Gezondheid alle pijlers

Herstel na blindedarmoperatie

24-02-2014 19:43 12 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo!

Een onderwerp waar vast veel mensen meer over kunnen zeggen, aangezien het een vrij veel voorkomende ingreep is.. Ik ben zaterdagdagavond opgenomen met blindedarmontsteking, zondag is hij laparoscopisch verwijderd, met 3 kleine gaatjes dus.

Vandaag lekker weer naar huis gegaan.

Op dit moment heb ik natuurlijk nog last van allerlei pijntjes (in mn buik, van de wondjes, mn buikspieren, mn middenrif en schouders door de ingeblazen CO2, de overige spieren in mn rond door compensatie/op bed liggen), maar ik wil vast weten wat ik nog kan verwachten qua herstel.

Wanneer konden jullie weer fietsen/autorijden/werken (en wat voor een werk ging het dan om? Ik ben verpleegkundige dus kan mss wat langer duren dan bijvoorbeeld een kantoorbaan?)/sporten? Dan heb ik het echt over een niet geperforeerde, scopische verwijderde blindedarm, want dat maakt voor het herstel heel veel uit!

Mijn chirurg zei alleen maar: van mij mag je alles, je kan alleen nog niet alles, wat mij dus totaal geen idee geeft van wat ik kan verwachten..



Alvast bedankt!
Het is alweer een tijd geleden, maar volgens mij was ik met een week al behoorlijk op de been.
Alle reacties Link kopieren
Ik kon na 2 weken makkelijk weer werken, maar ik heb wel een kantoor baan, Fietsen en boodschappen doen ging na een week ongeveer. Echt sporten mocht ik 6 weken neit en daar heb ik me aan gehouden.
Alle reacties Link kopieren
Hey je bent hier ook !;-)
Alle reacties Link kopieren
Ik heb een week in het ziekenhuis gelegen en daarna nog een week of 2 last gehad.
Cum non tum age
quote:noa schreef op 24 februari 2014 @ 20:47:

Ik heb een week in het ziekenhuis gelegen en daarna nog een week of 2 last gehad.



Een week? Dat is wel lang. Ik 1 nacht. (was niet acuut)

Had je complicaties? Of is het al lang geleden?
Alle reacties Link kopieren
Vanwege koorts.
Cum non tum age
Alle reacties Link kopieren
Mijn man lag ook een week in het ziekenhuis. De wond heelde slecht en het litteken is nog jaren heel gevoelig gebleven.
Als je minder wil moeten, moet je minder willen.
Bij mij heeft het 6 weken geduurd voordat ik weer kon werken (kantoorbaan). Maar ik kreeg een flinke ontsteking erna
Alle reacties Link kopieren
Dank voor zover!

Ik moest dus 2 nachtjes blijven, maar dat was 1 nachtje voor en 1 nachtje na de OK.. Vanmorgen al weer zelf gedoucht, was vermoeiend maar ook heerlijk Wondjes zien er goed uit, rustig..

Ik had wel veel last van de CO2 in m'n buik, m.n. bij uitademen, lijkt nu wel af te nemen. Ik hoop dat ik van het weekend mss kan proberen te fietsen/autorijden, en dan aan het begin vd week eerst maar eens een paar uurtjes kantoorwerk doen (moet ook een uur heen en een uur terug rijden) en dan uitbreiden. Dat sporten is dan nog wel een dingetje, over ongeveer 2,5 week heb ik WIDM weekend van mn werk, wat vaak ook wat sportieve onderdelen bevat...
Alle reacties Link kopieren
Niet doen dat weekend! Of iig niet sporten! Je wilt niet dat de littekens oonderhuids weer open gaan. Echt oppassen hoor!
Alle reacties Link kopieren
ik kon na een week al weer naar school,

wel geen zware inspanningen doen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven