Baby's van februari 2017

06-03-2017 16:25 1480 berichten
Drie weken geleden ben ik bevallen van een gezonde dochter. Ik heb al een zoon van net twee. Het lijkt me leuk om weer te schrijven met andere moeders die ook een baby van februari hebben.



Wie schrijft er mee?

] ] ] ] ] ] ] ] ]
Naam Leeftijd/Leeftijd partner Aantal kinderen Geslacht. Geboortedatum Bijzonderheden
Bloempje188
Moondancer 30/36 1e kind jongen 23 februari 2017
Such Preggers 36/30 1e kind jongen 3 februari 2017
Saywhat 35/35 1e kind jongen 321 februari 2017
Marloes85 31/37 1e kind meisje 9 februari 2017
Salacia 29/32 1e kind meisje 27 februari 2017
Christinayang 29/34 3e kind jongen/meisje/jongen half februari 2017
Pinklady90 36/30 1e kind jongen 26 januari 2017
Wortelsap 31/34 1e kind meisje 28 februari 2017
Caro 31/34 2e kind jongen etc 17 februari 2017
Jentelente 28/30 1e kind jongen etc 26 januari 2017
Caro 31/34 2e kind jongen 17 februari 2017
anoniem_195591 wijzigde dit bericht op 10-07-2017 16:05
48.85% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Wat groeit ze hard! Mijn zoontje is zeker 1,5 a 2 kilo zwaarder maar zit nog steeds op t kontkussen, ik zal morgen eens opletten hoe hij zit



Ondertussen heeft hij ontzettend veel gepoept, hij was zeker 10 min bezig beschamend hoe blij je daarmee kan zijn...
quote:Caro_22 schreef op 28 maart 2017 @ 21:28:

Ondertussen heeft hij ontzettend veel gepoept, hij was zeker 10 min bezig beschamend hoe blij je daarmee kan zijn...Hèhè hier vandaag hele dag zonder ontlasting dus wordt vast spuitluier morgen.
@marloes. Ik maak haar wakker na 4uur anders kom ik de knel met de voedingen en verschuift de hele boel dusdanig dat ik dan op twee nachtvoedinhen zit. 'S nachts laat ze er net 4u tussen zitten, is ook regelmatig korter terwijl ze overdags het zo 5uur red soms, bizar. Gaat het al wat beter?



Ik pas alweer het eea na de bevalling. Nog niet alles. En sommige zitten echr straks. Er moet zeker nog 7 kilo af. Maar was dan ook 20 kilo aangekomen. Er was direct 10 kilo af(maar ik had al 5 kilo baby Haha). T wil nog maar niet lukken. Net een zak popcorn op Haha.



Hier een onrustige dag. Drinkt slecht flessen leeg. Zit maar wat te sabbelen ipv te drinken. En in bed leggen is weer huilen helaas. Na wat troosten valt ze in slaap en is ze telkens weer na een half uur wakker. Vermoeiend. Hopelijk ene regeldagje en is t morgen weer over.



Verder een zieke zoon vanaf donderdagmiddag. Overgeven en diarree. Gister huisarts. N paar slokken lauwe thee gooide die er gelijk uit. Hij had al lichte uitdrogingsverschijnselen en heeft medicatie tegen misselijkheid gekregen en verder ORS geven wat ik al deed. Vandaag is ie gelukkig wat opgeknapt en weer wat gedronken en gegeten.
Alle reacties Link kopieren
quote:Caro_22 schreef op 28 maart 2017 @ 21:28:

Wat groeit ze hard! Mijn zoontje is zeker 1,5 a 2 kilo zwaarder maar zit nog steeds op t kontkussen, ik zal morgen eens opletten hoe hij zit



Ondertussen heeft hij ontzettend veel gepoept, hij was zeker 10 min bezig beschamend hoe blij je daarmee kan zijn...



Gaat heel erg hard voor je het weet is ze groot haha, heb hier ff gauw fotos gemaakt van hoe ze zit links met kussentje en rechts zonder



http://nl.tinypic.com/r/211qr1c/9
Alle reacties Link kopieren
Hier zit het kontkussen er ook nog onder. Ik zal straks ook eens opletten, want ik vermoed dat de 5 kg is aangetikt.

Vannacht opeens een krijsende baby met heel veel krampjes na een uur was hij ontlucht, zo zielig. En eerder al werd hij na 4 ipv 6 uur wakker. En precies deze 2 flessen had ik weer met de diffrax gegeven. Ik had diffrax gemaild en kreeg nieuwe doen over de post, dus wilde het nog een kans geven. Hij dronk er goed uit, maar al die krampjes sla ik liever over.

Hier lijkt er trouwens een poepritme te ontstaan rond de fles van half 8
Alle reacties Link kopieren
Goh, ik ga ook eens in de gaten houden of zoon niet te opgepropt in de autostoel zit. Hij moppert verder niet maar volgens mij doet ie dat sowieso alleen bij hoge uitzondering.



Wat zielig he die krampjes Christina. Hier gaat t daar beter mee sinds we infacol geven. De krampjes duren veel minder lang en zijn minder heftig.



Bloempje, wat sneu voor je zoon. Heeft ie wel goed kunnen slapen vanacht? Hopelijk voelt ie zich dan vandaag wat sterker weer.



Ik pas veel kleren al wel maar een aantal broeken nog niet. Zit nog 5kg boven mn gewicht van voor de bevalling. Is gewoon vet want heb best veel gesnoept tijdens mn zwangerschap. Na de 6 weken wil ik dat eraf gaan krijgen. Het liefst ga ik ook weer hardlooen maar ik begreep dat hardlopen pas weer na 3 maanden mag vanwege de hoge belasting van je bekken?
Alle reacties Link kopieren
Hoe is het met alle ontlasting vandaag?



Fijn dat het wat beter gaat met cathy.

Hoe is het met de krampjes Christina?

Bloempje, hoe gaat het daar nu?



Hardlopen mag (volgens zo'n mama fit instructeur) vanaf zes weken weer, mits je geen klachten hebt, spierverstevigende oefeningen doet en je het rustig opbouwt. Ik ben -natuurlijk- te hard van stapel gelopen en moet nu eerst naar de fysio voor ik verder 'mag' gaan ik vond het wel goed gaan dus werd iets te fanatiek. Gisteren veel last van gehad en dus maar even gebeld. Zit alleen vol bij de fysio helaas. Hopelijk volgende week een plekje. Vandaag minder last dus lekker met de hond op stap(en zoon natuurlijk )
Alle reacties Link kopieren
Bloempje wat zielig voor je zoon, en je hebt je handen vol als je dochter dan ook nog een onrustige dag heeft!



En krampjes juist van de Difrax fles, dat is balen. Terwijl die er juist om bekend staan dat er minder lucht meekomt.



Mijn kraamhulp had het geloof ik over het eerste half jaar niet hardlopen en sporten, maar dat had ik nog nooit eerder gehoord.
Vervelend van die krampjes Cristina. Hopelijk helpt die nieuwe fles.



Beterschap met je zoontje, Bloempje!



Jentelente, letterlijk te hard van de stapel gelopen dus ;) Wat moet je dan gaan doen bij de fysio, bekkenbodemspieren trainen?



Doen jullie dat trouwens, postnatale fysiotherapie? Ik heb een voorschrift liggen omdat het standaard is in België, maar ik heb niet zoveel zin om een afspraak te maken
Alle reacties Link kopieren
quote:Caro_22 schreef op 29 maart 2017 @ 15:02:



Mijn kraamhulp had het geloof ik over het eerste half jaar niet hardlopen en sporten, maar dat had ik nog nooit eerder gehoord.



Dat geloof ik ook niet! Ik ga vanaf 6 weken weer wat lichte krachttraining doen.M´n lichaam is net een pudding doordat ik tijdens de zwangerschap zo weinig kon bewegen.



En ik word ook blij van poep :-) het is pas 1x voorgekomen dat hij een dag niet had gepoept.
Gynaecoloog gaf mij vandaag groen licht om na keizersnede weer te gaan hockeyen. Zoon is bijna 6 weken. Bij hardlopen heb ik ook gehoord 13 weken.



Na geen ontlasten gisteren, vandaag 3 volle.
Alle reacties Link kopieren
Hier wel elke dag minimaal 3 volle luiers dus dat gaat allemaal goed, helaas heeft ze wel spruw en de medicatie daarvoor veroorzaakt maag en darm klachten.. gister had ze flink gespuugd en ze is wat onrustig en drinkt slechter, is maar een paar dagen volgens de kinderarts. Ook heeft ze een flinke luier uitslag dus nu nog vaker verschonen en haar billen schoonmaken met lauw water en hydrofiel washandje, Achja hoort er allemaal bij!



Dat is naar Cristina, hier bevalt difrax heel goed! Beter dan de d'r. Brown die ik eerst had.



Ik doe geen fysio, ik heb alleen na lang wandelen een soort kramp in mijn vagina, vrijen gaat dan al wel weer prima, en nu helaas weer ongesteld was eindelijk een week van de vloei af haha. Ik heb wel last van ongewild urine verlies bij hard lachen en niezen als ik niet uitkijk, hopelijk gaat dat nog over!
Alle reacties Link kopieren
nou.. hij heeft de hele dag zitten werken aan een hele volle broek. En het was niet waterdun, maar echte poep! En nu zijn de krampjes wel minder. Hij ligt te tukken.



Waar ik wel een beetje tegen aan loop is dat ik af en toe niet helemaal uit kom met mijn 5 flessen. Om de 2 / 3 dagen heb ik eigenlijk wel dat ik een 6e fles moet geven. Lijkt me niet een ramp.. maar vind het wel veel weer dan voor hem.

En hebben jullie ook dat huilmoment in de vroege avond / etenstijd? Hier begint het meest na z'n 5de fles.. dan slaapt hij een uurtje en daarna is hij eigenlijk alleen gezellig op schoot of in de zak. Dan tukt hij meest nog wel even. Nu hadden die andere 2 van ons dat ook wel, maar hoelang die fase duurde kan ik me niet zo herinneren.. ik dacht niet zo lang.. iemand een idee? Iemand er al vanaf ? Het is gewoon echt niet zo handig, hoe lief hij ook is.



Mijn oudste heeft trouwens waterpokken denken we.. hopelijk heeft hij er niet teveel last van. Ik vermoed dat ze het straks alle 3 hebben, gezien het nogal besmettelijk is.



Oja.. en dat urineverlies.. tja.. 1 tip: GA NIET OP DE TRAMPOLINE! (en doe je oefeningen en dan zou het goed moeten komen)
Alle reacties Link kopieren
Ik kan me eigenlijk van de oudste niet herinneren hoe lang die fase duurde. Echt een huiluur kon ik dat trouwens niet noemen, maar zowel oudste toen als Pukkie nu zijn wel altijd wakker rond etenstijd en vragen dan meer aandacht. Hij zit nu vaak in het newbornstoeltje van de Triptrap te kijken hoe ik kook, want dat wil ik voor de oudste wel op tijd klaar hebben, en koken met baby op de arm of draagzak vind ik eng.



Christina jij schreef dat je de kinderwagenbak van de Joolz scheef had gezet, maar ik kreeg het niet voor elkaar. Hoe deed je dat?
Alle reacties Link kopieren
Ja ik heb de joolz geo, misschien is dat het verschil. Want bij de geo gebruik je het frame van het buggy gedeelte ook voor de bak en de buggy kan je natuurlijk ook in 3 standen zetten, dus die knoppen gebruik ik ook als dat frame voor de bak gebruikt wordt
Hier ook vaak wakker en altijd jengelig tijdens het eten. Zoon had dit ook altijd. Kan me nog herinneren dat ik vaak met baby op de arm zat te eten. Toen hij eenmaal 19u fles kreeg en naar bed ging hebben we besloten om zelf pas 19:30 te eten. Dochter doet dit ook. Ik heb haar op de arm of meestal in de maxi cosi en dan wiebelen en ondertussen zoon eten geven.



Zoon is gelukkig opgeknapt. Wat een opluchting.
Alle reacties Link kopieren
De buggy kan ik idd ook in standen verstellen maar bij de knop waarbij ik dat bij de buggy doet, doet hij bij de kinderwagenbak niks (heb de Joolz Day). Ik heb er wel een beetje spijt van. Ik vond deze toen zo mooi om de kleur, maar de Joolz Geo leek me eigenlijk praktischer omdat die evt om te bouwen is na een peuter+dreumeswagen. De verkoper zei toen dat in de praktijk bijna niemand dat deed. Nou zou mijn zoontje met zijn twee jaar en drie maanden prima kunnen lopen, maar in de praktijk blijkt hij echt een kleine wegloper te zijn. En ik ben nog steeds niet echt fan van de draagzak.



Ik had ook spijt dat ik eerder vandaag typte dat mijn zoontje meestal gewoon wakker is tijdens etenstijd en in het babystoeltje bij ons zit, maar niet echt een huiluurtje heeft. We mochten direct vandaag om en om eten omdat hij gilde als een varkentje zodra we hem weg legden



Fijn dat je zoon zich beter voelt Bloempje!
Alle reacties Link kopieren
quote:bloempje188 schreef op 30 maart 2017 @ 21:18:

Hier ook vaak wakker en altijd jengelig tijdens het eten. Zoon had dit ook altijd. Kan me nog herinneren dat ik vaak met baby op de arm zat te eten. Toen hij eenmaal 19u fles kreeg en naar bed ging hebben we besloten om zelf pas 19:30 te eten. Dochter doet dit ook. Ik heb haar op de arm of meestal in de maxi cosi en dan wiebelen en ondertussen zoon eten geven.



Zoon is gelukkig opgeknapt. Wat een opluchting.



Oja! Nu je het zegt herinner ik het mij weer. Wij aten dan na die fles van 19.



Wij zijn vanavond voor het eerst weer samen uit eten geweest. Bij het restaurant aan de overkant . Tot en met het hoofdgerecht ging het goed en daarna zette hij het op een blèren. Maar was wel weer even leuk :-) de andere ukken waren bij de oppas
Alle reacties Link kopieren
quote:Caro_22 schreef op 30 maart 2017 @ 22:12:

De buggy kan ik idd ook in standen verstellen maar bij de knop waarbij ik dat bij de buggy doet, doet hij bij de kinderwagenbak niks (heb de Joolz Day). Ik heb er wel een beetje spijt van. Ik vond deze toen zo mooi om de kleur, maar de Joolz Geo leek me eigenlijk praktischer omdat die evt om te bouwen is na een peuter+dreumeswagen. De verkoper zei toen dat in de praktijk bijna niemand dat deed. Nou zou mijn zoontje met zijn twee jaar en drie maanden prima kunnen lopen, maar in de praktijk blijkt hij echt een kleine wegloper te zijn. En ik ben nog steeds niet echt fan van de draagzak.



Ik had ook spijt dat ik eerder vandaag typte dat mijn zoontje meestal gewoon wakker is tijdens etenstijd en in het babystoeltje bij ons zit, maar niet echt een huiluurtje heeft. We mochten direct vandaag om en om eten omdat hij gilde als een varkentje zodra we hem weg legden



Fijn dat je zoon zich beter voelt Bloempje!



Ja ik had ook een Joolz day bij de eerste, maar die heb ik toen snel te koop gezet toen ik zwanger was van de tweede en bijna nieuwprijs gevangen. Toen de tweeling versie van de geo gekocht. Het is een fijne wagen maar de day heeft ook wel voordelen hoor! En ook al is de middelste nog geen 2 heb ik hem nu toch wel als eenling wagen in gebruik. We hebben een plankje erbij nu, maar voor dagelijkse loopjes gebruiken we die niet echt, meer voor wat langere stukjes.



Maar een drager vind ik toch ook onmisbaar. Hier zit hij minimaal 1x per dag toch wel even in de bondolino. Tijdens het eten bijvoorbeeld
Alle reacties Link kopieren
Haha ja tijdens etenstijd veel herkenning hier! Vanaf dan is hij er klaar mee en wil hij graag bij ons zijn in plaats van in zijn bedje.



Wij eten meestal standaard rond zes uur, dus dacht eregisteren eens om 5 uur te eten.. En wat denk je



Draagdoek/zak vind ik ook ideaal! Heb de Bondolino en doek van Kay en vind het een uitkomst, gelijk rustig en je hebt je handen vrij.



Hier de krampjes nu wel heftiger aanwezig, hoop dat dit snel minder wordt.
*poef*



Fijn dat jullie weer eens uit eten zijn geweest, Cristina! Gaat het nu ook beter met de krampjes met die nieuwe fles of heb je het nog niet geprobeerd?



Goed dat je zoontje zich weer beter voelt, Bloempje!



Herkenbaar van wakker zijn tijdens etenstijd. Tegenwoordig voed ik Cathy voor ik ga koken zodat ik haar op mijn andere arm kan houden tijdens het eten en met mijn goede hand kan eten. Het maakt niet uit of het eten om 6 uur of 8 uur op tafel staat, ze moet en zal aan tafel



Gisteren heb ik voor het eerst de proef op de som genomen en Cathy om haar normale bedtijd (22u) in bed gelegd terwijl ze nog wakker was, ik had het idee dat er gewoon teveel prikkels waren voor haar om in te slapen in de woonkamer. Ik moest 2 keer terug voor het speentje, maar binnen een kwartier sliep ze. Wel in de co-sleeper dus, maar toch alleen in een donkere slaapkamer. Ik durf het bijna niet te zeggen maar, jeej! Overwinning!
Alle reacties Link kopieren
Ik ben ook erg blij met de Bondolino, geen geklooi meer met hond en kinderwagen maar lekker elke dag een uur struinen door het bos of duinen. Binnenshuis vind ik het alleen best wel warm met zoon in de draagzak tegen me aan. Hij is ook erg warmbloedig. Hebben jullie daar geen last van?



Rond etenstijd is zoon ook erg wakker, maar tevreden in de newbornseat (stokke) bij ons aan tafel. Echt een huiluurtje heeft ie eigenlijk niet. Alleen een darmkrampen-uurtje om een uur of 5 's nachts.



Ik ben gisteren met collega's uit eten geweestt en heb er zó van genoten! Lekker met de meiden op het terras. En zoon met zijn vader thuis. Heb er ook totaal geen moeite mee. Gaan jullie al wel eens een paar uurtjes van huis zonder kind?
Alle reacties Link kopieren
je moet ook in je nakie in de bondolino.. wist je dat niet?



Die krampen gingen denk weg door die flinke luier vol. Maar met die nieuwe fles is het ook prut.. alles loopt er langs.. hij lijkt alleen aan de difraxspeen goed te kunnen drinken.. OFFFF.. het komt doordat het gat te groot is. Door de nutrion moest hij een een grotere/3 standen speen. Gister heb ik de nutriton eraf gehaald en gekeken of dat ook kan.. aangezien het een vermoeden was.. niet vastgesteld dat hij onrustig was door verborgen reflux. En het onrustige is volgens mij gewoon opgehouden sinds de neocate.. dus ik dacht.. laat ik het eens proberen.. en hij lijkt helemaal geen last te hebben van verborgen reflux.. maar ik juich nog niet te vroeg.. maar houdt wel in dat we met een normale speen in de difrax kunnen en dat werkt wel :-D (wat een gedoe :P)
Alle reacties Link kopieren
Ik heb het snel warm en vind het zowel buitenshuis als binnenhuis te warm met de draagdoek, ik pak ook echt liever de kinderwagen. Maar in mn nakie had ik nog niet geprobeerd



Wat goed dat Cathy in haar bed ging slapen! En vervelend dat je je ander nick niet meer kan gebruiken.



Ik ben een paar keer kort van huis geweest zonder baby, maar vind het eigenlijk nog niet zo fijn om hem bij een ander dan zijn vader te laten. Volgende week ga ik wel beginnen om iets van een voorraad voeding in de vriezer te hebben.



Zou fijn zijn als je zonder de Nutriton kan Christina!
Alle reacties Link kopieren
Wat voor soort fles is de andere fles die je gebruikt Christina?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven