
Cellulitis wegtrainen?
woensdag 23 augustus 2017 om 16:48
Hallo,
ik ben een vrouw van 25 jaar. tot mijn 22e levensjaar had ik zover ik zag geen enkele vorm van cellulitis. maar de afgelopen jaren is het ineens er gekomen, en het wordt ook erger. als ik mijn billen aan span zie je veel putjes op mijn boven been en bil. als ik het loslaat zie je nog steeds dat de huid niet strak is. Je ziet dat de overloop van boven been naar bil best wel erg slap is.
Mijn levensstijl is wel slecht (nooit gesport) maar omdat ik late puberteit had bleef ik tot mijn 22e gewoon strak. Ik eet/drink veel suikers en lig heel veel op bed te nietsen. 1 bil ziet er ook een beetje platgeslagen uit. (alsof slechte doorbloeding) heb dit nooit gehad. maar het stoort me nu wel echt. ben niet dik. 1,60 en 50 kilo.
Mijn vraag is dus of ik de cellulitis nog weg kan trainen of dat het te laat is als cellulitis er eenmaal is. heeft iemand tips om ervan af te komen? mag ook met een behandeling etc zijn. deel je goede of slechte ervaringen hier aub hier. thanks xxx
ik ben een vrouw van 25 jaar. tot mijn 22e levensjaar had ik zover ik zag geen enkele vorm van cellulitis. maar de afgelopen jaren is het ineens er gekomen, en het wordt ook erger. als ik mijn billen aan span zie je veel putjes op mijn boven been en bil. als ik het loslaat zie je nog steeds dat de huid niet strak is. Je ziet dat de overloop van boven been naar bil best wel erg slap is.
Mijn levensstijl is wel slecht (nooit gesport) maar omdat ik late puberteit had bleef ik tot mijn 22e gewoon strak. Ik eet/drink veel suikers en lig heel veel op bed te nietsen. 1 bil ziet er ook een beetje platgeslagen uit. (alsof slechte doorbloeding) heb dit nooit gehad. maar het stoort me nu wel echt. ben niet dik. 1,60 en 50 kilo.
Mijn vraag is dus of ik de cellulitis nog weg kan trainen of dat het te laat is als cellulitis er eenmaal is. heeft iemand tips om ervan af te komen? mag ook met een behandeling etc zijn. deel je goede of slechte ervaringen hier aub hier. thanks xxx
woensdag 23 augustus 2017 om 16:55
Ja ik beweeg echt zeer weinig, dag in en dag uit op bed enige beweging van de afgelopen 2 jaar is eigenlijk van het bed naar de bank in de woonkamer. daarbij nog wat glazen frisdrank en redbull geregeld. snoep etc. maar nu dat het beetje ten uiting komt (eerst kon ik het doen zonder gevolgen) zit ik er wel mee. omdat als ik mn bil strak hou en beetje omhoog houdt, been ook beetje strak hou het ineens weer stuk beter uitziet beter geshaped. maar zo gauw ik het loslaat is het natuurlijk weer zoals het is.
Nickname, is wegens andere topics die ik geplaats heb. al moet ik zeggen dat ik met mijn uiterlijk in vlagen ook erg obsessief kan zijn.
woensdag 23 augustus 2017 om 17:00
Maar ik ben alles behalve dik, maar gewoon beetje skinny fat lijkt het. ik wil graag gewoon strakkere benen en billen maar zeker ook vollere billen. dus niet afvallen. maar vooral dat alles weer fit en strak uitziet zonder dat ik echt veel vet verlies.
Vraag me af of wandelen dan genoeg in spanning is. Maar ja wss beter als niets

woensdag 23 augustus 2017 om 17:00
woensdag 23 augustus 2017 om 17:02
Ik kan ook wel zeggen 'ga hardlopen' of 'bootcampen' of '3x per week een uur krachttraining doen' maar dat is wel een hele grote stap tov je huidige beweegpatroon. En dat ga je zeker niet volhouden.obsessivegirl schreef: ↑23-08-2017 17:00Maar ik ben alles behalve dik, maar gewoon beetje skinny fat lijkt het. ik wil graag gewoon strakkere benen en billen maar zeker ook vollere billen. dus niet afvallen. maar vooral dat alles weer fit en strak uitziet zonder dat ik echt veel vet verlies.
Vraag me af of wandelen dan genoeg in spanning is. Maar ja wss beter als niets![]()
Strakkere benen en vollere billen krijg je door te trainen. Lopen, fietsen, zwemmen, en daarnaast evt wat squads of zo.

woensdag 23 augustus 2017 om 17:13
Je kan zoveel willen maar je moet toch echt eerst van je luie krent afkomen. Je ziet nu wat er gebeurt wanneer je niet sport en slecht eet. Ik vind het een goede opmerking om eerst eens te beginnen met wandelen. Je gaat niet van 0,0 beweging direct helemaal los aan de gewichten. Bouw het rustig op en verwacht niet direct resultaat.obsessivegirl schreef: ↑23-08-2017 17:00Maar ik ben alles behalve dik, maar gewoon beetje skinny fat lijkt het. ik wil graag gewoon strakkere benen en billen maar zeker ook vollere billen. dus niet afvallen. maar vooral dat alles weer fit en strak uitziet zonder dat ik echt veel vet verlies.
Vraag me af of wandelen dan genoeg in spanning is. Maar ja wss beter als niets![]()
Als wij nu zeggen dat cellulitis nooit meer weg gaat dan blijf je dus maar lekker lui op bed liggen omdat het toch niet meer uitmaakt?

woensdag 23 augustus 2017 om 17:14
woensdag 23 augustus 2017 om 17:15
depressie, en lijk een beetje oma als het op dingen ondernemen aankomt. vaak voel ik me gewoon futloos.Koffiehagedis schreef: ↑23-08-2017 17:08Je cellulite lijkt me niet het ergste probleem. Deze levensstijl gaat je op gezondheidsgebied veel problemen brengen op lange termijn. Waarom doe je dit?
woensdag 23 augustus 2017 om 17:16
pff!

woensdag 23 augustus 2017 om 17:17
hahah, dat zeg ik ook niet. Maar ik meen wel dat je lijf - zeker als je er geen donder mee doet- op je 25e al niet meer mag vergelijken met een tiener. Wilde het juist wat relativeren voor de obsessieve to

woensdag 23 augustus 2017 om 17:20
uhmm ja. wel beetje demotiverend idd. zou er ook best voor onder het mes gaan. heb gewoon last van zelf acceptatie en denk dat uiterlijk de kracht is van een vrouw, ik geniet ook van aandacht en dat als ik met iemand date hij onder de indruk is van mijn schoonheid en niet denkt zo bijzonder is ze niet.YouWish schreef: ↑23-08-2017 17:13Je kan zoveel willen maar je moet toch echt eerst van je luie krent afkomen. Je ziet nu wat er gebeurt wanneer je niet sport en slecht eet. Ik vind het een goede opmerking om eerst eens te beginnen met wandelen. Je gaat niet van 0,0 beweging direct helemaal los aan de gewichten. Bouw het rustig op en verwacht niet direct resultaat.
Als wij nu zeggen dat cellulitis nooit meer weg gaat dan blijf je dus maar lekker lui op bed liggen omdat het toch niet meer uitmaakt?
klinkt heel cliché en erg oppervlakkig maar dat is toch beetje waar mijn eigenwaarde op het einde van de dag op gebaseerd is. maar ja heb ook gewoon inzicht in feit dat sommige dingen nou niet bepaald indruk maken. en kunnen ook niet ontkennen dat veel mannen nu eenmaal oppervlakkig zijn. wss niet heel slim voor mij om er aan deel te nemen die vicieuze cirkel dat alleen maar om uiterlijk draait, maar toch vind ik het vervelend als ik me lelijk voel.
woensdag 23 augustus 2017 om 17:20
Juist bij een depressie is bewegen enorm belangrijk. Heb je hulp? Heb je geleerd over tegengesteld handelen? (wat je depressie je ingeeft te doen - hangen, slecht eten - maakt het meestal erger, dus doe het tegenovergestelde) Want wat je nu doet gaat je niet helpen. Niet voor je cellulite, niet voor ziektes waar je verhoogde kans op maakt, en zeker niet voor je depressie. Meer bewegen is in het begin heel lastig, maar op lange termijn is het juist de bedoeling dat het je energie op gaat leveren. Dus kom van de bank af, geef jezelf een schop en accepteer dit gedrag niet van jezelf. Je bent pas 25..
woensdag 23 augustus 2017 om 17:21
woensdag 23 augustus 2017 om 17:24
Ja had een leeftijd dat als ik een leuk outfitje over mijn lijf deed, en wat make up ik me echt heel energiek en fit, en soms ook wel knap voelde.Koffiehagedis schreef: ↑23-08-2017 17:20Juist bij een depressie is bewegen enorm belangrijk. Heb je hulp? Heb je geleerd over tegengesteld handelen? (wat je depressie je ingeeft te doen - hangen, slecht eten - maakt het meestal erger, dus doe het tegenovergestelde) Want wat je nu doet gaat je niet helpen. Niet voor je cellulite, niet voor ziektes waar je verhoogde kans op maakt, en zeker niet voor je depressie. Meer bewegen is in het begin heel lastig, maar op lange termijn is het juist de bedoeling dat het je energie op gaat leveren. Dus kom van de bank af, geef jezelf een schop en accepteer dit gedrag niet van jezelf. Je bent pas 25..
Maar nu is dat vaak maar matig dat gevoel van hier loop ik. Waarschijnlijk is het niet alleen mijn uiterlijk maar ook een beetje mijn ziel die minder fris geworden is. Maar ik twijfel er nogal aan. voel me gewoon niet meer wat het is zeg maar.
Klopt het is meer de angst van oh jee en toen was je 25 jaar en heb je geleefd jaren lang als een onzekere zombie. Waardoor soms ik jaloers kan zijn op meisjes van 15 en denk was ik het maar weer. het idee dat ik me zo oud voel laat me ook al niet de moeite waard voelen.
Maar je hebt zeker gelijkt hoe meer je blijft hangen in dat patroon hoe meer je eigenwaarde daalt, omdat het letterlijk zijn tekenen achterlaat dat niets doen.
woensdag 23 augustus 2017 om 17:53
Ik vind het oprecht triest voor je. Je bent in de periode van je leven dat je quasi op je fysiek hoogtepunt bent...obsessivegirl schreef: ↑23-08-2017 17:20heb gewoon last van zelf acceptatie en denk dat uiterlijk de kracht is van een vrouw, ik geniet ook van aandacht en dat als ik met iemand date hij onder de indruk is van mijn schoonheid en niet denkt zo bijzonder is ze niet.
Wat als iemand nu zo onder de indruk is van je uiterlijk (als je bereid bent aan jezelf te laten sleutelen, mag dat zelfs zijn: wat ziet ze er plastic uit?) en ze beginnen dan met je te praten en denken dan: zo bijzonder is ze niet. Is dat niet vele malen erger dan dat iemand je leert kennen en de schoonheid van je innerlijke ziet?
Kijk jij ook zo naar mannen (of vrouwen)? Wauw die ziet er knap uit, maakt niet uit of die persoon verder leuk/lief/grappig/...is?
Van de vrouwen die ik ken die een liposuctie hebben laten uitvoeren, is dit vet (en de putten) steeds na verloop van tijd teruggekomen.
Je bent een mens, geniet van je lijf, je kan er mee dansen, springen, zwemmen, klimmen,...je lijf functioneert goed, dat is toch prachtig? Nu eerst uit die depressie raken natuurlijk. Helpt niet je te focussen op alle kleine minpuntjes. Ik hoop dat je goed geholpen wordt...
woensdag 23 augustus 2017 om 18:38
Je bent er vroeg bij met 25 in elk geval. Er worden best vaak behandelingen aangeboden tegen cellulite maar of de behandelingen helpen weet niemand. Er zijn geen bewezen onafhankelijke successen met behandelingen. Iedereen die betrokken is heeft er belang bij te jokkebrokken over de resultaten en de ex-patiënten zullen ook niet happig zijn om hun mislukkingen wereldkundig te maken.
retrostar wijzigde dit bericht op 23-08-2017 20:08
2.53% gewijzigd
En als het vuur gedoofd is komen er wolven
woensdag 23 augustus 2017 om 18:45
Meestal begint het met 28; dat je de leeftijd waarop je ook je appelwangen verliest. Het is op zich niet erg aangezien het zo vaak voorkomt dat het normaal is. Ik denk dat sterren tijdens hun werk de boel naar boven trekken met strakke onzichtbare nylonkousen tot onder hun broekje.
En als het vuur gedoofd is komen er wolven