Minder van Tinder-deel 7

09-03-2017 15:53 3013 berichten
Hier schrijven we over onze dateperikelen, irritaties, onzekerheid etc en het leven van een single in de hedendaagse tijd



Haak aan en af wanneer je zin hebt, iedereen is welkom!



Voorgaand deel 6
Alle reacties Link kopieren
quote:Eva- schreef op 15 april 2017 @ 11:29:

Date en ik zijn uit elkaar

Naast wat ongemakkelijke momenten bleek hij ook wat moeite te hebben met dingen in mijn persoonlijkheid. Die ongemakkelijke momenten kan ik veranderen. Mijn persoonlijkheid niet.

Jammer.

Ik zei vanochtend dat ik hem leuk vind en toen kwam het hele balletje aan het rollen. Dat hij niet wist hoe daar op te reageren

Oke... Dat hij kwam zag ik toch wel als een goed teken maar helaas.Wat jammer
Oei eva wat een nare ontwikkeling



Vanochtend... nadat jullie de nacht samen hadden doorgebracht?

En jouw onzekerheid kwam er omdat je al voelde dat het niet helemaal goed zat. Ging hij enthousiast met je mee dan was die er wellicht niet.
Alle reacties Link kopieren
Je onzekerheid was idd misschien een soort voorgevoel dat het toch niet helemaal goed zat.

Wel jammer!
.
Alle reacties Link kopieren
Trouwens, ik heb aanstaande maandag een date staan, hij belde mij gister nog even en verder spreek ik hem elke dag wel even kort via whatsapp.

We hebben nog geen tijd afgesproken en ook nog niet precies besproken wat we gaan doen.

Ik wil namelijk niet 'te' lang op date zijn de eerste keer.

Zouden jullie in de middag een drankje doen of in de avond? Ik twijfel. Als ik in de middag afspreek en het is gezellig kunnen we daarna eventueel wat gaan eten maar stel ik vind het niet zo leuk en hij wel, dan durf ik het niet snel af te kappen ( ik ken mezelf)

Dus misschien is in de avond voor de eerste keer een drankje doen beter???
.
Die onzekerheid was er in het begin niet

Er zijn van mijn kant uit echt even wat rottige dingen gebeurt. Dat is het nare eraan, hij was echt gek op mij dat voelde ik aan alles en zei hij ook nog vorige week.

Er staat nu dus teveel tussen opgestapeld vanaf de tweede week met dus wat ongemakkelijke momenten, maar dat hij gisteren kwam zag ik als een heel goed teken. En dat het zo gezellig was ook.

Maar helaas, wijze les voor mij voor een volgende date. Heb veel inzichten over mijzelf gekregen waar ik wat mee kan.
Alle reacties Link kopieren
quote:isa__88 schreef op 15 april 2017 @ 11:54:

Trouwens, ik heb aanstaande maandag een date staan, hij belde mij gister nog even en verder spreek ik hem elke dag wel even kort via whatsapp.

We hebben nog geen tijd afgesproken en ook nog niet precies besproken wat we gaan doen.

Ik wil namelijk niet 'te' lang op date zijn de eerste keer.

Zouden jullie in de middag een drankje doen of in de avond? Ik twijfel. Als ik in de middag afspreek en het is gezellig kunnen we daarna eventueel wat gaan eten maar stel ik vind het niet zo leuk en hij wel, dan durf ik het niet snel af te kappen ( ik ken mezelf)

Dus misschien is in de avond voor de eerste keer een drankje doen beter???Ow wat leuk ik zou in de middag een drankje doen op een openbare plek, veel plezier
Dan zeker naar de avond ja, als je weet dat je niet durft af te kappen. Dat leer je vanzelf na wat dates die niks zijn.
Eva ben dan wel benieuwd waar je het over hebt, waar hij precies op afgeknapt is. Te veel drama?

Al hoef je daar uiteraard niet over uit te wijden...
Isa maakt niet uit wanneer je gaat en dat afkappen leer je vanzelf wel.

Meestal doe ik het wanneer de man vraagt of ik nog wat wil drinken, dan zeg ik 'liever niet, ik ga naar huis' en leg mijn deel van de rekening op tafel.
Laat maar, ik betrek vaak teveel op mijzelf ook en wil ook niet dat dit hier op een forum beschreven staat allemaal
Alle reacties Link kopieren
Match die niet reageert
Alle reacties Link kopieren
quote:Eva- schreef op 15 april 2017 @ 12:05:

Laat maar, ik betrek vaak teveel op mijzelf ook en wil ook niet dat dit hier op een forum beschreven staat allemaal Gelijk heb je, niet te open worden hier
Alle reacties Link kopieren
quote:lonewolf schreef op 15 april 2017 @ 13:06:

Match die niet reageert Ik denk dat je er beter af kan gaan, je bent er een beetje te obsessief mee bezig
Alle reacties Link kopieren
quote:Ginerva schreef op 15 april 2017 @ 13:11:

[...]





Ik denk dat je er beter af kan gaan, je bent er een beetje te obsessief mee bezigNee joh, was niet zo serieus bedoeld
Alle reacties Link kopieren
quote:lonewolf schreef op 15 april 2017 @ 13:12:

[...]





Nee joh, was niet zo serieus bedoeldWeet je dat zeker?
Alle reacties Link kopieren
quote:Ginerva schreef op 15 april 2017 @ 13:13:

[...]





Weet je dat zeker?Ja
Alle reacties Link kopieren
Rustig aan, niet iedereen zit de hele dag te Tinderen. Als er over een week nog geen reactie is, of nog een teaser sturen of weg ermee. Maar tot dan gewoon geduld. Kost niks.
Alle reacties Link kopieren
quote:lonewolf schreef op 15 april 2017 @ 13:15:

[...]





Ja Oke, nou gewoon ff geduld hebben. Ik reageer soms ook pas na 2 dagen
Alle reacties Link kopieren
quote:Ginerva schreef op 15 april 2017 @ 13:10:

[...]





Gelijk heb je, niet te open worden hier

Dit idd. Alleen vertellen als het jezelf goed doet. Anders niet. Wel raar dat hij dan vanochtend over je persoonlijkheid begint. En niet gisteravond. Maar zal hij zn redenen aan hebben.

En zoals jezelf zegt, je persoonlijkheid Kun je niet veranderen. Dus was het nu niet gebeurt dan wss later. En voor elke persoonlijkheid zijn er mensen die daar een klik mee hebben. Zelfs met mij.



Ginerva. Ben er al achter hoor
Wees meester en vormgever van jezelf
Haha Robertoo zelfs met jou? Ik zag al vaker in jouw reacties verpakt dat je een gedachte hebt bij jouw persoonlijkheid. Direct was het? Zoiets.



Vind ik overigens totaal niet, maar ik heb ook een directe persoonlijkheid.
Alle reacties Link kopieren
quote:Eva- schreef op 15 april 2017 @ 13:27:

Haha Robertoo zelfs met jou? Ik zag al vaker in jouw reacties verpakt dat je een gedachte hebt bij jouw persoonlijkheid. Direct was het? Zoiets.



Vind ik overigens totaal niet, maar ik heb ook een directe persoonlijkheid.

Yep. Direct. Altijd eerlijk ook als dat niet direct slim of tactisch is. Open boek. Niet altijd de juiste opmerking op het juiste moment.



Maar ontzettend goed kunnen luisteren. Altijd een schouder of arm voor iedereen en ontzettend lief. Jaja zelfkennis genoeg hier
Wees meester en vormgever van jezelf
Haha, niks mis met wat ik lees!

Zelf exact zo namelijk

Mijn vriendenkring ook, dus zal er vast ook een man zijn die daar mee om kan gaan.



Ik hou van pittige mensen. Zolang er maar zelfinzicht is en je soms je gedrag kan aanpassen.
Krijg net als openingszin: can I kiss you?



Fout of fout?
Alle reacties Link kopieren
Hallo. Ik lees al een tijdje mee en vind het tijd om ook eens wat te posten hier. Wel zo eerlijk

Ik ben zo nu en dan actief op tinder, maar het kost toch wel energie om mensen te leren kennen. De dates die ik heb gehad waren best gezellig (op eentje na die raar was), maar daar is verder niets uit voortgekomen. De laatste man die ik heb ontmoet heeft me nogal verrast op positieve manier (ik had verwacht dat hij zou tegenvallen in het echt) en we hebben een aantal leuke dates gehad die echt lang hebben geduurd (6-9 uur!). Het contact in het echt is heel leuk, maar op WhatsApp komt er weinig uit en als ik niet reageer, reageert hij ook niet. Rustig een hele week niet. Dus ik weet eigelijk niet wat ik ermee moet. Ik vind niet vaak iemand leuk, maar het contact loopt op WhatsApp nogal stroef. Dus nu weet ik het niet meer ... Misschien vind hij mij toch niet zo leuk?
Mijn god,ik kom gewoon Tinder bekenden tegen op okcupid die ik toen ontmatcht heb of zij mij en dan nemen ze weer contact met me op! Dus gelijk weer blokkeren. Als ik op Tinder al niet meer met ze sprak, waarom op okcupid dan wel?



Vanavond eigenlijk een date maar ga ik cancellen. Is in Amsterdam en ben te moe voor die treinreis. Hij is wel leuk en vertrekt morgen weer maar niet zo leuk voor die moeite nu.



En welkom Noxx! even geen advies van mijn kant maar vast wel van anderen

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven