niet leuk!

07-09-2012 11:05 27 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hi, ik ben nieuw op het forum en maak er meteen even gebruik van om te mekkeren over het volgende:



Want tja, vele van jullie zouden zeggen "wees blij!' maar ik ben er dus he-le-maal niet blij mee! ik zie er namelijk jonger uit dan dat ik in werkelijkheid ben. Ik ben een 34 jarige single maar de meeste mensen schatten mij rond de 24/25. Dus ook mannen.

Ik heb met regelmaat sjans van jongens van die leeftijd, maar ja, voor mij veel te jong! wanneer leeftijd ter sprake komt zie ik ze echt wel schrikken hoor dan voel ik me echt een cougar



Mannen van mijn eigen leeftijd, of ouder, die ik zelf interessant vind (lees: zonder te zware bagage door eerdere relaties) kom ik op de een of andere manier weinig tegen, en als ik ze wel tegenkom zijn ze al bezet.



Hmmm..... niet leuk!

nou ja wilde ff deze frustratie kwijt.



groetjes
Alle reacties Link kopieren
Ok. Sterkte ermee
Alle reacties Link kopieren
Ik ben 26 en mij schatten ze veel ouder! Ik schijn te volwassen over te komen of zoiets...ook niet leuk !!!
Mannen van 35-45 leven niet in een reservaat hoor, je botst er gewoon tegenop op straat. Of op fora..
Alle reacties Link kopieren
Haha! Nou, ik zou zeggen; geniet ervan..! Als je ervan baalt dat ze je JONGER schatten, wil dat zeggen dat je nog niet 'oud' bent! (*vanaf een bepaalde leeftijd slaat dat om en denk je met wemoed terug aan deze tijd*)
Alle reacties Link kopieren
quote:qthee schreef op 07 september 2012 @ 11:09:

Mannen van 35-45 leven niet in een reservaat hoor, je botst er gewoon tegenop op straat. Of op fora..
Alle reacties Link kopieren
dating site?
Alle reacties Link kopieren
Hoeveel narigheid kan een mensch hebben?
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!
Alle reacties Link kopieren
er zijn heel veel mensen in alle leeftijdsgroepen die ook hopen een potentiele partner tegen te komen maar waarbij het niet meezit. vraag me dus af of dit echt komt omdat je er jong uit ziet. vaak vinden mannen van eind 30 dat toch juist leuk?!

je kan het inderdaad altijd via een datingsite proberen, niet geschoten is altijd mis.



en wat je probleem betreft. gewoon weinig slapen en iedere dag een paar flessen alcohol achterover gieten.... binnnen no-time zie je er uit alsof je 50 bent;) geintje natuurlijk, maar misschien kan je wel iets met je kapsel/kledingstijl?
Over tien jaar ben je er blij mee, geloof me. Ik spreek uit einge ervaring.
Alle reacties Link kopieren
flink roken en in de zon bakken, om over drugs maar niet te spreken (meth!).



Serieus: over een paar jaar (zes, zeven) dan begint de boel vanzelf te zakken. Je wangen komen dan wat lager te zitten, je krijgt holten en wallen onder je ogen en je kaaklijn wordt slap. Hou je met geen middeltje tegen.
it's a big club and you ain't in it
Alle reacties Link kopieren
Sorry maar ik denk dat je hier vooral blij mee moet zijn. Die aandacht van jonge mannen betekent denk ik dat jij gewoon een aantrekkelijke jeugdige vrouw bent! Een luxeprobleem dus.



Ik denk dat je probleem vooral is dat de leuke mannen van jouw leeftijd bijna allemaal bezet zijn. Daar hebben jouw leeftijdsgenotes die er niet jonger uitzien dan hun leeftijd net zoveel last van als jij.
quote:rionyriony schreef op 07 september 2012 @ 11:36:



Serieus: over een paar jaar (zes, zeven) dan begint de boel vanzelf te zakken. Je wangen komen dan wat lager te zitten, je krijgt holten en wallen onder je ogen en je kaaklijn wordt slap. Hou je met geen middeltje tegen.Nee hoor. Over 15 jaar misschien. Ik ben 44, bijna 45 en heb dat allemaal niet.
Alle reacties Link kopieren
quote:qthee schreef op 07 september 2012 @ 11:09:

Mannen van 35-45 leven niet in een reservaat hoor, je botst er gewoon tegenop op straat. Of op fora..tegen ze aanlopen is ook niet het probleem, gebeurt vaak genoeg, tegen een léuk exemplaar aanlopen is daarentegen wel wat lastiger hoor
Alle reacties Link kopieren
quote:truefunk schreef op 07 september 2012 @ 11:46:

[...]





tegen ze aanlopen is ook niet het probleem, gebeurt vaak genoeg, tegen een léuk exemplaar aanlopen is daarentegen wel wat lastiger hoor Ik heb even geen zoekfunctie, maar er zijn hier al topics geweest over dat het moeilijk is om leuke vrijgezelle 30+ mannen te vinden. Misschien kan je daar ideeën opdoen TO.
quote:nouschi schreef op 07 september 2012 @ 11:12:

Hoeveel narigheid kan een mensch hebben?



Ik ben 44 en de mensen schatten mij nooit.

Ook erg hoor.

Dat je nooit geschat wordt.

Nooit eens iemand die zegt 'ik schat jou 44, of 58 of 36'. Nooit.



*rept zich naar het zeiken om te zeiken topic*
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat je flink moet roken, drinken en zonnen. Liefst tegelijk en non-stop.
Alle reacties Link kopieren
Seriously?!



Sterkte ermee
Alle reacties Link kopieren
Wat een luxeprobleem.
Alle reacties Link kopieren
First world problems!



Ik ben klein, dus schatten ze me te jong in, ik groei een baard, zien ze me aan als terrorist. Ik ga verhuizen, maar wil wel graag mijn bank mee naar de andere kant van Nederland slepen.



Ik heb honger, maar net niet genoeg om naar de kantine te gaan. De radio staat net te zacht om de melodie te horen, maar te hard zodat de vocalen me afleiden. Ik weet niet of ik te knap of te lelijk ben voor meiden om op mij af te stappen. Pakketjes worden altijd bezorgt als ik niet thuis ben. Als ik het geluid van de tv wil horen moet ik eerst het surround sound set aanzetten.



pfff, ik leef met je mee.
Alle reacties Link kopieren
quote:rionyriony schreef op 07 september 2012 @ 11:36:

flink roken en in de zon bakken, om over drugs maar niet te spreken (meth!).

Zonnebanken, werkt super, lekker rimpels kweken. Of neem kinderen, slapeloze nachten maanden achter elkaar is ook prima om er ouder uit te gaan zien.



Ook nog even serieus, een trauma uit mijn middelbare schooltijd, toen had ik dit ook: in mijn eindexamenjaar (18) aangezien worden voor een brugpieper...
Waarom zijn ze te jong? Als je 34 bent kun je ook best mannen van rond de 25 hebben. Er zijn genoeg interessante jonge kerels. Als zij er geen problemen mee hebben, waarom jij dan wel.
Ik heb het probleem dat ik nooit eens alleen op mijn uiterlijk beoordeeld wordt. Het is altijd 'Murdoch, hoe kun je zo enorm intelligent, hilarisch grappig, vreselijk gezellig in de omgang zijn en er ook nog zo fantastisch lekker uitzien?' Ik word daar zo moe van, ik wil ook gewoon wel eens alléén een lustobject zijn. Zo heeft iedereen zijn kruis te dragen.
Alle reacties Link kopieren
OH WAT ERRUUUG..................!
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
Alle reacties Link kopieren
quote:qthee schreef op 07 september 2012 @ 11:09:

Mannen van 35-45 leven niet in een reservaat hoor, je botst er gewoon tegenop op straat. Stond daarom het hek open?
Geniet van de kleine dingen in het leven, daar heb je er meer van.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven