Soft swingers

15-08-2012 16:03 37 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wij zijn echte beginners en vragen ons af of iemand iets weet voor echte beginners. We zijn een paar (hij is 52 en zij is 47)

Bijvoorbeeld soft swingen zonder dat je gelijk in lingerie moet (dan voel ik me namelijk echt niet op mijn gemak) Heeft iemand namen van clubs waar je echt wegwijs gemaakt wordt en gerust gesteld wordt zondat dat je meteen uit de kleren hoeft.

Dank jullie wel alvast!
Alle reacties Link kopieren
Wordt al aan gewerkt, een hele mooie en ondeugende.

Denk alleen niet dat ik dat gewauwel van haar kan verstaan als ik haar dijen tegen mijn oren druk.
Alle reacties Link kopieren
quote:aliasdjplusi schreef op 15 augustus 2012 @ 16:12:

Ik heb gehoord dat je eerst een rondleiding krijgt en daarna rustig, gekleed samen komt met mensen. Van daaruit ga je rustig aan iets op bouwen en natuurlijk moet je uit de kleren. Iki zou het alleen rustig willen, moet altijd even wennen en de kat uit de boom kijken, in de stemming komen zeg maar..... Hoe heet die in Utrecht?





In de meeste clubs kun je die rondleiding krijgen en begin je gewoon in kleding (fata morgana bv en fun4two) je komt binnne rond 2100 uur en het omkleden in lingerie gebeurd met zijn allen om 2300 uur. evt kun je met elkaar besluiten niet als eerste dat te gaan doen maar het even af te wachten, je ziet dan al steeds meer mensen in lingerie beneden komen tot je je zelf dus wel heel gekleed gaat voelen en vanzelf de behoefte krijgt je ook maar om te gaan kleden.



Als je al die mensen ziet in lingerie, de 1 mooier dan de ander maar zeker niet allemaak perfect en je ziet ook wat er zoals gedragen wordt (neem wat verschillende dingen mee) dan kun je je als 1 van de laatste aansluiten of als je het helemaal niets vind ga je ook die kleedkamer in om je jas te pakken en alsnog weg te gaan.
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
Alle reacties Link kopieren
en lees het parenclub topic eens door voor een beeld hoe het er aan toe gaat, je kan altijd in een club er eerst even inkomen en hoeft nergens gelijk mee te gaan doen.
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
Alle reacties Link kopieren
quote:aliasdjplusi schreef op 15 augustus 2012 @ 16:03:

Wij zijn echte beginners en vragen ons af of iemand iets weet voor echte beginners. We zijn een paar (hij is 52 en zij is 47)

Bijvoorbeeld soft swingen zonder dat je gelijk in lingerie moet (dan voel ik me namelijk echt niet op mijn gemak) Heeft iemand namen van clubs waar je echt wegwijs gemaakt wordt en gerust gesteld wordt zondat dat je meteen uit de kleren hoeft.

Dank jullie wel alvast!Beste optie voor jullie om naar de Foxy probeeravond te gaan in parenclub Mystique (Rucphen). Regelmatig wordt daar deze avond georganiseerd voor mensen die voor de eerste keer een club bezoeken. Je hoeft niet gelijk in lingerie. Krijgt uitleg, rondleiding en kan dan later beslissen of je wel of niet wil blijven. Is het niets voor jullie, gaan jullie weg. Anders blijven en omkleden in lingerie. Of je dan ook verder gaat ligt aan jullie zelf natuurlijk. Alleen kijken mag ook. Informatie kan je op hun site vinden onder nieuwsbrief.
Beter te laat dan over tijd.
Alle reacties Link kopieren
maarssen of breukelen...tomtommen of tamtammen :-)
Er zit niet voor niets geen "o" in Amsterdam
quote:doddie schreef op 15 augustus 2012 @ 17:48:

Ik zou dus amourette in utrecht zeker niet aanraden. Mensen denken vaak in een kleinere club beter af te zijn maar tegendeel is waar. In kleine clubs komen vaak vaste stamgasten en is het niet druk bezocht, als nieuwkomer ben je dan gelijk vers vlees om het even oneerbiedig te zeggen, alle ogen op je gericht en een te groot enthousiame je wel even weg wijs te maken.Wat een gelul. Ikzelf ben destijds ook voor de allereerste keer naar Amourette geweest en heb daar hele goede ervaringen opgedaan. We voelden ons daar echt niet als "vers vlees" en er was een leuk en aardig gemixed publiek aanwezig.
Alle reacties Link kopieren
Dat is goed om te horen onrust, je weet alleen niet of je niet nog enthousiaster was geweest als je bv een grotere club had geprobeer,. vanuit mijn ervaring zou ik het nooit aanraden om naar amourette te gaan.
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
Alle reacties Link kopieren
Ik raad mensen ook altijd een grote luxe club aan, zeker als beginner kun je wel eens bang zijn om in een Jambers setting terecht te komen.

Bij die kleinere clubs kan dat ook zomaar gebeuren.
@doddie, dat kan en mag natuurlijk. Er zullen echter ook mensen zijn die iets in alle rust eens willen proberen ipv in een "massale" club terecht te komen. En er zijn dus ook mensen die daar goede ervaringen hebben opgedaan



@stout, ik heb Jambers eigenlijk wel gemist, die heerlijke stem van hem dat had de ervaring vast nog veel mooier en intenser gemaakt.



Ik zou mensen dus aanraden om voor een club te kiezen waar zij zichzelf lekker bij denken te voelen en er zijn zat mensen die dat massale verafschuwen.
Alle reacties Link kopieren
Wat je zegt is waar onrust en er zijn zeker kleinere clubs waar je je goed bij voelt, maar daar kun je dan als ervaren clubganger minder je handen voor in het vuur steken, het kan zijn dat je daar meer belaagd wordt, of dat de druk groter is of dat het jambers gevoel aanwezig is, en in een kleinere club kan dat per avond ook wel eens verschillen.



Vanuit een "altijd goed" gevoel weet je dat je in de bekendere clubs nooit mis gokt om het aan te raden. Een veilige keus die zelden leid tot een ranzig of verkeerde ervaring.



Dat betekend inderdaad niet dat je in een kleinere club geen goede ervaring kan hebben zoals je zelf ook al hebt meegemaakt, alleen moet het dan maar net je ding zijn, je publiek en je sfeer en zit je daar naast kan het gelijk een eens maar nooit meer ervaring worden.;



In jouw geval heb je daarin de goede club, goede sfeer en het goede publiek getroffen maar ik verzeker je dat dat ook echt wel eens anders kan aflopen.



Omdat in grotere clubs van alles komt vind je er altijd wel herkenning in je mensen waar je je zelf mee indentificeert
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
quote:doddie schreef op 16 augustus 2012 @ 11:00:

Dat is goed om te horen onrust, je weet alleen niet of je niet nog enthousiaster was geweest als je bv een grotere club had geprobeer,. vanuit mijn ervaring zou ik het nooit aanraden om naar amourette te gaan.Wij zijn in veel clubs geweest maar Amourette springt eruit als je een doener bent en opzoek bent naar sex met respect. Ik deel je mening als vrouw niet.
quote:anoniem311868434 schreef op 16 augustus 2012 @ 10:46:

[...]





Wat een gelul. Ikzelf ben destijds ook voor de allereerste keer naar Amourette geweest en heb daar hele goede ervaringen opgedaan. We voelden ons daar echt niet als "vers vlees" en er was een leuk en aardig gemixed publiek aanwezig.mee eens!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven