Vind hij me leuk ???

10-10-2012 23:40 16 berichten
Hallo,



Ik zit met weer zo een probleem die iedereen wel eens heeft, vind hij mij leuk.?



Ik heb nu dus een jongen leren kennen 2 maanden jonger dan ik. hij is best wel het tegenover gestelden van mij heel rustig en op de achtergrond.

Ik had eigelijk vanaf het begin geroepen dit word niks maar heb hem toch een kans gegeven. nu begin ik hem dus eigelijk wel een beetje leuk tevinden, maar nu komt het.



In het begin wou hij graag, hij stuurde veel smsjes om af tespreken enz.

ik had daar dus niet zo een zin in en het duurde dan ook heel lang voor onze eerste afspraak.

Nu zijn we 4 afspraakjes verder en we hebben gezoent meer nog niet. Hij wil aldoor dat ik bij hem blijf slapen maar ik wil daar nog even mee wachten heb ik ook tegen hem gezegt.

Maar hij heeft heel erg 2 kanten. Als ik bij hem ben en ik ben aan het smsen wil hij altijd weten met wie, en als ik zeg dat ik ergens heen was wil hij weten waar heen enz. waardoor ik echt het idee krijg dat hij bang is dat ik nog een anderen jongen heb.

Maar als ik bij hem ben raakt hij me bijna niet aan. Meestal pas als we weer voor mij deur staan dan knuffelen we en krijg ik een zoen. Hij smst bijna niet echt pas helemaal op het eind van de avond 5 smsjes ofzo.

Terwijl ik wel eens naast hem heb gezeten en toen was hij echt 2 uur lang alleen maar aan het smsen.



Wat wil hij nou aan de ene kant laat hij interese zien maar aan de anderen kant ook weer niet.

ik wil het hem niet meteen vragen omdat ik hem nog niet zo lang zie dus dat vind ik een beetje raar.

Iemand wel eens zo iets mee gemaakt of iemand die raad weet?



groetjes
Ik denk dat hij je wel leuk vindt, maar sociaal niet zo handig is.
Ja, ervaring mee, en nee, is uiteindelijk niets geworden.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat hij te jong voor je is.
Alle reacties Link kopieren
Hoe oud zijn jullie?
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
Een beetje lastig verhaal.

Ik durf er eigenlijk niets over te voorspellen zeggen.
Tja, ik vind het wel een beetje dwingend dat hij na 4 dates wil weten met wie je smst, waar je naar toe gaat enzo. Ik vind het niets zeggen over of hij je wel leuk vind. Verder dwingend dat hij na 4 dates wilt dat je blijft slapen terwijl de dates helemaal niet zo intiem verlopen, behalve aan het einde (al hoewel ik een knuffel en een zoen ook wel mee vind vallen wat betreft intiem zijn).



Eerst maar is afwachten of de dates wat soepeler gaan verlopen en tot die tijd zou ik niet meegaan in zijn bezitterige gedrag en als hij weer vraagt om te slapen dan luistert hij naar mijn idee helemaal niet naar jou.
Alle reacties Link kopieren
Eerst dacht ik hetzelfde als lupine, maar iemand die 2 uur lang gaat sms'en als je naast hem zit..dat klinkt weer niet zo best.

Raak jij hem zelf trouwens wel aan?
Alle reacties Link kopieren
ik denk dat hij je wel leuk vindt, misschien is hij een beetje verlegen/ of ongemakkelijk?

Ik zou het gewoon besprekn
2 maanden jonger? Zijn jullie 16 of zo?? Zo klinkt het wel met al dat ge-sms!
Alle reacties Link kopieren
Hmmm... Zou hier zelf niet warm van worden. Klinkt ook moeizaam allemaal.
Alle reacties Link kopieren
quote:Terwijl ik wel eens naast hem heb gezeten en toen was hij echt 2 uur lang alleen maar aan het smsen.
Alle reacties Link kopieren
Mijn mening; zodra je op het Vivaforum moet komen om antwoord te krijgen op de vraag of hij je leuk vindt; vindt hij je niet leuk.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat hij je niet leuk vindt. Niet leuk genoeg althans. Als hij je leuk zou vinden zou je het wel weten en zou je niet hoeven twijfelen.
mmh heb het hem gevraags. hij heeft gezegt dat hij er nog mee zat dat hij nog niet over zijn ex heen is. nu gaan we gewoon vaker afspreken en kijken waar we belanden. we zijn trouwens 19 allebei
Alle reacties Link kopieren
Waarom met hem verder proberen als hij niet over zijn ex heen is?



Dan ben jij nu eerder een ''vervanger'' in de hoop dat hij zijn ex vergeet door jou, en eigelijk zou hij zijn ex moeten vergeten uit zichzelf, niet met behulp van een ander.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven