Partner heeft verschillende stoornissen, help!

03-01-2014 21:30 85 berichten
Alle reacties Link kopieren
-
anoniem_193173 wijzigde dit bericht op 05-01-2014 22:07
Reden: Nvt
% gewijzigd
quote:anoniem4242 schreef op 03 januari 2014 @ 21:30:



Samengevat mijn relatie is heel instabiel. Ik ben bang dat ik elke dag weer alleen kom te staan. Hoe moet ik hiermee omgaan. Heeft er iemand tips wat ik kan doen als hij zoals ik het noem naar tienersletjes kijkt. Hoe kan ik het beste omgaan als hij een woedeaanval krijgt en mij wil gaan slaan?



Plzzz help me!!!



Ik hoop dat jullie mij verder kunnen helpen!



Alvast bedankt!



Groet, LJe verdraagt dit allemaal omdat je niet alleen durft te zijn?
Alle reacties Link kopieren
quote:anoniem4242 schreef op 03 januari 2014 @ 21:46:

Zo heeft het verleden hem gemaakt.

Dit is je grootste denkfout in dit hele verhaal. Lieve schat, zijn verleden zal inderdaad niet van positieve invloed zijn geweest, zijn verleden zal het best allemaal moeilijker hebben gemaakt voor hem. En daar kan hij niets aan doen, dat geloof ik meteen.



Maar een meer dan flink deel van de stoornissen die je noemt zijn niet veroorzaakt door zijn verleden. Zijn verleden zal het verergerd hebben. Maar zijn verleden is niet de oorzaak van die stoornissen. Weet je wat dat inhoudt? Dat zijn toekomst, al verloopt die nog zo soepeltjes met engelengezang en regenbogen, zijn stoornissen niet over laat gaan, niet laat verdwijnen, hem niet gaat genezen.



Hij wordt niet beter.



Jij wordt wel slechter.



Je geeft zelf aan wat deze relatie met jou doet. Jij glijdt af. Jij wordt slechter. Hij wordt nooit beter. Jij zult altijd slechter worden, verder afglijden. Daar kan hij niets aan doen, dat kan hij niet voor altijd en blijvend veranderen, dat is nou eenmaal de invloed die zijn stoornissen op jou hebben. Maar dat het niet zijn schuld is wil nog niet zeggen dat jij het dus maar moet laten gebeuren.
Alle reacties Link kopieren
Ja, precies, hij blowt dus ook nog, onder het mom van dit excuus. Het is heel fraai wat hij je aangepraat heeft. Zeker met zoveel stoornissen is blowen zeker al een groter risico, dacht ik.... Ik kan er naast zitten. Waarom geen medicatie??
Alle reacties Link kopieren
Wat Chartreuse schrijft is zo waar.
Alle reacties Link kopieren
Chartreuse erg mooi verwoord!
Alle reacties Link kopieren
quote:anoniem4242 schreef op 03 januari 2014 @ 21:30:Ik heb al een meer dan een jaar een relatie met mijn vriend. .. We zagen elkaar elke dag omdat we samen gingen wonen. Hem begon dat na een tijd te irriteren dat we zoveel samen zijn. Hij werd steeds sneller boos om kleine dingen, hij kan onredelijk zijn en als we ruzie kregen werd hij aggresief en gingen er dingen kapot. Ik begreep soms niet eens wat ik fout deed. Totdat hij me vertelde in een rustige toestand dat hij ADHD, borderline, OCD, antisociale gedragsstoornis en verslaafd ter wereld is gekomen. ..Ik hou van hem maar aan de andere kant ben ik heel onzeker over onze relatie. De ene keer heb ik iets heel goed gedaan, de andere keer doe ik alles fout. Ik krijg een heel negatief zelfbeeld door de dingen die hij zegt wat ik fout doe, dat ik dom ben en ga zo maar door. Ook ben ik bang om met hem over dingen te praten omdat ik niet weet hoe hij gaat reageren. De ene keer kan hij heel goed en kalm over dingen reageren de andere keer kan hij alles verrot slaan. Daar bedoel ik mee spullen maar hij heeft steeds vaker losse handen... Gekneusde vinger, op veel plaatsen blauwe plekken. Ik dacht altijd bij mezelf: als een jongen mij zal slaan in een relatie is het voor mij klaar. Nu ik dit aan het typen ben denk ik wat ben ik eigenlijk dom. Ik verleng telkens mijn grenzen....Samengevat mijn relatie is heel instabiel. Ik ben bang dat ik elke dag weer alleen kom te staan. Hoe moet ik hiermee omgaan.Ervoor zorgen dat jij zo snel mogelijk weer zonder hem bent voordat hij jou tot de grond toe heeft afgebrand. Sterkte.
Woede aanvallen en jou willen slaan?

Stoornissen of niet,pak je spullen en ga daar heel snel weg.!
Alle reacties Link kopieren
Niet doen. Uitmaken en niet verder gaan. Dit kost jejaren van jezelf. Ongeacht of je de relatie aanhoud en je energie stopt in hem en t komt redelijk goed of t strandt alsnog. Doe het niet. Maak het uit.



(Geloof me, ik weet waar ik over praat en dan valt t hier nog mee met ocps en faalangst + (ptss en adhd achtige dingen))
Been there, done that, got the T-shirt.
Alle reacties Link kopieren
quote:quote:

anoniem4242 schreef op 03 januari 2014 @ 21:30:



Samengevat mijn relatie is heel instabiel. Ik ben bang dat ik elke dag weer alleen kom te staan. Hoe moet ik hiermee omgaan. Heeft er iemand tips wat ik kan doen als hij zoals ik het noem naar tienersletjes kijkt. Hoe kan ik het beste omgaan als hij een woedeaanval krijgt en mij wil gaan slaan?



Plzzz help me!!!



Ik hoop dat jullie mij verder kunnen helpen!



Alvast bedankt!



Groet, L







Wat is zo erg aan alleen zijn? Wat kan nou erger zijn aan alleen zijn dan aan de situatie waarin je nu zit. Noem eens vijf dingen die erger zijn aan alleen zijn? Wat is het ergste wat je kan overkomen als je alleen bent? Waar ben je bang voor als je alleen bent?



Doe je zelf een plezier en beantwoord deze vragen serieus, denk er serieus over na. Dan kunnen wij je misschien wel verder helpen.
You know how I know? Because I reeaally think so!
Alle reacties Link kopieren
Je vraagt hier om hulp, dus ergens weet je wel dat het niet goed zit en je jezelf voor de gek houdt. Zorg dat je een netwerk om je heen hebt om je op te vangen en kap ermee, zo snel mogelijk.



Niets maar dan ook niets praat goed wat jij in je OP beschrijft. Dit moet je niet accepteren, nooit niet.



Je beschrijft in je OP eigenlijk een verkapte kinderwens. Zie jij je een gezin voor je dat functioneert met deze man? Dacht het niet.



De reacties zijn hier unaniem, dat zegt wat. Dat je om jezelf moet denken en hem los moet laten. Hoe moeilijk ook.
Er zitten zoveel dingen in je verhaal waarvan ik al zou denken dikke doei, ik ga...



Hij heeft een verzameling stoornissen waar je u tegen zegt, en waar je, mocht je dat überhaupt willen, beter geen gezin mee kan gaan stichten.

Hij kijkt kinderporno.

Hij mishandelt je.



Je bent nu een jaar samen en hij mishandelt je al fysiek. Hoe denk je dat dat over een jaar gaat? Of over twee jaar? Of, even heel cru gezegd, heeft hij je dan al doodgeslagen?
quote:meesmv3 schreef op 03 januari 2014 @ 21:55:

Ja, precies, hij blowt dus ook nog, onder het mom van dit excuus. Het is heel fraai wat hij je aangepraat heeft. Zeker met zoveel stoornissen is blowen zeker al een groter risico, dacht ik.... Ik kan er naast zitten. Waarom geen medicatie??



Blowen bij de meeste mensen met zulke stoornissen zorgt inderdaad voor kortsluitingen, heel gevaarlijk.



Maar goed TO gelooft erin en daarom pikt ze het allemaal. Snap dan alleen niet waarom ze een topic opent.
Alle reacties Link kopieren
Lieve TO, vanmiddag opende ik een topic waarin ik onderstaand bericht schreef. Ik was ook bang. Bang om alleen te zijn, bang voor van alles. En nu? Nou, lees zelf maar.quote:misslexie schreef op 03 januari 2014 @ 13:45:

Hey!



Met zo vandaag nog vrij zit ik es wat terug te blikken op het afgelopen jaar. En ineens bedenk ik me zo, fuck zeg, ik ben trots! Niet dat alles goed ging, hell no, maar ik heb het best goed gedaan!



In 't kort: eind 2012 kwam er een einde aan m'n relatie. Acht jaar waren we samen, veel gedoe, ik heb veel gepikt dat ik nooit had moeten pikken, ik vond veel eng, alleen in m'n eentje, dat ging ik toch zeker nooit doen.



En nu? Ik heb een huis waar ik knetter blij mee ben, ik werk harder dan ooit en ik vind het geweldig, ik zit in de kroeg met vrienden, ik doe dingen die ik heel eng vind, ik heb m'n financiën op orde gebracht en ook al heb ik nog een flinke schuld, ik ben op de goede weg om die zooi af te lossen. En het belangrijkste: ik voel me relaxter en blijer dan in jaren!



En daar heb ik helemaal zelf voor gezorgd! Ik! Hell yeah!



Dit is dus allesbehalve bedoeld om es fijn enorm op te scheppen, maar juist als aansporing om trots te zijn. Mensen zijn soms zo streng voor zichzelf, zonde is dat. Dus, oftewel, waar ben jij trots op?



En meid toch dat zijn me ook nogal wat stoornissen op een rij zeg.!

en ADHD én Borderline,én OCD én een Anti-sociale persoonlijkheidsstoornis,verslaafd ter wereld gekomen mijn god zeg..

Dat gaat echt niet beter worden hoor,ga weg en laat hem lekker alleen met al zijn stoornissen en woede aanvallen.
En hoe JIJ daarmee om moet gaan?

Nou NIET.!
Alle reacties Link kopieren
Misslexie, mooie post! TO, zorg dat 2014 jouw jaar wordt. Je kan het.
You know how I know? Because I reeaally think so!
Alle reacties Link kopieren
Alleen red jij het prima. Veel beter dan met hem. Meisje ga. Heb je daar hulp bij. Nodig?
•
Alle reacties Link kopieren
Mooie post Misslexie!



ik snap dat de reacties misschien wel heel erg bij je binnenkomen, maar ik hoop zo dat je wel echt serieus op je in laat werken. Schroom ook niet om te reageren. Even een voor je TO.
Alle reacties Link kopieren
quote:MrsStanleyWalker schreef op 03 januari 2014 @ 22:10:

Misslexie, mooie post! TO, zorg dat 2014 jouw jaar wordt. Je kan het.Thanks!!
Alle reacties Link kopieren
Eens met iedereen!
Lees in een helder moment aub je OP nog een keer door - dan zie je dat je zsm weg moet bij deze griezel!
Alle reacties Link kopieren
Zeker geen kinderen mee krijgen, want zo zal hij ook tegen kinderen doen.



Neem iemand mee, je pa bijvoorbeeld, en ga morgen al je spullen halen.
quote:anoniem4242 schreef op 03 januari 2014 @ 21:46:

Ik ben zelf nu een maand weg. Ik ben terug gegaan naar mijn vader. Het werd mij te eel hem ook. Ik geloof nog steeds dat hij gaat veranderen. We zijn samen naar een psychiater gegaan. Uitgelegd wat er aan de hand is. Ik geloof er nog steeds in dat dit gaat werken. Er zijnnatuurlijk leuke momenten. Maar de afgelopen weken nemen de negatieve momenten de overhand. En hij is niet alleen slecht gemeen, hij kan lief sociaal zorgzaam romantisch zijn en al die ruzie's zijn niet wat hij is. Zo heeft het verleden hem gemaakt. Ik ben gaan houden van de persoon die zorgzaam, liefdevol, romantisch is en de persoon die boos agressief is niet.

Hij kan lief zijn en zorgzaam, maar ook agressief en gewelddadig.

En dat alles IS hij ook. Iemand is zoals hij is, juist ook door zijn verleden.



En alleen met goede hulp en medicatie KAN hij die agressiviteit en gewelddadigheid onder controle krijgen. Is maar de vraag of hij het ooit helemaal kwijt raakt.



Blowen maakt het er niet beter op. Dat maak jij jezelf wijs omdat dat is wat je graag wil.



Je kiest ervoor om hem in je leven te houden. Je kiest er dus voor om vernederd te worden, geslagen te worden. Waarom?
Alle reacties Link kopieren
Antisociale persoonlijkheidsstoornis? Meid, ren voor je leven. Hier moet je niet eens meer over nadenken.
Alle reacties Link kopieren
quote:jo12345 schreef op 03 januari 2014 @ 21:50:

[...]



Wat je beschrijft is typisch borderline.

Daar is, zelfs met heel veel inspanning, weinig aan te doen.

In ieder geval, valt er geen relatie mee te hebben.





Is niet alleen borderline, ook antisociale persoonlijkheid. Schijnbaar enorm innemend, empathisch etc. Althans, zo lijkt het. Daaronder een groot leeg gat. Gewetenloos.

Daar kun je geen relatie mee hebben en dat moet je al helemaal niet willen. Dit gaat nooit over. Het enige wat helpt is keihard wegrennen en alle banden verbreken. En dan nog zul je er niet vanaf zijn.

Sterkte.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven