F2006

06-08-2009 10:02 2598 berichten
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Hapjes en drank zijn in huis, vuurwerk wordt nu gehaald (hier in de buurt weinig te beleven dus voor de jongens maar beetje vermaak)

Hopelijk wat leuks op tv. Wij gaan ook thuisblijven, alleen. Dit ivm de dieren. Gene idee hoe de honden er op gaan reageren. Gaan op de normale tijd gewoon naar hun benchen, hopelijk kunnen ze er wat tegen. (wel weer voordeel dat we dan de enige zijn die schieten!) De jongens halen we er tegen 23:30 wel uit, kunnen die ook wat happies eten!



Tieg, hier t zelfde met sil. wil altijd wel interessant op potje zitten maar kan dan een minuut later doodleuk van zich afplassen en zelfs poepen... begin er hier dus pas aan als ie meer besef heeft!



Niet allee de beste wensen, hopelijk hebben jullie ook (1 van de) beste loten!
Alle reacties Link kopieren
Fijne avond allemaal!!! En dat al jullie wensen uit mogen komen in 2010!!
Als je loslaat, heb je twee handen vrij.
Alle reacties Link kopieren
Ha liefies,



niet bijgelezen want veel te druk met klussen, maar wil jullie allemaal een hele leuke jaarwisseling en een super nieuwjaar wensen!!
Alle reacties Link kopieren
nog 105 minuten..
Alle reacties Link kopieren
Haha heb je het zo gezellig Cees, dat je de minuten af zit te tellen?
Als je loslaat, heb je twee handen vrij.
Alle reacties Link kopieren
Ben ook aan het aftellen, ben een beetje moe geloof ik...



We hebben beloofd dat we Emma uit bed halen, dus we moeten wel wachten hihi.



Ondertussen verveel ik me stierlijk, geen bal op tv, ben uit ge Wii iet en vriend zit op zolder achter zijn pc's(is weeramateur en moet nog weerberichten voor radiozenders opnemen voor morgen).



Gelukkig staat er een glas wijn naast me!



Straks nog even zo'n warm, gezellig hummeltje tegen me aan, daar verheug ik me dan wel weer op hoor!



Alvast een goed 2010 gewenst!
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig nieuwjaar allemaal!



Hier een relaxed avondje, kinders in bed (Daan heel even wakker geweest en vuurwerk gekeken, Tessel in diepe rust), en lekker Catan gespeeld. Was wel heel lang geleden, maar wel leuk.



Nu lekker naar bed!
Alle reacties Link kopieren
HAPPY NEWYEAR!!



ik hoop zo ook van de rust te kunnen genieten, alleen zijn de jongens nu helemaal hyperrrrr! vuurwerk buiten was geen succes, achter de ramen wel. we waren zo'n beetje de enige in de buurt...



hoe vonden jullie kids het?

trusten
Alle reacties Link kopieren
Nemo lekker door alles heengeslapen en ik ook
Als je loslaat, heb je twee handen vrij.
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen! Gelukkig nieuwjaar allemaal lieve meisjes!



Wel gezellige avond gehad bij vrienden, waren ook nog wat andere mensen. Nina heeft door alle knallen heen geslapen, Lasse werd wel wakker dus die hebben we maar opgehouden tot we naar huis gingen. Lagen uiteindelijk om een uurtje of 3 in bed vanacht, maar Lasse vond het om half 7 al wel weer mooi geweest...niet zoveel geslapen dus
Alle reacties Link kopieren
En het is 2010....



Ik googlede op wanneer onze kippen eieren gingen leggen en toen kwam ik iets tegen over vis.. ik snap nu waarom ze geen werk heeft, ze heeft t te druk met andere dingen...



Vishnu

Er is ook nog een andere versie over de geboorte van de Brahma kip.

Voordat de wereld bestond sliep de godin Vishnu op een grote slang. De slang dreef op het water van de oneindige oceaan. In haar slaap zag Vishnu hoe God de wereld aan het scheppen was. Vishnu droomde dat er uit haar navel een lotusbloem groeide. De lotusbloem ging open en daarin zat een Brahma kip. Zo werd de Brahma kip geboren. Als de Brahma kip haar leven van honderd Brahma-jaren heeft volbracht, sluit de lotusbloem weer. Vishnu stopt met dromen totdat God opnieuw de wereld schept. De lotusbloem opent zich dan weer.



Me steeds uit te lachen dat ik een boerinne ben, jij bent hier de kippenboer! Vraag me af of Nemo geen kip is... zou verklaren waarom gewone broeken afzakken...
Alle reacties Link kopieren
Een heel gelukkig nieuw jaar en dat alle wensen voor komend jaar uitkomen!!!



Ook hier een heel rustig oud en nieuw. Lekker hapjes en drankjes en een beetje tv gekeken. Levi heeft overal door heen geslapen en Marius is wel heel even wakker geweest, maar viel ook snel weer in slaap. Lag lekker op tijd in bed ..



Die Vish... een kippeboerin



Ga zo even het cadeau voor Levi inpakken.. hij ligt nu toch heerlijk te slapen!
Alle reacties Link kopieren
Tjeeee en ik me maar afvragen waar die jeuk aan mijn navel vandaan kwam.
Als je loslaat, heb je twee handen vrij.
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig nieuwjaar allemaal!



De kids hebben er hier heerlijk doorheen geslapen. Wij lagen om half 3 in bed, zijn bij vrienden geweest en daar lekker spelletjes gedaan. Floor was ook om half 7 wakker.



Nu even niets meer, halve dag rondgecrosst en ben er nu klaar mee. Geloof dat we volgend jaar maar eens op vakantie gaan net voor de kerst en dan 2 januari terugkomen.
Alle reacties Link kopieren
Hoi Meiden, ook vanuit Wageningen een heel gezond en gelukkig 2010 gewenst!



Gisteren hadden we wat familie en vrienden hier, lekker suffe 80's versie van Triviant gespeeld (moet je eigenlijk dronken voor zijn, zulke flauwe vragen en antwoorden). Voor de kinderen naar bed gingen alvast 1 vuurpijl afgeschoten, Maartje brullen vanwege de klap! Daarna ging ze ook steeds even huilen als ze er weer 1 hoorde (er werd al vroeg flink geknald hier) Na een half uurtje in slaap gevallen. Ze werd wel wakker van het echte werk, klemde zich als een aapje aan me vast en wilde dat ze ophielden met herrie maken... Toen heeft ze maar even meegesmikkeld met zalm en oliebollen, vanochtend pas om 9.15u wakker! Lisa kreeg ik om 12 uur met geen stok wakker, lag echt in coma.



Wat betreft maten: Lisa blijft groot en stevig. Ze heeft nooit last van afzakkende broeken alleen van moeilijk bukken en klimmen door te strakke broeken! En nog niet eens skinny, want die kan ze niet aan... Ze weegt 20 kilo, is ongeveer 1.10 en draagt 110/116. Ik vraag me af waar het stopt, want ik ben maar 1m64 en vriend 1m74. Die gaat gewoon op haar pa neerkijken als ze 18 is haha!
Alle reacties Link kopieren


Hoera voor Levi!



Fijne dag vandaag en dat je maar heel veel kadootjes mag krijgen!!
Alle reacties Link kopieren
Hieperdepiep voor Levi!!!



Als je loslaat, heb je twee handen vrij.
Alle reacties Link kopieren
Levi gefeliciteerd!!!
Alle reacties Link kopieren
Dank jullie wel namens Levi.. Hij ligt nu even te slapen, maar wat is hij al verwend. En vanmiddag nog meer visite.. En volgende week het feestje van de mannen samen. En dan Marius nog... Echt een feestmaand... En dan morgen toch echt aan de ww...
Alle reacties Link kopieren
Marlee, nog gefeliciteerd met Levi! Ook alweer 1 jaar oud!







Weer eens een normale werkdag, ook wel weer lekker. Zometeen maar eens inschrijven bij de ww-online. Voel me brak en ben misselijk dus lijnen gaat vandaag in ieder geval goed
Alle reacties Link kopieren
Levi dus goed verwend! Volgende is Tessel toch? Tijd gaat wel super snel zeg..

Hoe zit het eigenlijk met de meeting, kunnen we allemaal op dezelfde dag? Ben nu wel erg nieuwsgierig ook naar de kids.. Of kwamen die nu niet mee?



Hier ook weer "normale" dag met de (gast)kids en dus weer strak ritme.. Is voor mijn Sonja Bakkeren wel fijn, ben benieuwd hoe lang ik het deze keer volhoud! Bedoeling is iig 10 weken vol te maken..



Lau, met een reden misselbrak? Drank oid?
Alle reacties Link kopieren
Neuh, ik weet het niet, niets raars gedronken/gegeten gisteren. Misschien wel iets teveel Ik doe maar gewoon rustig aan en drink alleen water, heb verder nergens trek in. Als ik me morgen nog zo voel blijf ik lekker thuis. Maar vandaag zijn 2 directe collega´s vrij en iemand moet natuurlijk de boel beetje in de gaten houden hier



Staan alle verjaardagen in de AK nu? Ik ben het echt helemaal kwijt wat betreft de kinders...



Ik weet ook niet wanneer de meeting gaat lukken...was de bedoeling niet zonder de kids? Nou ja, ik vind alles goed hoor, gezellig om elkaar weer eens te zien
Alle reacties Link kopieren
tssjjj staat er ook nog zo'n graatmagere hiernaast op t scherm.. voel ik me helemaal rosanne..

maar bij haar valt de broek niet mooi, terwijl hij bij mij mooi nauwsluitend zal zitten.. ook om al die cellullite enzo..



doe maar kalmpjes aan lau, op die manier afvallen is niks aan, misschien wel makkelijker..

ik heb het er vandaag wel moeilijk mee, snoepla ligt vol met lekkers uit de kerstpakketten..
Alle reacties Link kopieren
Ik vond het ook al geen porum, die magere lat in die broek hiernaast, ben ik dus gelukkig niet de enige in.



Ben uiteindelijk gistermiddag eerder naar huis gegaan, voelde me echt beroerd. Thuis ongeveer een uur op de wc gezeten geloof ik en toen ging het wel weer beter Wel hoofpijn nog en wee gevoel in mijn maag, dus vandaag ook nog maar een dagje thuis. Lekker rustig aan doen. Was vanochtend wel 1,3 kilo lichter op de weegschaal dan gisteren, dus dat is een goed begin van het lijnen



Ik heb al het snoep/koek enz wat we nog over hadden weggegooid zondag Cees. Wel beetje zonde misschien maar anders ligt het me steeds te roepen. Man is gelukkig niet zo'n zoetekauw, dus die overleefd het wel zonder koek en snoep. Anders heeft hij pech. Kinderen moeten het maar doen met rozijntjes en nijntje-koekjes, want de smarties en sponge-bob koekjes met chocola kan ik anders ook niet laten liggen. Lasse krijgt die sowieso nog niet trouwens hoor.



als iemand nog magere recepten heeft voor het avondeten dan mogen die in de ak gezet worden hoor!



Zo, eerst nog even lekker uurtje slapen nu, daarna ga ik wel wat rommelen in huis, wel fijn zo'n onverwachts rustig dagje.
Alle reacties Link kopieren
Lau, vandaag dus ook nog maar even thuis. Is een goede start voor het afvallen ook al zijn deze kilo's er weer aan zodra je aan eten gaat denken helaas.



Ik heb alles nog wel liggen. Gisteren goed vanaf kunnen blijven en nu 3 dagen op het werk dus dan zit ik wel een heel eind weer in het ritme.



Zal eens nadenken over magere recepten. Vanavond eten we nasi, is toch ook wel mager. Tenminste als je er geen klieder satésaus over gooit en kroepoek bij eet.





Vind die mager troela ook niet mooi, dat pak floddert er gewoon omheen. Heb liever beetje rondingen hoor. Als ik ooit die kant uit ga (niet dat het ooit gaat gebeuren want dan moet ik stoppen met eten) dan moeten jullie mij chocola gaan sturen hoor.



Ga maar weer verder met werken en thee drinken. Drink me helemaal suf maar werkt wel.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven