Broodje bapao

19-08-2013 18:30 93 berichten
Alle reacties Link kopieren
Zijn er echt mensen die dit lekker vinden?
Alle reacties Link kopieren
quote:Mylene_Valerie schreef op 19 augustus 2013 @ 19:14:

[...]





Is die weg? Laatst zag ik dat de oude variaties er weer waren maar niet per stuk maar per 2 voor 60 cent.



Mocht ik weer een keer in de AH zijn dan kijk ik even.



Dat zijn niet helemaal dezelfde, geloof ik. De oude vegavariant uit de koeling is vervangen door een falafel-variant (wtf) en die uit de vriezer lijken er wel een beetje op maar zijn niet hetzelfde (zit minder smaak aan).



Wellicht ten overvloede, ja, ik vind ze dus ook wel lekker Maar alleen de vegavariant omdat ik zulk goedkoop kant-en-klaarvlees niet aandurf.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben best wel een bangerik met eten, maar ik bapao's met vlees heb ik altijd wel durven eten. Volgens mij vond ik rund het lekkerste, maar kip ook wel.
Don't waste your time on jealousy,
Sometimes you're ahead, sometimes you're behind.
Alle reacties Link kopieren
Heerlijk! En dan de lekkere goedkope, kleffe bij de AH met chilisaus!
Alle reacties Link kopieren
quote:Lady-Voldemort schreef op 19 augustus 2013 @ 19:35:

Rijstrol met vlees klinkt wel erg lekker! In Apeldoorn hebben ze een reuzentoko, heb ik laatst ontdekt. Ik ga binnenkort meteen kijken voor lemper, want mijn Filipijnse bananensaus (een soort ketchup maar dan van bananen) is ook al eeuwen op.



Nou zal aardig zijn (moet bekennen het zelf nog niet te hebben gemaakt )



Mylene_Valerie in "Doe mij lekkere Lemper!"
Als je tot over je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven
Alle reacties Link kopieren
Diepvries bapao's nooit gegeten, allen die van de toko of gewoon Appie.



* edit, was rare zin geworden
Je bent zelf een theepot
Die smiley in je OP is te gek voor woorden. Doe normaal zeg.



Bapao's zijn lekker!
Alle reacties Link kopieren
Bah! Inderdaad zeg, zo ongeveer het goorste wat er geproduceerd wordt (en nu wil ik de kotssmiley)
Alle reacties Link kopieren
Ja HEURLIJK!!! Idd vooral met een goede klodder chilisaus!
Alle reacties Link kopieren
Jaaa! Maar alleen als mijn vader ze zélf maakt! Héérlijk dat kleffe broodje met dat zálig gekruide gehakt... *gaat pa bellen en dwíngen om ze te maken*
Your life could depend on this. Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back, don't look away, and don't blink! Good luck. - The Doctor
Alle reacties Link kopieren
Ja HEURLIJK!! Idd vooral met een goede klodder chilisaus!
quote:Hasse88 schreef op 19 augustus 2013 @ 20:10:

Jaaa! Maar alleen als mijn vader ze zélf maakt! Héérlijk dat kleffe broodje met dat zálig gekruide gehakt... *gaat pa bellen en dwíngen om ze te maken* Oh, kom er even een paar langs brengen alsjeblieft? Je weet waar mijn huis woont .
Alle reacties Link kopieren
quote:Hasse88 schreef op 19 augustus 2013 @ 20:10:

Jaaa! Maar alleen als mijn vader ze zélf maakt! Héérlijk dat kleffe broodje met dat zálig gekruide gehakt... *gaat pa bellen en dwíngen om ze te maken* Mogen de liefhebbers hier ook misschien het recept? We love it
Als je tot over je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven
quote:HannahMay schreef op 19 augustus 2013 @ 19:40:

[...]





Maar alleen de vegavariant omdat ik zulk goedkoop kant-en-klaarvlees niet aandurf.Dat vlees is zuiver chemisch en volkomen steriel. Daar kun je je echt geen buil aan vallen. Die vega variant was trouwens inderdaad lekker, dat vond zelfs mijn man die principieel carnivoor is.
Die uit de supermarkt zijn net zo goor als alles van de Mac D., ben nieuwsgierig naar zelfgemaakte bapao. Is dat makkelijk te doen?
quote:Carenza schreef op 19 augustus 2013 @ 20:22:

Die uit de supermarkt zijn net zo goor als alles van de Mac D., ben nieuwsgierig naar zelfgemaakte bapao. Is dat makkelijk te doen?Nee. Maar de vader van Hasse staat nu uitgebreid te kokkerellen, dus het komt helemaal goed.
Alle reacties Link kopieren
Jaaaa met Chili en knoflook.
Ben ik nog op tijd voor een heerlijke kleffe bapao?
Ik beam er vast eentje naar je toe Cateau!







Nog een beetje saus bij?



Alle reacties Link kopieren
Ik HOU van bapao. Wel bij voorkeur de 'echte' van een toko. En dan lekker zonder saus. Vooral rund is heerlijk.

Bij de supermarktbapao (die aanzienlijk minder is, maar ook lekker als ontbijt, snel tussendoortje, deel van de lunch of als avondsnack) wil ik wel graag chilisaus, anders is het te saai.



Lemper is helemaal heerlijk! Ik ben jaloers op iedereen die het kan maken. Ik heb het zelf een keer of wat geprobeerd en dan zijn ze niet te eten...

Toch maar eens een keer MV's recept proberen.



Mijn oma kan ongeveer alles maken, maar die doet niet aan recepten. Een beetje van dit, een beetje van dat en dan nog een snufje zus en een dotje zo... Ik ben een leek in de keuken en kan haar écht niet volgen. Zeer frustrerend...
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het heel vies, zonder ooit het geproefd te hebben.
Alle reacties Link kopieren
Oe, lekker, bapao! Krijg nu meteen trek . En bedankt
quote:Lady-Voldemort schreef op 19 augustus 2013 @ 20:34:

Ik beam er vast eentje naar je toe Cateau!



[afbeelding]



Nog een beetje saus bij?



[afbeelding] U is een prinses onder de mensen.
Nu we het er toch over hebben.



Ik heb ooit eens een broodje Bapao ontleed en ontdekte er doorzichtige flubbertjes in wat helemáál mij mijn etenslust ontnam.



Wat zijn die doorzichtige flubbertjes met elastisch structuur?
quote:Diztel schreef op 19 augustus 2013 @ 21:08:

Nu we het er toch over hebben.



Ik heb ooit eens een broodje Bapao ontleed en ontdekte er doorzichtige flubbertjes in wat helemáál mij mijn etenslust ontnam.



Wat zijn die doorzichtige flubbertjes met elastisch structuur?Pees?
quote:Cateautje schreef op 19 augustus 2013 @ 21:13:

[...]



Pees?of vet?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven