Zwanger worden ronde 12+ (+MM)

18-07-2016 10:57 2620 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hier gaan we verder met deel 2 van het topic zwanger worden ronde 4+!



Iedereen kan meeschrijven die heel graag zwanger wilt worden, maar helaas al (veel te lang) bezig is.

De titel zegt het al, 12 maanden+ en/of medische molen.



Linkje naar: Deel 1!
Naam Leeftijd (v/m) Gestart Status NOD Bijzonderheden
Samoa_ 34/34 Juli 2015 12x clomid, 6x IUI, ICSI poging 1 mislukt. Primolut tm 23 okt, decapeptyl va 20 okt, Gonal 225 EH va 1 nov, FM 8 nov - Geen oorzaak gevonden
Tinkerbell1233 25/27 Augustus 2015 Vriend slechte kwaliteit zaad - IUI traject 31mei BBZ 'Nov16 (iui2)
Mariskam198 31/33 Oktober 2015 Februari 2017: geopereerd verklevingen, rechtereileider verwijderd - -
Groenebroek 33/32 Ronde 38 MMM tijdelijk stop gezet - -
Lauwie 27/28 Ronde 14 Testosteron supplementen voor man, anders over een paar maanden starten met ICSI-traject 3-5 Slechte zaadkwaliteit
Pollewop 28/29 Okt 2015 4e ronde IUI-D, 3x 150mg clomid, nu puregon! 28-10 PCOS & azoospermie. Tese mislukt. Door met donorzaad
Vanessakusje1987 30/42 - - - -
Elianora 29/30 jan 2016 8e ronde met Clomid & 1e ronde met Menopur - PCOS en moeilijk te stimuleren

Er is altijd ruimte voor nieuwe meeschrijvers!



Uilenkopje & Spurr: we hebben jullie al geruime tijd niet op het forum gezien, daarom hebben we jullie uit de tabel gehaald. Jullie zijn natuurlijk altijd meer dan welkom om weer mee te schrijven!
moderatorviva wijzigde dit bericht op 31-12-2020 11:12
Reden: ww verwijderrd ivm misbruik account
36.97% gewijzigd
Is er ook bloed lieverd?
Alle reacties Link kopieren
Aahh Samoa voel je maar even rot, dat mag ook. Sterkte lieverd
All you need is faith, trust and a little bit of pixiedust.
Alle reacties Link kopieren
Dank jullie wel meiden



Lieksie, ja er is bloed. En stolsels. Dus het is absoluut ongi. Ronde 13 en IUI zijn dus een feit.
Alle reacties Link kopieren
He bah Samoa.. Jammer!

Hopelijk werkt iui voor jullie en ben je de volgende ronde zwanger! Zijn de kansen groter? Zo ja hoeveel? Ik ben er niet zo in thuis sorry
Alle reacties Link kopieren
Awh meissie toch. Wat ruk. Echt vervelend dat je nu zo de drempel overgaat naar IUI. Ik hoop zo dat het snel werkt voor jullie! <3
Alle reacties Link kopieren
Hier nu dag 20 en nog steeds geen positieve ovulatietest. Afgelopen 4 maanden ovulatietesten gedaan en elke keer een positieve test tussen dag 18-20, en menstruatie op dag 31. Ik begon eindelijk regelmatig te worden, maar dit is geen goed teken..
Oh wat balen. Helemaal als je zo veel symptomen hebt. Dat maakt het vaak nog erger omdat er zoveel hoop is. Niet leuk Samoa.



Ik heb een eisprong meting gehad, maar nu lijkt t baarmoederslijmvlies te dun te zijn. Dinsdag bloedprikken om de progesteron te meten. Daar aan kunnen ze zien of t eitje goed gesprongen is.
Alle reacties Link kopieren
Lauwie wat vervelend.. Hoop dat je ei snel komt, zo vervelend al dat wachten!



Lieksie ook vervelend van bm slijmvlies. Ik hoop dat je progesteronlevel wel oke is en je dus je ei hebt gehad!



Hier verwachtte ik vandaag mijn ei maar ik denk dat ie morgen komt. Wel echt zeurende pijn al maar nog niet de 'ik kan niet zitten' pijn. Wat wel raar is, ik heb een ovulatietest gedaan (doe ik eigenlijk nooit want ik voel het altijd wel) maar t streepje was bijna niet zichtbaar. Terwijl ik voel dat mijn eisprong eraan komt en dit ook weet dankzij de clomid. Heeft iemand dit wel eens gehad?
All you need is faith, trust and a little bit of pixiedust.
Nog even een nieuwe doen vanavond of morgen. Grote kans dat jij dan wel positief is. Je was misschien wat te vroeg
Alle reacties Link kopieren
bam, in de folder staat dat de slagingskans bij IUI van verschillende dingen afhangt. In ons geval is het onverklaarbaar waarom het tot nu toe nog niet is gelukt. Zaad van vriend is goed en bij mij lijkt ook alles goed. In dat geval is de kans per keer ongeveer 15%. En ik lees dat uiteindelijk de helft van de paren met IUI zwanger wordt. Ik hoop natuurlijk wat jij zegt, dat het gewoon de volgende ronde lukt!



Lauwie, dank voor je lieve woorden. Ik hoop dat je snel een positieve ovutest hebt!



Lieksie, ik had inderdaad symptomen die ik alle andere rondes niet had. Ik dacht nog, het zou me écht verbazan als het nu niet raak is. En dat was het dus ook niet.

Hoe dik/dun was je baarmoederslijmvlies? Volgens mij moet het minimaal 7 mm zijn. Het bloedprikken om te kijken of er een eisprong is geweest heb ik ook een paar keer gehad. Da's wel prettig, weet je waar je aan toe bent en dan komen ze ook met cijfers enzo.



Tinkerbell, voor het hele mm gebeuren heb ik ook een tijdje ovutesten gebruikt, en heb nog nooit een echt positieve gezien. Ja, een vaag streepje maar er staat dat ie minstens zo duidelijk moet zijn als de teststreep. Van alles geprobeerd, 's ochtends testen, in de middag, 's avonds, niet teveel drinken van tevoren. Pfff gek werd ik er van. Ik dacht, ik heb helemaal nooit een eisprong, maar later bleek uit bloedtesten dat dat wel het geval was. Dus sinds de mm geen ovutesten meer en daar ben ik blij om. Pokkedingen

Grote kans dus dat je wel gewoon een eisprong hebt maar dat de test 'm (nog) niet ziet omdat je het goede moment nog niet hebt gevonden.
Alle reacties Link kopieren
Ah Samoa wat jammer! Vol goede moed maar weer verder.



Fiep welkom!



Lauwie, bij mij kan ik aan de ovulatietesten (gebruik die van Action) mijn eisprong aan zien komen. Meestal paar dagen witte testen (begin meestal op dag 16, heb ovulatie vaak ergens tussen dag 19-22), dan één dag een heel licht streepje, dag erna iets donkerder streepje en dan een keer een knal streep. Vanaf het lichte streepje ga ik ook twee keer per dagen testen, zowel 's ochtens als 's avonds. Tot nu toe nog nooit een eisprong gemist de afgelopen twee jaar.



Bam jij ook weer een nieuwe ronde, nieuwe kansen nu! Succes!



Oh Lieksie, dan is het toch nog ff spannend tot na de uitslag van je bloedonderzoek of je wel een eisprong hebt gehad. Vind zelf het wachten op al die uitslagen elke keer vervelend.



Tinkerbell, jij je ei al gevonden?

De mijne is ergens tussen vrijdag en zaterdag gesprongen. Was voor mij weer op dag 19, dus de Clomid heeft tot nu toe deze ronde niet veel geholpen. Nu maar hopen dat mijn luteale fase eindelijk een keer 14 dagen is ipv ergens tussen de 8-11dagen.

Heb vorige week woensdag nog een echo gehad en toen bleek dat er uiteindelijk maar 1 ei aan het doorgroeien was.

Nu gelukkig dus een week of 2 even niet om de dag een echo, heerlijk. Elke keer dat geklepper naar het ziekenhuis toe en dan maar weer met de benen wijd voor een echo is niet mijn grootste hobby.
Alle reacties Link kopieren
He lauwie wat vervelend! Kan me voorstellen dat je er onzeker van wordt



Lieksie, hoe meten ze dat op dan? Als het te dun is, doet het er dan nog wel toe of je een goede eisprong hebt? Kan dan toch niet innestelen of zie ik dat verkeerd? Wat kan je doen om het dikker te krijgen? Of moet ik dan direct aan hormonen gaan denken?



Tinkerbell, heb je zoveel last tijdens je eisprong? Vreemd dat de test nog zo licht is dan.. Hopelijk snel een knaller!



Samoa, ik duim voor je!!! En ik denk dat je gewoon wel zwanger was hoor maar dat ie niet is blijven plakken. Ik geloof wel dat we ondertussen ons lichaam zodanig kennen dat we verschil op merken..



Groenebroek, dank je, ik ben nog aan het wachten op m'n vruchtbare dagen. Ik ga vanaf morgen ovu testen lijkt me idd ook wel even fijn om 2 weken ziekenhuisbezoek-loos te zijn! Ik duim voor je!
Alle reacties Link kopieren
@ Tinkerbel, hier heb ik pijn als mijn eisprong nadert en na 2 dagen een positieve ovulatietest. Wat ik heb gelezen is dat de pijn komt door het rijpen van het eitje en als die springt dan voel je dat niet meer. Ik hou dan ook altijd mijn temperatuur in de gaten want op een gegeven moment gaat die omhoog boven de 37 graden en weet ik dat de eisprong geweest is. Mijn eisprong is meestal rond dag 16, dus wat later dan die 14 dagen die ze in de biologieboeken beschrijven
Alle reacties Link kopieren
@Lieksie: Spannend morgen! Verwacht je zelf dat je hem al hebt gehad?



@Samoa: De huisarts zei van de week tegen me dat zonder hulp je elke maand zo’n 10% kan hebt? Dus toch weer 5% meer kans! Ipv 1:10 is dat toch mooi 1:7 (ongeveer dan). Stomme kansberekeningen.. :p Ik cheer gewoon weer een ronde voor je!



@Groenebroek: Wat fijn om even niet zoveel echo’s te hebben. Lijkt me ook echt wel een belasting. Ben je daar ook niet echt veel tijd aan kwijt? Misschien een hele stomme vraag, en vooral lief en geïnteresseerd bedoeld, maar verandert die spanning nog als je al zo lang bezig bent, of blijft het elke maand hopeloos spannend?



Alle reacties Link kopieren
quote:@Groenebroek: Wat fijn om even niet zoveel echo’s te hebben. Lijkt me ook echt wel een belasting. Ben je daar ook niet echt veel tijd aan kwijt? Misschien een hele stomme vraag, en vooral lief en geïnteresseerd bedoeld, maar verandert die spanning nog als je al zo lang bezig bent, of blijft het elke maand hopeloos spannend?



Ik ga er eigenlijk inmiddels al gewoon standaard vanuit dat ik toch wel weer ongesteld wordt.

Zijn bezig vanaf juli 2014, volgens onderzoeken van de gyneacoloog is alles bij beide normaal en toch tot nu toe nog nooit een positieve zwangerschapstest in handen gehad. Heb in zekere zin de hoop een beetje verloren. Zie het wel als ik pas een keer een positieve test in handen heb, en tot dat moment ga ik er maar gewoon vanuit dat ik ongesteld wordt.

Gelukkig kan ik ook 'gelukkig zijn' zonder kindje. Ik bedoel, sommige dames hebben tijdens hun zwangerschapswens geen leven meer buiten dat om. Dat is bij ons niet zo. We zijn gelukkig en een kindje zou een mooie bonus zijn. Geen noodzakelijkheid om gelukkig te zijn.
Alle reacties Link kopieren
En ja die gyn met alle onderzoeken enz. ben je steeds veel tijd mee kwijt.

Die echo's kosten me ongeveer 1,5 tot 2 uur per keer (vanaf dat ik thuis de voordeur uitga totdat ik de voordeur weer in kom). Gelukkig heb ik een baan waarbij ik erg flexibel ben en ook veel thuis kan werken.
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal,

Ik lees nog steeds met jullie mee hoor. Diep respect dat jullie steeds jezelf weer kunnen oprapen ondanks alle moeite en de stappen die genomen moeten worden.

Ik kan jullie alleen maar zeggen dat een korte LF dus niet t einde hoeft te zijn. En dat de acupunctuur echt uitkomst kan bieden. Hier hoeven jullie niets mee te doen, maar wilde toch even zeggen dat er echt speciale mensen in het gynologische gedeelte zijn gespecialiseerd.

Ik hoop echt dat de deze groep snel uitgedund word want ik gun het jullie lieve mensen allemaal, dat beetje extra in jullie leven!
Alle reacties Link kopieren
@Samoa, wat jammer dat de ongi uiteindelijk toch nog is doorgekomen. Geef de hoop niet op.



Iedereen heeft toch echt al wel een heel traject meegemaakt precies..We worden allemaal op de proef gesteld, de ene al meer dan de ander, maar de hoop kan je ons niet afnemen. Het concept 'Positief denken' is zo cliché en je wordt er mee om de oren geslagen, maar ik geloof wel dat dat een rol speelt in het proces waar we allemaal door gaan.



Ik had persoonlijk nog niet gehoord dat je het in je bloed kan zien wanneer de eisprong eraan zit te komen. Op zich is het wel logisch aangezien het ook met een ovutest opgespoord kan worden. Maar met zo'n test heeft toch niet iedereen dezelfde resultaten precies. In de eerste maanden dat ik gestopt was met de pil heb ik het iedere maand getest en was de eisprong meestal wel te detecteren, maar na een tijdje maakte ik mezelf zooo gek dat ik er even mee gestopt ben omdat je er op de duur continu mee bezig bent. Deze maand had ik zoveel krampen dat ik het toch nog maar eens heb getest en had ik een licht lijntje. Dus sindsdien maak ik mezelf dus weer helemaal gek.. Afwachten, afwachten.



Ik kan jullie alleen maar zeggen dat een korte LF dus niet t einde hoeft te zijn. En dat de acupunctuur echt uitkomst kan bieden. Hier hoeven jullie niets mee te doen, maar wilde toch even zeggen dat er echt speciale mensen in het gynologische gedeelte zijn gespecialiseerd.



Kan iemand me ook nog verduidelijken wat uit bovenstaande tekst 'korte LF' betekent?

@Vanessa, kan je even vertellen wat je ervaring met acupunctuur dan is?
Alle reacties Link kopieren
Luteale fase is de periode tussen eisprong en menstruatie
Alle reacties Link kopieren
Fiep, Na 8 maanden en slechts 7/8/9 dagen tussen eisprong en ongesteldheid was ik t helemaal zat en steeds erg verdrietig. Na diverse zkh bezoeken wilde ze me pas na 13 mnd helpen. Toen ben ik naar de acupunctuur gegaan omdat ik me hormonaal niet goed voelde en geestelijk ook niet meer. Ik hoor jullie denken 8 mnd is nog niets dat klopt! Maar toch werd ik gek van mezelf. Hij zei als je dit en dit doet denk ik dat je binnen 3 mnd zwanger bent. Het zkh had jan/feb gezegd dus ik heb braaf gedaan wat meneer zei en ben 4x geweest en toen bleek ik zwanger. Ondanks alle bloedingen maar blijkbaar heb ik daar een abonnement op. Afgelopen weekend ook 3 dagen zkh er op zitten. Maar dat doet er niet toe en hoort ook niet hier thuis.

Maar wat ik alleen maar wil zeggen is dat meneer een keiharde uitspraak deed over zijn successen met namelijk bij de moeilijke gevallen, lees hormonen, iui, ivf. En hij kreeg bij mij en een aantal kennissen gelijk. Dit geeft geen garantie natuurlijk maar als je toch alle al probeerd of hebt geprobeerd, probeer dit dat ook eens. Er zijn in Nl speciale acupuncturisten voor gynaecologie.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind 8 maanden ERRUG lang hoor Vanessa, ik ga die kant ook op dus ik snap jou helemaal!!!

Maar wat moest je dan doen volgens die meneer? Behalve dat ie je lek prikte? Ik heb ook een paar keer acupunctuur gehad maar voor iets anders, mij hielp het toen niet (denk ik). Heeft niks met zwanger worden te maken. Welke regio hebben we het nu over waar jouw meneer zit? Hoe vaak ging je? Oftewel, in welk tijdsbestek raakte jij zwanger?
Alle reacties Link kopieren
O hier vandaag al een knipperende smiley! Wow... Gelukkig nog geen vaste smiley want ik heb nog niks afgesproken met de donor Had het niet zo gauw verwacht joh! Net meteen geappt dat ie vandaag moet komen spannend! I'm back in the game
Alle reacties Link kopieren
@bam, dankje en succes! Ik duim!

@vanessa, dankje voor de uitleg. Het is altijd goed om het in het achterhoofd te houden:)
Alle reacties Link kopieren
Fiep, welkom! Leuk dat je mee schrijft (hoewel, minder leuk voor jou natuurlijk daar je al lang zwanger had willen zijn) hopelijk vind je hier wat aansluiting.



Samoa meis........... Heel veel dikke virtuele knuffels voor jou!

Kan me voorstellen dat je even in een dip zit... Het is ook niet niets...Na al die rondes geloof ik dat je je lichaam wel goed kent, en je gevoel juist was... En des te rotter dat dit de laatste ronde was met clomid.......

hopelijk geef je de moed niet op meis!! Heb je al een afspraak gepland staan bij je gyn?



Bam, Komt je ovulatie deze ronde eerder dan verwacht? (niet dat dat erg is, hoef je minder lang te wachten ) hopelijk heeft de donor snel tijd!



Vannessa! Ook een dikke knuffel voor jou! Lief dat je nog mee leest en reageert... Hopelijk krijgt je lichaam (en je zwangerschap) snel wat meer rust en stoppen de bloedingen........... Een onbezorgde zwangerschap is je zo gegund meis!



Groenebroek, lekker ff geen echo's! Hopelijk was het, ondanks dat er maar 1 overbleef, een mooi eitje! Nu op het wachtbankje weer.... Hoe gaat het verder met je? Je lijkt altijd heel nuchter onder alles, maar kan me voorstellen dat het wellihct ook soort zelfbescherming is geworden.....



Lauwie, is je ei al geweest? Wat irritant dat die later komt dan je verwacht :( hopelijk hoef je er niet te lang meer op te wachten.



Tinkerbel? hoe is het bij jou? Denk je dat je ei al is geweest? Heb je t een beetje een plek kunnen geven dat je de jaargrens bent gepasseerd, toch een mijlpijl die je van te voren niet had aan zien komen :(



Hoe is het met de rest? Pollewop, gaat alles oke!?





Hier zitten we weer in wat rustiger vaarwater.... De clomid 50mg was niet aangeslagen, dat kwam nogal als een donder bij heldere hemel... Ik was zo blij dat ik met clomid begon... eindelijk een regelmatige cyclus en een eisprong. maar nee (hoe naief ook...)



De provera leek vervolgens ook niet aan te slaan (om mijn ongesteldheid op te wekken aangezien er toch geen goed ei groeide) dus vorige week weer (ja groenebroek, ik doe met je mee en haat ze ook) naar t ziekenhuis voor echo's. Toen vermoedde ze dat er toch een ei was doorgegroeid, en die hormonen de provera weer in de weg hadden gezeten. meteen bloed geprikt om te checken, maar ze konden het niet meer herleiden helaas.... Inmiddels afgelopen vrijdag alsnog ongesteld geworden (thank god..... duurde lang) dus nu officieel een ronde verder (al wisten we dat al even) en zit alweer op dag 3 van 100mg clomid. Volgende week weer een echo om te kijken of het dit keer wel aanslaat... We zullen zien.
Alle reacties Link kopieren
Woohoo Bam, you go girl!



Vanessa bedankt voor je hart onder de riem!

Heb zelf een paar jaar geleden al acupuntuur gehad voor mijn chronische ziekte maar dat had niet het gewenst (en door de acupunturist (een chinese grootheid op zijn gebied hier in NL) verwachte/voorspelde) resultaat.

Maar ook reguliere medicatie werkt bij mij altijd anders dan bij het grootste gedeelte van de patienten. Ik behoor nooit tot het percentage van de patienten waarbij de medicatie werkt/geen bijwerkingen heeft/of noem maar op.

Mijn lichaam is denk ik gewoon raar .

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven