Napraattopic 11

30-11-2014 22:50 3051 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



Omdat we jullie de mogelijkheid willen geven om na te praten over dingen die op het forum gebeuren hebben we dit topic geopend. Helaas blijkt na een aantal weken proefdraaien dat dit toch niet gaat op de gehoopte manier en daarom zullen er vanaf nu strengere regels gelden in dit topic.



Wat is Napraten?

In het napraattopic kun je samen met de andere forummers napraten over gebeurtenissen op het forum.



Wat mag:

- Bans bespreken BantopicBantopic

- Beleid bespreken

- Trolhinten* (mits dit op normale wijze gebeurt, en dit niet resulteert in een trollenjacht of het verpesten van het betreffende topic)

- Stoom afblazen/ offtopic kletsen* (mits dit op normale wijze gebeurt, en niet zorgt voor onrust op het forum)



*Deze privileges kunnen op ieder moment worden ingetrokken.



Wat mag niet:

Alles dat in overtreding is met de huisregels.



- Het bashen van het moderatorteam en andere gebruikers.

- Hinten en hengelen naar eerdere nicks.

- Het openbaar maken van persoonlijke gegevens, zoals naam, adres, woonplaats of andere privacygevoelige informatie, Ook het dreigen met het openbaar maken van deze informatie is niet toegestaan.

- Het uitvechten van privé-vetes.



Dit soort gedrag accepteren we niet en kan direct, zonder waarschuwing vooraf, resulteren in een (permanente) ban. Of er sprake is van een overtreding die leidt tot een permanente ban is ter beoordeling van de Community Manager en hier wordt niet verder over gediscussieerd.



Kritiek op ons forumbeleid mag absoluut, mits dit binnen de fatsoengrenzen gebeurt die wij redelijk achten. Mocht het toch buiten deze fatsoengrenzen komen, behouden de Junioren, Moderators en de Community Manager het recht om de betreffende reacties zonder reden van opgaaf te verwijderen, de napraat (tijdelijk) te sluiten en direct een ban van een week toe te kennen aan de betreffende forummer(s).



De moderators gaan niet in discussie op dit topic en als er dingen zijn die jullie onder de aandacht willen brengen, of als je een reactie wilt over een ban, beleid of moderatie, staf dan je posting of stuur een mailtje naar forum@viva.nl.



Net als bij Het Bantopic behoudt het moderatorteam het recht om bij misdragingen het topic offline te halen en het bestaan van dit topic te beëindigen.



NB Graag aandacht voor deze toevoeging van de Community Manager gedateerd 02-12-2014



ModeratorViva in "Moderator Mededelingen"



Met vriendelijke groet,

Community Manager Viva

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
Er zitten nog wel meer pareltjes tussen hoor...
Ik dacht altijd dat Gorkem en Gorinchem verschillende plaatsen waren
Alle reacties Link kopieren
quote:Rasa* schreef op 02 december 2014 @ 20:18:

Wil je weten waarom McDonalds niet thuisbezorgt? Het Viva Forum, voor ál uw vragen! McDelivery bestaat. Maar niet in Nederland.
Alle reacties Link kopieren
quote:Rasa* schreef op 02 december 2014 @ 20:26:

Er zitten nog wel meer pareltjes tussen hoor... Inderdaad! Doet medenken aan CynthiaO, die kon ook zo briljant schrijven
quote:StoraHuntur schreef op 02 december 2014 @ 19:59:

Weet je wie ik al lang niet meer gesignaleerd heb? Schouderklopje.Ach ja, Schouderklopje. Die stond ook altijd garant voor een paar dagen ouderwetsche forumgezelligheid .
Alle reacties Link kopieren
quote:Frizz schreef op 02 december 2014 @ 20:26:

[...]

McDelivery bestaat. Maar niet in Nederland. Waarom bestaat het überhaupt?!
Ja, dat vroeg ik me ook al af, fiool.
Alle reacties Link kopieren
quote:fiool schreef op 02 december 2014 @ 20:34:

[...]



Waarom bestaat het überhaupt?!Zodat dikke mensen de deur niet uit hoeven, van beweging kan je namelijk moe worden en nog erger: afvallen.
Van in de auto stappen om naar de dichtstbijzijnde snackbar te rijden zul je niet veel afvallen. Maar het is natuurlijk fijner om met je luie reet op de bank te blijven zitten
Alle reacties Link kopieren
quote:elfje12 schreef op 02 december 2014 @ 20:44:

Van in de auto stappen om naar de dichtbij zijnde snackbar te rijden zul je niet veel afvallen. Maar het is natuurlijk fijner om met je luie reet op de bank te blijven zittenPrecies! Al die extra handelingen tikken uiteindelijk best aan hoor, helemaal in de winter. Stel je voor dat je moet krabben!
en we gaan er allemaal maar gewoon vanuit dat we een auto hebben.

ik heb daar zo mijn mensen voor, die bezorgen het wel
Alle reacties Link kopieren
Nog 14 minuten, dan heb ik brownies
u zit op de wc?
Alle reacties Link kopieren
quote:fluim schreef op 02 december 2014 @ 20:59:

u zit op de wc?
You know how I know? Because I reeaally think so!
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Nou, geen ijsregen gezien hoor, sterker nog, het was gewoon droog



Waarom praten jullie zo veel?
Beter onvolmaakt en echt dan gemaakt volmaakt - Beati pauperes spiritu
quote:fluim schreef op 02 december 2014 @ 20:59:

u zit op de wc?
Alle reacties Link kopieren
quote:Miss.Innuendo schreef op 02 december 2014 @ 21:03:

Nou, geen ijsregen gezien hoor, sterker nog, het was gewoon droog



Waarom praten jullie zo veel?Verveling.
You know how I know? Because I reeaally think so!
Alle reacties Link kopieren
quote:Miss.Innuendo schreef op 02 december 2014 @ 21:03:

Nou, geen ijsregen gezien hoor, sterker nog, het was gewoon droog



Waarom praten jullie zo veel?Heb beloofd te stofzuigen, geen zin dus doe nu net alsof ik druk bezig ben.
quote:fluim schreef op 02 december 2014 @ 20:59:

u zit op de wc?
Alle reacties Link kopieren
Waaro is dat dr. Tinus/Woerkum topic dan?
Tsss, kan niet eens meer lekker trashen hier. Het forum verloedert.
Alle reacties Link kopieren
quote:fiool schreef op 02 december 2014 @ 20:34:

[...]



Waarom bestaat het überhaupt?!Zodat je de deur niet uit hoeft. Dénk ik hoor.
quote:cochise schreef op 02 december 2014 @ 21:11:

Waaro is dat dr. Tinus/Woerkum topic dan?Entertainment, Verlangen naar Workem.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven