Zwanger worden met IVF of ICSI (deel 2)

18-07-2016 15:54 3003 berichten
De stand van zaken:

fasedameswachten op startDazzle_, Wensel30, pianokruk, miillaa, gelukspoppetje, dragonlady76, smurf112, Bellie27, Angel88 (bezig met IUI6)prikken&slikkenabusuwachten op cryo-tpChevrolet (jan), flipje2 (feb/mrt), baggal, freexx, Vivacissimoin de wachtwekendeni308 (21 dec), boulu (23 dec), Skylark01 (24 dec)



Dit is een topic voor vrouwen bij wie het zwanger worden helaas niet vanzelf gaat, en die bezig zijn met een IVF of ICSI traject.



Misschien hebben jullie eerder al meegeschreven in de bekende zwanger worden topics, waar gezellig gebabbeld wordt over klussen, temperaturen en ovulatie testen. Als je eenmaal in een specialistisch medisch traject komt wordt alles toch een beetje anders. In dit topic vinden we lotgenoten. Zo kunnen we onze gevoelens delen, elkaar steunen, onze frustratie uiten en hopelijk uiteindelijk onze zwangerschappen vieren.



Handige links:

- Informatie over IVF/ICSI: Brochure VUmc

- Uitgerekende datum na IUI/IVF/ICSI berekenen: Zwangerschapsduur en uitgerekende datum

- Website Freya: www.freya.nl

- Moeders voor moeders: www.moedersvoormoeders.nl

- Blogs: van alto en flipje



Bezig met behandelingen:

naam

(leeftijd)wens

sindsvruchtbaarheidafsprakenlocatieflipje2

(28/41) blog2014<1 miljoen/ml zaadcellen

ICSI1: 2x miskraam (18w, 12w)nog 4 cryo's overVUmcDazzle_

(33/35)2013Geen oorzaak gevonden

2015: 6x IUI , 2016: IVF1 : 4 cryo's, niet zwanger2017 IVF2baggal

(33)slecht zaad

ICSI1 misluktICSI2: 2x vmk

3 cryo's overBoston

Place (UK)gelukspoppetje2014♂ slechte zwemmers

jun '16 IVF1 niet zwangerverder met PGDgroentje40

(40/43)2014geen oorzaak gevonden

jan '16 IVF1, jun '16 ICSI2voorlopig einde trajectRadboudabusu

(39)schildklierprobleem, alleenstaand

9x IUI gehadbezig met IVF1MCKChevrolet

(--/--)2013geen bekende oorzaak

2x miskraam, 6x IUI gehadeind aug '16 start IVF1

4 cryo's overpianokruk

(42)2013alleenstaand

IVF1&2: niet zwanger, ICSI3: geen bevruchtingenwachten op start ICSI4MCKWensel30

(30)2015♂ slechte zaadkwaliteit

1x IUI misluktICSI1 sept '16Skylark012015Verminderde eivoorraadBezig met IVF1Canadafreexx

(27/29)verminderde zaadkwaliteit en translocatieIVF2, 3 cryo'sAngel88Nu nog bezig met IUI, daarna IVFdragonlady76lichte endometriose,

eileiders niet doorgankelijkokt '16 IVF1, geen cryo'sVivacissimo

(37)2011slecht zaad/endometriosenov '16 ICSI1

x cryo's over?ZimaICSI1: verse tp mislukt, cryo's niet goed ontdooid

ICSI2: afgebroken (te weinig follikels)2017 start ICSI2miillaapoging 1 afgebroken wegens allergische reactieboulu201411x OI gehad en 3x IUI

♂ slechte zaadkwaliteit

♀ PCOSnov '16 start IVF1deni308nov '16 start IVF1smurf1122016♂ slechte zaadkwaliteit

♀ PCOSdec '16 intake gynBellie2720082016 naar gyn gestapt

slechte zaadkwaliteitnov '16 vooronderzoekWij houden altijd een plekje vrij voor nieuwe meeschrijvers!



ZWANGER!! De zwangeren schrijven hier gezellig verder!



*rosings, 4 aug '17 , alleenstaand: 23x ZI 1 mk, zwanger in IVF2, Nij Geertgen

*tasje76 (39/34), 8 juli '17 , geen oorzaak gevonden, zwanger in IVF2 (geen cryo's)

*alto (28/37), 26 mei '17, blog, verminderde zaadkwaliteit, ICSI1 (5 cryo's), Leuven

*Lux. (27/31), 10 mei '17, slecht zaad, IVF1 (3 cryo's), VUmc

*Soof83 (33/34), mei '17, PCOS, azoöspermie, ICSI1

*Women78 (37/40), 24 feb '17, slecht zaad, IVF2

*Sophiever, 15 feb '17

*Luina (35/40), 10 feb '17, onbekende oorzaak, aug '15 mk (spontaan zwanger), 6x IUI; zwanger in IVF1

*VeeBee17, 30 jan '17, zoon en dochter (tweeling), IVF2, UK

*someone86 (29), 26 dec '16, zeer slecht zaad, ICSI4,

*Fightster (30/30), 11 dec '16, slecht zaad, PCOS, IVF2



Bevallen

itsi_us (IVF1), Duufje (ICSI2), Noortje81 (ICSI1), lilly1980, Sunflower07 (IVF1), Blauwoogje1980 (IVF1), zwangerwordenvanaf2014 (ICSI1), Tulpenbol_boterbloempje (spontaan), Lisette_ (spontaan), Budhababe (spontaan), _sun (ICSI3), Ann-81 (ICSI1).





Je kunt de tabel zelf aanpassen:

Login: zwangerwordenTO; v1v4f0rum

♂ = Alt+11; ♀ = Alt+12
Alle reacties Link kopieren
Super Flipje!! Nog maar 2 uur wachten!!
Alle reacties Link kopieren
Succes Flipje, geniet ervan!



Hier helaas geen terugplaatsing morgen. Geen van de twee bevruchte eicellen is goed doorgedeeld. En dat met 15 eicellen, waarvan 14 rijp. Een behoorlijke domper zeg.
Jemig Loolaa wat een onwijze teleurstelling! Ga je toch niet vanuit met aanvankelijk zoveel eitjes..

Weten ze hoe dit kan? Deed je ICSI of ivf?

Veel sterkte met deze domper ...



Flip: jij zit vast in de wachtkamer (bij het aquarium ) Toch weer een mooi moment hè. Hopen op een prachtige blasto voor jullie



Baggal: vervelend dat die spuiten zo pijnlijk zijn.. gezien t IM moet, waar zet je dat? Been? Lijkt me idd lastig met een gipsen pootje!! Maar goed dat er schot in de zaak zit

En fijn dat je het voor jezelf wat hebt kunnen loslaten hoe t zou moeten zijn met haar, klinkt gezond en alsof je voor jezelf kiest.



Sandy: rot dat het niet meer natuurlijk kan, maar zoals gezegd idd, komt vast goed als je zelf zwanger kunt worden en er in principe niets mis is met je mans deel van de zaak.
Alle reacties Link kopieren
Ja, zit bij het aquarium! Je krijgt de groeten van de guppies.
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Hier: inderdaad behalve veel te groot niks uit de echo's gekomen. Vk zei van de week dat de buik al op hoogte en grootte v 33 weken staat (?!) da's 5 weken te ver. Hij heeft het blijkbaar goed hier in de buik

De kwaaltjes zijn er dus volop en mijn toch wel erg fysieke werk wordt steeds zwaarder. Maar dat lijkt me normaal.

T is schipperen want m'n werk doet moeilijk over rustiger aan doen, dus het is nu een beetje op en af, af en toe ziek melden tussendoor en dan lukt t weer een paar dagen wel.

Aftellen tot verlof over 5 weken!
Alle reacties Link kopieren
Was echt een opluchting dat het mij oprecht zo weinig deed. Hoop dat het geen moment opname is geweest en dat ik het nu los kan laten en verder kan gaan in de "nieuwe" verhouding. Ik merk dat ik ook niet zo'n behoefte meer heb er over te praten met haar in de toekomst. Het is wel goed zo...



Noortje: De intermuscular progesterone injecties moeten in mijn billen/heupen. De naald is 4,5 cm lang en moet er volledig in. De vloeistof bijt een beetje dus echt aangenaam is het niet. Ik had mijn medicatie nog van de vorige ronde @ BP, maar zal Dr A. moeten vragen een nieuw recept uit te schrijven want Ik heb nog voorraad voor een ruime week.



Flipje: een succesvolle TP en innestelling is je gegund. Helemaal uit dezelfde lichting als F: dat zou super zijn!



Lollaa: wat een domper . Opeens zo'n poging definitief klaar zonder een transfer. Elke ronde is anders - zo had Duufje in ICSI 1 überhaupt geen bevruchtingen (en is ze nu hartstikke zwanger!) maar toch...

Ik neem aan dat je een evaluatie gesprek krijgt met de arts voor vervolgstappen. Big virtual hug - het traject is soms keihard helaas!
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
Joepie, mooie blasto aan boord!

Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
PS: Noortje: volgens mij heb jij niet de meest begripvolle leidinggevende getroffen ... Ik herinner mij nog dat je aan het begin van het traject in Februari best wat gesteggel met haar had. Zwanger zijn en op de IC werken lijkt mij best pittig. Denk om jezelf & take care meis.
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
quote:flipje2 schreef op 30 september 2016 @ 14:15:

Joepie, mooie blasto aan boord!

Whoop - whoop!
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
@Baggal fijn dat het kraamvisite goed gisteren ging,en nu aan je zelf denken :love:laat je niet meer druk over hun maken..fijn dat het spuiten is gelukt,hoe gaat het verder met je pols? En nee mijn vriend heeft geen kinderen uit zijn vorige relatie,dus voor hem is het zijn 1 kind..wat fijn om tog te horen dat ik tog een kans heeft met ivf.



@Flipje2 Hoe ging het terugplatsing,hoop dat het goed ging.



@Loola78 wat balen dat de terugplatsing niet meer morgen gaat,maar positief blijven denken,komt zeker goed



@Noortje ja ik ben echt benieuwd naar het hele traject..en gefeliciteerd met je zwangershap,nog ff geduld die 5 weken is zoo en dan kun je rustig met zwangerschap verlof gaan
Alle reacties Link kopieren
@baggal Hahaha als ik in mijn bil ga spuiten komt het echt niet in de spier terecht hoor...



@sandy Het ging heel makkelijk en super snel! Beter dan de vorige keer, toen moesten ze nog behoorlijk zoeken om er goed in te komen.



Nu aftellen tot 10 oktober, dan blijft de menstruatie hopelijk uit.
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
quote:flipje2 schreef op 30 september 2016 @ 14:33:

@baggal Hahaha als ik in mijn bil ga spuiten komt het echt niet in de spier terecht hoor... .



Eeehhh... er is een video @ YouTube mbt intramuscular progesterone (injecties net boven de bil) en zie ook



http://parentsviaeggdonation.org/recour ... ctions.pdf



Ik begrijp dat je het grappig vindt. No offence, maar ze zijn behoorlijk pijnlijk en ik durf te zeggen dat ik een vrij hoge pijn grens heb...



Fijn dat je TP goed gegaan is! Aftellen tot 10 Oktober en hopelijk goed nieuws voor je
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
@Flipje2 dat is fijn om te horen dat alles voed ging en makelijk..en we zullen duimen voor je dat de menstruatie uit blijft en dat je na 10 oktober een positieve test krijgt
Alle reacties Link kopieren
Flipje: wat fijn voor je! Gezellig zo naast me op het wachtbankje ;)



Welkom nieuwe meiden!



Loolaa: jeetje die zie je niet aankomen. knuffel!



Baggal: Fijn dat de kraamvisite in ieder geval achter de rug is! Kunnen ze je daar niet op aankijken.
Alle reacties Link kopieren
@baggal Ik kan me goed voorstellen dat het zeer doet, terug denkend aan mijn injectie pethidine bij de punctie. Aaaiiiiii.



Maar ik moest een beetje om mezelf gniffelen eigenlijk. Ik heb nogal wat 'junk in the trunk', dus die spier is in de benen een stuk beter bereikbaar dan in de bil..
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
quote:flipje2 schreef op 30 september 2016 @ 16:12:

'junk in the trunk' :



Nu kan ik ook lachen !! De vorige keer had ik weken daarna nog last van harde bulten onder de huid. Pfff - ik jas ze erin omdat het moet onder het mom "alles voor het goede doel."



Sandy: pols is ok. Zit tot net onder mijn elleboog in het gips. Voordeel: vaak verzekerd van een zitplaats in de tube. Mocht ik straks wellicht zwanger zijn dan kan ik de gips arm vervangen door een "baby on board" button - wederom zitplaats verzekerd !! Ha-ha. Fijn weekend!
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
@Baggal hahaha dat heb je helmaal gelijk in baggal..een hele weekend voor jij ook toegewenst
Alle reacties Link kopieren
Sandy welkom! Ik hoop voor je dat je hier niet te lang hoeft rond te blijven hangen...!!



Baggel ik vind het super stoer dat je bent geweest! Je mag trots zijn op jezelf! Weet je nu je begint met die spuiten ook meer over het moment van tp?



Flipje jeahhh!!! Wat goed, eindelijk!!!! Ga onwijs voor jullie duimen!



Lola ow neeeee... wat een teleurstelling! Hebben ze al enige indicatie gegeven waarom? Veel sterkte!



Dazzle hoe is het op de wachtbank?



Groentje gelukkig zie je de IUI ook nog positief in. Ben ervan overtuigd dat het geestelijke stukje helpt!



Chevrolet fijn dat er eindelijk actie is. Ik vond het ook super lang duren voor de start van het stimuleren, daarna gaat het ineens vrij snel.



Al onze voorbeeld zwangeren, zo leuk dat jullie af en toe nog wat laten horen. Daar put ik mijn hoop uit!



Hier gelukkig een wat minder volle buik, kan me weer wat gemakkelijker verplaatsen. Morgenmiddag horen we meer over het aantal bevruchtingen en dan hopelijk zondag tp. Spannend maar ben positief!
Alle reacties Link kopieren
Even heel snel hoor, zit op mn telefoon en reageren op iedereen lukt nu even niet.



Dikke knuffel voor iedereen die dat nosig heeft.



@flipje wow een terugplaatsing alweer. Superspannend.



@baggal knap gedaan hoor. Ik hoop idd dat er iets is veranderd of zo waardoor het je minder doet. Op naar woensdag.



@noortje denk je om jezelf! Verlof is er om rustig naar de bevalling en de tijd erna toe te werken. Wanneer je nu teveel over je grenzen gaat dan heeft dat invloed op het verlof voor je bevalling, je bevalling en je verlof na je bevalling. Jij en de uk zijn belangrijker nu dan die 5 weken.
Een dag niet genoten is een dag niet geleefd.
Alle reacties Link kopieren
We hebben donderdag een evaluatiegesprek. Vermoed dat het aan het zaad ligt, eitjes zagen er goed uit. Het was een icsi behandeling. Voelt alsof ik niet mag klagen, want we hebben een dochter uit een eerdere icsi behandeling, dus ben daar al heel dankbaar voor, maar heb altijd graag meer kinderen willen hebben. Na de euforie van 15 eitjes dinsdag is dit inderdaad wel behoorlijk slikken. En het beroerde is ook altijd dat je vervolgens zolang moet wachten voor je weer wat kan.



Flip, duim heel hard voor je, fijn dat de tp goed is gegaan.

Baggal, succes met die spuiten Ze klinken niet lekker.

Noortje, nog effe volhouden. Goed dat je je af en toe ziek meld.

Dazzle, duim ook voor jou op het wachtbankje

en voor de rest ook allemaal succes!!
Alle reacties Link kopieren
Heel heftig loolaa, dikke knuffel! Ik hoop dat jullie snel weer verder kunnen.
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
@ wensel30 bedankt,ik hoop ook dat het snel raakt zal gaan.
Alle reacties Link kopieren
@wensel30 Bedankt voor je lieve reactie...Spannende dagen zo voor jou he?! Ik hoop dat je morgen hartstikke goed nieuws krijgt over de bevruchtingen...en help je hopen dat de tp zondag kan gebeuren!!



@flipje2 hoop op een super fijne zwangerschap voor jou!! Dikke knuffel!!



@baggal...fijn voor je dat er iets veranderd lijkt te zijn in je instelling naar de dochter van jou man! Soms is loslaten juist ontvangen…



@loolaa78...wat een gigantisch klap...en zo onverwacht ook...hoop dat ze dit voor een volgende x kunnen voorkomen...sterkte meid en dikke knuf…



@noortje81 Fijn dat de kleine het zo goed heeft daar binnen! Jammer dat de laatste paar weken voor je verlof zo onrustig verlopen...denk goed aan jezelf en die kleine uk!
@flipje, mooi dat de tp goed is gegaan. Succes op het wachtbankje. Voor je het weet, is het 10 oktober.



@loolaa, wat een grote teleurstelling. Hopelijk hebben jullie donderdag een goed gesprek en kunnen jullie met goede hoop weer verder. Maar ik kan me voorstellen dat dit wel even een hele grote domper is. Van 15 eitjes naar uiteindelijk geen terugplaatsing. Sterkte



@baggel, waarom moet jij die spuit in je spieren zetten? Lijkt me inderdaad erg pijnlijk.. en is dat eenmalig of moet je dat meerdere dagen achter elkaar?
Alle reacties Link kopieren
Lollaa: natuurlijk is het super als je al een succesvolle ICSI behandeling hebt gehad, maar dit is desondanks heel jammer en zuur. Het is idd zo dat zaad kwaliteit van invloed is op de embryo kwaliteit. Bij mijn man is het zaad ook "poor" en in ICSI 1 hadden wij slechts 2 redelijke embryo's uit 9 bevruchtingen. Die twee hebben zich toen ook niet ingenesteld. Ik had weliswaar nog wel een TP maar achteraf gezien was de kans op succes vrij klein. Het is niet voor niets dat wij een donor overwegen mocht het met met de cryo's niet lukken.



Chevrolet: de spuiten zijn 1 keer per dag en hebben tot doel de baarmoeder zo optimaal mogelijk te maken voor de embryo's. Het is wat het is: als ik hier mee zwanger kan worden en blijven heb ik het er graag voor over. De vorige keer heb ik het tot aan de bevestiging van de miskraam gehad.
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven