Ladies Room

10-04-2009 09:01 1866 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi Viva forumsters,



Hier een verse nieuwkomer. Ik was op zoek naar een plekje huize Viva. Ik zal hier dus eerst maar eens even in het kleinste vertrekje, de Ladies Room, gaan zitten. Hopelijk zal het hier gezellig druk worden. Als ik dan merk dat we te klein behuisd raken kan ik misschien verhuizen naar de Dressing Room en wie weet, als het echt storm begint te lopen kan ik misschien door naar de Living Room ? Kom hier gezellig kletsen, je kunt ook leuke plaatjes plakken. Doe je verhaal, behoefte om even je hart te luchten, doen ! Wel even door trekken !



En dit is de officiële Ladies Room Topic Song :

Klik even op deze link :

http://www.youtube.com/watch?v=HRGdd4zH ... re=related





Alle reacties Link kopieren
Zeg Lintje, jij mag ook even bij mij op het matje komen ......... Kom jij eens even hier. Nou dat had je ons ook wel eventjes kunnen zeggen toen we het over GA hadden ! Heb je het door ? Ik wacht op uitleg hoor !
Alle reacties Link kopieren
Nou Lintje wist jij trouwens dat Mc Dreamy plastic surgery aan z'n neus had laten doen ? Of moet ik dat ergens anders posten dan maar ..........



Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Good morning ladies... De was wappert al buiten, vriend is de hele dag pleitte en ik heb t rijk alleen zogezegd... zalig wel eens een keer!



Zeg Zenna, wat een foeilelijke foto die laatste! Arme Patrick zeg! Schrik me een hoedje!



Nou als jij dan toch al bezig bent, kan deze er ook nog wel bij: Arme Patrick. *grijnzzz*



Alle reacties Link kopieren
Tyra Banks heeft ook n nose job gehad... Mooie vrouw trouwens:



Alle reacties Link kopieren
Cameron Diaz :



Alle reacties Link kopieren
Nou het is hier nogal stil vandaag. Hebben wij mensen misschien op een idee gebracht Janae en is iedereen nu z'n neus aan t laten doen ? Nou als jullie maar even fotos sturen dan ...............
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Ben weer terug uit Reykjavík. Viel eigenlijk een beetje tegen.



Heb uiteindelijk bij IKEA 2 stoeltjes en een tafeltje gekocht voor op het balkon. Het waait alleen enorm nu dus ligt het nog netjes achterin de auto.
Snjókorn falla, á allt og alla
Alle reacties Link kopieren
Hahahaha Zenna, hoop niet dat we mensen op een idee hebben gebracht!



dames een fijne avond en ook morgen een fijne dag! Vriend en ik gaan morgen een dagje weg! Wordt mooi weer! Dus we nemen t ervan!



Het is ook nog lekker bbq weer voor de liefhebbers:



Alle reacties Link kopieren
Wat had ik moeten zeggen Zenna? Ik volg even niet...



Ben ondertussen Prison Break aan het kijken met die knappe Wentworth Miller... Heeft hij ook al iets laten veranderen of is hij van zichzelf zo knap?

Wist het trouwens niet van McDreamy, maar ik vind hem met zijn oude neus ook leuk! Wat minder supernatural gehalte Gewoon leuke vent!



Had vandaag bezoek en had het er met dat vriendinnetje nog over... Ik heb 2 maanden geleden een kaakoperatie gehad, omdat ik een gebroken kaak had, maar verder kennen we beide alleen maar mensen die een kaakoperatie op plastische gronden hebben ondergaan; zij kende er 1 en ik ken er 2. In het ziekenhuis dachten verplegers eerst ook dat ik ook een plastische operatie had ondergaan, voordat ze mijn verhaal gelezen / gehoord hadden: daar werd soort van vanuit gegaan... Raar hè!



Denk dat plastische chirurgie steeds meer voorkomt, meer dan dat we beseffen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Linndaatje schreef op 23 mei 2009 @ 21:43:

Wat had ik moeten zeggen Zenna? Ik volg even niet... Nou zeg Spuitje 11, kijk hier maar even dan :

Grey's Anatomy
Alle reacties Link kopieren
Dat het de laatste aflevering was? Ik hoef toch niet alles voor te kauwen Stond blijkbaar in een TV gids, als ik dan dat hier op het forum lees heb ik niet de neiging dat overal te gaan kopiëren... Daarnaast is het toch niet zo belangrijk, wel dan?



Wat betekent 'Spuitje 11' eigenlijk??? Ik lees het nu als iets van dat ik niet goed wijs ben ofzo, maar kan me niet voorstellen dat je het zo bedoelt...
Alle reacties Link kopieren
Hoi Zenna en Linndaatje,



Jullie kunnen trots op me zijn. Ik heb vandaag m'n huis schoongemaakt, stofzuigen én dweilen. Het ruikt weer erg lekker nu. Stoffen heb maar even laten zitten, het is per slot van rekening zondag he.
Snjókorn falla, á allt og alla
Alle reacties Link kopieren
Ik ben in ieder geval trots op je, Snjo



Kom net terug van uiteten... We kwamen heel toevallig mijn ouders tegen en zijn toen met zijn 4en gaan eten bij de Italiaan... Was erg lekker!



Jullie ook zo genoten van het lekkere weer?
Alle reacties Link kopieren
Lekker spontaan zo uiteten gaan. Gezellig.



Lekker weer is het hier niet geweest, moest zelfs de lampen aandoen omdat het "donker" werd. . . (het is al bijna juni, zou niet mogen)
Snjókorn falla, á allt og alla
Alle reacties Link kopieren
Raar dat dat zo anders op een andere locatie dan is, hè Natuurlijk niet echt raar, maar wel raar om dat op zo'n moment voor te stellen.



Vannacht 2x wakker geworden van de warmte en vandaag wordt het nog erger... Daarna weer minder. Overdag vind ik het eigenlijk wel prettig, zo warm en zonnig, maar 's nachts niet zo.
Alle reacties Link kopieren
Good morning darlings! Gisteren heerlijk dagje naar t Keltfest geweest. Prachtig weer, schitterende optredens en heerlijke sfeer! Geniet er zo van!



O Linn, ik denk dat Zenna bedoelt dat t jouw topic is van GA en dat zij dat net pas ontdekt heeft nadat wij het hier erover gehad hebben. Of niet Zenna! Never mind, Linn wist ook niet van the nose job!



Is dat zo Linn, hebben zoveel mensen een kaakoperatie tegenwoordig maar dan voor de 'mooiïgheid'? Kan ik me nou niet voorstellen! Lijkt me nou niet bepaald en pretje! Brrr! Had jij je kaak gebroken? Jakkes! Hoe is dat dan gekomen? Getsie!



Vandaag wordt t weer zo warm, hoef gelukkig alleen vanmiddag even mijn neus te laten zien op mijn werk, morgenvroeg werken en woensdag is mijn vrije dag. Maar donderdag en vrijdag weer werken. Dan lang weekend! Alweer! maar wel t laatste geloof ik... Jammer! O nee, niet voor mij! Hahaha ga binnenkort met zus en moeders een lang weekend weg! Een citytrip! Dat is waar ook!
Alle reacties Link kopieren
Ah zo, ik snap het Ja ik ben behoorlijk GA fanaat, maar niet zo erg dat ik er tegen alles en iedereen over praat Een topic erover is goed genoeg, haha.



*Jaloers* Ik wil ook wel vrij zijn Janae! Het wordt hier 30graden vandaag, zei een van mijn collega's net! Daar zit ik dan, op mijn saaie kantoortje...

Gelukkig wel genoeg te doen vandaag.



Waar ga je heen op citytrip? En wat ga je daar doen?



Ja, ik ben in een dronken bui (*schaam me dood!*) van mijn fiets gevallen en heel ongelukkig op mijn kaak terecht gekomen. Zaten 3 breuken in. Gelukkig kon ik vrij snel alles weer, al waren 2 weken vloeibaar eten echt geen pretje. Maar dankzij de ijzeren plaatjes die op mijn kaak zijn gezet kan ik alles gewoon. Ik voel het wel zitten, maar het is niet pijnlijk ofzo.

Tussen januari en maart 2010 moet ik weer geopereerd worden, dan worden die ijzeren plaatjes weer weg gehaald. Als het goed is moet mijn kaak dan genezen zijn.
Alle reacties Link kopieren
Gaat nu steeds t alarm af bij de HEMA? Of de poortjes op Schiphol heb je daar geen last mee? *gniffel*
Alle reacties Link kopieren
Goeie Morgen Ladies, nou ik check hier in en meteen ook weer uit, ik ga nog effe de tuin in nu het (nog) van dat mooie weer is.



Ja precies Janae, jij snapte mijn opmerking over GA ..... Lintje ik had het over spuitje 11 omdat jij maar niet snapte dat ik het over jouw topic had, maar dat was meer humoristisch bedoelt joh ! Nou is allemaal niet zo belangrijk hoor !



Nou iedereen een fijne dag gewenst hoor !
Alle reacties Link kopieren
Haha mijn tweede naam is 'doos' Nee hoor, zag het gewoon even niet. En dat ik nog nooit van de term 'Spuitje 11' had gehoord hielp dan ook niet echt
Alle reacties Link kopieren
Hebben jullie nu allemaal een zonnesteek of zitten jullie nog steeds van het zonnetje te genieten??



Ik voel me een beetje eenzaam. . .



Snjókorn falla, á allt og alla
Alle reacties Link kopieren
Ah, Snjo! Heb je je zo verveeld? Het was gisteren nogal druk hier, dus had weinig tijd voor het forum. Maar dat zal ik vandaag goedmaken, hoor!
Alle reacties Link kopieren
hallo hallo, wie roept daar zo?

(ik hoor mezelf door de galm)
Alle reacties Link kopieren
Nog steeds niemand??

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven