***APRIL 2007***

12-09-2007 21:11 19840 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumgewicht nulengte nuandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/0714,4kg86cmneeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/0711 kg

11kg83cm

81cmMees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/079500gr72cmnee

27/03/09Lilien30Kaj26/03/0713200gr86cmneeneePoezewoefke27Kieran28/03/0711 kg80cmneeneeEsan38Vincent30/03/0710500gr.76cm../00neeYumak..Kim02/04/079495gr.73cmneeneeLievelust29Daan03/04/0710200gr.72cmMeisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/071140gr.80cmneeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/078750gr76cmGr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/0711300gr80cmneeneeMichasha33Morris15/04/0710500gr.76cmLars

22/12/05

Nina

15/09/2008neeIcke30Ruben15/04/078500gr72cmLiselot

04/01/2009neeFramboos8127Tommy16/4/0711,7kg90cmLivia

24/5/08neeFachat30Ole21/4/0710030gr.75,5cmKaj

15/12/02neeLeen23..Luna21/4/078820gr.72cmnee

15/10/09Draakjenoah33Noah22/4/078950gr.74cmThomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/0712,4 kg83cmYasemin

23/11/08Buitenmeisje27Koen27/04/0710590gr.75,5cmGijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/0711kg86cmneenee





DE GROTE DROPNEUS BEVALDATUM-POULE



Witchke13 maartBuitenmeisje16 maartSpitsmuis16 maartDraakjeNoah17 maartLara18 maartEsan21 maartChance24 maartLilien26 maartFachat27 maartMichasha31 maartFramboos1 aprilSwissie4 april
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij maakt het niet uit wat de go vraagt, als ze maar binnen de norm van de Belastingdienst blijft. Je krijgt gewoon een vergoeding va de kosten en houdt net zoveel over als wanneer ze minder zou vragen. Toch?
Alle reacties Link kopieren
Lilien van harte gefeliciteerd met Kaj !!
Alle reacties Link kopieren
Kaj gefeliciteerd! Een jaar alweer. Jochie je wordt groot! Ik hoop dat je ontzettend verwend wordt. Lilien natuurlijk ook gefeliciteerd!
Alle reacties Link kopieren
Kaj gefeliciteerd met je eerste verjaardag! Lilien en man gefeliciteerd met jullie zoon en een heel fijne dag!
Kaj! Gefeliciteerd met je allereerste verjaardag! Dat je maar heel veel cadeautjes mag krijgen!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Kaj, en natuurlijk Lilien en man ook.

Gaat elk jaar zo snel, of was het alleen dit jaar?



Ik ben ziek, ben zo verschrikkelijk verkouden dat ik een dagje in bed blijf liggen. Zit nu ff met een koppie thee achter compu, maar ga zo weer terug mijn bedje opzoeken.

Finn is naar de creche, dus ik kan even lekker uitrusten.



Kom later wel weer even voorbij
Alle reacties Link kopieren
Beterschap Swissie! Wel fijn dat je even goed kan uitrusten en uitzieken.



Icke: voel jij je al beter?



Layla: hoe laat heb je de afspraak bij de vk?
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Kaj! Dat je maar een grote jongen mag worden!





Layla, succes bij de vk vandaag!



Beterschap Swissie!
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor jullie felicitaties. Precies een jaar geleden werd hij over 3 kwartier geboren...zucht...



Vandaag een rustig dagje. Zaterdag vieren we zijn verjaardag uitgebreid met vrienden en familie. Mijn man werkt een half dagje dus hopelijk kunnen we vanmiddag nog wat leuks doen (als het weer het toelaat).

Kaj vind de slingers en balonnen geweldig hij lacht en wijst er de hele tijd naar. We hebben een zandbak gegeven, een nieuwe zomerjas en sambaballen van de hema (groot succes). Maar het allermooist vind hij...de lege wc rol



Swissie, beterschap!
Swis, beterschap!
Alle reacties Link kopieren
Kaj, gefeliciteerd met je eerste verjaardag, ook voor je mama en papa! Lilien, een jaar geleden was hij nu dus een uurtje oud!



Swissie, beterschap! Luxe dat je een dagje in bed kan blijven en dat Finn op de creche is!
Alle reacties Link kopieren
Ik zit te wachten op de cv-monteur, sinds gisterenavond hebben we geen warm water meer en geen verwarming! Met de kou valt het nog mee maar ik word niet echt wakker als ik me niet douche 's ochtends (al maakte die koude plens die ik over me heen gooide toch duidelijk dat de dag begonnen was).



Bij de HEMA hebben ze een heel leuk kegelspel, met pluche kegels in de vorm van konijnen, kippen en wortels en zo. En een pluche bal erbij. Lijkt me een leuk cadeau voor Morris. Verder denk ik aan de schommeleland van Ikea, daar gaan we aanstaande zaterdag even naartoe. En dat was het denk ik, we hebben al zo ontzettend veel speelgoed!



Layla, succes bij de verloskundige vandaag, leuk dat je al zo snel terecht kon!
Alle reacties Link kopieren
Wat irritant Mich, geen warm water. Als ik start zonder warme douche kom ik gewoon echt niet op gang...



Heeft Morris weer doorgeslapen?
Alle reacties Link kopieren
Ik dus ook niet Lara!



Morris werd om 5 uur wakker, ik moest er even heen, en toen sliep iedereen door tot 8 uur. Wel oké dus, maar ik heb toch liever dat hij doorslaapt, 8 uur wakker worden is ook eigenlijk te laat.
Alle reacties Link kopieren
Wat vind je een betere tijd dan? Half 8?



Puk had vannacht om 12 uur een vreselijke nachtmerrie denk ik. Hij was compleet overstuur en zijn gezichtje zat onder de tranen, heel zielig. Duurde best eventjes voordat hij rustig was. Ik vraag me echt af waar zo'n jochie dan over droomt.
Alle reacties Link kopieren
Ik mag om 15.40 naar de vk, ik laat nog wel even weten hoe het gegaan is vanavond. Ik ga nu weer, krijg zo visite.

laterrrrrrrrrr
Alle reacties Link kopieren
Lara, ik vind 7 uur wakker worden fijn, dan kunnen we lekker rustig ontbijten met z'n allen.

Wat zielig voor Max! Ik heb dat gelukkig nog nooit meegemaakt met Morris.



Leuk Layla!
Alle reacties Link kopieren
Hieper de piep hoera!!!!! voor Kaj

(en Ruben doet zijn handjes in de lucht, hij is goed voorbereid op zijn 1 e eigen verjaardag)



Swiss, beterschap!



Muis, mooi. Ik deel je in in de "vanaf november/december gaan we er weer voor" groep. We zijn nu met zijn tweeen.Ik ben ervan overtuigd dat Drop en heeeeeel misschien Lara zich ook bij ons zullen voegen.

Alle gekheid op een stokje; denk wel een verstandige keuze om nog veen te wachten. Maar...misschien ben je dus nu wel zwanger? Kan me voorstellen dat je onzeker wordt van je lichaam..... Gek he? Hoe het allemaal werkt?



Mich, ben je alweer beter?



Ruben is echt super de puper snel van begrip(zegt een super de puper trotse mama, misschien valt het allemaal wel mee:)). Ik leg hem uit dat hij " voetjes eerst" van de bank moet en voila; binnen drie dagen gaat ie netjes op die manier van de bank af.

Vraag ik hem wat hij wil(was drammerig) en neem hem op de arm. Doet meneer de deur van de woonkamer open, kijkt de keuken in, dus ik loop met hem naar de keuken. Vervolgens trekt hij de koelkast open en pakt de fles diksap eruit. Ik hem toen een flesje voor hem gemaakt dat er heel vlot inging. Toeval?
Alle reacties Link kopieren
Owwwwwwwww Layla, gefeliciteerd!!! Sneakie:) Hoe was t bij de vk?
Alle reacties Link kopieren




Hoera voor Kaj!!!! Heb een fijne dag Lilien!!
Alle reacties Link kopieren
Klinkt leuk dat kegelspel micha! Ik ga ook eens kijken bij de hema!
Alle reacties Link kopieren
mich, wat klinkt dar leuk dat kegelspel! Ik zat daar ook al een beetje naar uit te kijken, sesamstraat heeft er namelijk ook 1, maar die vond ik nog iets wat prijzig...Ga meteen kijken bij de HEMA vanmiddag! Oja, en hobbeleland is ook altijd leuk natuurlijk...Heb je de loopkoe van tommy al gezien??

zal zo even kijken of ik een plaatje kan plaatsen.



Swissie beterschap!!
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
plaatjes lukken ook niet altijd!! loop koe 35euro



mich op deze site staat ook heel veel leuk houten spul
Alle reacties Link kopieren
www.ekiddies.nl



dan zo maar!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven