December 2011 - deel 2

11-04-2012 18:31 1408 berichten
Alle reacties Link kopieren
Deze mooie oase droogte uit..

...wat bleef was een woestijn.



Gelukkig hebben we buren, en die buren leven in een prettige oase. We mogen hier aanschuiven en onze dorst lessen met de mooie verhalen
Alleen ben je sneller, samen kom je verder!
Alle reacties Link kopieren
Oh, godzilla, dan zou ik gewoon overdrijven en zeggen dat pluk wel jeuk heeft. Dan heb je ze maar alvast mocht het in ene wel gaan jeuken!

Ik heb voor leliebabybolletje de zonnebrand van la roche-posay. Daar staat op dat ie zonder parfum en parabenen (wat dat zijn, geen idee) is. En minder chemische filters. Dat leek me wel erg fijn voor mijn leliebabybolletje. Ik weet namelijk dat veel kindjes naar reageren op zwitsal en nivea. Ik nam dus geen risico!

Dat uitzitten... Pfff.. Sterkte meiden!



Rouge, wat leuk! Babyverkering! Ik zag vandaag een rode mutsy in de appie. Toch stiekem gekeken of ik rougefils erin herkende (nee... Dit was meer een baby in de categorie "hollandsch welvaren") maar dat zou ook niet kloppen als hij op het kdv was



Mijn leliebabybolletje wordt steeds wijzer! Ze volgt (eindelijk!) haar badeendje! Ze weet ook dat als ze in de badkamer is, dat ze in bad gaat. Dan begint ze gewoon al te lachen! Uitkleden is dikke pret! Aankleden helaas niet... Vandaag rolde ze weer van buik naar rug, dus het is echt zo. Andersom blijft ze goed oefenen. Ze is gefrustreerd als ze ergens niet bij kan, maar als het haar wel lukt om iets te pakken... Dan eist ze ook echt complimentjes. Gillen en gieren, net zolang totdat ik haar de hemel in prijs :-)

Ze kan ook niet tegen kietelen, want dan spant ze al haar spieren aan (scheetjes!).. Helaas nog niet echt lachen... Maar dat komt nog wel! Liggen is voor watjes, op schoot zit ze alleen nog maar - anders wordt ze dus boos. En staan! Dat is helemaal de bom!



Maar goed.. Jullie lezen...Ik glim van trots! En ze is haar bedtijd aan het verschuiven. Dat was tussen 8 en half 9. Nu is het al tussen 7 en half 8! Nu twijfel ik wel een beetje of ik haar dan toch wel om 22.30 uur wakker moet maken voor een voeding... Zodat ze dan daarna haar lange ruk maakt?

Wat zouden jullie doen?
Alleen ben je sneller, samen kom je verder!
Alle reacties Link kopieren
Schaap, my pleasure!

Ik wil ook babyzwemmen met leliebabybolletje! Na de meivakantie. Anders mis ik 1 les en die moet ik zelf betalen. Nou.. Op die paar weken zal het niet aankomen



Oh, ik vind je errrrug dapper! Geen chocola! Ik zou dat een week volhouden. Vervolgens zou ik het pak hagelslag aan mijn mond zetten en hagelslag gaan lurken!
Alleen ben je sneller, samen kom je verder!
Alle reacties Link kopieren
Lelie, ik heb het in een grijs verleden een paar keer geprobeerd om rond een uur of 23 te voeden. Bij mij zonder succes. Schaapje werd amper wakker en kwam nog steeds rond de gebruikelijke uren snachts. Misschien had ik langer vol moeten houden, ik weet het niet.. Nu zitten we natuurlijk vast nog wel lang vast aan nachtelijke voedingen, want schaapje ligt om 19 uur in bed, en van 19 tot 7 is best lang!
Alle reacties Link kopieren
Hèhè hagelslag lurken Ik denk dat het wel gaat lukken, de grootste chocolade-freak hier in huis is MrSchaap (echt waar!) dus als hij dat nu gewoon een paar weken eet als ik er niet bij ben moet het goed komen!
Alle reacties Link kopieren
Nou ja, ik heb het ook al eens geprobeerd... Ook zonder succes.

Ik moet eerlijk zeggen dat ik de nachtvoedingen (nog) niet vervelend vind... Maar de omgeving *zucht*... Waarom trek ik me toch nog zoveel aan van de omgeving?
Alleen ben je sneller, samen kom je verder!
Alle reacties Link kopieren
Ik maak Rougefils wel wakker, ook vanwege de groei van Rougefils. Hier werkt het wel. Heeft geen garanties, want tijdens sprongetjes wil hij 's nachts wel een voeding, gelukkig niet iedere nacht



Shit nog een rode muts hier in de omgeving! Dat was Rougefils inderdaad niet! Die was gezellig het kdv onveilig aan het maken!



Wat goed van Leliebabybolletje!! Wij gaan douchen als Rougefils huilt en wij willen dat hij slaapt, als ik dan 3 minuten later onder de douche vandaan stap, dan slaapt hij. Hij wordt rustig van de douchestralen die hij hoort... Gelukkig is het de laatste tijd niet heel erg meer nodig.

We doen Rougefils 2 x per week in bad.

Hier ook zitten! Dat is leuk!



Schaap, wat goed dat je weet waar het aan zou kunnen liggen. Ben benieuwd naar het resultaat (maar dat is er al een beetje he?). Veel plezier met de babymassage morgen! En ja, vind het heerlijk dat het sprongetje voorbij lijkt te zijn. Deze was heel anders, de andere sprongetjes werden afgesloten met een hele dag huilen, dus ik wacht daar eigenlijk nog op. Maar hoeft natuurlijk niet!
Alle reacties Link kopieren
Als Leliebabybolletje een nachtvoeding wil, wil ze er 1 toch? Stomme omgeving..

Hier krijgt Rougefils er ook 1 hoor als hij honger heeft. Dan maar wat meer...
Alle reacties Link kopieren
Ja, normaal wel 1. Nu met de afgelopen regeldagen was het natuurlijk wel anders. Maar normaal kwam ze tussen 3 en 4 zo'n beetje. En als ze lelieman niet hoort, slaapt ze daana weer uit tot 7/8 uur.. (dat is dan weer wel mooi aan de nachten dat lelieman er niet is. Dan leer je dat ook )
Alleen ben je sneller, samen kom je verder!
Alle reacties Link kopieren
Wat zegt jou omgeving dan? Dat je savonds laat nog moet voeden? Of dat je snachts niet meer mag voeden?

Ik vind het nachtvoeden ook niet heel erg, als het er bij 1 blijft Alleen soms ben ik wel gesloopt door te weinig nachtrust. Vooral bij meerdere voedingen. Ik ben dan dus van het type die er geen doekjes om windt, dus als ik soms chagrijnig ben weten de mensen dat ze me met rust moeten laten! Ik vind het zonde van mijn toch al gebrekkige energie om met een fake glimlach te doen alsof de wereld fantastisch is! En ik moet zeggen, de meeste collega's en vrienden/familie weten die oprechtheid te waarderen. Maar aan de andere kant zien de meesten het ook als vrijbrief om mij te gaan vertellen hoe ik de situatie kan verbeteren. Ik heb al meerdere malen de opmerking gehad dat ik savonds laat nog maar moest voeden maar dat kap ik gelijk af met de mededeling dat dat niet werkt (bovendien moet ik kolven want anders heb ik overdag niet genoeg). En dat ik schaapje snachts maar gewoon moet laten huilen heb ik ook al vaak gehoord. Maar alleen al uit eigen belang kies ik daar niet voor, want dan lig ik toch alleen maar wakker en gefrustreerd te zijn!



Vind het toch opmerkelijk hoe iedereen maar denkt zich te kunnen bemoeien met mijn opvoeding. Vast allemaal goed bedoeld hoor! Maar ik word er zo ongelofelijk recalcitrant van! Alleen al omdat iedereen iets adviseert zou ik het dus mooi anders doen!
Alle reacties Link kopieren
Lelie, hier slaapt Pinkie vaak tegen 20uur (19uur flesje) en dan maken we hem altijd wakker rond 22.30 voor de laatste fles. Die drinkt hij altijd helemaal op en tukt daarna weer lekker verder tot een uur of 8 smorgens! Dat laatste flesje krijgt hij altijd op zijn kamertje en gaat na een boertje meteen terug naar bedje...

Het valt te proberen dus misschien, een laatste voeding rond 22.30! Maar goed ieder kindje is anders en je moet natuurlijk gewoon doen wat jij denkt dat werkt voor jou en leliebabybolletje!
Alle reacties Link kopieren
Goh wat ben ik toch ook een gefrustreerde wijsneus eigenlijk..... En een beetje advies is heus niet erg! Maar niet van iedereen, en gewoon niet altijd!
Alle reacties Link kopieren
Nou ja, dat dus.. Dat ik haar nog maar later moet voeden want 'dan slaapt ze wel door'. En inderdaad, ik heb om half 11 mijn kolfmoment ingebouwd, dus ik wil die eigenlijk ook niet kwijt...

...ik word ook wel chagrijnig van slaapgebrek, maar ik heb geen instortmomenten gehad. Komt waarschijnlijk ook door mijn vreselijk heerlijke werkweek ik slaap nog tot een uurtje of 9



Oh, morgen is het vrijdag de 13e. Leliebabybol krijgt haar tweede prikjes. Hopelijk is de datum niet zo onheilvoorspellend als dat ie klinkt. Ben dus wel heeeel benieuwd hoe lang mijn meisje is!
Alleen ben je sneller, samen kom je verder!
Alle reacties Link kopieren
Fijn he?! Zo'n goed bedoeld advies!
Alle reacties Link kopieren
Weet je wat het ook een beetje is. Als ik 's avonds een wijntje drink met lelieman, kan dat omdat ik weet dat ze niet voor 3 uur 'aan mijn bed staat' . En die kolfopbrengst doe ik dan door het putje (of ik kolf niet )



ik laat het wel gewoon zoals het is. Uiteindelijk is het geen garantie dat je een schatje krijgt mochten de nachtvoedingen me echt gaan opbreken, kan ik het altijd nog gaan doen.
Alleen ben je sneller, samen kom je verder!
Alle reacties Link kopieren
En Lelie? Hoe ging het?



Wij moeten steeds meer moeite doen om hem 's avonds laat wakker te krijgen.. Hij heeft dan wel honger. Gisteravond viel hijvtelkens in slaap, is wel schattig. Flirten is ook heel vermoeiend! Wel een super nacht gehad. Die laatste dag van de werkweek kom ik wel door!
Alle reacties Link kopieren
Hier ook een baby die niet altijd even makkelijk wakker te krijgen is voor de late fles. Gisteren zaten we zowaar op een 4 flessen schema. Om 07, 12, 16.30 en om 22.00. Tussendoor sliep ie alleen maar. Ik heb hem vrij weinig gezien. Wel een lekkere rustige dag. Om 22.00 uur wilde hij absoluut geen fles. Hij krijste tot en met. Om 22.30 maar pap van de fles gemaakt en jongens hij ging los! Zo hard als ie krijste bij de fles, zo hard zat ie te lachen en te smullen van de pap op een lepeltje. Ook maf, want honger had ie dus wel, maar hij wilde gewoon geen fles.

Hij heeft toch zo'n 3/4 pap op van 210 melk met rijstebloem. Helaas trok ie daar niet de hele nacht op door. Om 05.30 was ie wakker. Huilend (terwijl hij normaal gaat liggen kletsen om 06.30). Speen hielp niet dus hebben we maar een fles gegeven om 06.00.



Zwemmen met die kleintjes is leuk! Ik heb met Luba ook altijd gezwommen. Elke week. Hij vond het super! En nog steeds is ie gek op water. Alleen weet ik niet hoe ik nu moet zwemmen met twee kindjes, in mijn eentje. Ik moet echt iemand meevragen. Vandaar dat er nog niks van zwemmen is gekomen.
Alle reacties Link kopieren
Meneer ligt dan wel weer in zijn eigen bed, maar helemaal rustig is het nog niet. Wederom gebrul om 2 - 4 - 6:30 En alleen maar rustig worden met drinken, helaas. Dat is dan toch wel weer het Grote nadeel van op zijn eigen kamer liggen. Ik moet er steeds uit!



Inmiddels is mijn mysterie-allergie weer eens opgedoken. Rode vlekken en butjes, opgezwollen en JEUK!! En dat vooral op knieën, ellebogen en handen. Fantastisch....... Deze allergie duikt eens in de zoveel tijd op, soms 4x in een seizoen, soms een paar jaar niet. Vorige keer was 2,5 jaar terug, en toen was het heel erg. Nu blijft het hopelijk binnen de perken want jeuk is niet cool! En medicijnen mag ik vast niet hebben met bv. Ik wou dat ik wist wat het was............
Alle reacties Link kopieren
De nacht was redelijk.. Ze kwam twee keer. Viel goed te overzien.



En nu slaapt ze, omdat we over een half uur op het cb moeten zijn. Nu vallen haar slaapjes nog niet echt te plannen... Maar op de een of andere manier zijn beide bezoekjes onder slaaptijd gepland... Vrijdag de 13e. Mooie dag voor prikjes, prikkels (cadeaukinderen komen weer thuis), slaapgebrek (thanks cb). Maak het dan maar compleet en begin maar alvast aan die rotsprong!
Alleen ben je sneller, samen kom je verder!
Alle reacties Link kopieren
Zo... Prikken zitten er in! Leliebabybolletje was flink gegroeid in de lengte! 63,5cm! Qua gewicht (gelukkig) niet zo hard. 6690 gram. Haar groeispurt zat 'm de afgelopen twee weken dus in haar lengte!



Schaap, ik heb dat ook een tijd gehad. Maar dan in mijn gezicht... Heel vervelend! Zo ie zo heb ik een rothuid. Snel droog en mijn benen zijn retegevoelig voor... Eigenlijk voor nagenoeg alles!

Zou het geen chocolade-tekort zijn



Luas, ik kwam laatst iemand tegen die liet haar peuter aan de kant zitten.. Nu weet ik niet hoe goed Luba stil kan zitten...
Alleen ben je sneller, samen kom je verder!
Alle reacties Link kopieren
Oh en schaap, geruststelling...



...leliebabybolletje valt om.. Ze rolt dus nog niet, volgens de arts.. Nou...
Alleen ben je sneller, samen kom je verder!
Alle reacties Link kopieren
Ze rolt nog niet? Wat is dat nu weer voor onzin? Tuurlijk rolt leliebabybolletje wel! Als je weet hoe je je om moet laten vallen zodat je op je rug belandt, dan is dat toch rollen? En op de video zag het er naar uit dat leliebabybolletje precies wist wat ze aan het doen was!



Babymassage was leuk. Wel heel vermoeiend vond ik... Ben toch al niet zo'n held in een nieuwe groep mensen (er waren 5 babies met hun moeder). En die spanning die ik dan voel heeft direct effect op schaap. Masseren ging wel goed, maar daarna was meneer het eventjes te veel geworden. Al hadden andere babies dat ook wel geloof ik Was overigens wel gezellig, en schaap heeft de andere moeders proberen te verleiden met zijn continue big smiles! Al hadden die natuurlijk voornamelijk oog voor hun eigen kroost.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb die notificatie aangezet, via de mail. Dat is niet slim, want nu kijk ik helemaal vaak... Gewoon achter de laptop, op de ipad en anders wel op mijn telefoon. Zo maar even uitzoeken hoe dat weer uit moet...



Tja, ik dacht ook: mens, wat klets je uit je nek! Maar dat komt, omdat ze zich overstrekt. (Ze moet haar hoofd toch ophouden van jullie? Ze leunt op haar armpjes, het is niet zo dat ze zich maar direct al kan opdrukken..!) en daar hebben we dan ook een folder van meegekregen. Waar we haar helemaal niet in herkennen, want ze huilt helemaal niet extreem.



En.. de folder voor de voorkeurshouding is meegegeven. Ze keek toch wel wat vaker naar rechts en had geen zin in links. En thuis keek ze direct weer lekker naar links. (lekker dwars - van wie zou ze dat hebben? Ik vrees van beide!)

Ze krijgt ook een monnikenkapsel.. een hele kale strook op haar hoofd, van links - over haar achterhoofdje - naar rechts. En dan bovenop sprietjes en onderin een matje... Volgens mij valt het dus wel mee. Maar goed, oké.. Ze kunnen het maar beter zo doen dan dat ze dus niet alert zijn (zoals bij jullie!).



Lag Schaapje lekker in zijn itti bitti totti botti sexy luier? Ik vind ze nog steeds zooo leuk! Vooral die dierenprintjes. Jammer dat lelieman er niet aan wilt...



--- Heb mijn groeicurven ook weer bijgewerkt op het priveforum :-) ---
anoniem_136047 wijzigde dit bericht op 13-04-2012 14:12
Reden: --groeicurves bijgewerkt! --
% gewijzigd
Alleen ben je sneller, samen kom je verder!
Alle reacties Link kopieren
Ze overstrekt zich? Das toch alleen een probleem als ze met krampjes te maken hebben? En dan is natuurlijk niet eens het strekken een probleem, maar de krampjes op zich. Vreemd verhaal...



Schaapje heeft inmiddels ook een kale plek op zijn achterhoofd! Tsja, dat krijg je als je niet wil rollen en dus alleen op je rug ligt Maar daaraan kan ik wel precies zien dat schaapje duidelijk geen voorkeur meer heeft! De plek zit lekker gecentreerd zullen we maar zeggen.



Schaapje maakte de blits in zijn rode luier met sterren! Maakt toch wel indruk, zo'n luier. Al kijken mensen wel weer even bedenkelijk als ik zeg dat het een wasbare luier is! Waarom koop je er niet een paar? Kan je afwisselen. Als lelieman er is staan de pampers klaar, issie er niet dan kan je aan de was! Is maar een ideetje natuurlijk....



Moet ook de curven maar eens gaan updaten binnenkort.
Alle reacties Link kopieren
Schaap, hier ook een hongerige Rougefils! Haalde net aan de 4 uur volgens vriend. Net om half 8 een flesje en in 15 minuten leeg (200cc). Hij ligt nu alweer ruim een uur te slapen. Wat was ie moe, maar wat heeft hij weer een leuke dag gehad.



Lelie, huh? Noemen ze dat geen rollen? Nou ja zeg.. Ook raar. Wel fijn dat ze niet zo super hard is aangekomen, maar meer de lengte in is gegaan!



Zo lekker weekend! Was niet mijn dag vandaag.

Rougefils begint nu ook wat spek te krijgen zie ik. Gelukkig maar. Ik ben heel benieuwd maandag in het ziekenhuis, ik gok dat ze hem gaan wegen en kijken hoe het met zijn huidje gaat. Ik heb ook die curve ingevuld, ook al is Rougefils maar 4 weken een 50/50 bv-kindje geweest. Zal even kijken hoe ik dat er op zet op het privéforum....
Alle reacties Link kopieren
hallie hallo dames ik ben ook present hihihi ben normaal mobiel online maar dan kan ik dus niet op een nieuw topic reageren pffff dus even op de laptop waar ik wel lekker kan mee kletsen en vanaf nu weer ook via mobiel:)



hier nog steeds een springende bollie denk ik want ze doet nog steeds zo moeilijk met de fles en ze vertikt het opeens rond 19.30/ 20.30 te gaan slapen wat haar standaard tijd was en nu wordt ze tussen door wakker en in de box wat rommelen 30 min en dan weer slapen tot de volgende fles.

Tevens ondanks 2 eetlepels rijstenbloem in de laatste fles wordt ze 1 -2 keer per nacht standaart wakker en wil ze der speen. Dus weer wakker en eruit en ook al is het maar kort elke keer ben dan toch weer wakker en opnieuw in slaap vallen en ik merk dat ik nu ik zwanger ben 's morgens meer moe ben dan normaal blehh



ze vind fruit hapje geen succes maar groenten potjes eet ze in 1 keer helemaal op! zo raar! maar ik blijf proberen:)

dus elke avond krijgt ze een heel potje groenten en paar happen fruit hapje en flesje om 19.00 precies zoals cb voorstelde.



zondag ben ik 12 weken zwanger...man wat vliegt de tijd! en maandag nekplooi meting ben eens benieuwd want eigenlijk vind ik het ook een beetje eng en dat was ook de reden om het bij bollie niet te doen maar nu willen we het wel maar toch eng.



jullie hebben gelijk wat bemoeienis betreft en ik weet dat ze alles goed bedoelen maar ik ga mijn irritaties uiten en gelukkig kan bolman maandag mee naar de echo en nekplooi meting dus hoeft bollie niet naar mijn ouders, erg he dat ik zo nu even denk.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven