Zwanger! Uitgerekend juni 2018

10-10-2017 19:58 823 berichten
zwanger! uitgerekend in juni 2018

Voor alle meiden die lief en leed willen delen over hun zwangerschap.
Naam&leeftijdKindjeUitgerekendAfsprakenBijzonderheden
LittledreamerTweede14 juni1 december termijnecho :heart:
Madeleine89Eerste20 juni10 november echo
Kersje25Tweede13 juni1 november echo
MucaTweede17 juni17 november
Charlie591Eerste16 juni28 november termijnecho
Lientjelotje
Farah868 juni17 november termijnecho :heart:
BlauwebesEerste10 junieind oktober vk
Marie-louise7 november echo
FragolisaEerste5 juni goede termijn echo gehad! :heart:
BobbieEerste10 juni9 november echo :heart:
Anja34Derde18 juni3 november echo
Muisje1117Derde
JippjanEerstejuni 201823 oktober echo :heart:
momtobejuneEerste 25 juni30 november termijn echo
vlinderTweede 9november echo
misstiekTweede/derde22 juni 7 december termijnecho:heart: :heart:


:hug: Lente en kleine liefde :hug:
anoniem_288375 wijzigde dit bericht op 22-11-2017 21:02
92.10% gewijzigd
Ja ga zeker vaker. En als ik zwanger ben gewoon niet te lang in de sauna en goed afkoelen. Maar lekker bubbelen en zwemmen en relaxen is ook fijn!
Alle reacties Link kopieren
Ja dan kan het zeker. Ik ben altijd al snel duizelig. En ik wist een keer niet dat ik zwanger was (liep helaas uit tot een miskraam) toen ben ik dus flauw gevallen wat bleek ik was zwanger. Dus ik durf nu niet meer haha. Maar idd dat is ook al heerlijk! Goede vooruitzicht hihi. Lekker genieten dan!
Alle reacties Link kopieren
Welkom en gefeliciteerd grrrlstar!! :)

Fragolisa wat fijn zeg, en bijzonder dat ze het zo snel allemaal al zo goed kunnen zien.

En vlinder, ik wist dat ook niet. Wat vervelend, ik weet zelf hoe vervelend het is als iets vast zit.

Vorige zwangerschap ging ik 3x in de week naar Fyshio ervoor.

Little dreamer.. wat fijn weer wat van je te horen, en dat alles met de zwangerschap goed gaat. Natuurlijk wel erg vervelend dat je je zo voelt. Hopelijk knap je gauw weer op en voor je het weet hebben we allemaal ons kleine wondertje in onze armen en vergeten we dit weer.

Hier mijn ouders gister verteld, ze hadden echt nog niks door gehad. Ze waren echt even overdonderd. Wel heel leuk!!
Alle reacties Link kopieren
Leuk Marie Louise dat je ouders t weten! :)

Ik had even een shock vanmorgen door het aller gemeenste fenomeen ooit genoemd het “hook effect”. Heb een dag vrij, was bij de drogist voor douchegel en bedacht het onzalige idee om nog maar eens een goedkope test te doen, hilarisch, hoe zou die streep van de test af moeten knallen. Nou, niet dus. Flauw vaag streepje. Stress en mezelf voor m’n kop slaan. Na eindeloos gegoogle gevonden dat je testen dus vaag uit kunnen vallen bij juist heel hoog HCG, en dat je urine kan verdunnen en opnieuw kan testen. Hard hoofd in maar gedaan, 2/3 water en 1/3 urine en ja hoor, daar was m’n knalstreep! Wat een akelig iets zeg! Gelukkig weer gerust.... 😂😂 ik ben écht een heel nuchter en rationeel persoon maar wat er nu in me gevaren is....
Alle reacties Link kopieren
hahaha charlie! wat een idee :)

ik zit thuis op de bank, voel me al iets beter, nog niet overgegeven, geen nare bijwerkingen van de medicatie (behalve vermoeidheid), dus komt goed. bloeddruk nog wat laag, maar met wat eten komt dat helemaal goed!

hier heb ik het intussen vermeld in m'n sportploeg. ze begonnen zich net af te vragen waar ik bleef, want ik ben meestal heel trouw aanwezig op training ;) ! Ook nu met het ziek melden op het werk heb ik het aan een directe collega verteld (gemaild), zodat die er ook rekening mee kan houden in de planning voor volgend jaar. de rest weet het nog niet. man wil liefst wachten tot 12 weken, maar ik heb maar 2 "lange" pulls die m'n beginnende buik kunnen verbergen, dus mensen gaan me de komende weken vaak in dezelfde kledij zien :proud:
zaterdag vertel ik het nog tegen een (hoog)zwangere vriendin, omdat zij al mijn broeken heeft, haha, en ik die echt wel kan gebruiken :) . het is dan net "baby shower", dus ik hoop het haar privé te kunnen vertellen, evt nadien, want als haar moeder daar is, dan moet ik die ook laten zwijgen, en ik wil echt niet dat die toevallig iets tegen mn ouders zeggen (ze wonen in hetzelfde dorp)...
pffft, ik wil het tegen iedereen zeggen, maar ik mag niet van man :whip:
Alle reacties Link kopieren
Hahaha charlie🙈😂. Oepss dat had je niet verwacht!! Ik kan me wel voorstellen dat je dan wel schrikt. Ik had dat met de miskraam toen ik had gehoort dat het niet goed was wou ik zeker weten en zien dat ik niet meer zwanger was.. dus test gedaan kreeg ik toch streepje. Nou kun je dus beter ook niet doen. Hormonen zitten dan nog in je lijf zeggen ze.. dat was ook heel vreemd hoor!

Misstiek ja kan me zo voorstellen dat het wel fijn is al ze op het werk weten. Ik mag nu 2 weken niet werken dus volgende week ook niet als ik terug kom ben ik ook bijna 13 weken zwanger. En ja ik word nu al dik haha dus ben blij dat ze het weten! Anders is het ook zo raar he. Niet alle collega's weten het maargoed dat zien ze dan wel haha.
Waarom wil je man het niet dat iedereen het weet? Hoever ben je nu? Kan me zo voorstellen dat je het iedereen wilt vertellen zeker goede vrienden. Zo leuk niemand verwacht het hier dus ze reageren zo leuk en verrast!
Alle reacties Link kopieren
man wil de kritische 12 weken grens afwachten. zeker nu met de tweeling is het maar "stom" om mensen te vertellen dat het een tweeling is, omdat we niet zeker weten of ze beide de grens van 12 weken halen.
ben nu 9.5 weken, volgende echo is op 7dec, dus de 'sint' zal een laat geschenkje brengen ;)
Alle reacties Link kopieren
Ja snap ook wel dat het met een 2ling iets spannender is natuurlijk. Maar ik snap ook dat je het juist wilt delen. En het misschien allemaal het meer zichtbaar is ect. Kan je niet met je man af spreken dat je alleen verteld dat je zwanger bent en later als verrassing dat het een 2ling is? Beetje alle bij je zin haha. Lastig als je er niet samen over eens bent he. Haha gelukkig heb ik dat hier niet.
Misstiek, ik zou sowieso maar even gaan shoppen voor nieuwe truien, je gaat ze nog nodig hebben!

Ik heb het vandaag aan mijn collega's verteld, superleuke reacties gekregen en een hele goeie tip om tijdens de zwangerschap al een cursus bij de lactatiekundige te gaan doen.

Gisteren aan mijn familie verteld, die waren helemaal overdonderd en dachten dat wij (voorlopig) geen kinderen wilden! Was dus echt een verrassing.

Hoe gaat het met jullie klachten? Ik voel me lichamelijk steeds beter maar ben sinds deze week echt supermoe, heeft wel als voordeel dat ik slaap als een os en enorm kan genieten van een middagdutje!
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben het gisteren aan mij schoonouders verteled.
Ze hadden het total niet zien aankomen, en wij dachten dat ze het allang doorhadden hahah maar helemaal niet dus!
We hebben een nieuwbouw huis gekocht en in December krijgen we de sleutel en ze dachten eigenlijk dat het pas zou komen als we er goed en wel in zouden zitten.
Echt een geweldige avond gehad, mn schoonvader kon zn lach niet meer van zn gezicht af halen haha! :applause:

Mijn ouders vertellen we het pas 2 dec. dus ze moeten het nog even geheim houden, wat ze heel moeilijk vinden.
Maar die zien we dan, met mn broers en zus allemaal tegelijk, en daarbij gaan ze morgen met de familie op vakantie. Dan hoeven ze het ook niet stil te houden :)

Ook heel veel zin in om het te vertellen.
3 December vertellen we het de rest van de familie en vrienden dus nog een geode 2 weken en dan weet iedereen het eindelijk!

Vanavond hebben we de intake bij de verloskundige en als we nog tijd overhadden mochten we nog even kijken, gewoon even een tussen echo :cheer:

Verder inderdaad gauw moe, verder bijna helemaal nergens last van.
Alhoewel ik vanmorgen ineens moest kokhalzen toen ik een hap van mn brood nam. :-[ maar goed, als dat het enige is hoor je mij niet klagen! :thumbsup:
Alle reacties Link kopieren
wat leuk mom! grappig dat jullie dachten dat ze het wisten maar toch niets doorhadden!

ik kijk echt al uit naar de reacties van ouders/schoonouders :p

wat leuk ook dat jullie indien er tijd is nog even snel mogen piepen! dat is altijd leuk :)

dat kokhalzen is heeeeeeeel herkenbaar, welcome to my world :p

vandaag wat vroeger opgestaan, dochter naar de opvang gebracht, nu wat thuis werken, en straks nog meeting. goeie test of ik de dagen zal overleven ;)
morgen ook hele dag meeting op verplaatsing, dus zal wel moe zijn. onthaalmoeder ook nog eens ziek, dus dochter nu bij vervang-opvang vandaag & morgen, en vrijdag (misschien al vanaf donderdagavond) een dagje bij oma wsl.
medicatie helpt, maar het vroeg opstaan zorgt nog steeds voor misselijkheid. nu twijfel of ik niet zou overgaan naar volledig pilletje ipv half. ik mocht als het niet voldoende zou helpen
Alle reacties Link kopieren
Oh zo leuk he als iedereen zo verrast is!
Ik heb heb gister een hele goede vriendin verteld. En de reactie van haar zoontje daar smelt je van🤗. Hij is 11 en ik liet een foto zien zegt die ooooooh echt ben je nogsteeds Zwanger? Haha ik zo nouja alweer😂. Toen pakte hij mn dochtertje op en ging met haar dansen door de kamer. Jeej jij word grote zus jij word grote zus haha geweldig! Echt leuke momenten!

Momtobejuni ik hoop dat je vanavond nog even mag spieken! Wij hebben dinsdag een echo ik kan niet wachten!

Misstiek2015 dat is wel even pittig zeg. Loop jezelf niet voor bij en als het niet gaat dan gewoon aangeven. Ik hoop dat je het vol gaat houden! En balen net nu de gastouder ziek is. Hopelijk is die ook snel weer opgeknapt haha.
En als het mag zou ik denk ik gewoon eentje innemen en kijken hoe het dan gaat!

Hier voornamelijk heel erg moe! Echt hoef maar iets te doen of ik ben gesloopt en kan al zo slapen! Merk wel nu ik thuis loop de misselijkheid minder is. Dat word alleen erger als ik over mn grens heen ga.
En ja kokhalzen doe ik hier ook🙈. Om de gekste dingen hahaha. Mn man ligt dan helemaal in de deuk. En vervolgens is die heel lief omdat hij het toch ook wel zielig vind haha.
Alle reacties Link kopieren
ik kan mezelf niet voorbijlopen hoor. ik zit nu reeds behoorlijk op mn limiet. heb de meeting, ook al was het maar een uurtje, afgezegd. ik hoop dat het morgen beter gaat, en ik die dag wel red. is eerste meeting van collega met die groep, dus wil hem eigenlijk niet in de steek laten. hele dag, uurtje met de trein. gelukkig is hij er bij om op mij te passen (en hij kent de situatie al ;) )


hier ook zo'n voorbeeldje van kokhalzen: eergisteren of zo kreeg ik mn eten voor mijn neus, wil bijten van mijn kip (1ste hap), spurt naar de wc, ff gaan kokhalzen/overgeven, terug aan tafel en flink mijn bord leeggegeten (en het smaakte nog ook) :bonk: :thumbsup:
Alle reacties Link kopieren
Ja soms ontkom je er niet aan he. Ik was bij de eerste heeel eigenwijs kon gewoon bijna niet meer lopen ging totaal niet maar wel aan het werk strompelend. ( buiten werk om kon ik niks meer) Kwam de directeur naar me toe die heeft me toen gewoon naar huis gestuurd... en van de verloskundige mocht ik al niet meer werken eigelijk. Dus nu met mn leidinggevende afgesproken dat ik het nu zeker niet zover laat komen en eerder stap terug zou doen als het niet gaat. En moet zeggen tot nu toe doe ik dat ook.😅
Gelukkig kent hij de situatie en past die op jou haha. Lijk me wel zwaar 2 van zulke dagen. Ik moet al slapen nadat ik even iets in huis heb gedaan een uurtje 😣.

Oh erg is dat he haha. Hier krijg ik avond eten nu bijna niet weg. Vorige keer zaten we een keer lekker met vrienden te eten en ineens moest ik ook rennen naar de wc.. daarna ook weer gewoon veder eten haha. Ze zaten me aan te kijken echt van mm oké gaat het wel haha. Was heel normaal! Nu krijg ik geen hap weg bijna ook niet fijn want wil wel genoeg voedingsstoffen binnen krijgen!
Alle reacties Link kopieren
ja idd, die voedingsstoffen zijn wel problematisch nu. ik neem nu zo'n bruistabletjes vitamines ook af en toe (pillen zijn voor mij te zwaar, heb ik ondervonden in vorige zwangerschap, vermoedelijk van de ijzer er in word ik extreem misselijk, en dat wil ik nu net niet ;) ). kan normaal geen kwaad, zolang er niet te veel vitamine A in zit dacht ik.
Alle reacties Link kopieren
10 weken 4 (bijna 5) dagen!! Nog 6 dagen tot de echo... spannend! (Dit moet ik soms even kwijt ;))

Vandaag kraamvisite bij collega/studiegenoot die net is bevallen, langs geweest met m’n hele groep. Één ander zwanger meisje (naast in ‘t geheim zwangere ik) die natuurlijk hele tijd opmerkingen kreeg “leuk hè, zo zit jij ook binnenkort!”. Nou is binnenkort voor haar ook écht binnenkort, maar toch was het zo lastig om m’n mond te houden! Gelukkig één iemand uit m’n groep die het wist en er was om me veelbetekenende blikken toe te werpen ;)
En een andere vriendin vandaag verteld. Die had het wel verwacht, goed ingeschat ;)
Alle reacties Link kopieren
Spannend he Charlie!! Dan je alle eerste echo? Die vond ik ook het spannends. Hebben wij op dezelfde dag een echo haha. Leuk leuk!

Ah ja lastig dan niks te zeggen he. Kan ik me heel goed voorstellen. Wij gaan zondag vrienden vertellen die hebben een kleintje en is van augustus als ik hem zo zie smelt ik ook haha.

Wij hebben de oma van mn man vertelt. Die vond het zo leuk. Ze had meteen zijn tante gebelt oeps🙈 nouja die wouden we toch niet persoonlijk vertellen dus niet zo erg haha. Daar hebben we zaterdag een bruiloft van dus hadden haar anders toch geappt voor die tijd aangezien ik echt al buik heb en dan geen slons trui aan wilt😂.
Moest wel lachen zo oud vrouwtje helemaal trots haha. Nu hopen dat ze niet hele wereld rondbelt😅.

Die extra vitamines ga ik even met verloskundige overleggen volgende week. Nu ik rust neemt gaat het wel beter met eten. Niet al gekruid en geen vlees haha. En normaal vind ik brood niks nu eet ik dat heel de dag door haha. Net nog een heerlijk broodje van la place. Oh zo lekker met kruiden roomkaas 😋.
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben ons kleine wondertje weer even mogen bekijken 😍 nu al een schatje haha! Heel veel aan het bewegen en lag anders dan de vorige keer.
Ik moet aan het ijzer want dat was veel te laag. Bloeddruk laag (is altijd zo geweest) dus mag legaal zoute snoepjes haha! Verder alles tot nog toe goed. Dus dat is altijd fijn om te horen.. vandaag zette ze me ineens op 9w6d dus weer iets minder als vorige week. Maar goed volgende week donderdag hebben we de termijn echo en dan weten we het zeker :-)

Maar wat blijft het mooi om je kindje te zien! :heart: :love:
Alle reacties Link kopieren
Nee m’n termijnecho! Heb dus met 6w6d echo gehad waar we t eerst al hartje zagen en daarna met precies 9 weken een stress-pret-echo ;) dus hebben onze frummel al wel een paar keer gezien. Maar als ik zo kijk hoe echo’s eruit zien rond 11,5 week is t dan al wel heel mensje. Dus dit is wel een om weer extra naar uit te kijken :)
Alle reacties Link kopieren
Ja rond de 12 weken kan je echt al veel zien hoor. Wij konden met 9 weken al armpjes en beentjes zien. Maar rond de 12 zit alles er al op. Bij de eerste ging ze toen al zwaaien naar ons! Zo bijzonder. Dus echt leuk hoor om te kijken!

Momtobejuni bijzonder he om dat te zien! Wel balen van je ijzer tekort. Hier ook extreem lage bloeddruk dus mag ook dropjes eten haha. Het is vervelend maar beter te laag dan dat die te hoog is. Wel raar dat ze de aantal dagen steeds veranderen. Hopelijk dan wel duidelijk haha. Ach op zich maakt het niet zo uit maar voor jezelf niet zo duidelijk.
Ik heb, voor zover ik het heb kunnen terugvinden, dingen aangepast in de tabel maar als er nog iets aangepast moet worden kun je me anders ook even een pb sturen dan pas ik het aan!

Wauw misstiek een tweeling! Super bijzonder zeg! Wel vervelend dat je je zo misselijk blijft voelen, inderdaad heb je nu dubbele activiteit in je lichaam.. dan ga je waarschijnlijk ook eerder met verlof toch?

Fragolisa; wat fijn dat alle uitslagen goed waren! Hebben jullie om een specifieke reden gekozen voor een combinatietest of meer om het dan gewoon te weten? Super mooie bevestiging in ieder geval.. en zeker weten dat het gevierd mag worden!

@vlinder; balen van de massage, maar ik herken het inderdaad ook van de Shiatsubehandelingen die ik eerder wel eens heb gehad. Daar raden ze het ook af tijdens een zwangerschap (terwijl het in de fase voor zwangerschap juist de vruchtbaarheid kan bevorderen..) blijkbaar luistert het allemaal heel nauw qua energiebanen etc..
er staat me ook nog wel iets bij dat je in een bepaalde fase ook beter niet in een bubbelbad kunt gaan wegens infectiegevaar.. maar pin me er niet op vast want weet niet zeker of dat bangmakerij is geweest..

Marie-Louise; super leuk dat je ouders niets door hebben gehad, mooie verrassing dus!

Charlie; serieus? Kan een test nu veel minder zijn? Haha kan me wel indenken dat je daarvan geschrokken bent! Heerlijk he die hormonen zetten alles op zijn kop!

Najaar; zou leuk zijn als het dan opeens duidelijk te zien is! Ik heb ook na de termijnecho volgende week 1.5 week vakantie en wil het daarna op mijn werk vertellen. Een aantal weten het al ivm de werkzaamheden maar lang nog niet allemaal dus ik ben benieuwd.. waarschijnlijk hebben de meesten het allang al door omdat ik de afgelopen weken als een zombi heb rondgelopen en sommigen al hun zorgen hebben uitgesproken maar goed.. juist fijn om straks aan te kunnen geven dat het juist een leuke reden heeft gehad..

Momtobe; Fijn dat jullie weer even hebben kunnen gluren naar de kleine! Geen straf om aan de zoute dropjes te gaan toch! Haha lekker snoepen :)
Wij hebben gekozen voor de combinatietest omdat je dan bij 12 weken al kunt zien of er sprake is van bijvoorbeeld een open ruggetje of een grote hartafwijking. Bij een ernstige afwijking zouden wij de zwangerschap afbreken en dat is minder ingrijpend bij 12 weken dan bij 20 weken.

Er is ook een kansberekening naar de trisomieën 21/13/18 gedaan obv bloeduitslagen en nekplooimeting, als daar een verhoogde kans uit komt krijg je de NIPT vergoed. De combinatietest moet wel voor 13 weken, de NIPT kan daarna altijd nog.

PS onze a terme datum is 2 juni geworden!
Alle reacties Link kopieren
Wat fijn als je het nieuws eindelijk mag vertellen he!!

Heeft een van jullie ervaring met blaasontsteking tijdens een zwangerschap? Ik ga straks urine inleveren want heb wat vage klachten.
Alle reacties Link kopieren
@farah: tijdens niet, maar wel net voor. heel pijnlijk!
normaal mag je medicatie voor ontsteking van blaas nemen in het 1ste trimester. had ik nagevraagd omdat ik toen ik blaasontsteking had, niet zeker wist of ik zwanger was.
zorg er zeker voor dat je voldoende drinkt, en "goed" urineert, zodat er niet nog een restje blijft zitten...
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij is er ook medicatie die echt geschikt is voor zwangere vrouwen toch?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven