zomer2016

18-02-2016 08:15 3005 berichten
Alle reacties Link kopieren
Dit is het nieuwe 'Zomer 2016' topic onder een algemene gebruikersnaam, het oude topic vind je hier.



De tabel is nu in twee delen gesplitst, eentje voor de meiden die nog proberen zwanger te worden en eentje voor de meiden die al geweldig nieuws hebben!



NaamLeeftijdLeeftijd partnerWanneer voor het echt?NODBijzonderhedenSwirls2729Mei 201602-04Onregelmatige cyclus, PCOSJuffert222625Mei 2016?Onregelmatig, vrij lange cyclusTeemo2633--Min. 1 jaar uitgesteld



Deze meiden zijn zwanger

NaamLeeftijdLeeftijd partnerUitgerekende datumGeslachtBijzonderhedenFleurdelis272723 december 2016Jongen Bevallen!MiAnoo243227 januari 2017Jongen 1 februari bevallen!Huisjebeestjekindje25272 maart 2017Jongen 14 februari bevallen!Sue-x272714 maart 2017 Derde kindje Natas-V2925 maart 2017JongenWhoopsadaisies30301 april 2017VerrassingBadedas28282 april 2017Gecko30303 mei 2017JongenSfietje89273130 mei 2017VerrassingMaisie30335 juni 2017Choccolientje252719 juni 2017 Tweede kindje Knotje272610 september 2017Verrassing 19-04 20-weken echoChantilly282819 september 2017 31-03 hartje luisteren

21-04 geslachtsbepalingDekentje2421 september 2017 05-04 geslachtsbepaling



Voor het aanpassen van de tabel:




Kom je er niet uit, geef een gil!
moderatorviva wijzigde dit bericht op 31-12-2020 12:24
Reden: ww verwijderrd ivm misbruik account
3.62% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Menstruatie zet nu wel door. Dan kunnen we nu echt beginnen!
Alle reacties Link kopieren
Suex gefeliciteerd!!! Ik had al zo'n vermoeden... maar jaa wat de arts zei was ook wel een mogelijkheid. Al vond ik een late eisprong veel reëeler... genieten nu!
Alle reacties Link kopieren
Yes! Gefeliciteerd Sue-x! Super fijn!



En dekentje, fijn dat je nu inderdaad dan ook echt kan beginnen Dan is dat toch niet zo vervelend om ongesteld te worden ;)
Alle reacties Link kopieren
Vanavond naar de ha. Ik ga ervan uit dat ik daar goed nieuws krijg, dat mijn hcg mooi gestegen is, maar ik vind het toch nog erg spannend.



Voordat we zwanger waren hadden mijn man en ik afgesproken om te wachten tot na de 12 weken echo om het te vertellen. Nu vindt hij het super vervelend om te moeten zwijgen en ziet hij er het nut niet meer van in ... Voor die echo staan er ook nog drie grote familiefeesten op de planning dus mogelijkheden genoeg voor mijn man om zich te verspreken.

Misschien hebben we het hier al eens besproken (?). Wanneer zouden jullie het vertellen?



Ik wil het graag eerst tegen mijn kindjes vertellen, maar ik kan niet van hen verwachten dat ze het geheim kunnen houden. Dus ik wil het hen pas vertellen op het moment dat de hele wereld het mag weten. Mijn oudste trekt ook vaak op met de kindjes van mijn werkgever...
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Sue!



Vertellen, tja wanneer het goed voelt denk ik dan

Wij hebben het ook verteld voor de 12 weken vooral omdat ik moest met mijn werk.
Alle reacties Link kopieren
Sue-x

Ik ben nu 7 weken en heb volgende week eerste afspraak bij de verloskundige.

Met 10 weken pas eerste echo..

Dagen kruipen voorbij.



Nu weten alleen onze ouders, broers en zussen, opa's en oma's het..

Na de nipt test (die vind meestal tussen de 8 en 10 weken plaats) willen we het wel aan de werkgevers en beste vrienden vertellen..



Vanaf 12 weken écht iedereen...
Alle reacties Link kopieren
Ha bevestigde mijn 'vermoeden'. Hcg is mooi gestegen dus vanaf nu officieel zwanger.

Uitgerekende datum nog erg onzeker. Volgens ha 11 maart maar ik gok een weekje later. De echo zal het uitwijzen.

Kindjes komen ook niet zo vaak op hun ud dus die paar daagjes zullen het verschil niet maken. Enkel voor mijn werk is het wel handig om een correcte ud te kennen.



Ik wacht de echo af. Is de eerste echo oké, dan vertellen we het mogelijks wel al aan familie en beste vrienden.

Mijn werkgever breng ik liefst pas na een goede 12 weken echo op de hoogte maar het is maar de vraag of ik een derde zwangerschap ook zo lang verborgen zal kunnen houden.



Hoe gaat het met jullie? Ik ben benieuwd!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd, Sue!! Fijn dat de huisarts het nu ook nog even heeft bevestigd. Wanneer heb je de eerste echo?
Alle reacties Link kopieren
Super suex!! Het gaat wel goed in deze groep!
Alle reacties Link kopieren
@Knotje: Net gebeld voor een afspraak. De agenda zat al helemaal vol. Ik kan 2 augustus nog komen op de vrije raadpleging.

Fijn dat ik zo snel kan komen. Ik zou dan, gerekend vanaf de eerste dag van mijn laatste ms, 8 weken en drie dagen ver zijn. In België is het standaard om op 8 weken een eerste echo te doen. Volgens mij ga ik dan iets minder ver zijn, maar daar moet ik mij geen zorgen om maken; dat bekijken ze tijdens die echo wel, is mij gezegd. Wel erg jammer dat mijn man er dan niet bij kan zijn. Hij heeft vrij t.e.m. 1 augustus. De eerste werkdag na je vakantie kan je moeilijk vroeger vertrekken.



@Chocolientje: Het gaat hier inderdaad erg goed!



@Gecko: Jouw nod is over een week, zie ik in de tabel. Spannend!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd sue! Geniet ervan!
happiness = reality - expectations
Oh wat fijn Sue!



Hier, ik weet niet wat er aan de hand is en ik durf eigenijk ook niet echt te hopen.. Ik ben sinds 2 dagen echt misselijk 's ochtends, rommelende darmen, duizelig. Ik heb een early test liggen, maar ik durf het niet . Bang om teleurgesteld te worden ofzo.. Zaterdag is mijn NOD, ik denk dat ik zondag test, mocht ik niet ongesteld worden zaterdag.

Bah, dit vind ik wel heel spannend hoor..



Maar, mijn cyclus heeft zich in ieder geval hersteld! Zit alweer op dag 21 Dat is in ieder geval positief nieuws, ook al word ik ongesteld dit weekend.
Alle reacties Link kopieren
@ Chantilly: jeetje, klinkt wel als... Maar ik snap ook dat je niet durft te hopen. Zou wel heel tof zijn zeg!
Alle reacties Link kopieren
@Chantilly: Dat is echt heel erg spannend! Ik zou ook proberen te wachten tot zondag maar in jouw situatie lijkt zondag natuurlijk nog mijlenver weg. Ik hoop het voor je!
Alle reacties Link kopieren
Wat spannend, Chantilly! Hopelijk kun je wachten met testen. Lijkt me lastig met zo'n symptomen!



Sue, fijn dat je nog wel een plekje hebt voor de eerste echo, maar jammer dat je man er niet bij kan zijn!
Alle reacties Link kopieren
Wat spannend chantilly, succes met wachten!
Alle reacties Link kopieren
Fijn Sue-x, dat 't nu ook nog even is bevestigd door de huisarts: hartstikke zwanger Yes! Nog even spannend afwachten voor de eerste echo. Jammer inderdaad dat je man er niet bij kan zijn...



En Chantilly, ik zou ook echt helemaal in spanning zitten, vooral als je allemaal symptomen hebt en ik zou 't moeilijk vinden om te wachten met testen (vooral als er zo'n early test klaar ligt). Zou zelf inderdaad ook nog een paar dagen wachten sowieso.



Ja, volgende week NOD, maar ik merk dat ik me er iets minder op focus dan de vorige keer. De vorige ronde was de eerste ronde, super spannend, alles nieuw, elk pijntje, zuchtje, etc. voelde ik en toen was ik wel een beetje teleurgesteld dat 't niet zo was. Nu vind ik 't sowieso vet spannend, maar ik durf gewoon iets minder te hopen denk ik. En sowieso positief moet ik dan maar denken: is 't wel; is 't super natuurlijk :)! Is 't niet, kunnen we op vakantie lekker wijntjes drinken, etc. En weer verder proberen natuurlijk! Dus ach, 't komt zoals 't komt, al zal ik volgende week wel wat anders praten, dan komt 't weer even heeeel erg dichtbij! Spannend blijft 't gewoon!
Alle reacties Link kopieren
Alweer even geleden geweest dat ik heb meegeschreven zo druk op werk nu eindelijk vakantie! Uiteraard wel trouw meegelezen.



Spannend Chantilly, mijn NOD is zondag. Ook hier "kwaaltjes".



Gefeliciteerd Sue!
Alle reacties Link kopieren
Spannend, Natas! Hopelijk een positieve test voor jou deze ronde!



Hier even iets minder smakelijks Ik heb sinds gisteravond ineens last van slijmerige, bruine afscheiding. Al gelezen dat het van alles kan zijn, dus probeer er eigenlijk niks van te denken. Maar toch spookt het wel door m'n hoofd. Terwijl ook nog steeds de positieve gedachten ronddwalen, zoals het komt vast goed, het is maar ronde 2 en ronde 3 of 4 of 6 "raak" is ook prima. Lekker verwarrend haha
Hier waren het PMS klachten ongesteld geworden vandaag. Gelukkig weer 22 dagen, dus ik ben blij Niet eens teleurgesteld dat we weer opnieuw starten.



Nieuwe NOD is 5 augustus Net 2 wijntjes gedronken
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig is je cyclus weer hersteld, Chantilly! Op naar de volgende ronde!
Alle reacties Link kopieren
Fijn Chantilly, dat je er zo in staat! En dat je cyclus zich weer aan het herstellen is :-)
Alle reacties Link kopieren
Goede instelling Chantilly en proost!



Hoe is het nu Knotje?
Alle reacties Link kopieren
Goed nieuws van jouw cyclus, Chantilly. Geniet van de wijntjes. (die mis ik wel) Op naar de volgende ronde! Nu komen de mooie maanden om te bevallen eraan (vind ik), april, mei, juni, ...
Alle reacties Link kopieren
Nog een beetje onwerkelijk, maar net positief getest!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven