VRLK

06-01-2008 21:09 13668 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wie zwijgt stemt toe
Alle reacties Link kopieren
quote:Morrie schreef op 13 mei 2008 @ 22:16:

[...]









Toen heb je hem even mijn zwangere foto laten zien met die bolle toet en toen zei hij: Nee, die bedoel ik niet

En toen mocht het ineens weer wel van jou!Echt ik pis in mijn broek!!!! Helemaal na die dichtgenaaide kont opmerking
Nu jullie zeggen dat het geen kont is, gok ik op een elleboog.



Ik haad betutteling. Maar ik heb dan ook een beetje moeite met autoriteit
Alle reacties Link kopieren
quote:Morrie schreef op 13 mei 2008 @ 22:14:

Ik heb net heel lang zitten kijken naar die foto hiernaast van die hechtingen. Ik dacht dat het een kont was die dichtgenaaid was....Ik ook! Maar wat is het dan? Een kin?
Alle reacties Link kopieren
Heftig hoor Remma, het lijkt me dubben zo moeilijk als je ouders op latere leeftijd scheiden, vooral als er ook nog kleinkinderen zijn enzo
Alle reacties Link kopieren
Remma, ligt dat dan aan deze specifieke school? Ik heb echt geen idee hoe het er op scholen aan toe gaat.... En hoe komt het dat het je nu ineens opbreekt, je werkt hier niet nog maar pas toch?

Ik herken het echt heel erg, grappig, want het is een totaal andere branche. Bij mijn huidige werkgever heb ik nog niets geleerd over onze branche, wat er speelt, eens een seminar bezocht, mijn kennis verbreed. 1 keer een voorstel gedaan om een seminar te bezoeken maar daar werd lauw op gereageerd: kostte teveel tijd. Geroepen dat ik wel mee wil denken over verbeteren van bepaalde processen: geen respons. Op een gegeven moment houdt het dan op bij mij. Dan denk ik: Nou, dan niet.
anoniem_30416 wijzigde dit bericht op 13-05-2008 22:22
Reden: t-tje vergeten
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Ik weet het al. Pammie gaat voor zichzelf beginnen!!!!
Alle reacties Link kopieren
Pammie gaat haar kinderen op Marktplaats zetten.

En over een week mag het bieden beginnen.
Nee nee, ik zou ze op Marktplaats zetten als ze om half 9 hun kop niet zouden houden. En dat deden ze wel.



Voor mezelf beginnen
Alle reacties Link kopieren
Het is of trouwen of zwanger. De rest zou me niet boeien.





Schiet op hier joh, met het opruimen van Harries kamer. Ik heb nog niets gedaan. En aangezien hier geen licht is (want dat moet hij ook nog ophangen) kan ik nu ook niet echt meer opruimen.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat dat wel scholen eigen is. Waarom het me nu opbreekt?? Ik denk omdat ik me nu pas, sinds 2 jaar, weer wat meer op het werk kan richten. Ik ben natuurlijk steeds korte stukjes aan het werk geweest ivm verlof tussen de zwangerschappen, en nu ik die periode heb afgerond, wil ik gewoon verder, ook met mezelf ontwikkelen.



Ik denk dat het overal zo is, Wind, op alle scholen. En iets anders, iets geheel anders, ik zou niet weten wat. Maar daarom ga ik ook minder werken, bezinning zeg maar.
quote:Morrie schreef op 13 mei 2008 @ 22:26:

Het is of trouwen of zwanger. De rest zou me niet boeien.



Ik zal aan Pamman vragen of hij een van de twee nog even kan regelen voor volgende week
Alle reacties Link kopieren
Wat voor werk doe je eigenlijk Pammie?

(iets zegt me dat het nieuws komt, uit deze hoek)
Ben Office Manager.
Alle reacties Link kopieren
Ik ga naar bed, nog even de laatste bladzijdes van Nieuwe Buren lezen zodat ik morgen aan iets nieuws kan beginnen.

Trusten (buur)meisjes.
Alle reacties Link kopieren
Ik ga ook naar bed.

Morgen begint het echte leven weer (Zootje weer naar school)
Alle reacties Link kopieren
oeh wat gemeen Pammie! Ik ben dus ook stiknieuwsgierig. Nu moet je wel met iets heeeeel leuks komen volgende week. De verwachtingen zijn hoog!

Wel gezellig al die buurtjes hier trouwens!



Ik dacht ook dat het een kont was trouwens! ik vind het ook echt een gore foto want blijf het zien ook al weet ik dat het iets anders is.



Drop, hoe is het gegaan? Dat opruimen voor bezichtigingen zuigt, he? Dat is toch wel het vervelendste van je huis verkopen. Wel goed dat jullie een actieplan hebben om de verkoop onder de aandacht te brengen.



Lien, wat lekker dat je bijna verlof hebt! Heb je ook nog een beetje q-time voor jezelf ingepland tussen alle bedrijven door?



Vrolijk sterkte morgen!
Alle reacties Link kopieren
Truste!
Alle reacties Link kopieren
Truste allemaal!



Holy shit wat is er ineens veel geschreven zeg! Ik moet zeggen dat niet alles me helemaal bijgebleven is. Elyane, ik zou een uitnodiging erg leuk vinden maar ik kan me helemaal voorstellen dat jullie het wat privé-er willen houden. Voor het eerst kennismaken op jullie bruiloft vind ik helemaal geen probleem . Anders wil ik 'm wel ff bellen als dat scheelt, of een week tevoren even langeskomen. Geen probleem.



En snel haai Pammie en haai Remma!



Bezichtiging - houd jullie vast - ging niet door. Om vijf minuten voor de tijd waarop de bezichtiging zou zijn, belde de receptioniste van de makelaardij met de mededeling dat de kijkerd onverwacht naar het ziekenhuis moest en daar niet op tijd klaar was. Navraag bij de makelaar zelf, die om 17.45u nog even langs zou komen, leerde dat de kijkerd een ongelukje had gehad met zijn voet en daardoor twee bezichtigingen bij hun makelaardij idd had moeten afzeggen. Daar ga je dan met je goeie gedrag . Ff posten.
Alle reacties Link kopieren
Wat zou het nieuws van Pammie nou zijn? Een nieuwe baby?



Fijn Lien, bijna verlof! Gek zeg, op onze laatste meeting, bij Wind, was het net misgegaan met de vorige zwangerschap (toch? Of was je toen nog zwanger?) en nu ben je er al bijna! Poeh, als ik lees wat je allemaal nog moet doen, ik word plaatsvervangend moe!



Wij zijn (lees: ik ben) nog steeds aan het dubben w.b. school. Ik wil de kinderen naar de kleinere school in onze nieuwe woonplaats hebben. Die school is ongeveer even groot als de school waar ze nu op zitten, alleen wordt de bso door een heel andere organisatie geregeld, geen idee of er plaats is. Morgen maar even bellen. Gedoe zeg.



Morrie, ik dacht precies hetzelfde bij die ene foto!!!
Alle reacties Link kopieren
Waarvoor heb je morgen trouwens succes nodig, Vrolijk? Heb zitten zoeken maar kan het niet vinden!



Kan iemand mij ff de link voor de Datumprikker opnieuw toemailen, voor de haai tie die we ooit nog eens zouden doen?



Ik wilde nog iets zeggen maar ik weet niet meer wat.... Oh ja, ik heb nog wat foto's van onze vakantie op de ak gegooid!



Welterusten!
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat Pammie de nieuwe hoofdredacteur van Viva wordt ofzo .



Blerk, klote geslapen en meteen al bonje met dochter over kleren. Is weer haar eerste schooldag, dus ze vond alles teveel en dat kan ik me voorstellen. Maar ja, ik heb ook geen millimeter geduld extra, dus de combinatie is licht ontvlambaar. Nu brengt vent haar maar weg, da's beter.
Alle reacties Link kopieren
Crematie Drop. Ik werk nu ook thuis ivm halve dag en op tijd willen zijn.



Balen zeg van de bezichtiging! Maar wel prettig dat het tenminste een legitieme reden was van afzegging. Hopelijk is je potentiele koper niet ernstig gewond en kan hij snel weer komen kieken.
Alle reacties Link kopieren
Leuk is dat he, eerste schooldag. Ik had bonje met Wiske over haar schoenen (ze moest nu voor het eerst sinds 2,5 week haar schoenen weer aan na de hele tijd op crocs te hebben gelopen) en een moeder kwam me net met Suske achterna lopen omdat hij in huilen was uitgebarsten, want ik had wel bij raam 1 gezwaaid, maar niet bij raam 2..... Brullen!



Ik werd net aangesproken door de vader van een vriendje van Suske met de vraag of Suske en vent (hij weet dat vent een heikel punt is wat dit soort activiteiten betreft) zin hadden om mee te gaan op een 'mannen-weekend', dwz ze willen dan met 3 vaders en 3 zonen (inmiddels gaat er ook een meisje mee, geloof ik) een weekendje gaan kamperen op een camping in de buurt. En dat vind ik dan weer superleuk, maar vent krijg je met geen stok in een tent! Zou het werken om te zeggen dat als hij dit niet doet, ik niet meega met het weekend van zijn werk? Zomaar een gedachte.....





Wat betreft die rooster- en studiedagen, het lijkt misschien weinig, maar als je maar 15 vrije dagen hebt in een jaar omdat je niet fulltime werkt en die rooster- en studiedagen wél allemaal op een werkdag vallen, gaat het hard hoor, met de vrije dagen. De bso geeft 3 'gratis' dagen voor dat soort dagen, maar verder moet je het zelf maar op zien te lossen. Met rooster- en studiedagen bij elkaar kom je hier toch al gauw op een dag of 20.
Alle reacties Link kopieren
Oh ja, crematie! Ik werd een beetje op het verkeerde been gezet door het woord 'succes' denk ik, ik zeg dan zelf eerder 'sterkte'! Maar goed, whatever, sterkte Vrolijk!
Alle reacties Link kopieren
Eerlijk gezegd zou ik ook niet staan te springen op een moeder/dochter weekend met anderen van school. Wel weer met vrienden, maar niet met half onbekenden waarvan de enige binding is dat de kinderen het kunnen vinden met elkaar. Daar is bakkie koffie tijd voor vinnik.



Fijne is dat hier rooster en vrije dagen op maandag en vrijdag vallen. Maandag ben ik vrij en op vrijdag is met studie- en roostervrije dagen gewoon opvang hele dag op NSO. Dat zien zij als vakantie opvang. Beter!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven