Napraattopic 12

07-12-2014 09:18 3041 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



Omdat we jullie de mogelijkheid willen geven om na te praten over dingen die op het forum gebeuren hebben we dit topic geopend. Helaas blijkt na een aantal weken proefdraaien dat dit toch niet gaat op de gehoopte manier en daarom zullen er vanaf nu strengere regels gelden in dit topic.



Wat is Napraten?

In het napraattopic kun je samen met de andere forummers napraten over gebeurtenissen op het forum.



Wat mag:

- Bans bespreken http://forum.viva.nl/forum/overig/banto ... s/235701//

- Beleid bespreken

- Trolhinten* (mits dit op normale wijze gebeurt, en dit niet resulteert in een trollenjacht of het verpesten van het betreffende topic)

- Stoom afblazen/ offtopic kletsen* (mits dit op normale wijze gebeurt, en niet zorgt voor onrust op het forum)



*Deze privileges kunnen op ieder moment worden ingetrokken.



Wat mag niet:

Alles dat in overtreding is met de huisregels.



- Het bashen van het moderatorteam en andere gebruikers.

- Hinten en hengelen naar eerdere nicks.

- Het openbaar maken van persoonlijke gegevens, zoals naam, adres, woonplaats of andere privacygevoelige informatie, Ook het dreigen met het openbaar maken van deze informatie is niet toegestaan.

- Het uitvechten van privé-vetes.



Dit soort gedrag accepteren we niet en kan direct, zonder waarschuwing vooraf, resulteren in een (permanente) ban. Of er sprake is van een overtreding die leidt tot een permanente ban is ter beoordeling van de Community Manager en hier wordt niet verder over gediscussieerd.



Kritiek op ons forumbeleid mag absoluut, mits dit binnen de fatsoengrenzen gebeurt die wij redelijk achten. Mocht het toch buiten deze fatsoengrenzen komen, behouden de Junioren, Moderators en de Community Manager het recht om de betreffende reacties zonder reden van opgaaf te verwijderen, de napraat (tijdelijk) te sluiten en direct een ban van een week toe te kennen aan de betreffende forummer(s).



De moderators gaan niet in discussie op dit topic en als er dingen zijn die jullie onder de aandacht willen brengen, of als je een reactie wilt over een ban, beleid of moderatie, staf dan je posting of stuur een mailtje naar forum@viva.nl.



Net als bij Het Bantopic behoudt het moderatorteam het recht om bij misdragingen het topic offline te halen en het bestaan van dit topic te beëindigen.



NB Graag aandacht voor deze toevoeging van de Community Manager gedateerd 02-12-2014



ModeratorViva in "Moderator Mededelingen"



Met vriendelijke groet,

Community Manager Viva

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
quote:elfje12 schreef op 08 december 2014 @ 20:35:

Trouwens dat spul lijkt me echt ranzig.Voor op brood vind ik het te zoet. In de warme chocomelk is het heerlijk.
Alle reacties Link kopieren
quote:Istar_ schreef op 08 december 2014 @ 20:35:

[...]



Voor op brood vind ik het te zoet. In de warme chocomelk is het heerlijk.Ik ken dit niet, waar haal je zoiets?
Life is short. Eat dessert first.
quote:doornroosje9 schreef op 08 december 2014 @ 20:37:

[...]



Ik ken dit niet, waar haal je zoiets?

AH.

Wij hebben een megapot uit de VS meegenomen.
Bij de T. Andenloos keten
Wauw, het onweert hier enorm.
quote:StoraHuntur schreef op 08 december 2014 @ 20:38:

Bij de T. Andenloos keten
Kind eet trouwens fluff met pindakaas
Alle reacties Link kopieren
quote:StoraHuntur schreef op 08 december 2014 @ 20:38:

Bij de T. Andenloos keten





Life is short. Eat dessert first.
In de warme chocolademelk lijkt het wellicht niet zo verkeerd. Maar mij lijkt het echt te zoet en vraag me af of je je tanden nog wel van elkaar krijgt.
Ben ik de enige die denkt dat de TO van 'Ontruiming huis, noodkreet' dezelfde is als de TO van 'Hulp nodig'?
Alle reacties Link kopieren
quote:milna schreef op 08 december 2014 @ 20:40:

Ben ik de enige die denkt dat de TO van 'Ontruiming huis, noodkreet' dezelfde is als de TO van 'Hulp nodig'?Dat is echt niet dezelfde TO.
Life is short. Eat dessert first.
quote:doornroosje9 schreef op 08 december 2014 @ 20:40:

[...]







[afbeelding]
quote:Istar_ schreef op 08 december 2014 @ 20:39:

Wauw, het onweert hier enorm.Het is raar, maar dat kan ik echt missen, een stevige onweersbui.
Ik had bij het ontruiming huis topic geen zin om die lange OP te lezen.
Alle reacties Link kopieren
quote:fluim schreef op 08 december 2014 @ 20:34:

ik heb zo een hekel aan de uitspraak: het zegt meer over jezelf dan over de anderWaarvan akte
quote:StoraHuntur schreef op 08 december 2014 @ 20:43:

[...]



Het is raar, maar dat kan ik echt missen, een stevige onweersbui.

Het was 1 enorme klap, die echt aankwam rollen en weer wegrolde en nu is het weer stil. Jammer, ik hou van onweer.



Hebben jullie geen onweer Stora?
quote:doornroosje9 schreef op 08 december 2014 @ 20:41:

[...]



Dat is echt niet dezelfde TO.Allebei 25 jaar, dreigende huisuitzetting, één kind, wonend in de buurt van Rotterdam, ex die belastingschulden heeft gemaakt bij Toeslagen, geen enkel diploma van de middelbare school, precies dezelfde manier van schrijven...
ook lekker is die ovomaltine crunchy voor op je brood
quote:Istar_ schreef op 08 december 2014 @ 20:43:

[...]



Het was 1 enorme klap, die echt aankwam rollen en weer wegrolde en nu is het weer stil. Jammer, ik hou van onweer.



Hebben jullie geen onweer Stora?

O, die enorme klappen zijn de beste.

Nee, heel heel soms rommelt het heel erg in de verte en dan is het hele dorp in rep en roer.

"Hoorde je dat gisteren?" "Uh, wat?" "Die gigantische klap" "O, ik dacht dat er een paard een scheet liet". Zoiets.
ook te gebruiken als amuse

quote:fluim schreef op 08 december 2014 @ 20:34:

ik heb zo een hekel aan de uitspraak: het zegt meer over jezelf dan over de anderDat zegt meer over jezelf dan over de uitspraak.
quote:StoraHuntur schreef op 08 december 2014 @ 20:46:

[...]



O, die enorme klappen zijn de beste.

Nee, heel heel soms rommelt het heel erg in de verte en dan is het hele dorp in rep en roer.

"Hoorde je dat gisteren?" "Uh, wat?" "Die gigantische klap" "O, ik dacht dat er een paard een scheet liet". Zoiets.





Wel zonde, onweer is mooi.

Hoewel ik ooit eens in een minitentje heb gelegen met een peuter in een enorme onweersbui. Toen vond ik het iets minder leuk.
quote:doornroosje9 schreef op 08 december 2014 @ 20:37:

[...]



Ik ken dit niet, waar haal je zoiets?Jumbo heeft de roze variant, AH ook zeker te weten.
quote:fluim schreef op 08 december 2014 @ 20:46:

ook lekker is die ovomaltine crunchy voor op je broodIk vind ovomaltine zo stoffig klinken.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven