Schaduwnapraat.
zaterdag 24 juni 2017 om 12:23
Alles wat bloedirritant in het napraattopic is, mag hier!
Wat heb je gegeten? Naar welke afschuwelijke bruiloft moet je? Welke muzieklinkjes vind jij leuk (Prince?) etc.etc.
Ik vergeet het belangrijkste, let een beetje op je spelling!
Wat heb je gegeten? Naar welke afschuwelijke bruiloft moet je? Welke muzieklinkjes vind jij leuk (Prince?) etc.etc.
Ik vergeet het belangrijkste, let een beetje op je spelling!
nouschi wijzigde dit bericht op 24-06-2017 13:08
16.95% gewijzigd
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!
vrijdag 14 juli 2017 om 23:27
Uitverkocht momenteel
vrijdag 14 juli 2017 om 23:48
Naar een koptelefoon of naar een feestje?
vrijdag 14 juli 2017 om 23:49
Lady_Voldemort schreef: ↑14-07-2017 23:47Weet er iemand een goeie koptelefoon? Eentje die heel veel herrie maakt (vooral bas) maar wel zo'n beetje de herrie buiten houdt voor saaie huisgenoten die zo nodig moeten slapen>
Ook dat weet ik niet, ik luister heel aso zonder koptelefoon.
Nou heb ik aan de gehorige kant momenteel wel geen buren. Dus dat scheelt iets.
Mijn huisgenoten kennen me, die slapen door alles heen.
Plus ik moet de halve week naar skype luisteren (van 1 kant, das pas erg, want dan kan je het gesprek niet echt volgen).
vrijdag 14 juli 2017 om 23:49
Lady_Voldemort schreef: ↑14-07-2017 23:47Weet er iemand een goeie koptelefoon? Eentje die heel veel herrie maakt (vooral bas) maar wel zo'n beetje de herrie buiten binnen houdt voor saaie huisgenoten die zo nodig moeten slapen?
vrijdag 14 juli 2017 om 23:56
Oh Skype, daar word ik altijd helemaal gek van. Dat ik ook steeds onder die camera door moet kruipen als ik even een bakje koffie wil halen in de keuken, vreselijk.lrishCassidy schreef: ↑14-07-2017 23:49Ook dat weet ik niet, ik luister heel aso zonder koptelefoon.
Nou heb ik aan de gehorige kant momenteel wel geen buren. Dus dat scheelt iets.
Mijn huisgenoten kennen me, die slapen door alles heen.
Plus ik moet de halve week naar skype luisteren (van 1 kant, das pas erg, want dan kan je het gesprek niet echt volgen).
zaterdag 15 juli 2017 om 00:02
Nouschi nu je je eigen topic weer gevonden hebt
Dappertutto: Doen! Geen posh gedoe. Fantastisch eten voor een schappelijke prijs (combi voor- en hoofd a la carte E30, goed glas wijn E5, porties mogen voor mij zelfs de helft zijn). Huiskamergevoel (18 zitjes) zonder op elkaar gepropt te zitten met een bediening die er is als je net bedenkt dat je iets wil maar verder 'niet aanwezig' lijkt te zijn. En geen gedoe met reserveren voor 1ste of 2de ronde wat ik in populaire A'dam restaurants vaak vervelend vind. Dat je of om 18 uur reserveert of om 20 uur en dat je dus op moet rotten als je voor de vroege shift gekozen hebt. *Ik heb geen aandelen*
Als het gras bij de buren altijd groener is dan is het kunstgras
zaterdag 15 juli 2017 om 00:02
Ik ben zeer tevreden over mijn draadloze JBL. Best budget vriendelijk, bluetooth en knap geluid.Lady_Voldemort schreef: ↑14-07-2017 23:47Weet er iemand een goeie koptelefoon? Eentje die heel veel herrie maakt (vooral bas) maar wel zo'n beetje de herrie buiten houdt voor saaie huisgenoten die zo nodig moeten slapen?
Those who can make you believe absurdities can make you commit atrocities.
zaterdag 15 juli 2017 om 00:03
Man heeft verstand van dit soort dingen maar is er nu niet. Ik vraag het hem morgen even.Lady_Voldemort schreef: ↑14-07-2017 23:47Weet er iemand een goeie koptelefoon? Eentje die heel veel herrie maakt (vooral bas) maar wel zo'n beetje de herrie buiten houdt voor saaie huisgenoten die zo nodig moeten slapen?
Als het gras bij de buren altijd groener is dan is het kunstgras
zaterdag 15 juli 2017 om 00:12