Mode & Beauty alle pijlers

Pfff rot huid.

19-03-2012 10:09 11 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik probeer het te negeren maar in het volle zonlicht is het weer duidelijk.



Mijn huid is nog steeds verschrikkelijk. Veel witte meeeters en hele grote porien en icepick littekens. Zie er veel ouder uit dan ik ben en makeup helpt ook niet. Primers en foundation gaan in de gaatjes zitten en lijken dan nog groter. En die zogenaamde pore minimizer producten werken bij mij helemaal niet.



Heb fruitzuurbehandelingen en microdermabrasiebehandelingen gehad, het hielp wel wat tijdens de kuur maar nu lijkt het zelfs erger dan voorheen.



Weet iemand of er iets is wat echt helpt? Laserbehandelingen of andere chemische gebeuren. Ik ben lichtgetint half suri en had gelezen dat bepaalde lasers niet konden ofzo.
Tek time you gon fine ants belly
Alle reacties Link kopieren
Wat voor ancticonceptie heb je?



Wat smeer en pruts je zelf aan je huid?



En ben je al eens bij je huisarts geweest hier mee?
Als je lasertherapie doet, dan heb je kans dat je hele donkere pigmentvlekken krijgt en het duurt heel lang eer je daar van af bent.

Het allerbeste dat je kunt doen is helemaal niets. Smeer na het wassen een eenvoudige dagcreme op en laat het verder rusten. Als je aan je huid blijft prutsen, dan is de kans groot dat het allemaal alleen maar erger word

Ik weet niet hoe oud je bent, maar als je een jonge huid hebt dan is de kans aanwezig dat het in de loop der jaren opknapt, tenzij je er aan blijft hannesen.
Alle reacties Link kopieren
Bij de hema hebben ze een facewash gel die overmatige talgproductie tegengaat. (paarse gel) Hij voelt niet agressief en ik heb het idee dat dat wel goed helpt.
Het beste is dit van binnenuit te behandelen, door geen varkensvlees meer te eten, weg te blijven van melkproducten, veel water te drinken en eens met je huisarts bespreken of je contraceptie wel goed is. Aan de buitenkant zou ik niets doen.
Alle reacties Link kopieren
Accepteer jezelf...

We zijn zoveel meer dan alleen onze huid...



Zelfacceptatie brengt vaak meer rust..

Of leer te relativeren!
Alle reacties Link kopieren
Hoi TO,



Hier ook iemand met een slechte huid. Je moet er niet meer mee gaan doen dan nodig. Je krijgt alleen maar meer schade aan je huid.



Ik reinig het dagelijks goed met een tea tree fasewash, een tonic en een créme. Daarnaast iedere 7 weken naar de schoonheidsspecialiste voor extra verzorging.



Houdt het goed schoon, verzorg het goed en ga juist in die porien niet meer vuiligheid zoals make - up in stoppen.
Alle reacties Link kopieren
Ik had ook altijd een beetje een onrustige huid. Soms vet, dan weer te droog, dan weer puisterig en dan weer schilferig.



Ik gebruikte van alles en op een gegeven moment was ik het zat. Ik dacht; ik doe eenvoudig. Ik was elek avond mijn gezicht en gebruik een simpele dag en nachtcreme ( met SPF en vitamine E, dat wel).



En warempel; mijn huid ziet er beter uit dan ooit! Zonder allerlei smeersels en moeilijke dingen. Gewoon de simpele wasgel van Etos huismerk en dag/nachtcreme.



Dus mijn advies: elke avond/ochtend mild reinigen en een simpele creme opbrengen. Verder niks. Heeft bij mij een wereld van verschil gemaakt
Alle reacties Link kopieren
Hi Sunkiss, ik had zelf een moeilijke huid. Mijn huisarts heeft mij een paar jaar geleden doorverwezen naar een dermatoloog. Ik bleek last te hebben van acne (o.a. tgv anticonceptie), maar ook kleine pukkeltjes bijna niet te zien (mee-eters). Een donkere huid is sowieso iets vetter en dus gevoelig voor acne.

Mijn huid was door de acne gevoelig voor ontstekingen.



De dermatoloog heeft aangegeven dat ik geen scrub of microdermabrasie mag gebruiken. De bovenste huidlaag was daardoor namelijk verdwenen waardoor het probleem alleen maar groter werd. Ik heb een lange behandeling gehad en wat zaken moeten veranderen. Inmiddels al jaren genezen en afgezien van een paar littekens op mijn wang heb ik een prima huidje.



Ik raad je kortom aan om eens met je huisarts te praten om te bezien of hij wil verwijzen naar een dermatoloog.

Veel sterkte, Amber
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Alle reacties Link kopieren
quote:Anthonius schreef op 19 maart 2012 @ 10:37:

Accepteer jezelf...

We zijn zoveel meer dan alleen onze huid...



Zelfacceptatie brengt vaak meer rust..

Of leer te relativeren!Dit vind ik wel wat makkelijk gezegd. In deze wereld waarin je met de mooiste schoonheden geconfronteerd wordt. Ik ben ervan overtuigd dat TO een remedie zal vinden die haar zal helpen en waardoor er een last van haar schouders zal vallen
Alle reacties Link kopieren
zelf heb ik vanaf mijn elfde een onrustige en vette huid. Vanaf mijn 16e heb ik iets gevonden waarmee het onder controle is. Maar ik weet niet of het ook voor jou werkt:



Minimaal 1 keer per week (of vaker als nodig) een masker gemaakt van Luvos uitwendig (reformwinkel) met heet water en 10 druppels tea tree oil (thursday plantation ook reformhuis). Daarnaast biergist tabletten en oppassen met vet eten en varkensvlees. Na het masker een vocht inbrengende gel/melk aanbrengen (niet vet). Ik ben gek op de producten van neoderma.



Zelf gebruik ik nooit cremes op mijn gezicht, alleen zonnebrandmelk op vakantie en na het masker.



Ik heb vanwege pigmentvlekken (door lang de pil slikken) de neoderma kruidenpeeling gedaan. Die is wel erg duur. Met name de eerste paar keer had ik daar goede baat bij.



Zoals iemand anders ook al schreef denk ik dat het bij jou ook aan de binnenkant zit (voedsel, mss een slechte darmwerking, stress). Veel uien en knoflook werkt antibacterieel van binnen uit. Als ik nu een pukkel heb smeer ik er aan de buitenkant een paar keer per dag tea tree oil op.



Heel veel suc6!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven