Help!! Hoe lang wachten?

06-09-2012 21:56 35 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo medeforummers!



Ik zit met een gewetensvraagje, en eigenlijk ook een enorm dilemma.



Ik heb een tijd geleden na 20 jaar mijn relatie beëindigd. Ik ben er achter gekomen dat ik de laatste 5-6 jaar al niet meer lekker in mijn relatie zat, en ook mezelf niet meer was. Ik ben daar deels achter gekomen omdat ik verliefd ben geworden op iemand anders. Ik ben me daardoor gaan realiseren dat ik inderdaad al lange tijd nadacht over het beëindigen van mijn relatie.

Ik ben dus ook vreemdgegaan, en nee, dat is op geen enkele manier goed te praten... Mijn partner weet dit niet en ik weet ook niet of ik haar dit ooit zal kunnen vertellen.



Ik ben verliefd geworden op iemand die ook in een slechte relatie zit en daar uit wil stappen. Alleen die stap is nog niet gezet.



Ik voel me zo goed bij mijn nieuwe liefde, en zij ook bij mij. We lijken qua karakters zo goed bij elkaar te passen, en we voelen ons al vanaf dag één zo close en vertrouwd bij elkaar dat ik me afvraag of dit dan inderdaad het gevoel is wat je krijgt als je de ware hebt gevonden.

We gaan inmiddels al een half jaar met elkaar om, en genieten ontzettend van elkaar. Alleen merk ik ook dat ik me hoe langer hoe meer aan haar ga binden en de korte momenten dat we samen zijn voor mij niet meer genoeg zijn. Het valt me steeds zwaarder om telkens weer voor een paar dagen afscheid van haar te nemen. Zij zegt zelf ook dat ze het liefst bij mij is, en soms liever met mij mee naar huis zou gaan dan naar haar man.

Mijn vrouw en ik zijn uit elkaar, de scheidingsprocedure loopt nu. Ik wacht nu op haar (en dat weet ze) alleen twijfel ik soms of ze ooit de beslissing zal durven nemen om bij haar man weg te gaan. Oké, ze heeft twee kinderen en ik snap heel goed dat dat het belangrijkste is in haar leven. Maar ze heeft nu gezegd dat ze

pas over een 6-tal maanden haar relatie wil verbreken en in de tussentijd voor zichzelf haar redenen op een rijtje wil zetten zodat ze haar man met een duidelijke boodschap kan vertellen dat ze bij hem weg wil...

Er zijn best wat mensen (vrienden van haar en van mij) die inmiddels van onze relatie weten en die tegen haar zeggen dat ze dat niet zo lang moet en kan uitstellen. Maar dat slaat ze in de wind en gaat gesprekken hierover eigenlijk liever uit de weg... En van de ene kant wil ik eigenlijk heel graag weten waar ik aan toe ben en wil ik haar heel graag altijd bij me hebben, maar van de andere kant ben ik bang dat als ik haar onder druk ga zetten dat een averechts effect heeft.



Hoe kan ik haar er van overtuigen dat als ze bij haar man weg wil, dat ze dat beter meteen kan doen? Dat het geen zin heeft om dat 6 maanden uit te stellen? Zonder dat ze meteen het idee heeft dat ik dit alleen maar voor mezelf doe? Want dat is het punt... Natuurlijk, is ook in mijn belang, maar ze maakt het zichzelf erg moeilijk op deze manier, en dat doet me pijn. Ze is bij een man die slecht voor haar is en waar ze bij weg wil. Ik zie haar verdriet en ik wil dat dat stopt... Met of zonder mij///



Help...!
Alle reacties Link kopieren
volgens mij is de smoezenlijst hier op zijn plek.
wij slapen nooit.
Tja als jij iemand (je ex) als shit behandelt zal iemand dat ook weleens met jou doen he?
Alle reacties Link kopieren
Care to explain?
Alle reacties Link kopieren
Een relatie die voorkomt uit ontrouw lijkt me sowieso niet echt op een goed fundament staan. Maar goed, ik denk dat ze die keuze zelf moet maken. Als ze echt gek was op jou had ze al een halfjaar voor jou kunnen kiezen maar dat heeft ze niet gedaan. Daar zal ze geheid haar redenen voor hebben. Wellicht wil ze helemaal niet écht van haar man af maar gewoon van twee walletjes eten, net als zoveel mensen.
Alle reacties Link kopieren
Lijst met smoezen



Verplichte leerstof als je rommelt met een gebonden iemand.
Alle reacties Link kopieren
Hoe kun je iemand anders ergens van overtuigen? Dat kun je niet. Zij neemt niet voor niets deze beslissing; kennelijk is zij er nu nog niet aan toe. Mijn vraag zou zijn of ze er ooit aan toe is haar man te verlaten. Kennelijk wil ze niet echt weg, anders had ze dat natuurlijk allang gedaan.



Ik zou erdus maar niet op rekenen. Het heeft geen enkele zin haar hierin te pushen of dwingen, want dat gaat je nooit lukken. Het enige wat jij kunt doen, is bepalen of je tevreden bent met de huidige situatie. Neem je genoegen met iemand die nog in een relatie zit? Ik zou het wel weten. Heeft niks te maken met onder druk zetten. Als ze dáárdoor al moeilijk gaat doen, gaat de liefde niet erg diep.
Alle reacties Link kopieren
Smoezenlijst!!!
Alle reacties Link kopieren
quote:valentinamaria schreef op 06 september 2012 @ 21:58:

volgens mij is de smoezenlijst hier op zijn plek.Je bent me voor, dat was ook mijn eerste gedachte... Wie heeft hem bij de hand?
Alle reacties Link kopieren
Jij zou haar niet moeten overtuigen. Het is haar leven en het zijn haar beslissingen. En dat lijkt me beter ook. Zij kan die keus pas maken als ze er zelf 100% achter staat en dat staat ze nu blijkbaar nog niet. Het is geen klein kind meer he die je tegen zichzelf moet beschermen. Houd dus ook op met voor haar te bedenken wat ze zou moeten doen en wat beter voor haar is.



Daarnaast vind ik het niet bepaald de schoonheidsprijs verdienen hoe jullie bezig zijn.
Alle reacties Link kopieren
jane heeft er al voor gezorgd.
wij slapen nooit.
Alle reacties Link kopieren
Jij moet/kan haar helemaal niet overtuigen. Stoppen met haar relatie, dat kan zijalleen zelf doen. En de smoezenlijst zal je een aardig idee geven van wat er allemaal gezegd wordt enis door mensen die absoluut niet van plan zijn geweest om ooit bij hun vaste partner weg te gaan.



In ouw plaats zounik afstand nemen en je eigen leven oppakken.
Alle reacties Link kopieren
@ badmeester: Laat ik nou denken dat ik op een forum was beland waar mensen hun problemen aan elkaar voor leggen in de hoop dat ze daar een klankbord kunnen vinden ipv verwijten?

Hoe kun je nou op basis van het korte stukje teks hierboven al meteen dergelijke conclusies trekken. Je kent me niet, je kent mijn relatie niet, je wee tniet wat er allemaal in mijn vorige relatie is gebeurd en wat dat voor mij teweeggebracht heeft. Voor hetzelfde geld ben ik erachter gekomen dat mijn vrouw mij belazerd heeft, en heeft ze 7 jaar geleden beterschap beloofd, en gaat ze zelf nog steeds vreemd...En is dat voor mij de reden geweest er mee te kappen... Want ze bleef maar doorgaan. En dat heb ik niet vermeld omdat het hier over mij gaat en niet over mijn ex...
Alle reacties Link kopieren
TO is nu bezig zich door de lijst te werken en af te vinken welke hij al is tegengekomen...
Alle reacties Link kopieren
quote:smoorverliefd schreef op 06 september 2012 @ 22:04:

Laat ik nou denken dat ik op een forum was beland waar mensen hun problemen aan elkaar voor leggen in de hoop dat ze daar een klankbord kunnen vinden ipv verwijten?

Hoe kun je nou op basis van het korte stukje teks hierboven al meteen dergelijke conclusies trekken. Je kent me niet, je kent mijn relatie niet, je wee tniet wat er allemaal in mijn vorige relatie is gebeurd en wat dat voor mij teweeggebracht heeft. Voor hetzelfde geld ben ik erachter gekomen dat mijn vrouw mij belazerd heeft, en heeft ze 7 jaar geleden beterschap beloofd, en gaat ze zelf nog steeds vreemd...En is dat voor mij de reden geweest er mee te kappen... Want ze bleef maar doorgaan. En dat heb ik niet vermeld omdat het hier over mij gaat en niet over mijn ex...Je word hier niet veroordeeld, je word op de smoezenlijst gewezen, die in 99 van de 100 gevallen harde realiteit is.
Alle reacties Link kopieren
Sorry, hawkeye_jane. Reactie was aan badmeester gericht niet aan iedereen...
Alle reacties Link kopieren
als je de lijst leest, hem vervangen door haar, en haar door hem.
wij slapen nooit.
Alle reacties Link kopieren
Nee, sorry...



Ben wel verliefd maar niet dom.. Kom hier nog wel op terug...
Alle reacties Link kopieren
quote:valentinamaria schreef op 06 september 2012 @ 22:09:

als je de lijst leest, hem vervangen door haar, en haar door hem.Misschien moet iemand zich eens uitleven en met de replace-functie de versie voor de man maken (hij/hem/zijn > zij/haar/haar, en omgekeerd). Die kan dan ook nog mooi bij dat eerdergenoemde topic mee ingeplakt worden
quote:smoorverliefd schreef op 06 september 2012 @ 22:04:

Hoe kun je nou op basis van het korte stukje teks hierboven al meteen dergelijke conclusies trekken.



Nou, je schrijft het zelf:



quote:Ik ben dus ook vreemdgegaan, en nee, dat is op geen enkele manier goed te praten... Mijn partner weet dit niet en ik weet ook niet of ik haar dit ooit zal kunnen vertellen.Eerlijk gezegd dacht ik hetzelfde.
Alle reacties Link kopieren
quote:smoorverliefd schreef op 06 september 2012 @ 22:04:

@ badmeester: Laat ik nou denken dat ik op een forum was beland waar mensen hun problemen aan elkaar voor leggen in de hoop dat ze daar een klankbord kunnen vinden ipv verwijten?

Hoe kun je nou op basis van het korte stukje teks hierboven al meteen dergelijke conclusies trekken. Je kent me niet, je kent mijn relatie niet, je wee tniet wat er allemaal in mijn vorige relatie is gebeurd en wat dat voor mij teweeggebracht heeft. Voor hetzelfde geld ben ik erachter gekomen dat mijn vrouw mij belazerd heeft, en heeft ze 7 jaar geleden beterschap beloofd, en gaat ze zelf nog steeds vreemd...En is dat voor mij de reden geweest er mee te kappen... Want ze bleef maar doorgaan. En dat heb ik niet vermeld omdat het hier over mij gaat en niet over mijn ex...



Als dat het geval is dan zou je moeten weten hoe pijnlijk dat is. Persoonlijk heb ik er dan weinig begrip voor dat je meewerkt een andere man, sterker nog een compleet gezin, hetzelfde verdriet te berokkenen.



Je geeft zelf aan dat het om jou gaat. En zo vind ik je OP ook overkomen. Maar het gaat hier niet alleen om jou. Er zijn ook nog een andere man, een vrouw en kinderen in het spel. Die spelen allemaal een rol in jouw verhaal. En als ik jouw verhaal zo lees is er maar 1 persoon van alle betrokkenen die vindt dat de vrouw haar relatie moet verbreken. Ik denk dat de rest van de betrokkenen daar heel anders over denken.
Geef haar een ultimatum.
Alle reacties Link kopieren
Ik vraag me dan altijd zo af hè...

Waarom toch zoveel mensen genoegen nemen met dat plekje op de reservebank...
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
quote:Summerdance schreef op 06 september 2012 @ 22:21:

Ik vraag me dan altijd zo af hè...

Waarom toch zoveel mensen genoegen nemen met dat plekje op de reservebank...







En ik vraag me af waarom mensen al een nieuwe relatie beginnen voor de oude beëindigd is. Vooral mannen hebben daar vaak een handje van.
Alle reacties Link kopieren
quote:Summerdance schreef op 06 september 2012 @ 22:21:

Ik vraag me dan altijd zo af hè...

Waarom toch zoveel mensen genoegen nemen met dat plekje op de reservebank...
Iets wat vier dagen bloedt en niet doodgaat is niet te vertrouwen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven