Ik heb gelijk gezocht op de ingredienten van mijn verf (Mousse van John Frieda) maar PPD zit er volgens mij niet in.... Gelukkig (voor mij). Misschien zou je dit eens kunnen proberen?



ja zo deed ik dat ook altijd. Tot ik jeuk kreeg op mn hoofd. Toen ben ik gestopt met verven.

Nu enorme uitgroei. Ziet er niet uit maar ok.

Beter als jeuk!

Nu alleen nog jeuk op mn rug vanwege kaas allergie.
Alle reacties Link kopieren
Heb ook de mousse van John Frieda gebruikt en nu eczeem in mijn nek. Kan door stress komen, maar ik sluit een allergie ook niet uit.
To, zoals ik je hoor heb jij een ernstige allergie, iedere keer dat jij weer zo'n reactie teweeg brengt zal je kans op een analfalactische shock groter worden.

Ik raad je daarom ook aan geen goedbedoelde adviezen op een forum aan te nemen, jij kunt het je niet veroorloven te experimenteren met zo'n allergie (en je gezondheid).

Misschien kun je wel overleggen met een dermatoloog of hij/zij je kan adviseren.



Je gezondheid is belangrijker dan een kleurtje in je haar, echt!
Alle reacties Link kopieren
Ja Bor je heb gelijk alleen ik vind me haar zoo saai bruin haha, maar ik ga zeker eens met mijn huisarts praten over de PDD stof en dan zou ik inderdaad een naar een dermatoloog kunnen

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven