LGZW Deel IV

05-08-2009 20:52 3865 berichten
Alle reacties Link kopieren
Eens even kijken of we hier verder kunnen....

naamleeftijdkind nr.nodzwangeruitgerekendandere infoChica1978281 14 september Chiekmeisje geboren!!! Mardjen291Mardmeisje geboren op 26 juli Lalie271Laalbaby geboren 3 aug!!! Nemovisje2611 Nov? 18-10 Heeft een ei!! Sjipperdepip311JAAAA! 16 maart 2010 Kloppend hartje gezien 29 okt 20 weken echo DoubleDutch311 14 oktober Kimberley geboren Chi caatje28116 april Minicaat geboren! Elev292JA! 25 februari 2010 Helemaal heel met een hartje!!!

Elevmeisje is 3 South29114 juli Southmini geboren! Peanutje331JA! 23 januari 2010Een kloppend hartje! Alles goed.

1 november pretecho Sproet197831121 mei Sproetekind geboren! Dufty322Duftyboy geboren op 10 juli! Duftygirl is 3.Minie86231 Miniemeisje geboren 3 sept Bengal311JAAAA! 12 februari 2010 Een kloppend

Alles goed! Luaska311 Luusbaby geboren!!! 4 aug



Hier vind je deel 3
Alle reacties Link kopieren
Beng wat een lekker ding ben je toch! Wat ontzettend lief van je! Dat je daar nu de puf voor hebt, nu het allemaal zo zwaar is...



Ik vind het echt ontzettend leuk! Ik zal een keer een foto maken voor je...



X
Alle reacties Link kopieren
DD wat een gedoe op je werk nou zeg...kan me voorstellen dat je er op die manier flink doorheen zit zeg. En wat ronduit balen van die opvang...Naja! Je hebt echt een enige werkgever maar niet heus...



Wel fijn dat je weekend met je vriendinnen zo leuk was! Gezellig zeg!!!



Ik ben heel benieuwd naar je foto's
ik hoorde hier ook iets ploffen op de deurmat, maar zit hier te voeden dus kan niet kijken....
Alle reacties Link kopieren
Ha nou dan weet ik het wel
Alle reacties Link kopieren
Oh, ben zo benieuwd hoe het met Chiek is. Heb nog steeds niks gehoord. Ben gewoon een beetje nerveus eigenlijk.
Alle reacties Link kopieren
Mien hoe verloopt je eerste daagje alleen eigenlijk?
Alle reacties Link kopieren
Jeetje, wat houdt Chiekie ons lang in spanning!



DD, wat een gedoe zeg op je werk. Is wist eerlijk gezegd niet dat ze je er uit proberen te werken, maar daar lijkt het wel op. Ontzettend lullig dat ze met dit nieuws komen als je met verlof bent. Maar gewoon je poot stijf houden hoor! Weet eigenlijk niet of dat reden tot ontslag is als je weigert meer reistijd kwijt te zijn dan voorheen. Laal?
Alle reacties Link kopieren
Ik moet straks naar de fysio met Sproetekind, maar nu staat de auto bij de garage. Dat is op zich niet zo'n punt, maar het onderstel van de wandelwagen zit in de achterbak (die laten we daar altijd in, hoeven we die niet omhoog te tillen). Gelukkig heb ik hier wel de Baby*bjorn, maar het is te ver om daar mee te lopen. Dus straks proberen met Sproetekind te fietsen. Ik hoef gelukkig alleen maar door rustige straten te rijden, want vind het best spannend.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben ook zo nieuwsgierig naar Chiekmini! Heb haar een kwartiertje geleden gesmst, maar nog niks gehoord. Of ze is nog in de verloskamer, reeds met of nog zonder kind in haar armen, of ze heeft het gewoon veel te druk met naar het chocomelmeisje kijken.



Elevmeisje en ik hebben vanmiddag een appeltaart gebakken samen. Volgens mij is hij heel goed gelukt (er kan ook weinig mis gaan natuurlijk), morgen staan er nog twee taarten op het programma. Eén kwarktaart, dus dat is zo klaar, en die andere moet ik nog bedenken. Ik dacht aan monchoutaart met aardbeien... Maar dan moet ik iets met chocola halen, want dat moet er wel zijn. (Als je denkt: wat veel! Man heeft het Zuid-Duitse taart eten geïntroduceerd hier: heb je het ene op, moet je de andere ook proeven. En de derde ook. Dus we hebben veul taart nodig. )
Alle reacties Link kopieren
Sproet, wat spannend, sproetekind in de fiets. Ik deed het ook wel eens een enkele keer, ook al mag het officieel niet. Maar zeker in jouw geval, als er geen alternatief is, zou ik het doen. Fijn dat het de meeste tijd beter gaat met je bekken!



DD, wat waardeloos van je werk. Het is ook niet eenvoudig om nu iets anders te vinden, je kijkt vast wel rond als je het zo slecht naar je zin hebt op je werk. En zo'n brief is helemaal geen onbenullige reden om te huilen hoor.
Alle reacties Link kopieren
Dat Zuid-Duitse taart eten is echt niet aan mij besteed hoor. Moet er niet aan denken zeg, 3 stukken taart! Maar ik ben dan ook geen taartenfan. Vind kwarktaart of cheesecake wel lekker trouwens of anders taarten met vruchtjes. Naturel kwarktaart van Dr. Utker is goed als je er zelf nog verse limoenrasp en sap doorheen doet.



Ok, ga nu aanstaande werkgever bellen over hoeveel ik wil verdienen. Ga op freelance basis werken, dus moet m'n dagprijs noemen. Ieeeek!
Alle reacties Link kopieren
Sproet; spannend inderdaad. Maar ik hoor wel van vorige generaties dat zij dat heel veel deden met draagzak en al op de fiets. En het wordt afgeraden, maar ach als je rustig aan doet, kan er niet zo veel gebeuren.



Ik ga denk ik wel een "moederfiets" bestellen. Of een gewone en dan koop er een moederfietsstuur bij. Tja, ik ga voor het gemak en dit lijkt me makkelijk. Maar denk wel dat ik voor dat stuur ga, want dan kan je er weer een normaal stuur opzetten tegen de tijd dat je geen zitje meer voorop nodig hebt.



Elev: Oeh wat veel taart Elev. Krijg er helemaal trek van. kan je niet wat trakteren hier. Heerlijk!!



DD: Wat rot inderdaad en dat tijdens je verlof. Vind het gewoon een rotstreek. Weet ook eigenlijk niet of je dat kan weigeren.

Laal weet het vast wel.

Maar maak je er maar niet te druk om. Je kan nu toch niks doen en ik zou inderdaad zo af en toe eens kijken naar een andere baan. voor jou.



Oh, hoop zo dat Chiek inmiddels bevallen is. Ben zo benieuwd naar haar chocomelkmeisje. Hihi, Elev, heel leuke bewoording. Echt te schattig!
Alle reacties Link kopieren
Sproet, spannend op de fiets voor het eerst!



DD inderdaad klote zeg. 3 uur reistijd per dag is wel veel. Denk je echt dat ze willen dat je ontslag neemt? Ik hoop dat je er uit komt.



Over taarten, ik lust helemaal geen taart. Vind het niet echt lekker. En als limburgse, houd ik ook gek genoeg niet van limburgse vlaaien. Dat vind ik zelfs nog minder goed te eten dan taarten. Ik lust wel tompoucen en bosche bollen. Maar dat is dan ook enkel (slag)room.



Had ik al verteld dat ik éindelijk weer onder de 70 kilo weeg!? Zaterdagavond woog ik 69,5! En zondagochtend 69! Heb vandaag nog niet gewogen. Maar ben allang blij dat die 7 uit het gewicht weg is!



Ik ben ook zó benieuwd naar Chiekchocomelkmeisje!! Wat duurt het nog lang hè, voordat we wat horen... Ik hoop dat alles goed is gegaan.
Alle reacties Link kopieren
JAAAAAAAAAA!!! Ze is er!!!



Sms:



Om 16.10 is na hard werken het mooiste meisje van de wereld geboren! Ze heet Chiekmeisje en is helemaal gezond! Ze weegt 3070 gram en is echt een plaatje! Ik vond het heel zwaar, maar ben hechtingloos uit de strijd gekomen en heb maar 200 ml bloed verloren. We zijn supergelukkig! X Chiek
Alle reacties Link kopieren
wow, je bent me weer voor, Caat. Ik had eerst een felicitatie-sms geschreven, dat zijn kostbare minuten.



Wel even namen weghalen trouwens!!
Alle reacties Link kopieren
Even een dansje voor Chiek en Chocochiekmeisje:



Alle reacties Link kopieren
Graag gedaan hoor Laal!



Ben heeeeeel benieuwd naar Chiekbaby en hoe het allemaal gaat. Ze zal er toch wel al zijn???



Goed zeg je gewichtsverlies Luus! Ik zit boven de 70 kilo weer, mja da's op zich logisch zwanger en wel. Hoewel ik nog steeds de vraag krijg of ik ben afgevallen. Mager afgetrokken bekkie blijkbaar.



Ik ben dol op taart. Vooral op zelfgemaakte niet al te zoete taarten (geen pakjeswerk bij voorkeur). En gebak met fruit en tompoucen vind ik heerlijk. Maar als ik echt moet kiezen tussen een lekker broodje brie of taart dan neem ik een broodje brie. Dat vind ik nog lekkerder.



DD, wat ontzettend balen van je werk. Op dat soort stress zit je tijdens je verlof natuurlijk niet te wachten. Bah.



Mien, ik ben ook wel benieuwd hoe je eerste dag alleen verloopt. Voel je je ontspannen?
Alle reacties Link kopieren
Oeps, gelijk weggehaald. Ik was gewoon te enthousiast. Hihi..

Maar leuk he en gewoon geen enkele hechting. Moet ze me toch maar eens leren.

Maar eerst:







Yeah, het volgende LGZW kindje is er!!!
Alle reacties Link kopieren
Oooh jaaaaaaa, ze is er!!!



Alle reacties Link kopieren
Da's precies zoals ik de kwarktaart van plan was te maken, Sproet. En ik ben ook dol op taart! Het gaat dan wel om wat kleinere stukjes, maar vooral als het zelfgemaakt is (wat het bij schoonfamilie áltijd állemaal is, echt iedereen bakt mee) moet je wel een hoop proeven. Aan mij wel besteed hoor. En, zo bleek vorig jaar op elevmeisjes verjaardag, aan onze visite ook.



Luus, voor de -70 kilo! (Ouch, dat is altijd mijn gevaarlijke grens, waar ik in zwaardere tijden boven en in goede tijden net onder zit. )
Alle reacties Link kopieren
Yeaahhhh!! Ze is er!! Chocochiekmeisje!!







Gefeliciteerd Chiek en Chiekman!



Heeft al met al nog wel lang geduurd, dat laatste stukje! Inderdaad hard werken



Ik ben zo blij!
Alle reacties Link kopieren
Jaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh Chiekmeisje!











Wauw! Ben zo benieuwd naar het hele verhaal en de foto's!



Gefeliciteerd Chiek en Chiekman!
Alle reacties Link kopieren
Jaaa gefeliciteerd Chiekie en Chiekman! En idd, hoe doe je dat, zonder hechtingen??



Alleen... het mooiste meisje van de wereld is 11 dagen geleden om 21:16 geboren.



Mijn dagje verliep wel relaxed hoor! Inmiddels is Minieman thuis, maar ik heb 2 wasjes gedaan, de wc schoongemaakt, een lekker dutje gedaan en voor mijn meisje gezorgd.
Alle reacties Link kopieren
Nou wat zat ik er naast met mijn voorspelling qua geboortetijd...wat heb ik gewonnen?



Sproet, spannend! Ben je heelhuids aangekomen op de fiets? En is het gelukt met de onderhandelingen?



Luus, ik heb vandaag nog even op de weegschaal gestaan, ik zit nu op 64 kilo, nog 6 kilo boven mijn oude gewicht. Klopt dus idd dat mijn broeken van de week al iets beter dicht gingen



Mien, laten we het er maar op houden dat hier alleen maar prachtige kindertjes geboren worden, anders wordt het zo'n strijd
Alle reacties Link kopieren
Zo net een voedzame pizza verorberd en als nagerecht 2 beschuiten met roomboter en roze muisjes ter ere van Chiekbaby.



Straks naar les 2 van mijn zwangerschapscursus. Heb nogal hoofdpijn dus geen zin.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven