Entertainment alle pijlers

Wendy van Dijk als Dushi

15-10-2009 20:52 353 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik zag haar laatst verkleed als Dushi in het programma " de wereld draait door" en ik had zelf eerst ook niet door dat het Wendy was, pas toen ze het zei. Ik vind het echt super super knap gedaan. Heel wat bn-ers zijn er weer ingetrapt. Hieronder even de persbericht over Wendy. Ik kan niet wachten tot het programma op de buis is.





Ushi, de Japanse vriendin van Wendy van Dijk, is terug! En Wendy blijkt nóg een alter ego te hebben: Lucretia, een zeer aanwezige, kleurrijke diva uit Curaçao. De hilarische avonturen van deze schaamteloos openhartige dames zijn vanaf zaterdag 24 oktober wekelijks te zien in ‘Ushi & Dushi’ bij RTL 4.



Lucretia is een welbespraakte, zelfbewuste Antilliaanse vrouw die als sterreporter voor TéléCuraçao werkt. Ze is zeer ambitieus, hoewel ze de echt zware inspanningen tot een minimum probeert te beperken. Lucretia is, samen met haar cameraploeg en haar personal assistant Irmgard, in Nederland om verslag te doen van typisch Hollandse gebruiken en gekke fenomenen.
Alle reacties Link kopieren
Voor de liefhebber: 10 geboden
Alle reacties Link kopieren
Vinyl, voor je zwager: http://www.youtube.com/watch?v=HV20IYALSFw
Alle reacties Link kopieren
Thanks! Kan hem voorlopig niet makkelijk bereiken, maar zal het laten zien!
Alle reacties Link kopieren
Digi, ik weet echt niet hoe ik het anders moet zeggen: Niemand hier vindt Wendy beledigend. Niemand hier vindt dat Wendy discrimineert of racistisch is.
Alle reacties Link kopieren
Hmm JohnnyCake, ik las van Q hier dat ze het had over het verleden van NL (koloniaal). En dat lijkt me een verwijzing naar racisme.
Alle reacties Link kopieren
Digi, ik had twee pagina's eerder het volgende geschreven hieromtrent:quote:Een Antilliaan zegt dat hij niet kan lachen om Dushi.

Een Nederlander beticht hem van lange tenen.

De Antilliaan legt uit waarom hij het niet grappig vindt.

De Nederlander zegt dat Antillianen altijd licht geraakt zijn.

De Antilliaan verdedigt zich door te verwijzen naar het referentiekader (kolonialisme etc) van de AntilllenZo verloopt deze discussie vaak. Hier ook. Het betekent dus absoluut niet dat Q of wie dan ook Wendy van racisme beschuldigt.
Alle reacties Link kopieren
Pardon? Ik iemand van racisme beticht? Hoe komen jullie daarbij??? Wijs me één post aan waarin ik iemand van racisme beschuldig!



Ik heb alleen uitgelegd hoe de gedachtengang van de bekrompen en gefrustreerde "Antilliaan die spijkers op laag water gaat zoeken" is. Niet dat alle Antillianen dat doen. Zoals ik al zei: er zullen altijd zeikerds zijn.

En ik herhaal het nogmaals. Door zo arrogant om te gaan met een cultuur/land/taal, worden deze frusti's gevoed en gaan ze "racisme" roepen daar aan de andere kant van de plas. En voor je het weet is er een rel geboren.



Ik blijf het herhalen. Als ze zich had ingestudeerd in de taal en erin was geslaagd om een slecht antilliaans accent neer te zetten, dan had IEDEREEN in een deuk gelegen! Geen enkele ophef.



Maar ja. Men leest half, ziet het woord kolonialisme en discriminatie en heel het politiek correcte forum schiet in de stress. Woorden uit verband gerukt. Blah blah blah. Lees ook de context waarin geschreven wordt!
Whether you do or whether you don't, it often depends on the weather
Alle reacties Link kopieren
quote:Vinyl schreef op 06 november 2009 @ 16:31:

Voor de liefhebber: 10 gebodenEn hoort u het verschil waarde collega forummers????
Whether you do or whether you don't, it often depends on the weather
Alle reacties Link kopieren
quote:Vinyl schreef op 06 november 2009 @ 16:31:

Voor de liefhebber: 10 geboden



Hahahaha die tien geboden zijn grappig! Overigens denk ik stiekem dat dit ook niet door een Antilliaan is ingesproken. Maar dat kan ik niet keihard maken. Maar grappig zijn ze zeer zeker! Fieniel kende ze niet hahaha. thanks!



PS: moet toegeven accent is stukken beter dan dat van Wendy. Maar goed het is ook erg lastig om het echt goed te doen.
Alle reacties Link kopieren
Het is denk ik geen Antilliaan maar hij doet het wel heel goed na!
Alle reacties Link kopieren
Politek correct? Sure, mij betichtigen van politiek correct zijn is wel heel moedig.



Verwijzen naar koloniaal verleden vind ik gewoon altijd zo triest, in welke context ook. Dat er gefrustreerden zijn aan welke kant van de plas ook lijkt me nu niet iets om rekening mee te houden. Jammer voor hen. Er zijn ook seksueel gefrustreerden. Mag ik nog rokjes dragen of ook maar niet?
Alle reacties Link kopieren
Ophef vind ik allemaal erg overdreven en het programma 10 x niks, Ushi was ik al geen fan van en dit is weer erg makkelijk voortborduren op een eerder "succes" makkelijk tv vermaak, voor diegene die het leuk vinden, creeren op deze manier
Alle reacties Link kopieren
quote:JohnnyCake schreef op 06 november 2009 @ 20:08:

Het is denk ik geen Antilliaan maar hij doet het wel heel goed na!



Zie je, ben ik toch nog niet zo gek als dat ik dacht. Thanks JC *noteert goed gehoor ondanks verkoudheid*



Moet trouwens wel grinniken om dit topic. Telkens Dushi geschreven zien en dan beseffen dat het niet om de nick gaat maar om het typetje. Hahahahaha. Je zou er een identiteitscrisis van kunnen krijgen.
Alle reacties Link kopieren
Digi volgens mij heb je prachtige benen dus doe dat rokje maar aan hoor als jij daar zin in hebt.
Alle reacties Link kopieren
Ik vond dat ze het toch heel knap deed, gewoon een grappig goed gebekt donker typetje. Een soort dikke tante met vrolijke praatjes. Daar hoeft niemand zich toch over aangevallen te voelen? Oke, het accent klopt inderdaad niet, het is ook maar om de gemiddelde rtl4 kijker wat te vermaken.
Alle reacties Link kopieren
't Is te koud Dushi Ja ik denk ook telkens aan jou, hehe.



Heb maar een heel klein stukje gezien, maar vind het te nep. Niet echt mijn humor enzo. Ik heb geen verstand van de accenten op de Antillen in vergelijking met de Surinaamse. Da's best raar want ik hoor het wel meteen als het een ander accent is (in welke taal dan ook). Heb zelfs lange tijd (als kind) gedacht dat mijn Surinaamse tante Antilliaans was (maar ze ging wel altijd naar de Antillen op vakantie, dat zal het geweest zijn).
Alle reacties Link kopieren
Als het te koud is hoef je hem natuurlijk niet aan. En verder: hahahaha (over de rest van je tekst)
Alle reacties Link kopieren
Als er een Suri en een Anti naast me staan hoor ik het uiteraard wel hoor. Maar zou het zo niet kunnen zeggen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Quetzalcoatl schreef op 06 november 2009 @ 19:29:

Pardon? Ik iemand van racisme beticht? Hoe komen jullie daarbij??? Wijs me één post aan waarin ik iemand van racisme beschuldig!

Maar ja. Men leest half, ziet het woord kolonialisme en discriminatie en heel het politiek correcte forum schiet in de stress. Woorden uit verband gerukt. Blah blah blah. Lees ook de context waarin geschreven wordt!Dat valt me ook op. Niet alleen in deze topic trouwens. Erg irritant soms.
Alle reacties Link kopieren
quote:Digitalis schreef op 06 november 2009 @ 20:47:

Als er een Suri en een Anti naast me staan hoor ik het uiteraard wel hoor. Maar zou het zo niet kunnen zeggen.Niemand verwacht dat ook van je!
Alle reacties Link kopieren
Ik vind Wendy van Dijk afschuwelijk, maakt niet uit of ze zich vermomd als Ushi, Dushi of als zichzelf komt.
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Ik vind Ushi nog steeds erg leuk, Dushi vind ik TE, niet leuk
Alle reacties Link kopieren
Ik vind Wendy echt zo leuk. :-)
DTEEZ!
Alle reacties Link kopieren
Die handen van Dushi... echt, het ziet er niet uit
I`ve learned so much from my mistakes.. I`m thinking of making a few more.
Jeetje, wat een ophef over iets wat uiteindelijk gewoon een programma is wat bedoeld is om mensen te vermaken. 9 van de 10 Nederlanders hoort echt niet het verschil tussen een Surinamer of een Antilliaan (en zo wel, wat dan nog)

Het is toch helemaal niet bedoeld om iemand te beledigen maar het was wel te verwachten dat er weer wat mensen op zouden staan die zich gediscrimineerd voelen. Echt, waar gaaaaaaaaaaaat dit over?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven