Gezondheid alle pijlers

Griep in het nieuws.

17-01-2013 14:09 54 berichten
Alle reacties Link kopieren
Sinds maandag ben ik geveld door de griep.

Geen verkoudheid, maar echte griep, met koude rillingen van de koorts, keelpijn, een enorm vastzittende hoest, duizelingen, flinke hoofdpijn, en alsof het nog niet genoeg is daar sinds vanochtend ook de buikvariant bij, bij tijd en wijle dus een spurt richting toilet, zo snel mijn zieke lichaam het toelaat.

Nee, het is niet leuk.



Gisteren werd er op het nieuws al melding gemaakt, dat de griep weer in het land is. Op begeleidend filmpje zie je een mevrouw in bed liggen, hoestend, snotterend, met een zakdoekje in haar hand.



..goh, lag ik gister te filosoferen toen ik niet kon slapen, hoe zouden ze nou aan zo'n filmpje komen?

'Jongens, we doen vandaag een item over griep! Heeft er iemand van jullie een familielid dat nu, op this very moment ziek op bed ligt? Dan gaat de cameraploeg daar vandaag even langs!

En dan als je dan ziek in je bed ligt, wil je dan dat ze om je bed gaan staan te filmen met de bedoeling dat heel nederland je gaat zien?



Of gaat het zo:''Kan er iemand even een grieppatient spelen vandaag? We willen de griep vandaag in de uitzending meenemen!'



Vanochtend was hetzelfde filmpje weer op het nieuws te zien en ik vertelde mijn zoon wat ik daar gisteren over had gedacht, en dan meer om het feit dat ik het zelf altijd zo raar vind dat ik me erg kan bezighouden met dingen die het sop de kool niet waard zijn, welke reaktie ik hier ook wel voorbij zal zien komen, méns waar denk je aan, moet je daar ook nog een topic over openen?



Toen mijn zoon zei, ik wil ze wel even bellen.

'Er ligt hier ook eentje te griepen boven, misschien kunnen jullie die even komen filmen, dan krijgen de kijkers tenminste een ander dekbedovertrekje te zien, twee dagen achter elkaar hetzelfde is ook zo saai.'



Om de nutteloosheid inderdaad maar even te benadrukken.

Maar ondertussen blijf ik het me toch wel afvragen.
Alle reacties Link kopieren
Mijn huisarts heeft gezegd dat ik griep heb zonder dat ik langs hoefde te komen. Heb ik nu ook niet de echte griep?



Ik zal het onthouden als ik vannacht weer een nieuwe koortspiek krijg.
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
quote:MrsStanleyWalker schreef op 17 januari 2013 @ 16:28:

[...]





+ 1Als je nog in staat bent om te internetten, dan ben je in mijn ogen in ieder geval niet doodziek.
Alle reacties Link kopieren
quote:Maleficent schreef op 17 januari 2013 @ 16:43:

Mijn huisarts heeft gezegd dat ik griep heb zonder dat ik langs hoefde te komen. Heb ik nu ook niet de echte griep?



Ik zal het onthouden als ik vannacht weer een nieuwe koortspiek krijg. Dat ligt er maar aan wat je hem verteld hebt.
Alle reacties Link kopieren
quote:jollie schreef op 17 januari 2013 @ 16:43:

[...]





Als je nog in staat bent om te internetten, dan ben je in mijn ogen in ieder geval niet doodziek.



nee, de meeste mensen die de griep hebben liggen niet op sterven, dus zijn ook niet letterlijk doodziek.



Wat een stoerdoenerij altijd hier.
Nou hè?
Alle reacties Link kopieren
quote:luni schreef op 17 januari 2013 @ 15:11:

[...]



Als je echt griep hebt kun je dat niet eens!! *zucht*



Waarom zucht? Ik was met de echte griep in staat om af en toe naar huis te fietsen om mijn kat eten te geven. Dat de fietspartij niet heel vlot ging en dat het daarna weer bergafwaarts ging, deed niet af aan het feit dat ik toch echt wel kon fietsen.



en als je kan fietsen kan je ook forummen toch?
Alle reacties Link kopieren
quote:jollie schreef op 17 januari 2013 @ 16:43:

[...]





Als je nog in staat bent om te internetten, dan ben je in mijn ogen in ieder geval niet doodziek.Bij mij begin ik me in de loop van de dag weer een béétje mens te voelen en zakt de koorts, maar zodra de nacht valt begint de ellende. Hoestbuien, oplopende koorts, wakker liggen, rillen, enge dromen als ik al slaap dus, rare dingen zien. Ik voel me overdag beroerd, maar niet doodziek. 's Nachts voel ik me wel doodziek. Het is echt bizar.
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Ik heb een gezin, dus ik zal toch af en toe me uit bed moeten trekken. Griep of niet.
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
quote:Maleficent schreef op 17 januari 2013 @ 16:53:

Ik heb een gezin, dus ik zal toch af en toe me uit bed moeten trekken. Griep of niet.Dat is waar, moeders kunnen gewoon niet ziek zijn. Beterschap (en dat geldt voor alle zieken hier op het forum).
quote:Mevrouw75 schreef op 17 januari 2013 @ 16:48:

[...]





nee, de meeste mensen die de griep hebben liggen niet op sterven, dus zijn ook niet letterlijk doodziek.



Wat een stoerdoenerij altijd hier.En het hoeft ook niet op de Gezondheidpijler, want daar is het niet serieus genoeg voor lees ik net
Nee eerder op psyche!
Ik denk aan Entertainment . Wie echt griep heeft kan zichzelf niet entertainen.
Alle reacties Link kopieren
Heb twee jaar terug met hoge koorts, spierpijn en luchtwegklachten zwaar onder de paracetamol een tentamen gemaakt. De rest van de week als een ziek vogeltje in bed gelegen, maar hè, als ik dat tentamen kon maken, ben ik vast niet echt ziek geweest



Natuurlijk kunnen mensen forummen als ze ziek zijn. Je ligt niet in coma ofzo. Mag je tussen het slapen door alleen maar zielig ziek zitten wezen en medelijden met jezelf hebben? Ik heb wel medelijden met jullie hoor beterschap allemaal!



Maar on topic, laatst zag ik mijn eigen fysiotherapeut figureren als patient in een voorlichtingsfoldertje. Tuurlijk is het geen echt zieke patient die zichzelf eens even lekker laat filmen voor het acht-uur journaal, kijk, als je daar zin in hebt, dan ben je inderdaad niet echt ziek
Alle reacties Link kopieren
quote:jollie, 5 uur geleden.



Als je nog in staat bent om te internetten, dan ben je in mijn ogen in ieder geval niet doodziek.



Wat een onzin. Ik kon tijdens mijn dubbele longontsteking zelfs nog met infuus in mijn hand en zuurstofslang in mijn neus mijn iPhone vasthouden en forummen. Zolang ik maar niet in een hoestbui zat. Is alleen wifi voor nodig hoor.



En als ik griep heb, moet ik nog steeds luiers verschonen trouwens.
You know how I know? Because I reeaally think so!
Alle reacties Link kopieren
quote:MrsStanleyWalker schreef op 17 januari 2013 @ 21:51:

[...]





Wat een onzin. Ik kon tijdens mijn dubbele longontsteking zelfs nog met infuus in mijn hand en zuurstofslang in mijn neus mijn iPhone vasthouden en forummen. Zolang ik maar niet in een hoestbui zat. Is alleen wifi voor nodig hoor.



En als ik griep heb, moet ik nog steeds luiers verschonen trouwens.Hoe vaak heb je griep dan?
Alle reacties Link kopieren
Hoezo?
You know how I know? Because I reeaally think so!
Alle reacties Link kopieren
Daar ben ik weer even hoor, als het de mensen hier geruststeld: ik ben na het forummen weer naar mijn bedje gehobbeld en in slaap gevallen. Tussen dat moment en nu dat ik zie dat dit topic zo'n eigenaardige wending heeft genomen heb ik me toch fors beroerd gevoeld.

Zit nu even de uitdroging op te heffen met een mangosapje, en ben blij dat ik er zo weer inkan.



Wat een stelletje zuurpruimen hier, niet ziek genoeg anders kan ik niet forummen, tssss...



En wbt 'entertainment' of 'niet serieus zijn' dat ging om de strekking van mijn gedachte over hoe griep in het nieuws werd besproken, dat was niet dat ik niet serieus griep heb.

Beetje babbels hebben, maar lezen ho maar.
Alle reacties Link kopieren
Beterschap perel!



voor op je nachtkastje.
You know how I know? Because I reeaally think so!
Alle reacties Link kopieren
O beterschap Perel! Mijn oudste heeft het ook. Bijna 41 graden koorts en zo ziek dat hij niet eens op zijn benen kan staan, dan zakt hij door de knieën. Gaat zittend de trap af. Wil niks eten, alleen drinken (en dan nog op commando, maar hij is 10, dus begrijpt het belang er van). Heeft hoofd- buik- keel- en spierpijn en een vastzittende hoest.

Hij is normaal gesproken al 'een skeletje' met zijn 24 kilo (bij een lengte van 1.34), nu blijft er helemaal niks van hem over.

Ik vind het akelig en heb het bijna liever zelf.

Bijna, want echte griep, zoals hij dat heeft, is gewoon niet te doen voor een moeder met 4 kinderen. Vandaag ging het ietsje beter dan gisteren, hij heeft wat soep naar binnen gewerkt, hoezee!

Maar hij is nu al 4 dagen flink ziek, ik vind het lang duren deze griep. Zie het ook op school, ik werk op een basisschool. De kinderen die ziek zijn, zijn allemaal minimaal een week ziek!
Ik ben hier al sinds 2003, maar dat schijnt Viva niet te kunnen weergeven
Alle reacties Link kopieren
quote:luni schreef op 17 januari 2013 @ 22:03:

[...]



Hoe vaak heb je griep dan?mijn vorige keer was 18 jaar terug.
Stressed is just desserts spelled backwards
Zullen we een standbeeld voor je kleien?
Alle reacties Link kopieren
quote:lilyofthevalley schreef op 18 januari 2013 @ 09:52:

Zullen we een standbeeld voor je kleien?



Ja, nou, ik weet het gewoon nog zo precies omdat het vlak voor ik op kamers ging was. Was nog een vervelender griep dan nu (zeg ik dapper, al 6 dagen koorts nu)



Maar zoontje en ik gaan zo naar de huisarts, want we komen er niet doorheen.
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Voor iedereen die de griep heeft beterschap allemaal.
Alle reacties Link kopieren
O mensen het is echt de ergste griep in 10 jaar. Tenminste, voor mij en man dan. Zo'n griep waarvan je je kunt voorstellen dat oude mensen en baby's er aan sterven :(

Mijn zoon (10) heeft ondertussen al 5 dagen koorts en hoest zich een ongeluk. Hij is er een met een voorgeschiedenis van longontstekingen, maar de laatste keer was 2009. Ik heb al een aantal keer geluisterd, maar vooralsnog hoor ik geen gekraak over de longen.

Maar wanneer ga je naar de huisarts met zoiets?

Overigens hebben man en ik het sinds gister en ook flink. Ik kan niet eens normaal lopen, dus voor ik richting HAP ga, wil ik wel zeker weten dat het nodig is.

Hij slaapt nu (eindelijk) dus als ik bel voor maandag, is het morgen op zijn vroegst.
Ik ben hier al sinds 2003, maar dat schijnt Viva niet te kunnen weergeven
Alle reacties Link kopieren
O en de gewone huisarts zit bij mij in de straat, dus liefst ga ik daar heen.
Ik ben hier al sinds 2003, maar dat schijnt Viva niet te kunnen weergeven

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven