Mannen op het viva-forum

29-07-2014 09:30 288 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik weet niet wat het beleid is met betrekking tot mannen en ook niet of er wel eens een topic over dit onderwerp is geweest. Het is, voor de goede orde, ook niet mijn ambitie om het beleid hier te gaan bepalen.



Wel wil ik het debat openen over de rol van mannen op dit forum. Ik vind het persoonlijk erg merkwaardig dat er behoorlijk wat mannen zijn, die uit alle beschikbare fora over alle mogelijke onderwerpen, uitgerekend kiezen voor het forum dat evident niet voor hen bedoeld is. Eerlijk gezegd gaat mijn radar hier al van af.



Want wat motiveert die mannen om hier te komen? Om van gedachten te wisselen met vrouwen? Kan dat niet op een gemengd forum in plaats van op een vrouwenforum?



Hopen sommige mannen hier een relatie of een scharrel op te doen? Misschien ben ik te cynisch, maar ik vermoed dat dat voor heel veel mannen hier geldt.



Of proberen ze vrouwen af te zeiken en te voorkomen dat vrouwen elkaar echt kunnen vinden. Het is uit onderzoek bekend dat wanneer er mannen in een vrouwengroep bijkomen, vrouwen toch weer pleasend gedrag gaan vertonen. Ze willen zich manifesteren, "grappig" zijn, sexy overkomen, etc. In een dergelijk klimaat is het moeilijker om vrouwelijke solidariteit en een kritisch/activistisch klimaat tot stand te brengen.



In een ander topic valt het me ook op hoe mannen me negatief bejegenen, en er stilzwijgend van uitgaan dat feministische kritiek in feite niets anders betekent dan de wens om "eens stevig geneukt te worden". Het is erg genoeg dat we dit soort seksistische agressie elders in de maatschappij moeten dulden, maar uitgerekend op een vrouwenforum? Of all places in the world?



Kortom: wat zijn jullie ervaringen met de mannen hier? En wat is jullie antwoord op de vraag wat die mannen hier in Godsnaam zoeken? Vinden jullie dat niet een beetje raar en dubieus?
"De relaties tussen vrouwen worden het meest gevreesd, zijn het meest problematisch en hebben de meeste potentie om de planeet te transformeren" (Adrienne Rich)
Gut zitten jullie weer te glijden hier? Natte bedoening wel
quote:laura34 schreef op 29 juli 2014 @ 11:37:

[...]





Ook voor 2 weken zon zee en strand vanaf morgen?



*neemt voorstel in overweging*



Ben je wel topless en in stringbikini?
quote:ThunderassMan schreef op 29 juli 2014 @ 11:50:

[...]





*neemt voorstel in overweging*



Ben je wel topless en in stringbikini?



C string?



Oke, dan maar de snelste manier: TAM neuken?
quote:Star schreef op 29 juli 2014 @ 11:54:

[...]





C string?



[afbeelding]







*pakt koffer alvast in*
quote:mitsig schreef op 29 juli 2014 @ 11:39:

Leuke mannen zijn wat mij betreft gewoon welkom op het forum. Die hengelaars en fapperts die hoef ik hier ook niet, maar die worden meestal snel genoeg geband of verjaagd.



Waarom haal je trouwens overal Freud bij? Je komt er niet slimmer door over en ik zou niet alles wat Freud heeft geschreven te letterlijk nemen,



Tot slot heb ik een flauwe grap voor je: Een Freudiaanse verspreking is dat je het een zegt, maar eigenlijk je moeder bedoelt.
quote:LadyZiva schreef op 29 juli 2014 @ 11:54:

Oke, dan maar de snelste manier: TAM neuken? Alweer? Nou vooruit dan maar.
quote:ThunderassMan schreef op 29 juli 2014 @ 11:56:

[...]





Alweer? Nou vooruit dan maar. Ja je bent een dekhengst of niet. Zal je het moeten laten zien ook.
Alle reacties Link kopieren
quote:ThunderassMan schreef op 29 juli 2014 @ 11:50:

[...]





*neemt voorstel in overweging*



Ben je wel topless en in stringbikini?Nou vooruit, als jij me goed insmeert
Enjoying life
Alle reacties Link kopieren
quote:Star schreef op 29 juli 2014 @ 11:54:

[...]





C string?



[img]http://www.imexbb.com/Images/11080926/s ... -panty.jpg[/img]No strings attached
Enjoying life
quote:Star schreef op 29 juli 2014 @ 11:59:

[...]





Ja je bent een dekhengst of niet. Zal je het moeten laten zien ook.



Dat is waar:



"Scháááháát, bak es wat eieren met spek voor me! Ik moet aan de bak!"
quote:laura34 schreef op 29 juli 2014 @ 11:59:

[...]





Nou vooruit, als jij me goed insmeert Dat komt wel goed. Ik heb magische handen........
Alle reacties Link kopieren
quote:sweet-romeo schreef op 29 juli 2014 @ 10:17:

Ik ben een man, kom er openlijk voor uit.

(.....)

Ik ben getrouwd met zeer sterke vrouw, samen doen wij het huishouden, we kletsen veel. Zij beschouwt mij soms als haar beste vriendin, zal altijd voor haar klaar staan. En van alle kanten haar helpen, want dat doet zij mij ook



Een man die daar openlijk voor uitkomt, dan heb je lef, zie je niet elke dag.



Jullie zitten ook samen op dit forum ?.
Alle reacties Link kopieren
quote:Cateautje schreef op 29 juli 2014 @ 11:42:

[...]



*Hm, ze vergeet te ontkennen dat ze een drol is*



Ja hoor meid, je helemaal gelijk.





Joh, als jij mij een drol vindt
Alle reacties Link kopieren
quote:fjorgyn schreef op 29 juli 2014 @ 12:05:

[...]



Een man die daar openlijk voor uitkomt, dan heb je lef, zie je niet elke dag.



Jullie zitten ook samen op dit forum ?. ja, zijn vriendin heet Sweet-Julia

I was born in the sign of water, and it's there that I feel my best
Alle reacties Link kopieren
quote:Ephina schreef op 29 juli 2014 @ 11:45:

[...]





Ha, tsjah, ik dacht ik spaar haar nog een beetje . En oh guttegut, madame snapt het weer niet hoor. Alsof we dáár in trappen. Denk je dat Thunder met haar mee wil shoppen? Wij zijn echt veel leuker! En daarnaast, heb IK een nieuwe rok nodig.

Hardleers dus... Is dat ook geen eigenschap die mannen niet leuk vinden??

Hij kon dus niet naaien... Of hij wil gewoon heel graag met je shoppen...
Alle reacties Link kopieren
quote:Star schreef op 29 juli 2014 @ 11:50:

Gut zitten jullie weer te glijden hier? Natte bedoening wel Ik glij nooit... ik val gewoon in katzwijm
Alle reacties Link kopieren
quote:ThunderassMan schreef op 29 juli 2014 @ 12:04:

[...]





Dat komt wel goed. Ik heb magische handen........ Tja balen dat ik morgen heel braaf met mijn eigen mannetje ga
Enjoying life
quote:Yraatje schreef op 29 juli 2014 @ 12:10:

[...]



Hardleers dus... Is dat ook geen eigenschap die mannen niet leuk vinden??

Hij kon dus niet naaien... Of hij wil gewoon heel graag met je shoppen...Ik doe beiden graag.
Alle reacties Link kopieren
quote:ThunderassMan schreef op 29 juli 2014 @ 11:55:

[...]









*pakt koffer alvast in*Waarom??? Geloof niet dat je meer nodig hebt dan een toilettas en veel condooms...
quote:laura34 schreef op 29 juli 2014 @ 12:11:

[...]





Tja balen dat ik morgen heel braaf met mijn eigen mannetje ga







Misschien heeft hij ook wel magische handen.
Alle reacties Link kopieren
quote:ThunderassMan schreef op 29 juli 2014 @ 12:03:

[...]





Dat is waar:



"Scháááháát, bak es wat eieren met spek voor me! Ik moet aan de bak!"Toch dat kippenhok!! kippen = ei = goed voor de potentie = man blij...
Alle reacties Link kopieren
Op forums speciaal voor mannen (auto's computers e.d.) zijn ook een aantal vrouwen actief. Gelukkig maar. Alleen maar kerels wordt eentonig. En ik kan je vertellen dat de vrouwen daar door de mannen meer dan welkom zijn en a.h.w. op handen worden gedragen.



Waarom zou dat hier andersom bij een vrouwenforum niet mogen? Dat mannen mee mogen praten? Dat zorgt toch voor een beetje een andere invalshoek dan alleen vrouwen zouden hebben. En persoonlijk kan ik je vertellen dat ik er veel van leer.



En even wat anders......

Wij forummers (vrouwen en mannen) geven hun reacties uit vrije wil. Gewoon omdat het leuk, interessant, leerzaam en gezellig is.



En als ik hier, als man zijnde, op het forum een vrouw zou hopen te vinden kan ik lang wachten. Immers iedereen is anoniem dus een beetje moeilijk he?

En zeg nu eens eerlijk, als dat de insteek zou zijn dan weet ik toch echt wel betere manieren om een vrouw 'op te duiken' ha, ha. Dan staat dit Viva forum toch wel helemaal onderaan in percentage qua kans om te slagen.



Als man doe ik gewoon mee omdat het gewoon leuk en gezellig is. Niets meer en niets minder. En TO denkt er veel te veel bij na. En zet mannen allemaal 'als 1 pot nat' in een hoek.



Jammer, en als je een echte feministe bent doe je die club daar niets eens een plezier mee.
Alle reacties Link kopieren
quote:ThunderassMan schreef op 29 juli 2014 @ 12:13:

[...]









Misschien heeft hij ook wel magische handen. Niet alleen handen
Enjoying life
quote:Yraatje schreef op 29 juli 2014 @ 12:12:

[...]



Waarom??? Geloof niet dat je meer nodig hebt dan een toilettas en veel condooms...







*gooit alle niet-seks-gerelateerde zaken weer uit koffer*

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven