Cheers!

13-07-2007 20:13 17693 berichten






Voor Hero...
Alle reacties Link kopieren
Hoeft ook niet gelijk hoor
Alle reacties Link kopieren
Xop bijkt er een heel ingewikkeld dubbelleven op na te houden, met verschillende weekendjes in diverse landen, een man die van geen forum weet en wij die maar slecht opde hoogte blijken van haar Echte Leven... Wel spannend!



Vinden jullie het goed als ik een beetje slaap, zo nu en dan, komend weekend? Het was laat gisteravond, en GG was al om 6 uur vanochtend aan het rondrennen met diverse kammen en lotions. Ik hou van hem, echt waar, maar de volgende keer dat zich hier weer een neet vertoont, sluit ik GG op in zijn hok totdat de schoonmaakriedel achter de rug is. En als hij dat onaardig vindt, moet hij in zo'n luchtdichte zak. Er zijn grenzen aan wat je als partner kunt verdragen.
Alle reacties Link kopieren
Grinnik

oh nee,

sorry Lil

het is allemaal niet grappig.

Slaap jij maar lekker tussen de kruisjes door hoor!
Alle reacties Link kopieren
Hahaha, neeee, geen dubbelleven en Xoplief noemt Forumgebeuren "maffe internetpraktijken, maar wel gezellig".



Manmanman, ik word een beetje maf van alles. Zou dus vanavond vertrekken, maar nu blijkt medereiziger niet te kunnen. Na veel gebel gisteren heen en weer besloten om zondagavond te vertrekken. Weer oppasrondje gebeld enz enz, enfin...u zal het wel snappen. In ieder geval komt het erop neer dat ik nog niet heel veel wijzer ben, maar dat ik wel weet dat ik gewoon zaterdag overdag/'savonds kan komen. Da's al iets!!



Gisteren was ik de hele dag op pad, en had Xoplief nog niet gesproken. Toen Bloes belde, wist ie alleen nog maar dat ik vanavond in ieder geval niet zou vertrekken....

Helaas hadden jullie een slechte timing; de laiverd had een erg beroerde dag op het werk gehad (zijn aan 't verbouwen, en daar loopt iets grondig mis, gleuf ik), en hoorde 's avonds dat zijn (enige) zusje gaat scheiden. Hij zat bij te komen op de bank van alle "ellende", en dan belt Bloes...... Toen ik thuis kwam was ie nog enigszins confused . Ik moest maar namens hem zijn excuses aanbieden voor zijn botte gedrag, maar hij was eigenlijk even erg klaar met alles. Hahaha, en verder dacht ie dat ik dit weekend naar Almelo wilde, gniffel. Nee schat, daar was vorige week (en komende weken) een cursus. Oh ja.



Pfff.... wat een gedoe. Geef mij maar gewoon rustige dagen, hoor



By the way; het wordt echtechtecht mooi weer, he?! ZALIG!
Alle reacties Link kopieren
Pfieuw, het XopMysterie is opgelost. Hoewel ik nog steeds vind dat je eigenlijk wel een nachtje moet komen slapen ben ik blij dat je in ieder geval nog wel richting Slemptown komt!



Wat een geregel bij jou zo zeg. En wat sneu voor man (en zijn zus). Volgende keer gaan we gewoon naar ALmelo, heeft ie daar tenminste gelijk in!
Alle reacties Link kopieren
Ach jemig, Xop, wat een gedoe! Getver! Arme jullie...



In elk geval fijn te weten dat we je hoe dan ook zien, dit weekend. Maar: hoe meer hoe beter natuurlijk!!!
Alle reacties Link kopieren
gelukkig xop, je komt! Maar je blijft niet slapen dus? Dat had ik nog helemaal niet meegekregen eigenlijki, of ligt dat aan mij. arme xoplief zeg.

djiezzzz, wat een totebel ben ik, ik stond dus keurig om 7.15 uur omgekleed en wel op werk en toen bleek dat ik vrij was. Vrij! Vrij als in niet hoeven werken, niet om 5.50 uur op hoeven staan en vrij als in dingen kunnen regelen voor morgen. Ben na een kop thee maar weer opweg gegaan, heb bij AH ontbijtdingetjes gekocht en ben langs vriendin geregden, die is altijd op donderdag vrij. Daar dus heerlijk zitten kletsen en van haar dochtertje zitten genieten (nu alweer anderhalf, wat een leuke leeftijd toch!). Nu maar alvast boodschappen doen voor slempen, vast wijs om niet alles tot het laatst te laten liggen. Vanmiddag dus gewoon kindjes van school halen (wel fijn, want KK is 3 keer wakker geweest met oorpijn, arm ding)...MNu dus zomaar een vrije dag, die ook nog zonnig is!
Alle reacties Link kopieren
Thanx, darlings, thanx. Maarreh... wees er wel van overtuigd dat we ons uiterste best doen om alles zo prettig mogelijk te regelen. Dusseh.... bellen helpt echt niet! Doe maar niet, want we worden 's avonds al best vaak gebeld door klanten (die denken dat ze "speciale" klanten zijn ofzo?!?!). Dus als de telefoon gaat, zuchten we altijd hartgrondig en sjokken erheen. Erg he?

Mobiel is natuurlijk wel oke.
Alle reacties Link kopieren
Wow, ik moet dan wel erg lachen om jouw LuizenStory, Lil, maar ik voel ook medelijden! En angst, dat het hier ook ooit wel eens zal gebeuren. Lijkt me echt erg erg erg onhandig cq kut!

Ha, en verder zijn er denk ik vast meerdere van ons die het heeeel erg lekker vinden eens lekker uit/bij te kunnen slapen
Alle reacties Link kopieren
Oh, Bent, wat heerlijk, zo'n onvoorziene vrije dag!! Geniet er van!
Alle reacties Link kopieren
moet je je mobiel wel opnemen schat.
Alle reacties Link kopieren
meiden, ik heb tassenvol lekkere dingen staan...het is gewoon morgen al!!!Had ik al gezegd dat ik er zin in had?
Alle reacties Link kopieren
Nou.. eh.. nee, kan ik me zo niet herinneren. Vertel Bentetje, heb je er zin in?



bij mij ging vergadering vanmiddag niet door en ik was dichter bij huis dan werk, dus ben doorgefietst, met heerlijke omweg wegens mooie weer, trouwens. Kon ik lekker naar de maandsluiting/boekenweeksluiting op school, beide kinders op podium, altijd weer leuk (en ik heb me rotgelachen om klasgenoot van LD, een jongen, die met verve één van de lelijke zusters van Assepoester speelde)



Thuisgekomen stond er een dame voor de deur met post voor Toet. Dat heb ik maar gelijk in de auto gelegd.



Nu dan toch weer verder met zaken als eten koken enzo.. met dit weer ging ik toch liever mee met voetbal dan waterpolo.. jammer dat dat laatste echt te ver fietsen is.



Toedels

(morgen!!!!)
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
ja dream, ik heb er zin in! Hoe raad je het zo?
Alle reacties Link kopieren
Ik kan me nog best voorstellen dat die luizenklucht geestig zou zijn, als het zich allemaal in een ander huis zou afspelen. Ik stel me er voorlopig maar op in dat ik straks bij jullie een beetje bijkom van het hele gedoe, en dat GG al muziekmakend elders datzelfde doet en dat we elkaar dan weer rie-lekst treffen ergens zondagmiddag.



Ik moet nog de laatste wassen draaien, spullen voor Dot uitzoeken, spullen voor mezelf, GG in het oog houden want die moet ook nog pakken en geheid gaat ie daarvan weer panieken, werk afronden. Gelukkig zijn Zoon & Dochter allebei al elders (had niet gedacht dat ik het nog eens zou zeggen), dus relatieve rust in de tent (totdat de liefde van mijn leven straks weer door het huis stuitert). Ben heeeel blij dat Bentetje en Bloes de boodschappen doen SMAK jullie zijn lieverds!!



He Bentetje, zal ik je eens wat zeggen (en de rest ook)? Ik heb ZIN in morgen! En het wordt mooi weer, Xop! Ik vind het zo bijzonder dat we dit gewoon wéér gaan doen. Wat zijn we toch een goeie Kroeg
Alle reacties Link kopieren
We zijn een opperbeste kroeg!

LD is nog poppenkleertjes aan 't uitzoeken, gleuf ik. En die poppenkar, die moet ingeklapt kunnen worden, maar ik weet niet hoe Zo simpel, een kind kan het, nou wij nog





oh, we moeten ook weer weg. LD is van de week gevallen met de fiets en heeft pijn dus wil niet naar waterpolo en is nu boos dat ze dan wél mee moet naar voetbal van LE.



Lil, luizenstress IS NIET LEUK, maar jij beschrijft de stress van jouw GGlief zo leuk voor ons.. daar gaan wij dan automatisch van genieten, hoewel we er terdege van doordrongen zijn dat het NIET LEUK is



ohhh, heerlijk, MORGEN!

ENja, ik heb er ook zin in
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
mmm, ik heb er zo`n zin in!!
Alle reacties Link kopieren
Ooh dream, voor ik het vergeet, haast je niet morgenmiddag, ik ben pas om iets over vijven terug van de zwemles van Meis, en dan is Lief precies net thuis om de boel over te nemen, dus voor vijf uur ben ik toch nog niet thuis!



Nu eerst even snel schoolkrantdingen doen en dan naar redactievergadering. Doeg!
Alle reacties Link kopieren
Oké, ben ik er na vijven Toet.. ook niet veel na vijven, denk ik zo.
Later is nu
Wat een spanning zo op de valreep om Xop! Haha! Leuk om jou te ontmoeten dit weekend!



Heb er ook erg veel zin in. Wel beetje raar zo, ik ben die half kale met die manke poot en die krukken. Had ik toch liever die klaptieten gehad van vorig jaar.. Vanmiddag kijk-operatie gehad aan die knie, was dinsdag bij orthopeed (sja, lekkere timing he, zo na alle chemo-ellende, maar Bambi-man kon dat gehink van mij niet meer aanzien dus ik moést naar die arts..pfff) want arts had vermoedens dat maniscus toch gescheurd was en bladiebla. Bleek inderdaad zo te zijn. Dus er is uit knie van alles uitgezogen en gesneden, (blok)verdoving nu pas uitgewerkt en knie begint al aardig te kloppen. Oftewel, ik heb wel zin in een weekend zuipen! Wel wennen aan die krukken, nog nooit nodig gehad.



En nu ik veroordeeld ben tot de bank, ben ik benieuwd hoe goed ik Bambi-man kan instrueren bij het - van afstand- inpakken van mijn weekendtas.. dus jongens.. als ik dit weekend in kleurencombi's rond hink die werkelijk niet om aan te zien zijn.. it wasn't me. (alhoewel, behalve een joggingbroek pas ik niks, met dat laag verband. En douchen zit er ook de eerste 2 dagen niet in, ghe, misschien hóef ik niet eens een tas mee!)
Alle reacties Link kopieren
*stopt wat luchtverfrisser in haar tas*



Ik heb er ook zo'n zin in! Echt!
Ik prefereer machineleesbare ontologie.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ook zin!

Zo leuk om jullie (weer) eens te zien.

(dus wie weet valt het wel tegen en ga ik zaterdagochtend weer weg )

Hoe veel wijn gaat er eigenlijk mee?
Alle reacties Link kopieren
(Dan ken ik nog wel een vrijwilliger om je plek over te nemen hoor, Ely )



(Geintje, geintje, hoewel razend nieuwsgierig is dit júllie ding en niet het mijne. )
Alle reacties Link kopieren
Ach, wie weet word ik wel weggestuurd. Kom ik gewoon bij jou een borrel doen
Alle reacties Link kopieren
meer dan 23 flessen denk ik ely, weet het effe niet precies. Zou je het daarmee redden denk je?

gossie bam, jou blijft ook niets bespaard. Meid, vuilniszak erover, stoeltje erbij en dan kan je toch lekker douchen? Er is tenslotte een zuster mee
anoniem_28895 wijzigde dit bericht op 09-10-2008 21:50
Reden: hoe kan ik nou toch ely verwarren met lil als het over wijn gaat?
% gewijzigd

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven