Nieuwe wasmachine

25-11-2012 21:27 21 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi dames!!

Onze wasmachine heeft zijn beste tijd gehad... Maar nu een nieuwe, waar moet je op letten?! Wat zijn handige dingen?! Nu nog met zijn tweeën maar in de toekomst staan er wel kinderen in de planning haha! Wil graag eentje die heel lang meegaat! Budget... Dacht zelf rond de 500 euro?!
Alle reacties Link kopieren
Miele...
Alle reacties Link kopieren
7 kilo wasmachine, met goede ecoknop. Je hebt ook machines die het waterverbruik aanpassen aan het gewicht aan was. maar met kids is 7 kilo erg prettig.



Tijdsschakelaar erbij kan meegenomen zijn bij nachtstroom.
Ik heb een LG, beste koop toen geloof ik. Topding, kan 8 kg in, heeft een ecostand en onder de 500 euro.
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben een Samsung met een extra grote trommel, erg fijn. En ik wil altijd een koudwaterprogramma op mijn wasmachine, deze heeft een functie dat er dan zilverionen aan het water worden toegevoegd om bacterieen te doden.
Alle reacties Link kopieren
Voor 500 koop je een budget wasmachine, dan kan je beter nog goedkoper gaan zitten en 300 uitgeven en als hij dan kapot gaat, dan is het minder erg.

Of je schroeft je budget iets omhoog, maar 500,- is helaas net niet.
Alle reacties Link kopieren
Miele
“Don’t look back – you’re not going that way.”
Alle reacties Link kopieren
Volgens de consumenten app is Miele het best getest, maar die zijn vrij duur.

Beste koop is dan de Whirlpool Nevada 1400 vanaf 379.00 euro.

Beste koop is een goede kwaliteit voor een redelijke prijs.
Alle reacties Link kopieren
Samsung ecobubble. Rond de ¤ 500,- met 10 jr garantie op de motor. Qua kwaliteit vergelijkbaar met de bekende witgoedmerken van rond de ¤ 800,- maar omdat Samsung meer bekendheid wil in de witgoedmarkt zijn hun machines prettig geprijsd. Komt goed uit de vergelijkingen!
Alle reacties Link kopieren
Als je het dubbele kan besteden is een Miele echt een goede keuze.

Onverwoestbaar, gaan zeker 20 jaar mee.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb mijn Miele al 16 jaar. Draait elke dag, vaak meerdere malen zelfs (gezin)

Nog nooit iets mee aan de hand geweest.
Mijn moeder heeft een Miele gehad die steeds kapot ging. Ze hoeft nooit meer zo'n dure, heeft ook een LG.



Hiervoor heb ik een Indesit gehad. Ook prima, we hebben er negen jaar mee gedaan. De droger ervan is net twee maanden geleden kapot gegaan, daar hebben we elf jaar meegedaan. Vind ik netjes, omdat ze bekend staan als budget merk.



Maar het is je eigen keuze. Wil je wel Miele, prima. Maar ik vind ze echt te duur.
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor alle tips tot nu toe! Budget is eventueel op te schroeven...
Alle reacties Link kopieren
Ik heb gelet op resttijdindicatie en dat er een kortwas programma op zit. En minimaal 1400 toeren.
Alle reacties Link kopieren
Doe je veel in de droger?
Alle reacties Link kopieren
Tegen mij zeiden ze tien jaar geleden dat AEG de beste zou zijn. En dat miele niet meer de miele van vroeger was. Mijn AEG is inmiddels 11 jaar, draait nog prima, gaan per week zo'n 7 wasjes in.
Alle reacties Link kopieren
Ik doe bijna niks in de droger, hang het meestal op. Alleen in de winter wel eens...
Alle reacties Link kopieren
Oke, dan maakt het toerental niet zo gek veel uit. Hoewel het natuurlijk ook aan vocht in je huis scheelt als je was droger uit de machine komt.



Wat ik belangrijk vind aan een machine is dat er een snel wasje op zit. Even dat blousje snel opfrissen toch wel fijn als dat in de machine kan.



Ook best wel belangrijk vind ik dat de machine zelf aanvoelt hoeveel water er nodig is. Dus als je minder was wast, dat hij ook minder water pakt. Alle beetjes helpen.
Alle reacties Link kopieren
Bosch was 28443 is in deze prijsklasse ongeslagen niet enkel bij gebruikers maar in diverse testen in duitsland naar voren gekomen als testwinaar heeft vaak een Miele verslagen en uiteraard alle andere merken.



En nee, ik werk niet bij en heb zelf ook geen Bosch wasmachine.
heb een Whirpool Texas 1400, was ook rond de 400 euro, heb hem nu 2,5 jaar en draai elke dag (meerdere) wasjes.
Alle reacties Link kopieren
quote:chocs schreef op 25 november 2012 @ 22:37:

Tegen mij zeiden ze tien jaar geleden dat AEG de beste zou zijn. En dat miele niet meer de miele van vroeger was. Mijn AEG is inmiddels 11 jaar, draait nog prima, gaan per week zo'n 7 wasjes in.





Niet alle Mieles maar van Aeg klopt wel hadden jaren begin tachtig machines die wel 30 jaar meegingen maar nu niet meer.



Mijn miele is bijna 16 en draai 6 wassen in de week en is ook nog een energiezuinig

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven