Mode & Beauty alle pijlers

kleurenanalyse

14-11-2005 12:23 1423 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik denk erover om een kleurenanalyse te laten doen. Dan bepalen ze welk

seizoenstype je bent en daar passen dan weer bepaalde kleding- en

make-up-kleuren bij. Wie heeft dit weleens laten doen en hoe beviel dit?





Ciara
Alle reacties Link kopieren
Aan het weer van de afgelopen dagen kan het niet hebben gelegen dat er weinig belangstelling voor een presentatie in Haarlem bestaat. Zels als ik Georgiah meereken, kom ik maar tot 3 (met MM117 en Ama). Aangezien mijn vrije tijd me ook dierbaar is, dus voorlopig maar geen presentatie dan.

 

Het aanbod blijft staan voor in de toekomst, maar voor minder dan 10 deelnemers doe ik het niet.
Alle reacties Link kopieren
Hoi Johan.Vandaag heb ik een winkel gevonden met allemaal producten van john van G.Ik heb goed ingeslagen ook wat oogschaduw en zo.Ik ben vanmorgen naar schoonheidspecialist geweest en zij heeft mij prachtig opgemaakt met mijn nieuwe kleuren.Ik kan je echt vertellen dat het echt beter uitziet,voel me zo happy.



Ik las dat je ook opleidingen geeft,vertel daar eens wat meer over?Hoelang duurt zon opleiding en kan je dan mensen ook op zulk niveau adviseren?



Je zou eigenlijk door het hele land kunnen uitbreiden zo.Hoeft niemand meer ver te reizen.Alhoewel ik toch nog eens terug wil naar haarlem.Las laats dat het was uitgeroepen tot beste winkelstad van nederland,en ik balen dat ik geen tijd meer heb gehad toen om te shoppen ,kon gelijk trein terug nemen.

Nu ik wens je een fijn weekend,weer is in ieder geval goed.

Groetjes
Alle reacties Link kopieren
Dat vind ik ook zo fijn,Lila 36.

Geen onzekerheid meer of iets goed staat.

Ben je op een beschaafde manier van al je zwart afgekomen,want dat had je toch zoveel?

Ben je ook blij met je nieuwe kleuren,vind je ze mooi?

Vroeger deed ik altijd bruine mascara op omdat ik dacht dat dat minder hard maakte.

Ik gebruik nu antraciet of zwart,staat veel mooier.

Vandaag een zwart linnen pak aan met een wit randje langs de kraag en zwart /witte knoopjes.

En een ketting van Ventiaans glas in zwart met wit en zilveren ringen en grote zwarte oorbellen.

Een kleur en stijladvies vind ik echt de beste investering die ik ooit gedaan heb.

Nooit meer miskopen,die in de kast blijven liggen.

Ik ben trouwens wel in Haarlem wezen winkelen,maar vond het niet echt bijzonder.

Maastricht vind ik leuker.
Alle reacties Link kopieren
Logisch dat je het voorlopig afblaast, Johan; misschien is de start van het najaarsseizoen een goed moment.
Alle reacties Link kopieren
@Lila36

Ik las dat je ook opleidingen geeft,vertel daar eens wat meer over?Hoelang duurt zon opleiding en kan je dan mensen ook op zulk niveau adviseren?



Klopt, we zijn inderdaad van plan via een franchiseformule op meerdere plaatsen in het land door ons opgeleide imago consultants te plaatsen. Dat gaat evenwel nog enige tijd duren voor het zover is. Sowieso duurt zo'n opleiding bij ons minstens een half jaar voor we je als ImageProof consultant op de klanten los laten en ja, dan (pas) kun je op ons niveau adviseren.



nb



Fijn dat je een winkel hebt gevonden voor je make-up
Alle reacties Link kopieren
quote:Logisch dat je het voorlopig afblaast, Johan; misschien is de start van het najaarsseizoen een goed moment.Dank voor het begrip; kaart jij het tegen die tijd weer aan op dit forum?
Alle reacties Link kopieren
Ik wil zo'n kleuren analyse wel gaan doen in Haarlem, ik moet binnenkort een nieuwe garderobe aanschaffen en wil gelijk de goede kleuren kiezen. Voor diegenen die in Haarlem geweest zijn: hoe lang was je bezig? En word je als je alleen komt, ook alleen geadviseerd of combineren ze andere "alleenstaanden" in een groepje?
Alle reacties Link kopieren
Johan goed idee van die franchise basis.



Bob d ebouwer,als je alleen gaat,ik ben ook alleen geweest zijn ze ook echt alleen met jou bezig en dat was toch meer als 2 uur.Echt de moeite waard en je ziet het verschil.



Ik heb het zwart nog niet helemaal uit mijn kast verbannen,ik probeer het te combineren met de goede kleuren,wat eigenlijk ook niet kan,maar er zitten wat dure pakjes tussen die ik wel leuk vind en toch wel staan.Het bruin heb ik wel helemaal eruit gegooid,heb alles door gesluist naar mijn moeder die er heel blij mee is.Ik vraag me alleen af of het voor haar wel de goede kleur is maar ja.

De kleurenkaart zit voor vast in mijn tas en ik heb hem tot nu toe al vaak gebruikt.

Gister kreeg ik weer complimenten,ik wist niet dat een kleurenanalyse zon impact kon hebben.

Inderdaar zoals iemand hier al zij de beste investering ooit.
Alle reacties Link kopieren
Hoi John,



Ik kon even niet achter de PC zitten aangezien ik een acute blindendarmontsteking had. Maar gelukkig is die blinde darm nu in het afval bakje in het ziekenhuis.

Ik ben ook erg geintresseerd hoor in de kleuranalyse, ik vind het een erg leuk dat je die moeite voor ons Vivagirls wilt nemen.

Ik ben zelf pas weer half september in nederland, want ik ga  voor 2 1/2 maand naar spanje om te werken.

Maar als ik in september terug ben, dan is het tijd voor de nieuwe wintergaderobe en dan kom ik zeker eerst naar Jullie in Haarlem toe voor een kleuranalyse

groetjes Karin
Alle reacties Link kopieren
@Kaarin



Fijne tijd in Spanje en tot in het najaar
Alle reacties Link kopieren
Ik wil eigenlijk ook al een paar jaar een kleurenanalyse doen, maar heb er tot nog toe niet het geld voor over gehad. En ergens vind ik het ook wel een beetje jammer, want op de een of andere manier vind ik het ook wel leuk om er de ene dag totaal anders( en misschien ook beter) uit te zien dan de andere. Juist die contrasten bij mensen vind ik interessant.

Als je er iedere dag zo 'verantwoord' bij loopt, qua kleur en stijl, dan wordt het wel erg saai en uniform.



Nou ja, ik ben er dus een beetje dubbel in. Ik weet overigens al wel dat ik een lentetype of een zomertype ben. Ik denk een zomertype omdat sommige kleuren die daaronder vallen me heel mooi staan zoals pruimenkleur en paars.

Ik hou erg van verzadigde, pittige kleuren, en totaal niet van pastelkleuren. Die laatste zou ik nooit dragen, dat past niet bij mij als persoon.

En dat is toch ook belangrijk? Wat mij betreft gaat het niet alleen om "er zo mooi mogelijk uitzien" (want mooi is ook erg betrekkelijk), maar ook dat je jezelf wilt uitdrukken via onder andere je kleding. Bijvoorbeeld met welke 'groep' in de samenleving je je verwant voelt. Het is een en al communicatie. Als je een echte rockchick wilt zijn/spelen, dan trek je geen pastelkleurig bloesje aan, ook al past pastel goed bij je type.



Ben benieuwd hoe jullie hier over denken.
Alle reacties Link kopieren
hoi, ik heb bruin haar/blauw grijze ogen en een gemiddeld blanke huid (wel sproeten).

Mij staan de kleuren, zwart, wit, oranje, kaki groen, bruin goed.

echte felle kleuren zoals fuchia, knal geel maken me alsof ik op mijn retour ben.

Fel groen daarintegen wel



Kom er eigenlijk niet zo goed uit welk type ik ben

weet iemand dit?
Alle reacties Link kopieren
vichy jij denkt dat die kleuren je goed staan ,maar het hoeft niet zo te zijn.Ik dacht altijd dat bruin mijn kleur was tot in haarlem het tegendeel werd bewezen,echt waar wist nietw at ik zag er zijn altijd beter kleuren.



Ik was gister in d estad met d ekleurenkaart in een winkle en deverkoopsters waren zo enthousiast daarover dat ze de internetsite hebben opgeschreven en met het hele personeel naaar haarlem willen gaan.
Alle reacties Link kopieren
Zwart, wit, oranje, khaki dat kan allemaal niet bij 1 kleurtype. Het is dus niet werkelijk zo dat al die kleuren jou maken dat je er op je best uitziet.

Dus je zult echt voor een persoonlijk kleurenadvies moeten gaan. En dan bedoel ik ook echt er naar toe gaan. Zwart, wit hoort namelijk bij een koel kleurtype terwijl oranje bij een warm kleurtype hoort.

Dus is het onmogelijk zo te zeggen tot welk kleurtype jij hoort.
Those dresses and skirts make you look so gloriously girlie, my darlings.
Alle reacties Link kopieren
Oh en Lilia, wat gaaf dat ze in de winkel zo enthousiast waren!

Leuk trouwens om te lezen dat je toch naar Haarlem gegaan bent, ondanks de afstand!
Those dresses and skirts make you look so gloriously girlie, my darlings.
Alle reacties Link kopieren
Katelin, ik ben het wel gedeeltelijk met je eens hoor. Je draagt natuurlijk kleding die jij mooi vindt, en niet alleen om zelf mooi te zijn. Hoewel ik ook voor mijn kleurenadvies regelmatig mooie kleding liet hangen omdat het me gewoon niet stond.

Maar toch denk ik dat een kleurenadvies voor iedereen erg handig kan zijn. Ook een rockchick kan er in haar kleuren heel stoer uitzien. Want alleen pasteltintjes heeft niemand in zijn palet. Maar als je gothic bent, wordt het wel weer een stukje lastiger :P. Maar je kunt jezelf ook met de 'goeie' kleuren elke dag anders kleden en een totaal andere stijl hebben.



Dus ik raad het iedereen aan. En niet zozeer in Haarlem hoor. Want hoewel ik blij ben dat ik daar ben geweest geloof ik niet dat zij nou zoveel beter zijn dan anderen.
Alle reacties Link kopieren
Het is met die kleuradviesbureaus net zo als met het vinden van je beste kleuren; je moet eerst alles met elkaar vergeleken hebben, voor je je een oordeel kunt vormen en dat wordt een dure grap koekiemonsterrr :):)
Alle reacties Link kopieren
Er zullen vast en zeker een hoop minder goede adviesbureaus zijn. Ik wilde alleen aangeven dat jullie niet de enige zijn die wel goed zijn.
Alle reacties Link kopieren
quote:

Ik wil eigenlijk ook al een paar jaar een kleurenanalyse doen, maar heb er tot nog toe niet het geld voor over gehad. En ergens vind ik het ook wel een beetje jammer, want op de een of andere manier vind ik het ook wel leuk om er de ene dag totaal anders( en misschien ook beter) uit te zien dan de andere. Juist die contrasten bij mensen vind ik interessant.

Als je er iedere dag zo 'verantwoord' bij loopt, qua kleur en stijl, dan wordt het wel erg saai en uniform.



Nou ja, ik ben er dus een beetje dubbel in. Ik weet overigens al wel dat ik een lentetype of een zomertype ben. Ik denk een zomertype omdat sommige kleuren die daaronder vallen me heel mooi staan zoals pruimenkleur en paars.

Ik hou erg van verzadigde, pittige kleuren, en totaal niet van pastelkleuren. Die laatste zou ik nooit dragen, dat past niet bij mij als persoon.

En dat is toch ook belangrijk? Wat mij betreft gaat het niet alleen om "er zo mooi mogelijk uitzien" (want mooi is ook erg betrekkelijk), maar ook dat je jezelf wilt uitdrukken via onder andere je kleding. Bijvoorbeeld met welke 'groep' in de samenleving je je verwant voelt. Het is een en al communicatie. Als je een echte rockchick wilt zijn/spelen, dan trek je geen pastelkleurig bloesje aan, ook al past pastel goed bij je type.



Ben benieuwd hoe jullie hier over denken. Ik denk dat je er dan toch niet helemaal een juist beeld bij hebt. Ik heb ook een kleurenanalyse gedaan en ook al ben ik dan "gebonden" aan die bepaalde kleuren, ik kan er écht iedere dag totaal anders uitzien. De ene dag chic, de andere dag stoer, maar telkens met kleuren die bij me passen. Dus ik kan me prima "uitdrukken" in mijn kleding. Denk dat het inderdaad wel moeilijk wordt als je gothic zou zijn, maarja, dan denk ik dat je sowieso niet naar een kleurenanalyse zou gaan. :) Met welke groep in de samenleving je je verwant voelt, uit zich wat mij betreft niet in de kleuren, maar in het soort kleding.
Alle reacties Link kopieren
Nou...ik vind kleuren toch ook wel enigzins bepalend voor de stijl die je draagt. Je noemde zelf al gothic, maar ook mensen  die bv. iets intellectueels/progressiefs/artistieks willen uitstralen kiezen sneller voor zwart en  stevige kleuren, dan voor zachte pasteltinten.

Ik ben overigens wel bekend met kleurenanalyse, want ik ken een paar mensen die het gedaan hebben, en die nu met zo'n stoffen waaier in hun tas gaan winkelen. En aangezien ik erg hou van kleuren  vind ik het leuk om er meer over te horen. Maar ik vroeg me daarnaast ook even hardop af of ik het niet heel erg zou missen als iedereen er volgens een bepaalde norm 'goed' uit zou zien.
Alle reacties Link kopieren
@Katelin



Ga morgen nu eens naar een plek waar je veel mensen tegenkomt en kijkt dan eens hoe spectaculair verschillend wij Nederlanders er uit zien.

 

Wedden dat 80% van de mensen die je ziet een spijkerbroek draag? Wedden dat in die categorie wel 2 kleuren te onderscheiden zijn; vale en iets minder vale spijkerstof.

 

Dankzij de instructies van de mode goeroes ook vast en zeker veel wit en het bekende calvinitische donkerblauw en antraciet om tenslotte het zwart niet te vergeten, want dat kleed immers zo lekker af, combineert zo goed en nog wat meer van die onzin.



Laten we eerlijk zijn, de wereld om je heen kan best wat meer kleur gebruiken; we zien er immer in Nederland juist nu allemaal (als je door je oogharen kijkt) gelijk uit, vooral kleurloos.



Het moment waarop we er allemaal weer op dezelfde manier uit gaan zien, omdat iedereen naar een kleuradviseur is geweest en zich voor 100% aan de geadviseerde kleuren houdt, ga ik (alsik hardop denk) niet meer meemaken.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk er ook over om het eens uitgebreid te laten doen. Laatst was ik op een bedrijfsfeest en toen kon je je voor een kort consult inschrijven. dit duurde 10 minuten, en ik kreeg een kleurwaaier mee. Ik bleek een herfsttype te zijn, iets waarvan ik niet erg opkijk. Ik heb een heel lichte huid, sproeten, rossig haar en bruin-groene ogen. Toch wil ik wel meer advies. Sommige kleuren in mijn waaier staan mij toch echt niet. Zoals een bepaalde kleur oranje (lelijkste kleur die bestaat), en een soort creme-witte kleur. En van okergeel ben ik ook geen fan. Hoewel, laatst kocht ik met de waaier in gedachten een okergeel topje met gouden accenten erin.  Ik zou die vroeger NOOIT gekocht hebben. Hij staat me goed. Wat ik wel leuk vind om te weten is dat ik gouden sieraden en acessoires zou moeten dragen, ik was altijd meer van zilver. Helaas zat in mijn waaier geen zwart, terwijl ik dat wel vrij veel heb. En blauw vind ik ook mooi, maar volgens mij type zou ik alleen voor bluaw-groenige tinten kunnen kiezen. Nou hou ik ook wel van dat soort kleuren. Ik had verder zelf al ontdekt dat ik met bijna alle tinten bruin mooi sta. En groen natuurlijk, maar dat vind ik eigenlijk zo'n cliche: rood haar-groene ogen-groene kleding. Ik draag het soms, meestal in een army-achtige look en kleur.



Ik wil wel nog graag haar en make-up advies. Ik heb een 1-eiige tweelingzus en die verft haar haar knalrood met henna. Maar mij staat dat niet, ik vind mezelf mooier (en dat zeggen veel mensen) met een donkerder tint. Maar past dat wel echt bij mij? En wat met make-up? Oranje zou me zgn. mooi moeten staan maar ik vind mezelf er niet uitzien met lipstick in oranjetinten. Ik draag nooit lipstick want ik vind dat niks mooi staat.



Nou goed, lang verhaal, ik ben zeker van plan om me nog eens heel uitgebreid te laten adviseren!
Alle reacties Link kopieren
@Aventura

Dat korte kleurtestje bij /door een collega zou wel eens heel dicht bij de waarheid kunnen zitten als ik je verhaal zo lees. Grappig, vanochtend hadden we ook zo'n type met van nature rood haar op bezoek. Als je dat type bent, ben je in elk geval heeeel bijzonder. Van de ruim 11.0000 mensen die we getetst hebben, is hooguit 3-5% dat type.
Alle reacties Link kopieren
Ja volgens mij is maar 3% van alle mensen roodharig ofzo?

Mijn 'probleem' is dat ik niet echt rood ben. Ok, ik heb dus wel de lichte huid, de sproetjes, de groene ogen. Maar mijn haar...

Vroeger was het een soort donkerblond/licht oranje achtig, nu is het donkerder, wel met een rode gloed erdoorheen. In de zomer weer meer 'strawberry blonde'zoals ze dat zo mooi noemen. Maar mijn wimpers en wenkbrauwen hebben kleur en zijn donkerblond, dus niet wit of rood zoals je bij veel 'rooien' ziet.

Daardoor val ik vaak niet in een standaard categorie zoals je weleens in bladen leest.
Alle reacties Link kopieren
Johan, ja, daar heb je zeker een punt. Ik vind ook dat over het algemeen nederlanders niet uitblinken in variatie, en dat de spijkerbroek wel erg prominent aanwezig is in het straatbeeld.

Dus als kleurenanalyse leidt tot meer kleur op straat dan zou dat hartstikke mooi zijn. Toen ik bovenstaand stukje schreef was ik net terug van Terschelling/Oerol en had weer genoten onder andere van die leuke variatie aan mensen. Ook veel mensen die er totaal 'onverantwoord' gekleed bijliepen in hippie-achtige, kleurige hobbezakken. En dat vind ik dan ook erg leuk, dat die mensen los van mode en seizoenstype er zo bij lopen.



Maarreh..misschien waag ik me toch nog eens aan zo'n analyse. Vooral ben ik benieuwd of ik nu een warm of een koud type ben. Ik verf m'n (donkerblonde) haren meestal vrij blond, maar als het te goudachtig wordt vind ik het niet mooi staan. Dat zou toch kunnen duiden op het koele huidtype?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven