Net terug van eerste date

02-02-2009 02:22 908 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi,



Ik schrijf niet zo heel erg vaak, lees eigenlijk voornamelijk mee (vraag me niet waarom)...



Gezien het tijdstip kan ik echt niemand bellen nu, maar ik wil zooo graag kwijt dat ik net terug ben van mijn eerste date met een man... Dus daarom maar even een topic.



Heb via internet iemand leren kennen, leuke gesprekken mee gevoerd, veel gemeenschappelijke dingen ontdekt. Uiteindelijk toch maar afgesproken (na een paar maanden). Ik was echt super zenuwachtig, maar wat viel het mee! Echt, ik heb een super leuke avond gehad. Geen ongemakkelijke stiltes o.i.d., gelachen, serieus gepraat. Ben, serieus, pas net thuis.



Er is niets gebeurd ofzo. Maar toch... Moest echt even uitten dat het leuk was! .



Geen idee wat ik met dit topic wil hoor, maar in ieder geval bedankt voor het lezen
Alle reacties Link kopieren
Dat is niet meer vaag hoor lilly.... Dat is gewoon een looooser. Prut excuus om date af te zeggen en vervolgens nergens meer op reageren.



Ik zou het wel weten. Al zou hij wel weer bellen, ik zou niet meer willen daten met deze meneer
Alle reacties Link kopieren
Jammer Lilly!
Alle reacties Link kopieren
Wat is dat nou...? En het was toch erg leuk Lilly vorige week? Wat hadden jullie afgesproken om te gaan doen?



Mijn date gister was super leuk, een strandwandeling gemaakt en lekker wezen eten. Begin hem echt steeds leuker te vinden.
Alle reacties Link kopieren
ohhh wat leuk voor je 30 graden!



Die van mij is idd een loser! Het was inderdaad niet vaag Lunax, ik heb zojuist een sms dat hij geen 'vaste relatie' zoekt.. Slim om je dat te bedenken als je gaat daten, maar wie weet valt t m tegen dat ik niet gelijk uit de kleren ben gegaan ofzo.. Of vind hij de klik toch wat minder kan ook.. hihi



Ik zeg maar zo 'op naar een nieuwe jurk' gelukig had ik de kaartjes aan deze laten zitten..
Alle reacties Link kopieren
Zijn er hier ook mensen die wel eens een blind date hebben gehad? of een date nadat je elkaar net een paar dagen mailed?

Wie vind er hier bv dat je juist daarom date.. om elkaar te leren kennen.. of gaan de meesten hier voor save en daten pas nadat

je al een aantal weken/maanden aan het mailen/smsn bent etc..

Graag reacties..
Alle reacties Link kopieren
@heijn



Ik date altijd vrij snel, heb wel eens na een half uur chat meteen gedate. Als je eerst weken gaat mailen krijg je toch een soort ideaalbeeld in je hoofd en 9 van de 10 keer valt dat heel erg vies tegen.

Mijn spontane dates waren ook heel erg leuk, na verloop van tijd niet de prins op het witte paard maar leuk genoeg om vervolgafspraken te maken.



Heb nu iemand ontmoet die ik niet zag staan omdat ik hem al heel lang kende en gewoonweg niet als man zag maar als oude bekende van school, haha maar kleine jongetjes worden ook groot en heel erg leuk!!

En leuke bijkomstigheid, dit keer was de aanloop naar seks een natuurlijk proces en niet zo gekunsteld als ik dat ervoer met internetdaten. Dan had ik toch altijd het gevoel dat het op een bepaald moment maar moest omdat dat ook hoort bij het elkaar leren kennen op een of andere manier. Vaak is de lichamelijke aantrekkingskracht dan een big issue, is het er niet dan exit , volgende en ik merk nu dat het ook kan groeien wat ik met internetdates niet zie gebeuren (mijn ervaring dan)
Wie het laatst lacht................. heeft de grap niet begrepen.
Alle reacties Link kopieren
Lady's, meld me ff af, ff geen date zin voorlopig hihi.. Ik hoop voor jullie op be-a-u-tiful ontwikkelingen in de liefde!!
[quote]dolphin74 schreef op 24 mei 2009 @ 22:04:

@lunax: als je er weer zin in hebt, gewoon weer lekker gaan daten!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven