Een wondertje in 2009....?

18-03-2009 16:27 3397 berichten
Alle reacties Link kopieren
Na 31365 berichten in ene een nieuw topic.



AARDVERSCHUIVING...!



Een wondertje in 2009?





Naam:Lft:Start:NODMeer...Rits28April 20081e kindjeVibeke30 BD 5 juli 1e kindjeGuppie30Maart 2008 BD 8 juli2e kindjeSanna7632Maart 2008 BD 4 jan. 1e kindjeMaxem31Okt/Nov 2007 BD 31 dec. 3e kindjeSurface30Maart 2008 BD 12 juli1e kindjeVeertje38Maart/April2e kindjeDeerne31Jan. 2008

BD 15 april1e kindjeSyennaj27Mei 2007 BD 3 feb. 2e kindjeMarloussie28 UD 14 Sept.1e kindjeShyte31Mei2e kindjeRing198127April 2007 BD 22 juni1e kindjeAllis30Jan. 20081e kindjeAruba23Jan. 2008 UD 29 Augst.1e kindje
Alle reacties Link kopieren
En dat voel je dan echt ineens opkomen? Zo poef ineens je buik hard?



Geen idee of 10 veel of normaal is. Daar durf ik niks over te zeggen.
Alle reacties Link kopieren
Op een dag 10 valt nog mee, maar kijk gewoon of het met rust wat minder wordt zou ik zo zeggen. Ik had ze ongeveer vanaf 19.5 weken.
Alle reacties Link kopieren
Ja, je voelt ineens een harde buik, en dan is ie ook echt hard. Geloof me, je weet direct of je er een hebt.
Alle reacties Link kopieren
Apart, nee nog niet meegemaakt dus.



Werk jij nog fulltime Lalie?
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig Surface, weer een zorg minder maar goed de dag is nog niet voorbij...



Aruba, zoals jij het zegt is het ook gewoon...heel je baarmoeder wordt dan ineens helemaal hard, net alsof je bal in je buik hebt zitten...het is niet echt pijnlijk, maar wel een apart gevoel en eigenlijk een beetje irritant...



Ik werk trouwens 32 uur, wel verspreid over 5 dagen...en vooralsnog kan ik dat nog goed volhouden hoor. Maar ik voel me gewoon ook echt goed...en heb niet echt klachten...*even afkloppen*
Alle reacties Link kopieren
Ik heb wel respect voor vrouwen die tot het einde fulltime blijven werken, want ik merk wel dat een zwangerschap al met al veel energie vraagt...en als je dan tot 4 weken van tevoren fulltime kan blijven werken dan vind ik dat wel knap.
Alle reacties Link kopieren
Paar weken geleden had ik nog iets ingepland wat nog ver weg was en zou uitkomen als ik rond de 32 weken ben. Ik denk er nu hard over om die afspraak iets te vervroegen of na alles te plannen
Alle reacties Link kopieren
Yeaaaah, zie net dat de positiebroek die ik zo lekker vind zitten ook via de wehkamp te koop is. Bestellen!
Alle reacties Link kopieren
Haha, dat had ik dus ook...er zit een rotklus aan te komen en laat die nu net zijn in mijn eerste verlofweek
Alle reacties Link kopieren
quote:Lalie schreef op 26 maart 2009 @ 17:40:

Ik heb wel respect voor vrouwen die tot het einde fulltime blijven werken, want ik merk wel dat een zwangerschap al met al veel energie vraagt...en als je dan tot 4 weken van tevoren fulltime kan blijven werken dan vind ik dat wel knap.



Ik ga het proberen... Ben benieuwd! Gefeliciteerd met je goede echo!!! Wat leuk, een jongetje.



Harde buiken heb ik dus nog nooit gehad, denk ik. Lijkt me erg vreemd!



Aruba, wat spannend... Bijna de 20-weken echo!!! Nog maar even en je weet meer.



Vandaag voor controle geweest bij de gynaecoloog. Alles was goed. Mijn bloeddruk was iets gestegen maar nog niet verontrustend. Mijn baarmoeder zat op de goeie hoogte. Ik moet voorzichtig doen met m'n rug (die doet al een week een beetje pijn). Hij heeft ook even een echo gemaakt, die er goed uitzag. En... Hij heeft net zo lang lopen echoën tot hij een shot van het geslacht had. Viespeuk! Maar wel leuk om te zien dat het nog steeds klopt...



Maar goed, we zijn nog even op het verloskundigen verhaal terug gekomen. Hij wil niet dat 'onze band' verbroken wordt, daarom ging hij ze nog een keer bellen of ze toch contact met mij willen opnemen. Omdat ze de begeleiding in het kraambed sowieso altijd doen en ik ze misschien wel nodig zal hebben in de toekomst. Hij wil ook dat ik nu voor controle een keer naar hun ga. (Hij zei er eerlijk bij dat het ook kwam doordat het momenteel zo vreselijk druk is op de poli, omdat er een gynaecoloog langdurig ziek is. En dat de echte medische gevallen nu dus voorgaan.) Maar hij wil me wel rond de 34 weken weer terug zien. Dus die afspraak is alvast gemaakt. Al met al vond ik het prima zo. Sympathieke man.
Alle reacties Link kopieren
Shyte fijn dat alles goed gaat.

Voor jou ook aftellen nu he. Spannend!



Aruba leuk dat de kinderwagen binnen is. Dan wordt het allemaal echt he. Heb je hem al getest? Fijn dat de echo weer goed was. Weer fototjes gehad?

Denk je wel aan jezelf. Als het zwart wordt voor je ogen is niet echt goed hoor. Doe rustig aan he. Jij en je kleine zijn nu het belangrijkste.



Leuk Marloussie je oude wieg. Toch wel mooi iets van generatie op generatie he. En leuk dat je helemaal zelf de bekleding kunt bedenken, kun je het helemaal mooi maken zoals bij het kamertje past.

Is niet erg hoor een lichte voorkeur. Lijkt me vrij normaal. Want als je kindje er is is het toch het liefste mooiste kindje wat er is. En wil je niet anders meer.

Volgens mij is rood wel heel dominant. Heb ik wel eens gelezen. Vind je het mooi of juist niet? Ik vind rood best mooi namelijk. Zei ik weleens toen ik zwanger was. Dat ik rood mooi vond. Sommige mensen reageerden dan best raar.



Deerne fijn dat je geen hooffdpijn meer hebt. Hopelijk blijft het zo!



Veertje wat goed dat ze zoveel met je meisje doen op de pipopoli. Hoop dat het gaat helpen, maar dat zal vast. Zo’n bal hadden zij op zwangerschapsgym ook om bekkenbodem te trainen. Net een soort van skippybal toch.

Wanneer moet jij ongesteld worden (of liever niet en positief testen)?



Lastig Ring dat je niet minder taken kunt uitvoeren op je werk. Vervelend maar fijn dat je collega’s zo lief zijn.

Fijn dat het weer allemaal goed was bij de gyn.



Lalie leuk een jongen. Echt heel leuk hoor! En de mijne is echt een kopietje van papa. Echt twee druppels water.



Maxem grappig dat ze bij jou alle drie op papa lijken. Mijn kleine mannetje is ook precies papa. In zijn gezichtje zit niks van mij hoor. Echt honderd procent papa. Hoe kan het bestaan. Gewoon een klein kloontje.



Fijn dat je goed slaapt in je nieuwe bed Surface. En dat het met de harde buiken beter gaat.



Zooooo ik heb weer bij gelezen en gereageerd. Ik ga richting mijn bedje. Want vannacht weer regelmatig wakker natuurlijk.

Doei meiden!
Alle reacties Link kopieren
Hi allemaal!



Ik meld nu maar even dat ik dit weekend visite uit Ned krijg, dus zal hier weinig te vinden zijn!



Rits, ik heb een lichte voorkeur voor een meisje. En ik denk dat het er toch iets mee te maken heeft dat mijn moeder niet meer leeft. Dat ik daarom zelf graag een meisje wil. Heel raar misschien. Maar uiteraard ben ik ook met een jongen heel heel erg blij!



Het sneeuwt hier weer, trouwens. Buuh!!!
Alle reacties Link kopieren
Marloussie, ik vond het juist erg confronterend een dochtertje dat ik het toen hoorde met de 20 weken echo. Dan werd ik weer moeder en dochter. Ik dacht dat een zoon 'makkelijker' zou zijn. Maar het is idd fantastisch hoor een klein meisje en we zijn echt moeder en dochter, heerlijk!!!!!! Al had een jongetje ook superleuk geweest. Denk je nu veel aan je moeder? Weet je nog hoe ze met jullie omging enzo? Ik merk dat ik heel vaak dingen zeg die mn moeder ook zei en zo geef je het stokje toch een beetje door, dat is heel bijzonder. Is je moeder er toch een beetje bij.



Gelukkig was alles weer goed bij allemaal bij de gyn of vlos. Voor Shyte en Deerne is het echt aftellen nu. Spannend hoor.

Lalie, harde buiken is echt rustig aan doen. Net als met bekkenpijn en pijn in je schaambot. Fysio wil ook wel helpen. Kan je gewoon zonder doorverwijzing heen en de verzekering betaalt een aantal keer. Ik heb daar heel veel aan gehad dat ik zwanger was.

Rits, leuk dat je mannetje zo op je mannetje lijkt. Maar misschien zie je er later ook je eigen trekjes in terug. Ik vind dat ze zo snel alweer veranderen. Heel leuk.
Alle reacties Link kopieren
Grappig, Sanna. Ik zou dat juist heel graag willen. Kom ook echt uit een meidenfamilie. Ik ben dan enig kind (mijn ouders hebben wel een jongens-tweeling voor mij gehad) en 2 nichtjes met wie ik altijd heel close was.

Ik denk heel veel aan mijn moeder nu. Ik was al 'gewaarschuwd' dat dit soort dingen het verdriet heel erg kan triggeren en dat klopt ook, helaas.

Mijn tante noemt zichzelf nu surrogaatoma en ook de vriendin van mijn vader doet dat. Heel lief, hoor, maar ik doe alsof ik het niet hoor. Het klopt niet voor mijn gevoel.



Ga zo vriendin van vliegveld halen. Tot later allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Marloussie, wat gezellig zeg, je vriendin een weekendje bij jullie! vervelend zeg dat het alweer sneeuwd, kan me goed voorstellen dat je liever lekker weer zou willen!

Vibeke, bij jou is het zeker wel lekker weer? oh, heb zo'n zin om op vakantie te gaan, lekker even een zonnetje!

Sanna en Marloussie, dikke knuffel voor jullie allebei, het lijkt me ook wel erg moeilijk zonder moeder. Knuffel!

Lalie, leuk zeg dat je ook alweer zo ver bent! die harde buiken moet je, je geen zorgen over mkaen hoor, zolang ze geen pijn doen en niet regelmatig komen kunnen ze geen kwaad, dat heeft de vlos mij altijd vertled, bij mijn tweede zwangerscahp heb ik er veel last van gehad en ook al vrij vroeg. en de kleine is gewoon lekker hele zwangerschap blijven zitten. als je er veel last van hebt, rustig aan doen!

aruba, leuk een datum! spannend, maar superleuk! Nog even en dan weet je waarschijnlijk wat je gaat krijgen!

Veertje, fijn zeg dat ze je zo goed begeleiden in het ziekenhuis! Vind veertje het wel leuk, of vind ze het toch wel een beetje eng? Ik heb ook bekkenoefeningen moeten doen op zo'n grote bal, was wel grappig. hoop zo voor je dat het snel gaat helpen! Gaat verder alles goed met je?

Rits, lief dat je kleine man zoveel op je grote man lijkt! schattig is dat!
Alle reacties Link kopieren
Aaargh!! Ff frustratie eruit. De bus reed hier niet naar het station, dus kom veels te laat op het vliegveld. Heb haar nu 10x keer proberen te bellen, sms'jes gestuurd....Telefoon staat niet aan!! Wat moet ik nou? Ze staat dus dadelijk daar te koekeloeren en ik kan niets. Kan hier zo ontzettend gefrustreerd van raken!
Alle reacties Link kopieren
Relax Marloussie! Ik denk dat ze nog in het vliegtuig zit, en dan moet je gsm uit staan. Ze zal je berichtjes zo wel zien!!
Alle reacties Link kopieren
Grappig om te zien dat ze al zo snel op 1 van de ouders lijken. Ben benieuwd op wie ons kindje gaat lijken!
Alle reacties Link kopieren
Heb haar net te pakken gekregen gelukkig. Erg, he. Kan er helemaal van in de stress raken, dat soort dingen!
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig! Fijn weekend in elk geval!!!
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig Marloussie!
Alle reacties Link kopieren
Fijn weekend Marloussie, met je vriendin!
Alle reacties Link kopieren
Bijna weekend! Jippieajee. Hele dag op mijn kont gezeten en nu heb ik gelukkig weinig last. Maar volgende week weer op kantoor, veel lopen... Ik vrees ervoor. We shall see.



Marloussie haar plannen weten we. De andere nog leuke plannen?
Alle reacties Link kopieren
Gewoon rustig aan proberen te doen op je werk, en niet stressen, dat scheelt misschien al een boel ARuba.



Hier geen echte weekend plannen, gewoon lekker rustig aan doen. Heb jij nog leuke plannen?
Alle reacties Link kopieren
Zo, ben weer in Dubai na een heerlijk weekje Nederland . Was wel een vlucht met een staartje trouwens, want we moesten uitwijken naar Abu Dhabi vanwege noodweer (ja, af en toe is het hier ook slecht...)



Lees morgen wel weer uitgebreid bij, nu eerst genieten van de laatste dag van het weekend!



PS Marloussie, even over rood haar: rood is niet dominant over blond. Alleen als beide ouders een rood gen doorgeven aan het kindje, krijgt het rood haar. Manlief is rood en mijn vader heeft heel blond haar maar een rode baard, vandaar dat ik het heb nagevraagd... Hier ook kans op rood dus .

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven