Gezondheid alle pijlers

Pijn enkel ten einde raad

21-08-2013 12:19 24 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,

6 jaar geleden was ik betrokken bij een verkeersongeluk.

mijn was been gebroken, en ik was door mijn enkel gegaan op de stoeprand. Nu ben ik al 2 jaar bezig om helder te krijgen wat er aan de hand is met mijn enkel.

Been is goed hersteld.

Ik heb constante pijn in mijn enkel, de hele dag door. als ik 10 min. loop naar school kan ik al amper meer lopen nu ga ik dus maar met de stadsbus.

Nu ben ik bij de Sint-Maartens Kliniek (Woerden) geweest voor foto's en een MRI Scan daar kwam niks uit. Dit is al de 3de second opinion omdat er overal niks uitkomt.

Terwijl mijn fysioterapeut zegt dat er wel wat aan de hand is



heeft iemand advies wat verder nog kan doen?
Alle reacties Link kopieren
Ben je al eens bij een pijnpoli geweest?

En wat denkt je fysio dan dat er aan de hand is?
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
nee ik ben nog niet bij de pijnpoli geweest.

heb je daar een verwijsbrief van de huisarts voor nodig?

de fysio dacht dat er een pees gescheurd was in de enkel bleek dus niet zo te zijn was niks te zien op de MRI scan.

bedankt ik ga morgen even naar de huisarts om te vragen voor een verwijzing
En anders misschien een verwijsbriefje vragen naar een psycholoog... Ik heb iets vergelijkbaars gehad, de fysio zei ook dat er wat aan de hand was, uiteindelijk bleken het psychosomatische klachten te zijn (stress die zich uitte in de vorm van pijn).
Alle reacties Link kopieren
ik ben ook al bij een psycholoog geweest.
Alle reacties Link kopieren
Bij een buurvrouw met denk ik vergelijkbare klachten werd de diagnose posttraumatische dystrofie gesteld.

Misschien herken je er iets in.



Sterkte, in ieder geval.



http://nl.wikipedia.org/wiki/Posttraumatische_dystrofie
Alle reacties Link kopieren
ik heb ook al de behandeling Dry Needling geprobeerd tegen de pijn maar dat werkte ook niet
Alle reacties Link kopieren
dank u ik denk dat ik daar echt iets aan heb
Alle reacties Link kopieren
ik ga het bespreken met de fysio kijken of die mij doorverwijzen kan naar een goede arts ik vind de symptomen veel hebben posttraumatische dystrofie
Bij het lezen van de openingspost dacht ik ook gelijk aan posttraumatische dystrofie. Het verbaast mij eigenlijk dat hier nog niet naar gekeken is.
Alle reacties Link kopieren
verbaast mij nu ook dat ze daar niet naar gekeken hebben

je verwacht als je naar een speciale kliniek Sint-Maartenskliniek gaat dat dan alles worden onderzocht
Alle reacties Link kopieren
maar met posttraumatische dystrofie. wordt je huid toch een abnormale kleure warm/koud



mijn enkel is wel dik maar niet een abnormale kleur
Vervelend zeg!

Ik heb rond mijn 20e na een verzwikking ook veel klachten aan mijn enkel gehad. Kon op een gegeven moment bijna niet meer lopen. Ook ziekenhuis in, ziekenhuis uit. Naar een gespecialiseerde kliniek geweest, niks hielp.

Het enige wat ze konden vinden was dat ik hypermobiel ben. Waarschijnlijk is dat bij mij de kern van het probleem geweest, want na een tijdje complete rust (heb een tijd onbelast gelopen, daarna 50% belast met krukken en daarna een brace) en mbv spieroefeningen is de pijn bij mij minder geworden en heb ik er nu alleen nog last van als ik door mijn enkel ga. Dan weet ik dat ik, na een tijdje wat minder belasten, de spieren rond mijn enkel weer moet gaan trainen. Houd moed dat dit over gaat.
Alle reacties Link kopieren
ja ik probeer de moed er in te houden heb ook al een tijd op krukken gelopen brace spieroefeningen bij de fysio

mar je wordt zo moe van die pijn op een moment ben je het gewoon zat ik ben ook ziekenhuis in ziekenhuis uit je wordt er moedeloos van
Alle reacties Link kopieren
Hey, ik lees al een tijdje mee hier op het forum, ben al lichtelijk verslaafd ook :-) had me nog niet aangemeld maar nu toch maar is gedaan! Kan ik ook mee praten in de topics die me aanspreken.



Mijn vriend heeft crps (dystrofie) ik hoop voor je dat je dit niet hebt want dat is echt vreselijk. Ook ik dacht hier meteen aan toen ik je topic titel las. Het is dan inderdaad opgezwollen en rood/paars. Rare glans erover soms. Zou er toch is over beginnen bij je arts of het dystrofie kan zijn.



Sterkte iniedergeval.
Alle reacties Link kopieren
bij mij is het dik maar is het niet paars/rood

ga wel even overleggen met mijn arts

dank u voor het advies
Alle reacties Link kopieren
Is het niet iets aan je kraakbeen? Heb ik nl ook gehad.

In mijn geval was het mijn schouders, maar ik kon ook niets meer met mijn arm.

Van huisarts naar ziekenhuis, maar volgens het zh stelde ik me aan.

Van huisarts naar SMA, die concludeerde dat er wel degelijk wat aan de hand was, dus MRI scan gehad. Volgens de artsen stelde ik me aan.

Van huisarts wederom naar SMA, en die heeft geregeld dat ik binnen een week in een ander ziekenhuis terecht kon bij een arts die ook topsporters behandelde.

Hij wist me vrijwel direct te vertellen dat het mijn kraakbeenring bleek te zijn.

.
Alle reacties Link kopieren
Dystrofie is niet te zien op mri of ct. Scan of een bloedtest. Alleen aan de hand Van symptomen en de klachten. Het heeft voor mijn vriend 4 jaar geduurd voor hij erkenning kreeg van de artsen terwijl hij zelf al die tijd al zijn vermoeden van dystrofie kenbaar heeft gemaakt. Nu is het te laat. Geen enkele behandeling of medicatie slaat aan. hij is uitbehandeld en moet er maar mee leren leven zeggen ze dan... hij kan t niet accepteren, logisch.. In hoeverre heb je je enkel gezwollen, ook je voet? En stuk van je onderbeen?
Alle reacties Link kopieren
oke wat bedoeld u met SMA?
Alle reacties Link kopieren
SMA is sport medisch advies centrum
Alle reacties Link kopieren
waar bent u naar het sport medisch advies centrum geweest?
Alle reacties Link kopieren
Google even, ze zitten op meerdere plekken.
Alle reacties Link kopieren
Wanneer men er niet achter komt wat je hebt (uiteindelijk) is het dan mss geen optie om je erbij neer te leggen (is moeilijk hoor) en je te richten op revalidatie? Daar leren ze je om te gaan met je pijnklachten. SMK weet hier alles vanaf
Alle reacties Link kopieren
het is inderdaad moeilijk om erbij neer te leggen

maar op een moment moet het gewoon.

bedankt voor de tip

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven