Vrijwilligerswerk in een dierenopvang. Lekker buiten bezig zijn, hard werken, veel katten knuffelen en daarna samen met de andere vrijwilligers eten en buiten nog een wijntje drinken ( met een paar katten op schoot). Heerlijk.
Ander werk zoeken dan Dickens. Of werk dat zo leuk is dat het niet zo erg is om op dagen te werken dat andere mensen vrij zijn of werk dat keurig meedraait op de kantooruren van de rest van de mensheid.
Ik snap sowieso niet wat er zo erg aan is, althans, meestal is het in banen waarop je werkt als andere mensen vrij zijn ook zo dat je regelmatig vrij hebt als andere mensen werken. En dat kan bijzonder praktisch zijn, vind ik.
Anoniem_60846
woensdag 20 mei 2009 om 20:48
quote:Moosey schreef op 20 mei 2009 @ 20:45:
Ander werk zoeken dan Dickens. Of werk dat zo leuk is dat het niet zo erg is om op dagen te werken dat andere mensen vrij zijn of werk dat keurig meedraait op de kantooruren van de rest van de mensheid.
Ik snap sowieso niet wat er zo erg aan is, althans, meestal is het in banen waarop je werkt als andere mensen vrij zijn ook zo dat je regelmatig vrij hebt als andere mensen werken. En dat kan bijzonder praktisch zijn, vind ik.Ja hoor, zo ben ik maandag vrij, als het 24 graden wordt en zonnig is
Anoniem_76986
woensdag 20 mei 2009 om 20:48
Ik zou willen dat ik morgen lekker relaxt aan mijn bureau mocht zitten. Nee, ik moet zo nodig verhuizen en kan morgen de hele dag klussen (en nee, na 8 deuren en tig kozijnen is dat niet spannend meer).
Voor een beeb of moet er een plankje opgehangen worden
Frankly my dear, I don"t give a damn
Anoniem_60846
woensdag 20 mei 2009 om 20:50
quote:Dickens schreef op 20 mei 2009 @ 20:48:
Ik zou willen dat ik morgen lekker relaxt aan mijn bureau mocht zitten. Nee, ik moet zo nodig verhuizen en kan morgen de hele dag klussen (en nee, na 8 deuren en tig kozijnen is dat niet spannend meer).Ik neem aan dat je het zelf leuk vond om te verhuizen?
Er zijn dingen die ik niet zo nodig hoef te weten Goldie Ik ben toch ontopic?
Anoniem_76986
woensdag 20 mei 2009 om 21:00
quote:misschicken schreef op 20 mei 2009 @ 20:50:
[...]
Ik neem aan dat je het zelf leuk vond om te verhuizen?Jaaaaa, maar ik heb me er een beetje op verkeken geloof ik. Alles moeten verven gaat op tv een stuk sneller dan in het echt