hee mensen ben bezig een kwijtscheldingsformulier in te vullen voor waterschapsbelasting
wat een rotklus zeg
nu er wordt er gevraagd om kopieen van alle inkomensspecificaties van het huidige jaar te sturen,bedoelen ze hiermee van de laatste 3 maanden of van het gehele jaar?
help me out please
Anoniem_303499
maandag 5 september 2016 om 13:31
Doe eens gek en bel ze op.
Ik zet in op hele jaar omdat de aanslag ook voor een heel kalenderjaar geld.
Anoniem_247041
maandag 5 september 2016 om 13:32
Er staat kopieen van alle inkomensspecificaties van het huidige jaar en niet van de 3 laatste maanden toch? Lijkt me best duidelijk dan.
Dus men vraagt om een jaar, en jij denkt dat ze drie maanden bedoelen, Joost mag weten waarom en dan blijkt dat ze dat ook bedoelen???? Wat een raar verhaal.
quote:duopennoti schreef op 05 september 2016 @ 13:36:
[...]
dat dacht ik dus ook
net ff gebeld en mevrouw zei alleen van de laatste 3 maanden
ik stuur gewoon van het hele jaar mee en ze bekijken het maar,dagPardon? Jij vraagt om een gunst.... Je hoeft het niet aan te vragen hoor.
Anoniem_293671
maandag 5 september 2016 om 18:44
quote:viva1966 schreef op 05 september 2016 @ 18:39:
[...]
Pardon? Jij vraagt om een gunst.... Je hoeft het niet aan te vragen hoor.En dan straks zeuren over dat ze geen kwijtschelding krijgt. Maar dat ligt dan vast aan hun.
Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.