Weggeeftopic deel 4

11-08-2012 14:19 3017 berichten
In het kader van de recessie waarin we met zijn allen zitten; misschien kun je wat spullen gebruiken of heb je spullen weg te geven.

Dat kan allemaal hier in het weggeef topic.



Geld vragen voor de spullen die je weg doet mag niet! Indien dit wel gebeurt zal het topic worden gesloten. Wat wel is toegestaan is het vragen van de verzendkosten.



Vorige deel klikklik



Kortingsbonnen mogen ook en meld je voor uitwisselen van spaaracties/geldterugtips/andere tips gerust eens in het vrekkentopic bij Geld&Recht.



Er wordt ook gezellig gekletst in dit topic , handig is om aangeboden items vetgedrukt te doen [ b ] met spaties [ / b ] zonderspaties (forumnaam eventueel ook vet of onderstreept ofzo [ u ] [ / u ] )



Om kans op spam te verminderen: schrijf je e-mailadres met spaties ofzo en quote geen mailadressen (of regio/woonplaats). Bijvoorbeeld mijnmail at hotmail.NL ipv mijnmail@hotmail.nl



Op blz 1 in de 1e en 2e post de Weggeefkaart en uitleg over plaatje plakken. Plaats op de kaart en foto's van items zijn niet verplicht. Plaatjesplak-recht moet je tegenwoordig aanvragen, zie een topic van moderator bij overig
Alle reacties Link kopieren
Ik kan het mis hebben Aniek, natuurlijk.



Alleen je manier van reageren wekt bij mij een onderbuikgevoel op. That's all.



Als ik het echt mis heb ben ik de eerste om mijn fout toe te geven.



Sinds wanneer moet je trouwens tien weken plat met een hernia? Na een klassieke operatie is het tien dagen tot hooguit twee weken platte rust. Bij een nieuwe techniek operatie nog korter. Maar goed, kan dat dat anders is bij jou.



Ik zeg al, als ik fout zat ben ik de eerste om dat toe te geven. Maar ik ben al te vaak de boot in gegaan, daar wordt je sceptisch van op den duur.
668, the neighbour of the Beast
Alle reacties Link kopieren
Dat zijn spullen die ik hier koop.

Ik heb nergens op gereageerd dat niet voor mij was.

Van sommige dingen heb ik 39/40/41.. Het is net hoe het valt.. Van sommige merken weet ik dat.

Heb nooit gereageerd op een M , want dat pas ik totaal niet meer.

Erg aangekomen door medicijnen.

Dus check maar na op mp, eBay, whatever.

Ik ga geen handeltje beginnen, als ik daar geen tijd voor heb en nu geen mogelijk heb.

En ik heb vaker gereageerd op andere dingen...
Alles is liefde, maar wat is alles?
Alle reacties Link kopieren
Hai Aniek.

Snap dat het lastig is voor je, maar ik snap het wantrouwen net zo goed.
Alle reacties Link kopieren
De reigers gaan naar mamak.



Ik was niet wantrouwend hoor. Maar ik snap marels wel. Er is gewoon in dit topic vaker wat gebeurd en dan ben je sneller wantrouwend. Ook geloof ik heilig in onderbuik gevoels, die negeer ik van.mijzelf ook nooit.

Dus ik begrijp het wel.



Nu ga ik er vandoor, ben er vanmiddag weer.
Alle reacties Link kopieren
Hanglamp. Sorry heb je nog helemaal niet bedankt! Super bedankt voor het behang! Komt altijd wel een keer goed van pas! Dank je wel! Heb je de verzendkosten ontvangen?
Alle reacties Link kopieren
quote:italie_meisje schreef op 12 augustus 2012 @ 11:56:

Voor lechatnoir:



De kerstboom: op de verpakkingstaat: tafelboom 75 cm.



[afbeelding]



tak van heel dicht bij:



[afbeelding]



Sta ik daar op het balkon foto's te maken, mooier met het licht. Loopt de buurman langs: Zo buurvrouw, jij bent vroeg dit jaar.

Man loop net binnen en vraagt zich ook al af wat ik nu al met een kerstboom moet

Ik zal je mailen over de boom.



Enne, Marels, dat heb ik geprobeerd met die foto's, maar de kleuren kwamen niet echt waarheidsgetrouw over, op z'n zachts gezegd . Dus heb ik man maar even vriendelijk doch dringend verzocht fatsoenlijke foto's te nemen.
Alle reacties Link kopieren
Tatli. Wilde jij nog een kaartje voor een kraamfeest? Mail je me even als je dat wil naar liedjepiedje1@hotmail.nl
Alle reacties Link kopieren
Ik begrijp je ook wel Marels.

Alleen t gevoel als jezelf weet dat het niet zo is, is pijnlijk.



Het is een lang verhaal over m'n ziekte proces, ik denk niet dat het veel uitmaakt als ik dit vertel.



Ik hoop dat ik het voordeel van de twijfel krijg, maar ja..



Ik wacht wel af..
Alles is liefde, maar wat is alles?
Alle reacties Link kopieren
Hoi dames!!



Ik heb nog een gratis babybad+standaard



Twister

Party en co

Stad spel voor jongens vanaf 2



Ophalen in brabant
Alle reacties Link kopieren
Moedergans, ik vind jouw avatar gezellig.
668, the neighbour of the Beast
Alle reacties Link kopieren
Ik heb al paar x geprobeert te veranderen

Maar gaat me niet goed af
Alle reacties Link kopieren
Pakje voor taartje is onderweg!



Ik heb nog te geef:



- Blauwe pareo met pailletjes





- Grijs jurkje/tuniekje, maat xs/34





Een glazen opbergkoker, 30 cm hoog, 6 cm doorsnee





Ik ben mailbaar op lechatnoirviva[at]hotmail[punt]nl
Alle reacties Link kopieren
En o ja, ik woon in het midden des lands.
Alle reacties Link kopieren
quote:Marels schreef op 12 augustus 2012 @ 12:44:

Moedergans, ik vind jouw avatar gezellig.



Past mooi bij de kerstboom van italie_meisje



Italie_meisje, ik hoef hem echt niet hoor, wel lief dat je heb gereserveerd had.
Alle reacties Link kopieren
Oh trouwens, na het loepen snap ik Marels ook wel hoor.
Alle reacties Link kopieren
Marels is anders niet te snappen hoor
668, the neighbour of the Beast
Alle reacties Link kopieren
quote:watervrouw2 schreef op 12 augustus 2012 @ 10:15:

nee, er was een mariabeeldje verstuurd en er werd gezegd dat er een lege envelop was ontvangenOoooh ok. Dacht dat ik (in alle onwetendheid) iets verkeerd had opgestuurd ofzo. Gelukkig is dat niet het geval, maar wel jammer dat er weer een nepperd tussen zit...
Alle reacties Link kopieren
quote:mamaria schreef op 12 augustus 2012 @ 13:25:

[...]



Ooooh ok. Dacht dat ik (in alle onwetendheid) iets verkeerd had opgestuurd ofzo. Gelukkig is dat niet het geval, maar wel jammer dat er weer een nepperd tussen zit...Misschien kun jij naar de forummer in kwestie gaan in de vorm van de verloren Maria?
668, the neighbour of the Beast
Alle reacties Link kopieren
quote:Marels schreef op 12 augustus 2012 @ 13:17:

Marels is anders niet te snappen hoor Een goeie verstaander heeft maar een half woord nodig
Alle reacties Link kopieren
Oeh wat betreft de verbouwing: wij gaan voor de laminaatvloer die bij lechatnoir ligt!! Mooitje toch? Chat: bevalt-ie?
Alle reacties Link kopieren
quote:Marels schreef op 12 augustus 2012 @ 13:27:

[...]





Misschien kun jij naar de forummer in kwestie gaan in de vorm van de verloren Maria? Hahaaaa daar vraag ik dan weer een vergoeding voor en dat mag niet in dit topic, dus ik blijf maar ff waar ik nu zit
Zo, alweer een deel 4. Ik probeer vaak wel mee te lezen, maar jullie gaan zo hard!



Grutt, fijn dat de kleertjes goed zijn aangekomen. Veel plezier ermee!



Ik kwam ook nog wat spullen tegen:

Een groot konijnenhok voor binnen. Moet wel echt een goede schoonmaakbeurt hebben want heeft nu een tijdje buiten gestaan.



2 donkerblauwe plastic kuip tuinstoeltjes. Van die stapelbare dingen.



Nog jongens kleertjes in maat 50/56.



Bij interesse mag je mailen op taartje81 @ hotmail . com



@lechatnoir, ik heb je gemaild!
Alle reacties Link kopieren
Ik probeer het nog maar een keer (laatste keer ) wie heeft er toevallig nog nr 122 van de voetbalplaatsjes?





ronniemitchel@live.nl
Alle reacties Link kopieren
Ik heb in de weggeef een geweldige kater. Man oh man ik heb zo gefeest gister
Alle reacties Link kopieren
quote:mamaria schreef op 12 augustus 2012 @ 13:58:

Oeh wat betreft de verbouwing: wij gaan voor de laminaatvloer die bij lechatnoir ligt!! Mooitje toch? Chat: bevalt-ie?

Issie zo herkenbaar dan ?

ik kan nog weinig zeggen over of 'ie bevalt, hij ligt er hier ook nog maar net in. Ik vind hem vooral mooi ja.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven