VRLK

06-01-2008 21:09 13668 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wie zwijgt stemt toe
Alle reacties Link kopieren
Fijn om te horen dat je het toch wel even rustig aan doet. Het zal best vervelend zijn zowel lichamelijk als geestelijk.



Beetje gek om tot te orde van de dag over te gaan maar bij deze: net met de verzekering gebeld want moest mijn ontvangen no-claim terugbetalen, op het overzicht stond oa 165 euro van de keizersnede van Japie. Ik vond het al zo raar dus toch even gebeld. Stond er stiekem ook nog een declaratie van oogheelkunde bij mijn declaratie en hoef ik waarschijnlijk die 165 niet te betalen. Toch blij dat ik even gebeld heb. 165 euro is een hoop geld, kan ik bij HVS gezellige dingen voor verzinnen!
Alle reacties Link kopieren
voor Wind. Meisje toch...

Laat je lekker een beetje in de watten leggen hoor!
Alle reacties Link kopieren
Lieve Wind, ik had je inderdaad geprobeerd te bellen, maar kon me ook zo goed voorstellen dat je geen behoefte had om de telefoon op te nemen, dus maar niks ingesproken.

Wilde je natuurlijk zeggen hoe naar ik het voor je vindt, maar dus ook dat het zo kan gaan zoals bij mij. Na een miskraam schijn je heel vruchtbaar te zijn. Ik hoop ook echt dat het zo bij jou gaat, zodat je gezellig met Peb, zwanger kunt zijn zoals ik met Mille

Maar daar heb je voor nu even niks aan. Ik zou willen dat ik wat buikkrampen van je over zou kunnen nemen.

Denk aan je!

Dikke kus.
Alle reacties Link kopieren
voor Wind, en beterschap....
Alle reacties Link kopieren
Nog een keer een voor Wind, kunnen we niet vaak genoeg doen vandaag! Sterkte meis, laat je inderdaad lekker vertroetelen.
Alle reacties Link kopieren
Wind
Wat Supersmollie zegt vind ik ook :)
Alle reacties Link kopieren
Mille, ik fietste vandaag langs de tweedehands winkel vlak bij de bieb, en weetje wie daar buiten hing? Lanzarotkop

Heb hem laatst in doos met spullen voor Terre Des Hommes gemikt en hij hangt nu voor 1,20 te koop. Mocht je interesse hebben



(voor de VRLKerds: is hele lelijke pop die Chica heel graag wilde, toen we op vakantie waren in Lanzarote met Mille en familie )
Wat Supersmollie zegt vind ik ook :)
Alle reacties Link kopieren
Lieve Wind, fijn dat je zo nuchter eronder kunt zijn, maar toch veel verdriet. Arme jij, het is gewoon crappy.



Nathje, de volgende keer kom ik en bakje brengen ok? Wil je anders roti binnekort een bakje? Goed dat je even hebt gebeld voor dat geld ant 165 euro is een hoop!



Drop, nog maar 1 dag......



Verder vandaag bij fysio geweest en zul je het geloven? Ik heb last van nek en schouders omdat ik te soepele gewrichten heb! Mijn kleine spieren overstrekken zich en daarom komen mijn grotere spieren vast te zitten. Ze zei niet dat ik minder moest sporten



Ik ben nog steeds ongesteld dus recht op chocolade
Alle reacties Link kopieren




Van harte met je verjaardag Drop!
Alle reacties Link kopieren
Drop vandaag jarig?



Van Harte Gefeliciteerd Dropje!



Ik moet ook no-claim terugbetalen en ik weet echt niet welke specialistische hulp, die op het overzicht staat, ik heb gehad. Ook nabellen vandaag.



Ik heb keelpijn, pijn in nek (klieren) en gevoel dat er elk moment een verkoudheid uitbarst. Lag gisteren al om 18 uur in bed. En, en dat heb ik eerder nog niet gehad, ik ben iedere keer misselijk. Niet dat ik moet spugen, maar wel zo'n golf door mijn maag. Pebblo begon vanochtend over een tweeling, hij houdt niet van oneven aantallen.



Gisteren fietste ik met moeder van vriendje GP mee, en zij vertelde dat ze haar bakfiets ging verkopen. "Dan wil ik hem wel!', zei ik, wat een verbaasde blik opleverde. Heb het dus maar verteld.



En nu even wat doen en dan snel naar de zaak!
Alle reacties Link kopieren
Dropje, gefeliciteerd.

Nu kun je trouwen .



Hoop dat je een leuke dag hebt!
Alle reacties Link kopieren
Ik ken iemand die zwanger is van een 3e en dat bleek een 3e en 4e te zijn .



Hier ook last van keel, klein beetje.



Vrolijk, heb je dan oefeningen ofzo gekregen van de fysio? Of is het iets waar niets aan te doen is?
Alle reacties Link kopieren
Dropje, gefeliciteerd!



Vandaag trakteert BRS op de creche. We hebben een rode kool doormidden gesneden, in de aluminiumfolie gedaan en daar sateprikkers met appel, peer, banaan, kiwi en druif aan geprikt. Op de satéprikker aan het uiteinde een dubbelgevouwen kartonnetje geplakt met de tekst BRS 2 jaar. Zag er gezellig en lekker uit! Het onze fotocamera achtergelaten en gevraagd of ze foto's willen maken. Ben zo benieuwd hoe hij het heeft vandaag



Vrolijk, roti lekker

Ik heb het een paar keer gemaakt maar iedere keer is het te pittig en dus heb ik het maar opgegeven.



Vandaag gaat het weer beter. Ben wel met vlagen verdrietig maar goed dat is te doen.Omdat ik altijd alles vol overgave doe en niets half heb ik meteen bij de positieve test de verloskundige en Moeders voor Moeders gebeld voor een afspraak. Omdat de vk gisteren niet voor afspraken bereikbaar was vanmorgen even teruggebeld. Kreeg de praktijkassistent en heb het verhaal uitgelegd. Dat het mis is gegaan en dat ik de afspraak wilde afzeggen. Ze vroeg me of ik ik nog een verloskundige wilde spreken maar dat hoefde niet van mij. Zij vond van wel dus heeft ze me doorverbonden. Ik het verhaal gedaan waarop ze meteen aanbood dat ik een echo moest laten maken zodat ze zeker wist dat het schoon is. Ik werd vanmiddag teruggebeld en ik kan om 14.30 uur al terecht! Toch wel een fijn idee....



Vanmorgen gewoon gewerkt maar ben nog wat duizelig, maar eigenlijk ging het wel Bizar hoe je lichaam hier mee omgaat.
Alle reacties Link kopieren
Net in het ziekenhuis geweest voor een echo. Aardige mevrouw. Zag met de echo nog wat zitten en wilde dus inwendig kijken. Bloeden is gestopt dus prima. Is ze aan het kijken ziet ze nog wat/iets zitten. Zegt ze doodleuk 'ja, dat kan nog een zwangerschap zijn' Maar omdat er nog geen hartactiviteit is kan ze niets met zekerheid zeggen. Dus volgende week vrijdag terug. Ze gaf aan dat ik bij helder bloedverlies (en dat had ik) en krampen (zeg maar weeen ) uit kan gaan van een miskraam.

Maar goed... daar waar ik opluchting en zekerheid had verwacht staat nu, waarschijnlijk onterecht, de deur weer op een kiertje.

Pfff... wat een emotionele achtbaan zeg!
Alle reacties Link kopieren
Ik wilde nog vragen Wind, of je huisarts ofzo op de hoogte had gebracht, want bij een miskraam waarbij iets blijft zitten (had ik dus)kun je lang en heftig door blijven bloeden.



Maar dit is dan wel weer een heftig verhaal vind ik, dat je nu nog niet echt zeker bent. Volgende week vrijdag pas terug?



Ik had vorige keer ook heel snel Moeders voor Moeders gebeld, en verloskundige. Ik heb nu nog niets gedaan en wacht nog wel even. MvM kan pas vanaf 6 weken toch? Bovendien zien de Pebbeltjes dan die flessen enzo en die wil ik het eigenlijk pas na een goede echo vertellen. Maarja, dan ben ik al weer minstens 10 weken.



GP wilde zondag opeens zijn babyboek zien. En ging uitgebreid vragen stellen. Waarom hij zo vies was (veel wit smeer) en hoe dat bloed er kwam enzo. Ze hebben toch wel wat door, en zeker GP is heel goed in het oppikken van stemmingen/signalen.
Alle reacties Link kopieren
Dat lijkt me zo'n leuk vooruizticht Pebbles dat je GP en KP in kunt lichten over je zwangerschap! Dat is wel heel leuk aan het feit dat ze al wat ouder zijn. Ze gaan het heel bewust meemaken.



KW zei twee weken geleden nog uit het niets "ik zou nog wel een BRS willen"



Ja, balen hé van die echo? Ik had er graag een streep onder willen zetten. Ik houd gewoon rekening met het ergste, maar het glas blijft half vol, if you know what I mean.



Volgens mij kun je MvM meteen bellen. Zodra je HCG aanmaakt, en dat is dus al vanaf het begin, kun je meedoen.
Alle reacties Link kopieren
Oeh, dat lijkt me inderdaad verwarrend Wind, dat je je er net bij neergelegd hebt en zo'n opmerking dan toch weer twijfel zaait. Nog een weekje afwachten dus, wat ze dan zien. Sterkte!



Dropje, van harte gefeliciteerd! Ook alweer 30, je zou het niet zeggen!

(f) (f) (f) (f) (f) (f) (f) (f) (f) (f)



Qua bakfietsen enz.; ik heb gisteren een Gazelle Cabby gekocht! De kinderen vinden het helemaal geweldig, samen in een bak. Mijn oude fiets heeft het na dik 7 jaar structurele overbelasting (was een erg goedkope fiets) min of meer begeven en Nano wordt langzaamaan te zwaar voor het voorstoeltje. Het had nog wel even gekund hoor, maar nu was het 1+1= nieuwe fiets. Eigenlijk 1+1+1, want ik had ook nog een financiele meevaller van 850 euro: en eenmalige uitkering van het Desfonds, waar ik in aanmerking voor kwam omdat mijn moeder ooit Des heeft geslikt en ik in categorie 3b; twee of meer miskramen viel.

Maar wat rijdt dat ding lekker licht zeg, voor een bakfiets! En hij kan als de bak ingeklapt is gewoon de tuin in, met een vaste bak red ik die draai niet. Ik ben er dus ook erg blij mee!
Alle reacties Link kopieren
Jeetje Wind, echt een emotionele achtbaan. Wel goed dat de VK zo grondig te werk gaat, net wat Pebbles zegt je kunt er toch lang mee bezig zijn. Hmm en nu maar afwachten.



Mille jouw nieuwe fiets klinkt leuk! Geen idee hoe hij eruit ziet, maar ga zo googlen. En Desfonds? Fijn dat je een meevaller hebt gehad maar de rest lijkt me niet zo aangenaam,pfoe!



Ik had ook nog even gewacht met vk en MvM bij Japie. Ik moest zelf echt even aan het idee wennen en heb met het hele circus nog even gewacht. Vond ik wel lekker.



Aap is thuis! met een bruin snoetje, ik heb net een pizza besteld en de monkeys liggen al op bed, dus q-time avondje voor ons. Joehoe!
Alle reacties Link kopieren
en natuurlijk niet te vergeten een speciaal behang voor de jarige Drop!

Alle reacties Link kopieren
Leuk toch die geeltinten?
Alle reacties Link kopieren
Schitterend!



Zal ik er nog een schepje bovenop doen?

Ik word net gebeld door de verloskundige. Ze wilde weten hoe het vanmiddag in het ziekenhuis was gegaan en hoe ik me voelde. Verhaal gedaan en uiteindelijk een kwartier met haar aan de telefoon gezeten. Ook dit gesprek geeft me stiekem hoop. Zij heeft hardop gedacht en gevraagd hoe mijn cyclus is. Mijn cyclus is standaard 28 dagen (kan de klok er op gelijk zetten) met uitzondering van vorige maand. Toen was ik dus 6 dagen later. Zij geeft nu aan dat door die ene cyclus mijn eisprong later geweest zal zijn en dat dit misschien een prille tweelingzwangerschap is en dat er één is afgestoten oid. Juist ja... ze vindt dat ik weinig bloed (in de zin van lang) verlies want vandaag is het al nihil te noemen. Enniewee... is het vreemd dat ik een beetje veel hoop heb?



Ik ben blij met deze verloskundigepraktijk. Wat een fijne vrouwen!

Zo fijn dat ze me nu nog even belt nav ons telefoontje vanmorgen. Ze sprak af dat ze me donderdag ook nog even belt om te vragen hoe het gaat en volgende week vrijdag, na de echo, moet ik haar bellen op de spoedlijn.



Ik vind dat ze hier zo professioneel mee omgaan. Het steunt mij enorm en voel me door hun optreden geen hysterisch wijf dat heel pril in de zwangerschap flipt om bloedverlies en krampen, maar een serieus genomen vrouw die een miskraam krijgt.



Aan de ene kant wil ik mezelf beschermen en geen hoop koesteren, maar aan de andere kant....
Alle reacties Link kopieren
Ik zou ook hoop hebben als ik in jouw schoenen stond, hoor Wind. Natuurlijk probeer je rationeel te blijven en jezelf wijs te maken dat je waarschijnlijk een miskraam hebt gehad maar die hoop komt ook al snel de hoek om kijken. Logisch, want het zou toch heel mooi zijn als je toch nog zwanger blijkt te zijn?

Zou je het aandurven ergens eind deze week opnieuw een test te doen of zeg ik dan iets heel geks?

Fijn in ieder geval dat de VK er professioneel mee om gaan. Je krijgt in ieder geval de beste zorg.
Alle reacties Link kopieren
Wind, ik zou het natuurlijk heel erg geweldig voor je vinden!

maar hoe verklaart de verloskundige dan de negatieve test?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb eerder vorige week twee keer positief getest. Dit waren twee zwangerschapstesten van de drogist (eigen merk, verschillende drogisten). Twee keer een vage streep, maar wel een streep. GW was niet overtuigd dus voor zijn gemoedsrust zo'n digitaal ding gekocht van Clearblue met duidelijke uitslag. Niet zwanger/wel zwanger. En toen dus als uitslag 'niet zwanger'. Zij zegt dat de drogisterijtesten heel sensitief zijn en de digitale op safe gaat en alleen bij hoog HCG positief test.
Alle reacties Link kopieren
Nou ja Wind, wat een verhaal? Ik weet niet hoor, ben je nu blij of niet? Ik zou dit wel heel lastig vinden. Nu kun je dus nog steeds niets anders dan afwachten? Ik raak er in ieder geval van in de war, maar hoop met je mee dat de theorie van de vk klopt .



Mille, vrienden van ons hebben ook zo'n Gazelle opbouwbare bakfiets. Ik heb er ook al een paar keer mee gefietst en had het zo door. Moest wel even wennen met sturen (je moet echt voor je uit kijken en niet naar je voorwiel cq het bakje) maar na 1 rondje ging het prima. En het fietst superlicht inderdaad! Leuke aankoop!



Pebbles, ik ben ook zoooo benieuwd hoe de Pebbletjes reageren. Dat Schorrie al ruim 3 was toen ik zwanger werd van Knorrie heb ik altijd als zo'n leuke ervaring gezien, hij heeft de zwangerschap bewust meegemaakt. Laat staan de Pebbletjes die nog ouder zijn, die kunnen echt meeleven. Ik persoonlijk zou ze wel pas inlichten na een goede echo. Maar ik kan me ook voorstellen dat het je niet lukt zo lang te wachten.

MvM kan vanaf 6 weken. Dan komen ze bij je langs, testen nog een keer en laten dan die stinkflessen achter. Misschien kun je de Pebbletjes niet alles uit de doeken doen van die flessen? Dat je er in plast voor het ziekenhuis oid?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven