Napraattopic 12

07-12-2014 09:18 3041 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



Omdat we jullie de mogelijkheid willen geven om na te praten over dingen die op het forum gebeuren hebben we dit topic geopend. Helaas blijkt na een aantal weken proefdraaien dat dit toch niet gaat op de gehoopte manier en daarom zullen er vanaf nu strengere regels gelden in dit topic.



Wat is Napraten?

In het napraattopic kun je samen met de andere forummers napraten over gebeurtenissen op het forum.



Wat mag:

- Bans bespreken http://forum.viva.nl/forum/overig/banto ... s/235701//

- Beleid bespreken

- Trolhinten* (mits dit op normale wijze gebeurt, en dit niet resulteert in een trollenjacht of het verpesten van het betreffende topic)

- Stoom afblazen/ offtopic kletsen* (mits dit op normale wijze gebeurt, en niet zorgt voor onrust op het forum)



*Deze privileges kunnen op ieder moment worden ingetrokken.



Wat mag niet:

Alles dat in overtreding is met de huisregels.



- Het bashen van het moderatorteam en andere gebruikers.

- Hinten en hengelen naar eerdere nicks.

- Het openbaar maken van persoonlijke gegevens, zoals naam, adres, woonplaats of andere privacygevoelige informatie, Ook het dreigen met het openbaar maken van deze informatie is niet toegestaan.

- Het uitvechten van privé-vetes.



Dit soort gedrag accepteren we niet en kan direct, zonder waarschuwing vooraf, resulteren in een (permanente) ban. Of er sprake is van een overtreding die leidt tot een permanente ban is ter beoordeling van de Community Manager en hier wordt niet verder over gediscussieerd.



Kritiek op ons forumbeleid mag absoluut, mits dit binnen de fatsoengrenzen gebeurt die wij redelijk achten. Mocht het toch buiten deze fatsoengrenzen komen, behouden de Junioren, Moderators en de Community Manager het recht om de betreffende reacties zonder reden van opgaaf te verwijderen, de napraat (tijdelijk) te sluiten en direct een ban van een week toe te kennen aan de betreffende forummer(s).



De moderators gaan niet in discussie op dit topic en als er dingen zijn die jullie onder de aandacht willen brengen, of als je een reactie wilt over een ban, beleid of moderatie, staf dan je posting of stuur een mailtje naar forum@viva.nl.



Net als bij Het Bantopic behoudt het moderatorteam het recht om bij misdragingen het topic offline te halen en het bestaan van dit topic te beëindigen.



NB Graag aandacht voor deze toevoeging van de Community Manager gedateerd 02-12-2014



ModeratorViva in "Moderator Mededelingen"



Met vriendelijke groet,

Community Manager Viva
Vrijheid van meningsuiting betekent NIET dat je alles maar op het forum neer mag pennen.

Bij vragen over beleidskeuzes kun je terecht op het 'vraag het de mods' topic.
Nee, onweer is alleen leuk als je veilig in huis bent. Buiten is het eng.
Ik heb van de week een kussen naar mijn kat gegooid toen ze aan de bank hing met haar nagels. Zal ik de dierenbescherming bellen voor mezelf? Ik heb nl geen cts als excuus.
er schijnt ook frambozen variant fluff te zijn\ik appericeer de witte
Tjee, fluim jij gaat echt helemaal los hè. Ik vind ovomaltine (ook nog nooit van gehoord) denk ik alleen lekker op tompoucen.
quote:Istar_ schreef op 08 december 2014 @ 20:51:

Ik heb van de week een kussen naar mijn kat gegooid toen ze aan de bank hing met haar nagels. Zal ik de dierenbescherming bellen voor mezelf? Ik heb nl geen cts als excuus.



Stormde het?
op welke leeftijd hebben ze jou daar op dat eiland geworpen ??
Alle reacties Link kopieren
quote:milna schreef op 08 december 2014 @ 20:45:

[...]





Allebei 25 jaar, dreigende huisuitzetting, één kind, wonend in de buurt van Rotterdam, ex die belastingschulden heeft gemaakt bij Toeslagen, geen enkel diploma van de middelbare school, precies dezelfde manier van schrijven...Met de TO van dat ander topic gaat het redelijk goed nu. Ze weet nu wat ze moet doen en werkt daar hard aan. Haar ouders zijn trouwens overleden en ze heeft een zoon. Ze had ook geen relatie en heeft ook geen jaren met een man samengeleefd.
Life is short. Eat dessert first.
quote:Istar_ schreef op 08 december 2014 @ 20:51:

Ik heb van de week een kussen naar mijn kat gegooid toen ze aan de bank hing met haar nagels. Doe je zulke dingen echt?
quote:StoraHuntur schreef op 08 december 2014 @ 20:53:

[...]





Stormde het?Het was buiten wel koud.
quote:Lady-Voldemort schreef op 08 december 2014 @ 20:53:

[...]





Doe je zulke dingen echt?Ja. Vrij regelmatig zelfs.
Alle reacties Link kopieren
quote:Bloes schreef op 08 december 2014 @ 15:27:

Ik ga voorlopig niet meer in een 'Uitgerekend in...'-topic schrijven... maar...



ik ben weer zwanger. Gefeliciteerd!
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
quote:Lady-Voldemort schreef op 08 december 2014 @ 20:53:

[...]





Doe je zulke dingen echt?





Maar niet expres toch? Of wel?
En soms dreig ik de iPad uit het raam te gooien.
oja bloes, als je wel met de rekenaars mee wil doen dan maak je toch voor zolang een 2e account aan.
Alle reacties Link kopieren
quote:Annapalona schreef op 08 december 2014 @ 20:49:

[...]





Jumbo heeft de roze variant, AH ook zeker te weten.Bedankt. Als ik nog eens in Nederland kom, ga ik dat zoeken in de jumbo. Ik ben echt een zoetebek.
Life is short. Eat dessert first.
Wel leuk Bloes, niet meer ongi! Het klussen heeft zijn vruchten afgeworpen
Alle reacties Link kopieren
quote:doornroosje9 schreef op 08 december 2014 @ 20:57:

[...]



Bedankt. Als ik nog eens in Nederland kom, ga ik dat zoeken in de jumbo. Ik ben echt een zoetebek.We kunnen wel een potje opsturen hoor, samen met de appelstroop voor Stora
quote:Istar_ schreef op 08 december 2014 @ 20:55:

En soms dreig ik de iPad uit het raam te gooien.
Alle reacties Link kopieren
quote:diamond-gloss schreef op 08 december 2014 @ 18:19:

OMG weer een fantastisch verhaal in het topic vriend gaat met andere vrouw op vakantie.

BFF heeft op een terrasje met een memorecorder het gesprek opgenomen..

Ben benieuwd of het boek nog voor de kerst in de boekwinkel ligt..

Het wordt steeds gekker daar en iedereen blijft serieus reageren

Of ben ik nu gek?
Poep, wie heeft jou gescheten?
quote:Lady-Voldemort schreef op 08 december 2014 @ 21:00:

[...]





I know, bad ass mom.
Alle reacties Link kopieren
quote:Phoolan schreef op 08 december 2014 @ 20:58:

[...]





We kunnen wel een potje opsturen hoor, samen met de appelstroop voor Stora
Life is short. Eat dessert first.
quote:doornroosje9 schreef op 08 december 2014 @ 21:01:

[...]



+1
Maar dames, wat is nou een fluffer? (als ik dit weet kan ik wrs nooit meer de pot met fluff normaal open maken)
quote:Istar_ schreef op 08 december 2014 @ 21:06:

Maar dames, wat is nou een fluffer? (als ik dit weet kan ik wrs nooit meer de pot met fluff normaal open maken)Een mevrouw die de piemels van de hoofdrolspelers in een pornofilm tussen de bedrijven door een beetje moet opfluffen zodat ze weer in staat van paraatheid komen.
quote:louise1 schreef op 08 december 2014 @ 21:00:

[...]



Het wordt steeds gekker daar en iedereen blijft serieus reageren

Of ben ik nu gek?Lezen is best ingewikkeld.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven