Entertainment alle pijlers

Jeugdfilm Het Zakmes

27-08-2012 22:06 31 berichten
Heb laatst de jeugdfilm Het Zakmes gekocht, gewoon puur uit nostalgie omdat ik 'm zelf zo leuk vind

Wil 'm binnenkort eens gaan kijken met nichtje+neefje van 7 en 5, maar vroeg me af: zouden ze het oubollig vinden?



Ik vind 'm zelf tijdloos en een klassieker, maar zou het kinderen die vrij veel televisie kijken opvallen dat het een film van alweer 20 jaar oud is?

Iemand ervaring met kinderfilmklassiekers kijken met kinderen van tegenwoordig?
Pebble TV? Is dat een zender met nostalgische jeugdseries en dergelijke? Otje en Pluk heb ik inderdaad ook zien liggen en wil ik ook graag aanschaffen eigenlijk, maar zó vaak kom ik ook niet in de gelegenheid om tv te kunnen kijken met kinderen en zelf heb ik ze nog niet. En wie weet is de dvd tegen de tijd wij kinderen hebben alweer helemaal verouderd... :(
Alle reacties Link kopieren
Mijn dochter van 5 vond Het Zakmes geen ruk aan. Wat ze wel leuk vind (in hetzelfde genre) is Lepel, Dolfje Weerwolfje en Pluk van de Petteflet. Minoes en Otje konden haar niet boeien. De series Knofje en Abi vond ze als peuter fantastisch maar dat is nu te kinderachtig.
quote:NYC schreef op 27 augustus 2012 @ 23:12:

Pebble TV? Is dat een zender met nostalgische jeugdseries en dergelijke? Ja dat is een zender die vooral veel oude tekenfilms en jeugdseries uitzend 24 uur per dag als ik me niet vergis. Ik weet niet of de zender altijd standaard in een digitaal pakket zit. Bij ziggo zit het kanaal op nummer 305.


PebbleTV site
Alle reacties Link kopieren
Oeh, het zakmes! Jeugdsentiment inderdaad

Ik heb vroeger (jaar of 15 geleden) vaak de film "Mariken" gezien... geweldig vind (en vind!) ik die. Met Kim van Kooten...
Alle reacties Link kopieren
quote:NYC schreef op 27 augustus 2012 @ 22:16:

Ik lees ook allemaal leuke filmtips Zelf hield ik vroeger ook altijd van dit soort films. Ook van die filmpjes die vroeger op zondagochtend op de vpro kwamen. Het werd vanaf 1990 ruzie met mijn zusje toen RTL Veronique met Telekids kwam.. :(



Maar zo te lezen zijn deze films ook nog steeds in trek bij kinderen. Zijn er ook recentere maar soortgelijke films? (Om niet helemaal in nostalgiezwijm te vallen )



Sterker nog, ze worden elke vakantie uitgezonden op Nederland 3 / Zapp. Misschien hebben ze 'm zelfs dus al gezien.



Mijn kinderen waren overigens gek op die film
Later is nu
Ik betwijfel het, dreamer. Volgens mij kijken ze weinig naar Zapp, maar meer Nickelodeon. Zou mijn keuze niet zijn, maar t zijn mijn eigen kinderen dan ook niet.



Vraag me wel af of je (los van of het oubollig is of niet) er een beetje een type voor moet zijn om van deze filmpjes te houden, aangezien ik zelf vroeger ook altijd ruzie had met mijn zusje op welke zender de televisie mocht op zondagochtend. :(

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven