***APRIL 2007***

12-09-2007 21:11 19840 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumgewicht nulengte nuandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/0714,4kg86cmneeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/0711 kg

11kg83cm

81cmMees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/079500gr72cmnee

27/03/09Lilien30Kaj26/03/0713200gr86cmneeneePoezewoefke27Kieran28/03/0711 kg80cmneeneeEsan38Vincent30/03/0710500gr.76cm../00neeYumak..Kim02/04/079495gr.73cmneeneeLievelust29Daan03/04/0710200gr.72cmMeisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/071140gr.80cmneeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/078750gr76cmGr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/0711300gr80cmneeneeMichasha33Morris15/04/0710500gr.76cmLars

22/12/05

Nina

15/09/2008neeIcke30Ruben15/04/078500gr72cmLiselot

04/01/2009neeFramboos8127Tommy16/4/0711,7kg90cmLivia

24/5/08neeFachat30Ole21/4/0710030gr.75,5cmKaj

15/12/02neeLeen23..Luna21/4/078820gr.72cmnee

15/10/09Draakjenoah33Noah22/4/078950gr.74cmThomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/0712,4 kg83cmYasemin

23/11/08Buitenmeisje27Koen27/04/0710590gr.75,5cmGijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/0711kg86cmneenee





DE GROTE DROPNEUS BEVALDATUM-POULE



Witchke13 maartBuitenmeisje16 maartSpitsmuis16 maartDraakjeNoah17 maartLara18 maartEsan21 maartChance24 maartLilien26 maartFachat27 maartMichasha31 maartFramboos1 aprilSwissie4 april
Alle reacties Link kopieren
Het is frisser dan ik dacht buiten. Net even een ommetje naar de kinderboerderij maar het was niet zo lekker. Nu klaart het op, hopelijk is het vanmiddag lekker, wil er nog wel even uit.



Lara, is heel fijn ja! Hij wilde het al doen hoor, maar we zaten een beetje vast in het patroon van 's nachts nog steeds de borst geven. Het gaat goed zonder, hij heeft nooit een speentje gewild dus mijn borst was de vervanging daarvan.

Gezellig trouwens, ouderavond van de creche. Leuk om te zien hoe het er daar aan toe gaat en de andere ouders te spreken.



Fachat, ik zag het nu pas, je hebt dus echt een wiegje in de aanbieding! Nu ga ik zondag al bij iemand kijken voor een ledikantwiegje, hopelijk bevalt die. Anders kom ik nog bij je terug! Maar... Al je babyspullen verkopen is zo definitief! Ik heb alles weggegeven aan vrienden en familie, dan kan ik het altijd nog terugvragen als zij het niet meer nodig hebben en ik weer wel. Dat komt nu dus niet uit omdat ik het eerder nodig heb dan gedacht maar je snapt het wel. Wat nu als er toch nog een baby komt ooit? Dan moet je alles weer gaan kopen!
Alle reacties Link kopieren
Lara, heb jij niet de luiertas van wallaboo? Ik wil er heel graag een hebben, het gewone model zeg maar, in het bruin. Ik vind ze mooi!
Alle reacties Link kopieren




En een fijne dag Daan en Lievelust!!





Icke wat een verassing dat je komt!!leuk!!!



Fachat wat super dat de kindjes mogen spelen met de speeltoestelletjes daar! Wat zullen ze een plezier hebben zaterdag!!



Dropneus, ik denk aan je!!Succes...
Alle reacties Link kopieren
Helaas, ik heb geen testje in huis..... Maar ben nog steeds niet ongesteld, dus ben erg aan het twijfelen.... Als ik nu niet teveel drink en dadelijk even naar het kruidvat wandel kan ik vanmiddag misschien wel testen. Maar mijn moeder is hier en ik heb er niet zoveel zin in dat zij er iets van merkt.

Ben nog niet ongesteld en heb steeds van die steekjes in borsten (ik realiseer me nu dat het een milde versie van de toeschietreflex is en dat heb ik normaal nooit... dus duimen voor me meiden!!!)
Alle reacties Link kopieren
Lang zal ie leven, lang zal ie leven. Hoera voor Daan!!!
Alle reacties Link kopieren
hè! waarom verdwijnen mijn plaatjes toch steeds!



Dropneus, dat klinkt allemaal erg positief...Zou iig een testje bij de kruidvat halen ja....En tegenwoordig maakt het tijdstip van tseten ook niet meer zoveel uit...Ik heb zelf 2x de kruidvat test gebruikt en die geeft het snel en duidelijk aan. De 2de keer deed ik de test zelfs savonds!
Alle reacties Link kopieren




HOERA VOOR DAAN!!!!

een fijne dag toegewenst!
Alle reacties Link kopieren
Micha: ik wilde inderdaad de tas van Wallaboo (de bruine), grappig dat je dat nog weet. We kregen echter de tas van Little Company als kraamcadeau. Het is alleen niet zo'n sterke (en ik prop hem altijd te vol), dus de zijkant is wat uitgescheurd.

Nu gebruik ik eigenlijk nooit een luiertas, dus ik ga ook geen nieuwe kopen.
Alle reacties Link kopieren
Mijn luiertas van kitsch en kitchen is dus wel oersterk. Op zich ook wel weer jammer, want noodgedwongen een nieuwe kopen is ook nooit weg!

Alle reacties Link kopieren
lara maar wat voor tas gebruik jij dan wel?? Ik heb standaart een grote kitsch en kitchen tas (geen officiele luiertas) aan mijn buggy hangen waar ik koekjes,drinken,en een luier in heb...Dit past niet in mijn schoudertas!
Alle reacties Link kopieren
Dat ligt eraan waar ik heen ga. Als ik ga hockeyen stop ik een beker, luier, doekjes, slab en wat eten in mijn hockeytas. Als ik ga wandelen ben ik altijd wel weer op tijd terug voor de volgende eetronde (soms neem ik dan wel wat drinken mee).

En als we echt weg gaan (naar mijn ouders ofzo) stop ik het gewoon in een grote tas.



Neem je altijd een tas mee dan? Hoe lang blijf je dan weg?
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat ik vanmiddag zo'n wallabootas ga kopen.

Ik neem ook altijd een luiertas of een gewone tas die dienst doet als luiertas mee hoor. Water voor de jongens en voor mezelf, rozijntjes, crackers, doekjes, luier, m'n eigen spullen (meestal vergeet ik de helft, maar goed)... Ik ben meestal wel een paar uur buiten. Een van de hengsels van m'n bruine oililytas is bijna door, en ik zit nog wel even in de luiers...



Dropneus, spannend!
Alle reacties Link kopieren
heb jij die tas dan ook aan het wagentje hangen? Want daarom vind ik zo'n grote tas juist zo handig!

Mijn "buitentijd" is 2uren. In die tijd ga ik vaak naar de winkels, of een keer naar een vriendin ofzo..

Ik neem dan rijstewafels mee voor Tommy, flesje water, water voor mijzelf, luier (voor nood), bakje doekjes, speeltjes.

En soms stop ik nog wat boodschapjes in de tas.

Vind het gewoon handig!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb in mijn gewone tas water voor Puk en mij, maar in die twee uur dat ik buiten ben heeft hij verder niks nodig eigenlijk. Als ik ergens afspreek met vriendinnen neem ik gewoon een iets grotere tas mee en daar stop ik dan ook iets te eten en te spelen in. Tijdens het wandelen eet Puk nooit. Ik heb liever dat hij aan tafel eet (misschien een beetje gek, maar ik koppel het ana "niet lopend eten"). Die tas gooi ik dan onderin het mandje van de bugaboo.
Alle reacties Link kopieren
Heb er net een testje tegenaan gegooid, maar er komt maar 1 lijntje tevoorschijn. Ik ga dus nog maar even geduldig wachten en als ik zaterdag nog niet ongesteld ben er een tweede testje tegenaan gooien.
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Daan!!!

Alle reacties Link kopieren
Hmmm, jammer Dropneus. Misschien nog iets te vroeg?



Micha, weet je dat ik ook erg twijfel over al die dingen die ik aan het verkopen ben. Ik krijg nl steeds meer zin in een 3e kindje (en al jullie zwangerschappen maken het me niet makkelijker). Zelfs Fachatman zei dus laatst en als we nu nog een kindje krijgen (tewrijl hij er constant op zinspeelde dat ik die spullen nu eens moest gaan verkopen). Bepaalde dingen maakt me niet zo uit (die kolf bijvoorbeeld, de volgende keer wil ik toch de kolf van een vriendin lenen, die heeft nl een dubbele), ook de fietsschaal (als er een derde kindje komt wil ik een bakfiets en daar kan ik de maxicosi makkelijk inzetten), maar nu heb ik dus bv een bod van 20 euro op mijn kiddyboard en die kan straks misschien wel handig zijn (aan de andere kant, ik had hem voor 15 euro gekocht). Ik ga nog maar eens een goed gesprek met Fachatman aan denk ik.... hmmm lastig onderwerp...

Luiertassen... hmmm als Fachatman toch een derde kindje wil (op niet al te lange termijn), ga ik die van room seven kopen, anders hou ik het gewoon bij mijn linnen tasje!
Alle reacties Link kopieren
Verdorie, kom ik weer eens om de hoek kijken, heel m'n bericht kwijt .....



Even opnieuw dan maar:



Jeetje, wat een broedse boel hier zeg!!!! Alle zwangeren gefeliciteerd! en natuurlijk ook alle kleintjes die jarig zijn (geweest)!



Lees af en toe nog wel vluchtig mee hoe het met iedereen is, en dat is volgens mij over het algemeen wel goed gelukkig. Reageren komt er maar weinig van, heb ik vaak de puf niet voor. Hoewel het heel erg goed gaat met Isis, is het helaas nog steeds een nachtbrakertje die me vaak 2 tot 3 keer per nacht wakker maakt... Klop het even af, maar volgens mij merkt ze dat mama erg moe aan het worden is en sinds een week houdt ze het op 1 x per nacht.



Verder mag ik echt niet over d'r klagen, het is een schatje en ze ontwikkelt zich als een tierlier. 2 weken geleden op het CB geweest: 74 cm en 8520 gram, een slank dennetje dus (heeft ze van d'r vader... wat nou: met borstvoeding val je wel af... ). Ze zegt inmiddels 'mama' en 'papa', trekt zich op en loopt langs de bank / salontafel, als je het vraagt wijst ze d'r buik / handjes / voetjes / hoofd aan, klapt in d'r handjes (en legt ze op het 'boze bolletje'), doet armpjes omhoog bij 'hoera' en heeft een prima fijne motoriek, de kleinste kruimels raapt ze op.... erg leuk allemaal!



Vraagje: hebben jullie ook een brief van het RIVM gehad voor het vaccinatieonderzoek BMR-waterpokken? twijfel een beetje over wat hiermee te doen....
Daan! Gefeliciteerd met je allereerste verjaardag!



Fach, ik zou Ole thuis houden op zijn verjaardag. Het wordt maar een keer 1 en ik vond het zelf heel bijzonder met de jongens! Zou het echt zo veel uitmaken of hij twee of drie keer went op de creche?



Mich! Zijn de hengsels van je bruine tas bijna door? Wij hadden toch dezelfde? Ik ben de mijne dus kwijt (maar heb wel een heel gave nieuwe gekocht!), maar hij oogde toch best degelijk!



Lara, Steijn en Hugo eten ook nooit in de wandelwagen! Ik heb hetzelfde als jij: eten doen ze aan tafel. Heel soms, bij hoge uitzondering, mogen ze op de bank eten, maar dat is meer als we bij iemand zijn en er komen lekkeren dingen op tafel.



Drop, jammer! Wanneer was je laatste menstruatie? Misschien is het nog te vroeg!
Alle reacties Link kopieren
Laatste keer was op 5 maart, maar was zo benieuwd en hqad bedacht dat ik met een positieve test niet in spanning zou hoeven zitten.... Maar goed, zal geduldig moeten zijn...



Nu weer snel aan het werk
Alle reacties Link kopieren
Dropneus, als je vandaag niet ongesteld wordt, misschien morgenochtend weer proberen? Met ochtend-urine gaat het beter.

Het zou zo leuk zijn.



Haha nieuwe tassen, zou ik ook wel weten, hoewel ik geen enkele reden heb een andere te zoeken. Heb een bugaboo tas, die eigenlijk best ideaal is. Ik neem hem wel vaak mee hoor, met wat water, luiers, extra kleren en zijn sack 'n seat. Hij vindt het zo leuk er echt "bij te horen".



Net verzekeringsman op bezoek gehad, weer wat geld bespaard door een paar verzekeringen.

We gaan ff inkopen doen.
Alle reacties Link kopieren
hè jammer dropneus...Maar als 5maart je laatste menstruatie was, dan is het inderdaad misschien wat vroeg.(4weekjes) Als ik jou was zou ik nog even een week (of 2weken als je dat kunt) wachten voor een 2de test.



mariekes fijn dat alles goed gaat met jullie! Die brief hebben wij trouwens niet gehad!
Alle reacties Link kopieren
Daan, gefeliciteerd met je eerste verjaardag! Lievelust & vriend gefeliciteerd en een heel fijne dag!



FF tussendoor (zit op mijn werk)

Mariekes, ik heb die brief ook gehad van het RIVM, ik heb het kaartje opgestuurd om om meer info te vragen. Ik wil echt zeker weten of het veilig is, wil niet dat mijn kind als proefkonijn fungeert.
Alle reacties Link kopieren
Marieke: blij dat alles goed is met jullie!



Die brief hebben we niet gehad, maar misschien komt hij nog? Puk is nog geen 11 maanden en heeft zijn 11-maandenprik dus ook nog niet gehad.



Er is trouwens een topic over dat onderzoek geweest.
Alle reacties Link kopieren
Dames bedankt!

k heb net via mijn ouders de bestelling van Lief! binnengekregen. Geweldig! Super leuke kleertjes en voor een geweldige prijs.

Ook heb ik de stoel gekregen, die ziet er erg leuk uit. Zal binnenkort (hopenlijk nog voor America) een foto online zetten, zodat jullie kunnen meegenieten.



Framboos, ik zou echt niet een week kunnen wachten hoor met testen. Pff heb jij echt een week gewacht?



Mijn vader is momenteel een hobbelpaard in elkaar aan het zetten, heel leuk! Die zetten we morgen in de woonkamer (met een balon eraan).

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven