Op naar de NIPT...

29-05-2017 21:54 3318 berichten
Alle reacties Link kopieren
Het vervolg van "Slechte uitslag combinatietest". zwanger/slechte-uitslag-combinatietest/ ... #p22759353

Bij het starten van dit topic was ik voor de derde keer zwanger, maar helaas is dit wederom niet goed afgelopen. De eerste echo in juni '17 was al meteen niet goed: een missed abortion bij 6 weken.
We hadden hierna nog maar 1 embryo over. Helaas heeft in augustus '17 ons laatste embryo het ontdooien niet overleefd.

We moesten dus weer van voor af aan beginnen met een nieuwe ICSI poging. In september '17 is deze nieuwe poging van start gegaan. Op dag drie na de punctie werd een achtcellig embryo teruggeplaatst, op dag vier werden 3 embryo's ingevroren. Bij eerste terugplaatsing was ik wéér zwanger en de eerste echo was goed, maar bij de tweede echo in december '17 was er geen hartactiviteit meer. Miskraam nummer vier, het vruchtje was gestopt met groeien bij ruim 9 weken.

***********************************

In maart '18 heb ik een nieuwe terugplaatsing gehad. Helaas is er bij het ontdooien een van de drie cryo's verloren gegaan, maar de tweede heeft het gelukkig wel gehaald. Nu dus nog maar één cryo in de vriezer over. Wonder boven wonder was het met deze terugplaatsing alweer raak.
De eerste echo's (6w6d, 7w5d, 8w4d, 10w4d, 11w3d) waren steeds goed, en na wekenlange spanning bleek de NIPT helemaal in orde! Een uitgebreide echo bij 14 weken liet een prachtig kindje zien, zonder zichtbare bijzonderheden. Bij 15w6d een pretecho met geslachtsbepaling laten doen... een meisje! Ook de 20-weken echo was goed. We kunnen nu eindelijk terug naar de normale zorg bij de verloskundige. Eindelijk wordt het nu een normale zwangerschap...

************************

Poll: Wanneer komt flipbaby?
http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?p ... 1&sort=prc

******************

:cheer2: Hoera, ze is er!! :cheer2:
flipje2 wijzigde dit bericht op 28-11-2018 05:37
95.11% gewijzigd
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
Hoezo is de operatie nog niet geweest corina? Ik dacht dat dit afgelopen donderdag zou plaatsvinden.. naar zeg, tegenslag na tegenslag zo! Houdt niet op :"-(

Flipje jou geduld word op de proef gesteld zo, 4weken duurt nog ff...
Maar een goed gevoel is belangrijk! Waar was dit tentamen voor als ik vragen mag?, welke richting studeer je?
Alle reacties Link kopieren
Flipje: een jaar geleden stond de wereld even stil voor je gevoel... :rose: Heel veel sterkte vandaag!
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk ook aan je Flip!
En wat spannend van het temtamen.

Corina duurt lang. Pff hopelijk hebben jullie snel een datum.
Veel sterkte vandaag meid :hug:
Ook hier wordt aan jullie gedacht :redrose:
Alle reacties Link kopieren
Sterkte op deze ongelofelijk moeilijke dag Flipje en Flip-man..... :hug:
Alle reacties Link kopieren
Veel sterkte vandaag flip :hug:
Alle reacties Link kopieren
Thanks lieverds :hug:
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Sterkte flipje en flipman :redrose:
Alle reacties Link kopieren
Ik denk aan jullie. :redrose:
Ik ben het levende bewijs dat je niet moet drinken om onnozel te doen.
Alle reacties Link kopieren
Sterkte vandaag :rose:
Alle reacties Link kopieren
Sterkte vandaag. :redrose:
Alle reacties Link kopieren
Sterkte :redrose:
Sterkte lieve Flip,

Met het herbeleven van jullie mooiste en zwaarste dag :rose:
Alle reacties Link kopieren
Lieve Flip, ik denk aan jullie vandaag. :rose:
:hug:
Alle reacties Link kopieren
Sterkte Flip en flipman :hug: :bigkiss:
Alle reacties Link kopieren
Zijn jullie de dag wat door gekomen?

Sterkte! :hug:
Alle reacties Link kopieren
In de ochtend voelde ik me behoorlijk klote, maar later ging het alweer veel beter.

Intussen nog maar 10 dagen tot de echo. Nu 5w4d.
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
:redrose:
"It does not do to dwell on dreams, and forget to live."
Alle reacties Link kopieren
Nu nog maar 9 :heart:
Alle reacties Link kopieren
Ik was je topic even kwijt. Maar wauw, een knal van een test. Het is jullie zo gegund. Het begin is er. En nu de spannende tijd tot de nipt. Nog een week voor de eerste echo. Ik ben zo blij voor jullie. Ik doe een rondedansje!
You can't have a rainbow without a little rain 🌈
Alle reacties Link kopieren
Nog 8.... :whoops:
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
Er over 1 uur en 40 minuten nog maar 8! Het einde van het wachten komt langzaamaan in zicht! Trek je het nog een beetje?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb het gelukkig druk genoeg met andere dingen, waardoor de meeste dagen voorbij vliegen.
En ik heb toch net zo erg het gevoel dat het van deze echo af hangt. Na de echo blijft het nog net zo spannend als nu en weten we nog steeds niets. Het wachten op de nipt duurt nog lang.

Weet iemand of de regels zijn veranderd? Ik hoorde dat je nu 11 weken moet zijn voor de nipt, maar de vorige keer mocht ik al bij 10 weken komen (was in het VUmc).

Ik hoop dat we er niet al te lang op hoeven wachten...
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven