kado 4 jarige?

29-05-2012 14:36 9 berichten
Alle reacties Link kopieren
hoi,



Mijn zoontje wordt bijna 4 en wanneer je hem vraagt wat hij wil hebben vindt hij alles leuk. Nu heeft zijn broer van 5 zo'n fototoestel: kidizoom van vtech. Ik dacht eerst: ook eentje voor hem, leuk voor op vakantie. Maar hij is een heel ander kind. Wanneer iets niet meteen werkt zoals hij het wilt, dan speelt hij er niet mee. Nu zoek ik dus iets zoals met bijv. een spelletje en muziek (dus ook handig voor op reis), maar heb geen idee wat leuk is en dus ook niet te moeilijk is. Anders weet ik zeker dat hij het snel links laat liggen.

Iemand ideeën?
Alle reacties Link kopieren
http://www.natuurmonumenten.nl/content/verrekijker



http://www.natuurmonumenten.nl/sites/default/files/verrekijker_shop_466x330px.jpg?1300274724



X-D
Een doe het zeof onderwegspel. Bijvoorbeeld: een ganzenbordspel met eigen spelregels. Dus bij elk cijfertje moet je, als je daarop komt, iets doen wat voor je kind best knap is om te doen. Bijvoorbeeld: doe een leeuw na. Of 'noem binnen tien seconden vijf kleuren. Ofzo.

Doordat je de vragen en opdrachten voor speciaal voor hem (of in een groep voor elkaar maakt, kan je het niveau goed afstemmen.
Alle reacties Link kopieren
Lego, lego en lego ;-)
Alle reacties Link kopieren
Oew even na denken wat ik de mijne gaf toen ie 4 werd. Volgens mij was dat een wallie laptop. Je weet wel die robot van disney. Maar misschien houd ie er wel niet van en is het meer een buiten speel kind. Wat vind je van rolschaatsjes? of een tentje?
Alle reacties Link kopieren
Ik weet niet hoe goed hij is met cijfers, maar onze kinderen van 5 en 3 vinden Uno een heel leuk spelletje. Ook klein, dus makkelijk mee te nemen op vakantie.

Als je (ook) iets groters wilt kopen: ik heb hele goede verhalen gehoord over aquaplay. Blijft ook jaren leuk.



http://www.littlekidstuff.com/images/aquaplay-lock-harbour-marina-530-boy.jpg
Kapla! Niet handig om mee te nemen, dat niet, maar wel heel leuk :)
Alle reacties Link kopieren
Lego! Al denk ik aan de OP te zien dat hij dat mss niet leuk vind. Een Nintendo?



Speelgoed voor vakantie is meer voor hun beide denk ik. Niet leuk als verjaardagskado.
Alle reacties Link kopieren
Playmobil, Electro, mini loco pocket, jeu de boule set, kruidvat heeft allemaal vuitenspeelgoed in de folder, etc. Ik denk dat de komende weken veel buitenspeelgoed en reisspelletjes in de folders staat, als je daar wat op let, krijg je vast ideeën.

Succes!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven