Hét (r)emigreren Topic

18-03-2009 16:57 4718 berichten
Woon je in het buitenland, wil je naar het buitenland of kom je juist terug naar NL?



Nieuwe schrijvers altijd welkom!



Waar zitten we allemaal?

Ainne --> Ierland

Alejandra --> Bolivia

Anais --> Turkije

Biebeltje --> Nederland (voormalig Londen)

Bloempje --> Egypte

Caramella --> Net terug uit de UK

Chicha --> Spanje

Chili-girl --> Chili *heeft inlogproblemen*

Choc_11 --> Frankrijk

Discovery --> Nederland

Guiri --> Spanje

Hope --> Duitsland, maar gaat terug naar NL

Ine --> Oostenrijk

JJ80 --> Terug in NL na latijns-Amerikaans dansavontuur

Kodak --> US

Lapin --> Zwitserland

Liubi --> Duitsland

Marloussie --> Noorwegen *zwanger*

Moonglade --> Nederland

Nymeria --> UK

Orbit --> Nederland (terug uit Australië)

Raccoon --> US

Razzmatazz --> Frankrijk

Rubis --> Frankrijk

Saby --> Italië

Sanne --> Australië

Sarah2ndLife --> Australië

SFO --> US

Snjokorn --> IJsland

Spinnetje --> Zuid-Afrika

Speculaasje --> Israel

Surf --> Nederland (voormalig Frankrijk en Portugal)

Undertaker --> gaat (terug) naar Australië

Vibeke --> Dubai * vers jongensbabietje geboren! *

Visotsky --> Ierland *zwanger*



Ik zal proberen de namen bij te houden, als er iemand mist, laat maar weten.



Link naar het oude topic.
Alle reacties Link kopieren
quote:Anais01 schreef op 20 april 2009 @ 09:33:

Herkenbaar, Sarah. Mensen die het koud hebben terwijl wij Nederlanders het heerlijk weer vinden. In Turkije lopen ze ook met dikke jassen aan en mutsen op als het regent. Soms met 20 graden (vinden ze hier ook fris). Ik loop dan gewoon in iets luchtigs rond en krijg daar veel reacties op. Of ik het niet koud heb.



Ook heel herkenbaar hier ja... Met dik in de 20 graden lopen ze hier met dikke truien aan omdat het "koud" is.

(Maar intussen zweten ze wel heel hard, ruik ik dan weer.... )
Ik heb zo waa waa waa waanzinnig gedroomd
Alle reacties Link kopieren
Effe heel gauw ben vandaag verder niet online, moet op pad voor werk. Rubis, wel van het forum maar niet van dit topic, mijn internetvrienden... Leuk he? Twas mijn eerste digitale afspraak.

Ine veel plezier in NL, hopelijk ligt je pakjke straks op de stoep te wachten. Specu, wat fijn van je schoonmama, wat een resultaat he, met 1 gebaar, Soms is et zo heerlijk simpel.

Nu de deur uit!
Alle reacties Link kopieren
week is weer begonnen. We hebben onze vakantie een week uitgesteld en gaan nu zaterdag naar Bordeaux toe. Heel veel zin in!



Senseo heb ik niet maar koffiepads kan je hier genoeg kopen van allerei merken. Wij hebben alleen een ouderwets koffie zet apperaat. Ik ben echter toch niet zo'n koffie drinker. Ik ben meer van de thee.



Speculaas: heel bijzonder die ceremonie. Ik heb je filmpjes gekeken. Wat een verhaal over die knokpartijen. Niet erg christelijk allemaal in elk geval, ik geloof nooit dat Jezus dat aan zou moedigen

Wel heel speciaal dat je dat allemaal mee kan maken.



Spinnetje: beterschap!



Ine: fijn dat de reis goed verlopen is & veel plezier in Nederland!! Ga je Ainne nog zien?



Caramella: dat is mij helemaal ontgaan, koninginedag op trafalgar square. Ik ben wel twee of drie jaar geleden een keer rond koninginedag naar de southbank geweest en daar was toen ook een zogenaamd nederlands feest met patat, kroketten en muziek. Was best leuk.



Ik ben het hele weekend gezellig op het platteland in ons mini stadje gebleven. Zaterdag boodschappen doen en zwemmen met de kinderen, gisteren even wezen wandelen en een ijsje halen en verder thuis gebleven.



Tristan is deze week nog steeds vrij dus ik kom weinig aan werk toe. Morgen gaat hij weer bij een vriendje spelen maar woensdag komen ze dan hier spelen. Morgen kom ik trouwens ook niet aan werken toe want man moet naar het ziekenhuis voor een kijkoperatie aan zijn knie en ik heb beloofd mee te gaan. Niet erg productieve dagen dus. Ik ga nu proberen nog een uurtje te werken.
Tristan, mooie naam!



Mijn weekend was gezellig maar ik moet nu dus nodig een paar dagen niet meer drinken... pffft.



Caramella, vertel! Hoe reageerde Vent? Ben benieuwd of hij er uit zichzelf op terug komt vanavond.



Lapin, geen internet op Malta? hoe is de wijn?



Ik ga boodschappen doen, lekker spannend. Kom zo nog even kijken
Dames, ik ga op 20 mei 5 dagen naar San Francisco met mijn broertje (dus eigenlijk 3 dagen). Iemand nog tips??

Heb er onwijs veel zin in hoewel ik het wel heel moeilijk vind om zoonlief achter te laten maar hij is uiteraard wel in goede handen (oma + vader). Nu kan het nog want straks komt ie in de eenkennigheidsfase hihi.



Verder geen nieuws hier. Dit weekend waren we weg. Vrijdag ga ik weer naar Nederland met Nikolai en daarna aansluitend een week naar Engeland. Mijn man blijft helaas thuis, teveel gedoe met het visum.

Het lukt me trouwens niet meer om alles bij te lezen. Ik ben nu zo vaak de hort op dat het internetten er meestal bij inschiet.
Liubi, leuk! Je hebt gelijk, later wordt het moeilijker om alleen weg te gaan. Handig hoor zo,n piloot in de familie....

Wat ga je doen in Engeland?



Ik moet binnenkort naar een communie op het vaste land van Spanje. Het zijn goede vrienden van mijn man en we kunnen er echt niet onderuit.

Heb voor de gelegenheid een Escada outfit gescored voor de kleine heks, hartstikke afgeprijsd gelukkig.

Nou moet ik ook nog in de kleren.... pfft. Ik heb niks deftigs in de kast hangen, je loopt hier het hele jaar in een soort strand-tenue. En ik ben ook nog eens een maatje gegroeid, een maat die ze in Spanje nergens meer verkopen.

Zucht!
Alle reacties Link kopieren
He wat leuk Liubi, san Francisco ! Vliegt je broertje jou daarheen (hij was toch piloot?) of gaan jullie als toerist ? Ik heb geen tips, maar wil je wel onwijs veel plezier toewensen !



Anais : geen idee wat je TB met Franse eieren bedoelt ? Maar misschien zijn het wel oeufs cocotte, dat eten ze hier wel vaak. Het idee is om een mensel te maken met crème, ham, kaas, kruiden naar keuze. (of andere ingrediënten) dat in een éénpersoonsovenschaaltje doen en daarboven een ei kapot tikken. dan in de oven (au bain marie) totdat het wit (en eventueel ook het geel) van het ei gestold is. Is lekker als entrée !

Hier gooien ze trouwens door zowat alle sauzen wijn dus je kan je lol op met de franse keuken! erg lekker! Boeuf bourguignon, blanquette de veau, moules marinières, vis met saus en witte wijn etc etc Als je een recept wilt, hoor ik t wel ! Eet smakelijk iig ! Ik vind de Franse keuken erg goed en lekker!



Nymeria : veel plezier in Bordeaux !



Floortje : wat jammer dat je je baan bent kwijtgeraakt zeg ! Ik hoop dat je snel wat nieuws vind zodat je toch nog kan werken en geld kan verdienen/sparen voordat jullie naar Zweden gaan !



Caramella : spannend ! Je bent begonnen met Het gesprek.... Wat zegt je vriend er van ? Of beseft hij t nog niet ? Suucces iig!



Ine : geniet van je tijd in Nederland ! Ga je lekker te buiten aan frikandellen, kroketten, Chinees, Indisch, drop etc haha ben jaloers op je



Hier gaat alles zijn gangetje. We zijn nog steeds rustig bezig met de zoektocht naar een huis. Op dit moment zakken de prijzen (en de rente) nog steeds, dus we wachten af. We hebben een leuk project gezien : een huis waarvan alleen de muren bestaan en waar je zelf wat moois van kan maken. Héél veel klussen dus... Mijn schoonfamilie werkt in de bouw, en ze hebben aangeboden ons te helpen dus dat is wel mooi. Maar aan de andere kant vind ik dit toch wel eng. Een appart waar alleen het behang vervangen hoeft te worden is nog wel te handelen, maar een héél huis (oppervlakte : 85 m2 op 2 verdiepingen) verbouwen is toch wel wat anders... Ik ben zelf niet zo klusserig en vriendlief ook niet, dus dat wordt nog wat. maar de prijs die ze vragen is wel erg hoog, en ligt zo'n 30% boven ons budget. Crisis of geen crisis, ik denk niet dat ze berieid zijn zo'n stuk te zakken.

Maar goed, we kijken rustig verder, we hebben geen haast.
@Chicha en Razz, ik ga als toerist. Mijn broertje moet werken



Spannend hoor, op zoek naar een huis. Dat is toch wel echt een grote aankoop. Onze grootste aankoop was tot nu toe een auto. We zijn nu aan het sparen voor een huis.
Alle reacties Link kopieren
Razz, ben erachter wat dat Franse ei is hoor, het was erg lekker en eenvoudig klaar te maken. Eerst roomboter in de koekepan, dan de eieren erin met veeeeel kruiden erover en daarna een deksel erop. Vervolgens in een ander pannetje weer wat roomboter laten smelten en dat over de eieren en de kruiden gooien. Klinkt beetje vet allemaal maar nogmaals, het was echt lekker. Die Oeufs Cocotte klinkt ook goed hoor, die wil ik morgen proberen. En mag ik een recept van Boeuf Bourguignon? Alleen de naam klinkt al van, doe mij maar een...

Is dat ook met wijnsaus of is dat een domme vraag?



Wat schrijf je nou joh, een huis waarvan alleen de muren er staan? HELLUP! Dat lijkt op een gebed zonder einde, vooral als manlief en jijzelf niet echt van die klussers zijn. Je hebt helemaal gelijk, rustig doorzoeken tot je een geschikt huis hebt voor een betere prijs binnen je budget. Succes en hou je ons op de hoogte?
Alle reacties Link kopieren
Liubi, wat een grandioos vooruitzicht, San Francisco! Ik vond het de leukste stad van Amerika. De sfeer sprak me nogal aan, het water, de heuvels in de stad en de cable cars die er rijden... Tja, en Alcatraz is natuurlijk een MUST!
Ik heb er al zin in! Hoewel ik maar 3 dagen heb. Een halve dag shoppen, dan nog met de tram en we gaan ook nog fietsen. Volgens mij ben ik dan kapot. Weet niet of er dan nog tijd is voor Alcatraz.
Alle reacties Link kopieren
hihih grappig om te lezen dat juist diegene die niet werken te weinig tijd hebben om bij te lezen.... zegt wel iets over ons werk denk ik he?!



@ razz, nog iets van henkie gezien/gehoord/gemerkt.. of juist niet.. dat ie echt weg is?



@ liubi, san fran klinkt gaaf!! en fietsen daaro... jaiks, klinkt heeeeel erg vermoeiend!



@anais lekker gegeten dus. ik vond vind de Turkse keuken nog steeds helemaal top. heb net vandaaf voor 16 man gereserveerd bij een turks restaurant in Utrecht. kunnen we een beetje in de sfeer komen aangezien we 2.5 week later allemaal op vakantie gaan



@ chica, is die communie al snel? anders had je nog ff in NL kunnen shoppen... misschien online een beetje rondshoppen? tis wel errug lastig... maar je moet je wel lekker voelen in je kleren als je naar het vasteland gaat...



ik ben alweer druk aan het puzzelen voor de winter. mn vakantiedagen zijn bijna allemaal al op en nog maar niet te spreken van het geld, de zomer moet nog beginnen en ik denk alweer aan volgende winter... tsskkk t mot nie gekker worden!
Alle reacties Link kopieren
Wat gezellig, Discovery, met zo´n grote groep naar een Turks restaurant. Gaan jullie daarna op vakantie naar Turkije en zo ja waarheen? Ik zal wel weer iets gemist hebben of vergeten zijn. Mijn hoofd is van binnen een soort hutspot, gelukkig niet aan de buitenkant. Ik heb me werkelijk groen en geel geirriteerd en ben woest geweest vandaag. Inmiddels begint het weer wat te zakken na 2 wijntjes en een paar dikke knuffels van Tb



Net nadat ik een bericht hier had gepost vanmorgen, hadden we geen electriciteit meer. Het bleek te zijn afgesloten en dat terwijl we alle rekeningen tijdig hebben betaald, we betalen zelfs een deel vooruit elke maand.

De eigenaar van dit pand had het geld dat we hem betaalden niet te hebben gebruikt om de rekeningen vanaf december te betalen. Vervolgens kwam hij ermee aanzetten dat wij kennelijk waren vergeten om hem geld te geven. Ja, daaaaag... lekker afschuifsysteem. Leuk geprobeerd maar dat ging niet door natuurlijk.



Ik werd in elk geval woest. Zeker omdat we ontzettende trouwe betalers zijn. Het heeft de hele dag gekost om de bewijzen op tafel te leggen, de eigenaar van het huis verbaal aan te pakken en het electriciteitsbedrijf zover te krijgen dat ze nog voor de avond de boel weer zouden aansluiten. Ik heb het helemaal gehad met die eikel van een huiseigenaar.



Ondertussen afkickverschijnselen (geen forum) en Tb en ik konden allebei niet werken. Zelfs de mobieltjes waren leeg, de afstandstelefoon deed het niet (lekker als je eigen bedrijfjes hebt). Maar goed alles is weer opgelost inmiddels.



Sorry hoor maar ik had zo´n zin om even vreselijk te klagen...
Alle reacties Link kopieren
he lekker Anais, daar is het forun ook eens voor, ff lekker weer een ander ei kwijt zo toch!!!!!!!



Wij hebben vandaag een heerlijke keuring doorstaan, ik ben reed totaal apk gekeurd voor Australie,

potje urine ongelverd, in de poppetjes van mijn ogen laten kijken, met mijn armen vooruit met ogen dicht overeind blijven staan , zuchten , kloppen , wegen (teveel) en dat met het hele gezin en hop 440 euro.

(^%^&^&^CR%^*&^*&^&*&^GGGRRRRRR(&(%^%&^%%$



leuk naar Australie, vorige week 500 euro xrays, en het MOET per courier 88 euro en klaar weer deze maand,ik kan niemand pesten met de bonnen, das nog het meest frustrerende.



verstand op nul en proberen snel te vergeten.
Rubis, onze wijngaard vraag heel veel tijd, meer dan we hebben op dit moment, en dat zou mooi uitkomen als ik minder ga werken, maar het levert voorlopig nog niet veel op, omdat het te weinig is (nog erg jonge planten).



Caramella, hoe reageerde vent op je gesprek? Sterkte!



Specu, heftig paasfeest hebben jullie daar, met al die licht ontvlambare types samen in een kerk. Wat een enorme kerk trouwens! Is het vasten nu afgelopen? Heb je al iets lekkers gesnackt?



Sanne, hier wordt het ook kouder, brr. Hebben jullie verwarming daar? Wij hier niet, zitten straks in de winter weer met dubbeldikke truien aan.



Liubi, knap van je dat je zoonlief een paar dagen gaat achterlaten. Lijkt me ook moeilijk. Maar wel leuk, San Francisco!!



Chicha, een maatje gegroeid, oei oei, dat thuiszitten is niet goed voor je! Hup, ga die hometrainer van je man eens gebruiken!



Anais, wat rot zo zonder elektriciteit! Wij wonen ook in een huurhuis, en dat is vaak veel ergeren aan de huisbazin, maar in ieder geval betalen we de rekeningen van gas, water, licht en zo zelf (heerlijk uuuren in de rij gaan staan om alles te betalen ).
Alle reacties Link kopieren
ai.. tis nationale frustratiedag volgens mij....



@ alejandra, vanaf wanneer heb je opgezegd?! en hoe gaat het nu met de kindermeisjes? staat me bij dat dat niet allemaal even ideaal verliep



@ sarah.. jaiks dat zijn een hoop pleuries. stomme regeltjes ook allemaal... maar je bent weer apk gekeurd en je mag gaan!! jipppiee



@ anais, daar ben je lekker mee dan.. ik kan me ook nog herinneren dat het zo;n ellende was. vooral bij het gas bij mij, stomme tank was telkens leeg, mannetje niet bereikbaar als een turk belde, belde ik dan nam ie op, maar begreep ie me niet. hadden we eindelijk een afspraak kwam ie niet opdagen, nieuwe afspraak was ie eerder gekomen... gekkkk werd ik ervan!! hahahaha sorry... is natuurlijk heel wat anders dan een huisbaas die je probeert te bestelen...



en we gaan met zn allen min of meer op vakantie. allemaal naar de omgeving van Bodrum. we hebben elk apart geboekt (de een met man, de ander met kids, de ander zus en zo) en allemaal een andere datum en tijd dat we er zitten, maar er is een moment dat we met zn allen een dag of 5-6 (geloof ik) tegelijk in hetzelfde hotel zitten... gaan dus lekker met zn allen Turks eten om een beetje in de stemming te komen. half juni pas



truste!
Alle reacties Link kopieren
Allah Allah... 440 EURO voor de family APK?

Maar nu zijn jullie dus (biina?) officieel goedgekeurd en kan het emigratieavontuur beginnen.



LOL, je hebt gelijk: ik ben inderdaad een ei kwijtgeraakt in mijn vorige oproep. Het ene ei van de vroege ochtend was lekker en het ei dat ik later kwijt moest, was minder lekker.



Ik heb mezelf vandaag flink afgereageerd door fanatiek Crumble deeg te kneden en nadat de electriciteit terug was, heb ik de taart in de oven gegooid. Ik heb er dit keer geen choco saus ingedaan.

Nu eerst een laagje deeg gedaan, toen de aarbeien en daarna weer een laagje deeg. Ik ben benieuwd... Vorige keer zat er te weinig suiker door het deeg en de chocoladessaus vond ik too much, nu even hersteld. Slagroom erover en klaar. Ook nog Creme Caramel gemaakt toe Tb er niet was dus we gaan weer voor de suiker en calorietjes.
Alle reacties Link kopieren
Heerlijk vooruitzicht, Discovery, die vakantie in Bodrum. Lijkt me heel gezellig met al die mensen, al zijn ze er niet allemaal tegelijk. Ik ben benieuwd welk hotel jullie hebben geboekt.

Je herkent het gedonder dat we hier soms hebben volgens mij goed. Afspraken maken, kennen ze hier ook niet. Nou ja, ze maken ze wel maar komen ze gewoon niet na.



Oh ja, Alejandra, dat is ook wat natuurlijk als je zelf uren in de rij moet staan om je rekeningen te betalen. Is hier ook zo, vette rijen. En als je geen Tapu hebt (eigendomsbewijs van huis), mag je het niet zelf doen. Wij hebben hier (ook zo idioot) 1 meter van electriciteit en water die we delen met de buren, betalen fifty fifty. Echt gestoord en een reden om t.z.t. te verhuizen. Het is dat we hier zo lekker wonen en de buren volgende week vertrekken maar anders waren we al weg gegaan. Al minstens 20 andere woningen van binnen gezien maar vind dit huis nog steeds het leukste.
Alle reacties Link kopieren
Heeej allemaal,



Anais: Ik denk eigenlijk dat de herfst hier wel de mooiste periode is, de maanden febr, mrt waren echt super. Het is dan niet meer zo superheet als in de zomer. Van nov - febr heb ik het wel héél heet gehad hoor. Het is sinds 1 week een beetje kouder, op zich heb je er buiten niet zo'n last van (want ik ben nog te hollands om te zeggen dat 18 gr koud is, haha!) Maar binnen is het wel fris, we hebben namelijk geen verwarming, enkel glas en heel veel kiertjes, spleten enz. Dus het wordt tijd om er een dekentje bij te pakken op de bank. Maar stiekem vind ik dat altijd wel iets knus hebben!



Sarah: Die APK heb ik ook gehad, haha! De dokter die het bij ons deed was ruim over de 70. Moest jij ook op je hielen en tenen staan, met je ogen dicht je neus aanraken? Haha...dat ze me wogen, bloeddruk meten enz, dat had ik nog wel verwacht, maar al die andere dingen, wat een gemuts zeg. Die dokter (type "lief opaatje") raadde me aan toch wat meer te gaan eten, want hij vond me maar een 'mager ding'. Ook moest mijn bloeddruk omhoog. Nou, gelukkig ben ik zonder problemen Aussie binnen gekomen. En ik kan me voorstellen dat die kosten er even inhakken, sowieso waren wij die laatste maanden voor vertrek alleen maar geld aan het uitgeven, maar ach, het is het waard hoor! Geld is maar geld!



Die koffietentjes zijn wel grappig, ik lust zelf geen koffie, maar ga gewoon altijd mee voor een muffin ofzo (probeer die dokters advies op te volgen). De meeste mensen halen take-away, eigenlijk heel Amerikaans. Je hebt hier ook een aantal starbucks winkels. Maar het is wel anders dan je gewend bent hoor. Toch heeft het wel wat, ik vind het wel gezellig.



Alejandra, ik zag in het lijstje dat jij in Bolivia woont, wow! Dat zal totaal anders zijn, ik heb jouw voorgeschiedenis niet gelezen, maar hoe ben je daar zo terecht gekomen? En hoe lang woon je er al? Wordt het daar nu ook herfst? Die truien moet ik eerst nog even kopen, haha!
Ha meiden, even bijgelezen

Hier staat zo meteen het huis op de kop: lekkende boiler (vandaar dat de stoppen er steeds uitklapten) wordt verwijderd, en er komt op het dak een zonnecollector met boiler. Was ff doordrammen op z'n israelisch nog wel gedoe om toestemming van het huiscommitee annex vereniging van eigenaren te krijgen, ik zei dat ik het vertikte om in een onveilige situatie (electr) en lekkende boiler te blijven zitten totdat het commitee weer ns vergaderen zou.



@ine, hoe is het nu? Voel je weer wat fris en fruitig? Lekkerrrrr ff in Nl.



@Alejandra, heb je al een idee voor een andere baan?



@Cara, gaat het nu de datum nadert?? Enige nieuwe ontwikkelingen?



@Chica, toch wel leuk zo'n communie? Hier zijn ook dat soort verplichte fuifjes, je moet altijd in half avondtoilet naar zoiets haha.



@Rubis, lekkere aardbeientaartjes. Hier zijn aardbeien ook in het seizoen. Mijn neefje heeft van mij ook "yalla yalla" geleerd, en heeft dat, met bijbehorende handgebaren, kwistig gebruikt toen arabische gesluierde vrouwen met kinderen in Euro Disney per ongeluk (of expres?) zwikken water over hen uitstorten- de arabieren dropen af.



@Anais (en chicha)- mm, ik zelf ben niet altijd blij met mijn gevoeligheid voor paranormalia (is dat nl??), maar het is niet anders. Ik vind dat geklets van de oppas van chicha niet goed. En dan dansen bij volle maan, nou dan heb ik wel een idee in welke hoek dat zit. Ikzelf zou een andere oppas voor mijn kind zoeken.

Ben je wel voorzichtig met je diabetes, Anais? Bij mij is de bloedsuiker stabiel, maar ik test wel. En ik snoep niet al te veel zoetigheid, al helemaal niet als ik moe en gestressed ben. Daarom loop ik ook bij dietiste (niet alleen om af te vallen dus), en ik moet voorzichtig aan doen met koolhydraten (niet veel brood en pasta) terwijl ik dat juist zo lekker vind Liever wat meer eiwitten- ik heb jaren vegetarisch gegeten, maar nu eet ik min of meer verplicht ook weer vlees.



@sarah, wat een enorme kosten zeg! Wanneer gaan jullie ook al weer?



@disco, ik ben jaaaaren niet in de efteling geweest. Je gaat dus weer naar Turkije? Geen Jordanie/ Israel meer?



@Razz, ik weet niet of ik daar aan zou beginnen: een oud huis helemaal verbouwen. Het valt altijd tegen, ook financieel. Maar als je schoonfamilie handig is, en het huisje is idyllisch, tja...



@spinnetje, jij zit toch in Z Afrika? Wat doe jij ook al weer voor werk? Waar staat TB voor? B= boyfriend, maar T? Moet je echt kousen aan en hoedje op in de kerk? Hier hoeven kousen niet per se, zeker niet hartje zomer, en in de orthodoxe kerk verwachten ze wel dat je, in ieder geval met de communie, je haren bedekt. En natuurlijk zedige kleding, maar dat is ook in het dagelijks leven. Sexy outfits alleen binnenshuis.
Specu, jij ook al paranormaal begaafd? Vertel!

Jongens, ben ik nou de enige hier zonder 6e zintuig?? Ik lijk wel een vent.

TB = toy boy = jongere minnaar.



Heb momenteel een man over de vloer die mijn ramen van de slaapkamer na kijkt. Even in de gaten houden...
@chicha: ik kan me als kind al gevoeligheden voor sferen herinneren, maar pas later zag ik ook dingen, ruik soms geuren, voel temperatuurverschillen. Als er dingen/verschijningen zijn lijkt het alsof mijn haren overeind gaan staan, alsof je "op scherp" staat, ik kan dat niet anders duiden- vaak zelfs nog voordat ik iets zie. Ik ben er niet blij mee, meestal is het zooi, negatief spul wat ik zie en vaak aggressief/ vijandig jegens mij, ik voel dat meestal. Ik zoek het niet op, als het op me af komt stuur ik het meestal weg (in ieder geval uit mijn huis), op andermans terrein negeer ik het. Maar ik heb gelukkig ook wel eens goede dingen gezien, bijv toen ik 's nachts aan het bidden was een sterrenhemel vol goud- en zilverglitters die neerdwarrelden en lichtverschijningen naast mijn bed.

Maar ik houd helemaal niet van zweverig gedoe, dansen in je blootje bij volle maan en dat soort dingen. Je zit snel in een afhankelijkheidssituatie met dat soort spul en daar heb ik geen zin in. Tja, wat moet ik er verder over zeggen...
Dat is dus die energie waar Anais het over had.



Maar dat het geesten uit het hiernamaals zijn dat geloof ik dus absoluut niet. Dood is dood, er is nog nooit iemand teruggekomen. (nou ja, Jezus dan, maar die was dan ook familie).



Ik moet naar een verjaardag, lekker appeltaart eten.
Alle reacties Link kopieren
Specu, De ´Nationale Frustratiedag´ zit er hier gelukkig weer op, ´t was daadwerkelijk maar 1 dag. Ik had net de tekst van de diabetes in mijn berichtje weggehaald, wil er gewoon niet aan vanwege de medicatie en nu reageer je erop. Geen probleem hoor, moest er wel om lachen. Het is nu eenmaal zo maar ik probeer met gezond eten alles onder controle te houden en af en toe zondig ik me helemaal het apelazerus.

Misschien onverstandig maar ik voel me beter dan met medicijnen. Slik jij veel hiervoor en heb je´t al lang? Ik voelde me zo afschuwelijk met al die medicatie, had tegelijkertijd 3 medicijnen voor hartritmestoornissen en heb zo´n grote weerstand tegen medicijnen.

Oops, wat eng die lekkende boiler in combinatie met electriciteit. Vind toch dat ze in veel landen daar onverantwoord mee omgaan. Mijn eerste huis hier had in de badkamer tegen het plafond bij de douche, een stopcontact voor de wasmachine, nou ja zeg! Ik douchte toen in hotels, maar na 2 weken was ik het zat en heb een ander huis gevraagd. Hier deden ze alsof ik mij aanstelde:`Ach joh, de vorige bewoners douchten ook daar dus waar maak je je druk om.`

(TB staat trouwens voor ToyBoy, een jongere vriend)



Sanne, bedankt voor de reistip, altijd belangrijk om rekening mee te houden wat de beste periode is om ergens naartoe te gaan. Oh jee, geen verrwarming... maar dat went ook snel he? Hier ook al niet, we hebben wel electrische verwarmingsapparaten maar die gebruik ik amper. Dikke truien en een dekbedje op de bank ´s avonds vind ik ook lekker knus.

Jij ook al gevoelig, Sanne? Hoe uit zich dat bij jou? Daar en ik natuurlijk heel benieuwd naar. Ach, en hoe je het noemt, maakt niet uit hoor. Ik hou gewoon niet zo van het woord paranormaal, noem het liever intuitief omdat dit een geaccepteerd begrip is waar je anderen niet direct mee afschrikt.



Alejandra, ik vind die wijngaard van jou zo leuk! Maak je zelf wijn of doe je dit puur voor de verkoop van de druiven?
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Ik lees stiekem al een hele tijd mee, zoals ik voornamelijk op het forum doe, maar wil me nu toch ook eens voorstellen. Toch leuker om te weten wie er met je mee leest! Ik woon sinds 1.5 in Italië (die staat nog niet in de lijst!), na jaren in Spanje, Z-Amerika en W-Afrika gewoond te hebben. Ik kwam hier om een studie af te ronden, en had eigenlijk besloten dat ik hierna voor een tijdje terug naar Nederland of Spanje wilde gaan, maar kreeg een geweldige stage, nog leukere vriend en uiteindelijk een goede baan en zie me nu voorlopig niet vertrekken. Het leven in het buitenland is onderhand niets nieuws meer, maar het afscheid nemen en een nieuw leven opbouwen lijkt me met de jaren juist wel zwaarder te vallen. En ondanks dat ik mijn oude vrienden en familie in Nederland soms wat mis, blijf ik nu graag voor een tijdje hier om diepere vriendschappen te ontwikkelen en een langdurige relatie aan te kunnen gaan. Maar goed, ik ken mezelf onderhand ook wel goed genoeg om te weten dat ik bij een nieuwe gelegenheid toch mijn koffers wel weer pak!



Ok, voor nu genoeg over mij, vind het heel leuk om jullie verhalen steeds te lezen, en wat een heerlijke landen allemaal.. Sommige heel bekend voor mij, anderen (Ijsland, Israël..mm!) maken me zo nieuwsgierig!

Fijne dag voor allemaal, Maia

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven