Het Grote ruiltopic.

26-11-2012 19:35 2296 berichten
Alle reacties Link kopieren
In dit ruiltopic is het mogelijk (zelfgemaakte) spullen, die je zelf niet meer nodig hebt of gebruikt, te ruilen met andere forummers.



Dit in het kader van de recessie of puur omdat je de ander iets gunt!



Wat is het idee? Als je iets in je huis hebt, kleding, boeken, decoratiemateriaal e.d. kun je dit hier op het forum zetten en er

een ander (die het misschien niet zo breed heeft) heel blij mee maken.



Enkele spelregels:



- Je mag geen geldelijke vergoeding vragen voor de zaken die je aanbiedt

- Het is alleen toegestaan (een bijdrage in) de verzendkosten te vragen.

- Geef aan wat je er (eventueel) graag voor terug zou willen hebben.



P.s. Dit topic zal worden verplaatst naar het prikbord, zodra het prikbord ook ter zijner tijd mobiel bereikbaar wordt.
Alle reacties Link kopieren
quote:barbamama11 schreef op 11 januari 2013 @ 20:51:

Hoi Nina,

Ik heb wel belang bij de schaatsen..

Zou je me willen mailen?

Sneeuwwitje11 apestaartje gmail punt com



Alvast bedankt!Heb je gemaild.
Alle reacties Link kopieren
Wat een mooi weggeefitem Woepsie! Het is dat mijn kinderen hoofdzakelijk zelf lopen anders zou ik ook een gooi doen! Volgens mij is dat best wel een gewild ding!
Alle reacties Link kopieren
Nou ik heb m gekregen van n vriendin. Die had m bij oud vuil staan. Dat vond ik zonde.



Dus ik heb m in de schuur gezet thuis. Wij hebben een nieuwe kinderwagen/buggy combi gekocht.



de mutsy staat in de weg. Hij is absoluut niet nieuw. Zit wel wat roest aan. Banden profiel wordt wat minder. En ik weet dus gewoon echt niet hoe je dat ding goed in en uit elkaar kan halen. Kreeg m als kinderwagen en we hebben er zelf n buggy van gemaakt zoals op de foto.



Wie weet heeft iemand erge geldgebrek en kan deze nog even gebruiken. Of leuk voor de kinderen om mee te spelen etc. Anders gaat ie naar de stort.
Wat goed is tegen de kou, is ook goed tegen de warmte
Alle reacties Link kopieren
Nina,

Je hebt mail terug..

Mobiel deed wat moeilijk, zou je willen laten weten als je geen mail hebt ontvangen?

Gr, Barbamama
Alle reacties Link kopieren
Woepsie, weet je, geef de kinderwagen maar aan een geinteresseerde die wat minder te besteden heeft.

Voor ons zou ie voor 'erbij' zijn, ruige banden zijn ideaal voor in de bossen en strand en zo dacht ik.

Ook zie ik nu geen mogelijkheid om h'm op te komen halen, omdat baby ieder moment kan komen



Maak er maar een ander blij mee!
Alle reacties Link kopieren
Ja t maakt mij niet uit naar wie hij gaat haha. Was maar n voorbeeld. :-)

Maar we willen voor de bevalling de schuur opgeruimd hebben. (heb ik nog wel even)



Ben je al over de uitgerekende datum hanglamp? Hier 2 april.
Wat goed is tegen de kou, is ook goed tegen de warmte
Alle reacties Link kopieren
Spannend hanglamp!
spannend hanglamp! Is erg mooi om je kleintje eindelijk in je armen te kunnen houden!

Hier groeit zoonlief als kool, dus waarschijnlijk komen er wel weer wat kleertjes hier te staan over een paar weekjes.
Alle reacties Link kopieren
Hoi,

Ik ben een meelezer maar ik vind dit zo'n goed topic, dat ik graag wil meedoen. Hier alvast een paar dingen die ik wil aanbieden, ik ga nog op zoek naar meer. Bij voorkeur afhalen in Culemborg, maar verzenden kan ook.

Foto's staan hier:

http://www.mijnalbum.nl/Album=OEG6MBLG



- Vrolijke taarttrommel (voor transport, met handvat), nooit gebruikt

- Glazen draaibaar taartplateau, nieuw

- Nieuw spel koehandel (doos iets beschadigd, maar kaartjes zitten nog in plastic). Superleuk spel, we hebben 'm dubbel.

- Nieuwe ketting van Beads4Life (papieren kralen)

- Roze vestje Esprit Collection maat M (valt meer als S), weinig gedragen

- Knalrode blouse Sutherland, maat M (enkele keren gedragen)

- Blouse wit/oranje Mexx met strepen, maat 40, nooit gedragen

- Blouse rood/wit Benetton met strepen (staat geen maat in maar valt als M), nooit gedragen

- Geschenkverpakking met olijfolie-/azijnfles en peper- en zoutpotje

- Geschenkverpakking met wat badspullen

- Nieuw jongensboek 'Hoe word je een Piraat' van Cressida Cowell

- Houder om borrelglaasjes van ijs te maken. Het is een ijsblokjesvorm in de vorm van een klein borrel-/shotglaasje, zodat je je drankje ijskoud uit een glas van ijs kan drinken. Erg grappig maar we gebruiken het nooit.

- Zwarte Blazer H&M, maat 38. Diepzwart (niet heel goed te zien op de foto), met een wat glimmend revers. Vrij dikke, imaar wel soepele stof. ZIt heerlijk maar ik vind de glimmende revers niet zo geschikt voor dagelijks gebruik. Weinig gedragen. Moet wel als pakketpost.

- Limegroen Badmatje voor in de badkamer/wc. Van de HEMA. Bevat een paar witte chloorvlekken maar is verder netjes en schoon.

- Zilverkleurige cocktailshaker (vrij standaard model), nooit gebruikt. Staat niet op de foto. Moet wel als pakketpost dus lijkt me dan niet echt de moeite (is vermoedelijk duurder dan een nieuwe...)



Bij interesse kun je mailen naar snel1984 @ gmail.com maar ik probeer ook het forum in de gaten te houden!

Wat doorgestreept is, is gereserveerd of weg.



Edit: al veel interesse zoals je ziet... ik ga dit weekend even kijken of ik nog meer spullen toe te voegen heb



Groetjes van Cora
Alle reacties Link kopieren
Essie ik heb de Flipcover nog hoor! Mooi dat ik er iemand blij mee kan maken. Ik stuur hem vandaag naar je toe, ik heb je adres nog van de glaszegels
Alle reacties Link kopieren
Hai Cora, wat een superleuke ketting! Daar heb ik wel interesse in. Is dat evt op te sturen trouwens?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb een heel leuk - en groot - pakket gekregen van Zaza met dekbed + overtrekken en als extra houten fotolijsten en 2 hele leuke shirtjes van Little-me



Ik heb voor de liefhebber nog 5 PLUS boodschappenpakket zegels



Ook nog wat kleding in 34 of kleiner, (ook) leuk voor tienermeiden en nog wat in XS/S



- kort spijkerrokje

- kort wijdvallend spijkerrokje

- gestreept zomerjurkje donkerroze/wit

- korte short met een soort palmprint, zakjes voor, heel leuk van de

Zara maar valt heel klein 32/34

- groen short met zakjes voor 34

- 3/4 witte spijkerbroek XS/S

- witte blouse, korte kapmouwtjes, met blinde sluiting XS/S

- witte strapless top, onder wijd uitlopend, H&M XS

- 2 nieuwe gestreepte tanktops wit met felle kleurtjes (fake

Lacoste) XS/S





mailen mag naar sunshinequeen@live.nl
Alle reacties Link kopieren
Vind de taartenset en olijfsetje wel heel erg leuk voor m'n uitzet Cora, ik ga je mailen.
Alle reacties Link kopieren
Thx dames!

Ben nu ruim 38 weken... 2e komt vaak eerder toch Hope so.



Heb straks trouwens ook weer zwangerschapskleding te geef, maar eerst even kijken wat ik aantrek na de bevalling, daarna meld ik t hier!
Alle reacties Link kopieren
Voor de drie dames die me net gemaild hebben: ik mail jullie terug! Jullie hebben allemaal andere dingen op 't oog dus dat komt wel goed! :-)
@cora

Ik heb interesse in een paar dingen, ik ga je ook even mailen.
Alle reacties Link kopieren
@sunshinequeen Heb je toevallig foto's van de kleding. Misschien kan ik mn puber er blij mee maken.

Zo ja, kan je ze mailen op sallie68 etje hotmail dot com?

Alvast bedankt!
Alle reacties Link kopieren
Ff over de mutsy kinderwagen/ buggy.



Voor ik m wegdoe.. Mn moeder kwam er vandaag mee dat ze m toch misschien wil gebruiken voor buiten achter t huis. Voor als ze op gaat passen.



Dus als jullie t niet erg vinden, wil ik wel eerst mn moeder laten kijken.
Wat goed is tegen de kou, is ook goed tegen de warmte
Alle reacties Link kopieren
quote:sallie68 schreef op 12 januari 2013 @ 17:17:

@sunshinequeen Heb je toevallig foto's van de kleding. Misschien kan ik mn puber er blij mee maken.

Zo ja, kan je ze mailen op sallie68 etje hotmail dot com?

Alvast bedankt!





Wil je mij de foto s ook mailen? jtheaterfanapenstaartjegmailpuntcom??



Ik heb die maat ook, ben wel benieuwd?



Thanks
Alle reacties Link kopieren
Hoi Angela, ik heb je gemaild over de mooie pumps.





Woepsie, Mocht je moeder de Mutsy niet nemen dan heb ik er interesse in voor een vriendin die binnenkort weer naar Polen gaat, een jong gezin helpen!
Alle reacties Link kopieren
Mees, dan ben jij de eerst volgende als ik niemand over t hoofd heb gezien. 2 anderen die interesse hadden zien er vanaf.



Ja ik dacht als mn moeder gaat oppassen, nemen we onze eigen kinderwagen mee. Maar mn moeder vond t wel handig als ze er daar 1 standaard had staan om te gebruiken, zodat wij m thuis kunnen laten.
Wat goed is tegen de kou, is ook goed tegen de warmte
@woepsie,

dat idee had ik ook idd, maar is zo ver weg dat ik dan beter hier in de buurt een extra wagen via mp bij kan kopen ;P
Alle reacties Link kopieren
Haha ja en mn ouders wonen op n boerderij en mn moeder vond t zonde om dan bijv onze goede wagen mee de stal in te nemen.
Wat goed is tegen de kou, is ook goed tegen de warmte
Alle reacties Link kopieren
Dag allemaal! Ik lijk nieuw, maar ik ben een oud forumrot in een nieuw jasje. Afgelopen zomer heb ik flink meegepost in dit topic en nu heb ik weer iets weg te geven:



Een dekbedovertrek, tweepersoons, met 2 kussenslopen. Van Ikea (deze: http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/10217725/) . Is twee keer gebruikt, maar te klein voor ons dekbed!



Lekker schoon gewassen en opgevouwen, mag weg tegen verzendkosten. Ophalen kan ook.
@woepsie

dat kan ik me voorstellen. Mijn ouders wonen wel in een huis met veel tuin, maar geen boerderij :P En de wagen kan op zich makkelijk in de auto, dus dat scheelt. Als ik de baan krijg waar ik op gesolliciteerd heb en zoon mag in bakje op de fiets ga ik misschien wel een extra wagen voor daar aanschaffen, anders moet ik perse met de auto op en neer.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven