Zwanger met icsi maar te vroeg getest.

09-09-2020 12:53 29 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi,

Ik zit in een icsi traject en vandaag is het 10 dagen geleden dat ik een terugplaatsing in natuurlijke cyclus van een 4 daags embryo heb gehad.
Vanmorgen kon ik het toch niet laten om te testen en had ik opeens na 4 jaar een overduidelijke positieve test in handen.. daarna nog een clear blue test gedaan en die gaf Zwanger 2-3 aan.
Ik belde dus in een hele blije stemming het ziekenhuis maar werd nog net niet afgeblaft. Ik heb volgens hun te vroeg getest en ben nu wel zwanger maar bij veel vrouwen gaat het nog mis. Ik moet dus maar wachten tot zondag nog keer testen en dan als ik nog zwanger ben maandag terugbellen.
Ik merk nu dat in mega onzeker ben geworden en mijn blije stemming plaats heeft gemaakt voor stress.. ik ben opzoek naar verhalen van vrouwen die ook vroeg hebben getest en bij wie het toch goed is gegaan.
Ik weet dat ik te vroeg heb getest en dat dat niet slim is dus daar liever geen commentaar op..
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd!! :cheer:
Alle reacties Link kopieren
HoeraaaAaaaaa
Toen ik na tien dagen positief testte werd ik uitgebreid gefeliciteerd door het ziekenhuis en werd meteen de eerste echo ingepland. Die nare reactie was niet standaard en niet nodig.

Gefeliciteerd! Wat heerlijk dat je zwanger bent!
Alle reacties Link kopieren
Wat goed! Gefeliciteerd!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven