FRSSWND

04-01-2010 14:06 2608 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ja, kom er nú maar uit!



Link naar het oude topic.

Is het een jongen of een meisje?

Totaal aantal stemmen: 36

Jongen (17%)
Meisje (28%)
Geen idee (6%)
Ik doe niet mee, want polls zijn voor babybrabbelaars (50%)
Alle reacties Link kopieren
Voordeel van zelfstandig ondernemerschap: net een ontroostbaar flesweigerend Moshje gevoed. Pebblo kwam hem brengen en is nu weer met hem weg.
Alle reacties Link kopieren
Harrie komt hier net binnen met Schorrie, waren onderweg naar zwemles maar Schorrie zegt dat hij ziek is. Ik geloof er geen snars van, maar ok.....
Alle reacties Link kopieren
Goed zeg, Morrie! En dat je ook je tarief hebt uit weten te onderhandelen en ze akkoord zijn gegaan En inhoudsopgave alleen voor GW is prima (dat was toch ook zijn vraag? Had hij toch ook gemaild?). Ik vind zijn plan, wat dus al af is, er goed uit zien. Echt een goed verhaal en opbouw dus snap zelf niet waarom hij jouw opbouw wil zien, maar waarschijnlijk komt het ook omdat jij zo lekker gaat



Nu even naar Sg voor verhaal van Peb.
Alle reacties Link kopieren
Oh ik voorzie soortgelijke taferelen met Dim, die begint zaterdag met zwemles en roept al een week al dat hij niet wil :( . Ik heb hem nu uitgelegd dat hij niet meer op de boot mag bij opa en oma in buitenland als hij niet kan zwemmen, daar was ie wel van onder de indruk . Waarom Sum en Poppetje er zonder zwemles dan wel op mogen heeft ie nog niet bedacht...



Naast te veel op het forum hangen heb ik toch nog veel achterstallig onderhoud weggewerkt vandaag. Lekker.
Alle reacties Link kopieren
Goed zeg Morrie, die opdracht er dus ook uitgesleept. En misschien nog voor Pebbles/o aan de slag.. Gaat lekker met jou!



Klassiek ballet is ook niet helemaal mijn ding. Ben wel eens naar dansvoorstellingen met en van Maxi geweest, en dat was wel leuk. We keken vroeger wel altijd met alle 4 de zussen naar het nieuwjaarsconcert en dan gingen we mee balletten door de kamer Maar dat is eeeeeeuwen geleden.



Nu bankhangen en vroeg naar bed. Ben koortsig, heb een keel alsof ik een glasbak heb leeggegeten en hele dikke opgezette klieren. Gelukkig morgen een hangdagje met Nano, die wel weer een beetje opknapt maar nog niet helemaal beter/koortsvrij is.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb hetzelfde als jij Mille!

Heb al geslapen, ging om 18 uur naar bed met 2 paracetamols, al klappertandend. Ben nu weer even beneden om wat te eten, de paracetamol werkt dus dan kan ik even slikken. Maar ik vind keelpijn echt klote, op een gegeven moment ging ik mijn speeksel uitspugen omdat doorslikken zo'n enorme pijn deed....
Alle reacties Link kopieren
Wind, jij vroeg nog naar die No Kidz oid, die gisteren bij DWDD waren. Ik heb het ook gezien. Moest er eigenlijk best om lachen. Harrie helemaal, die kwam niet meer bij.



Die vrouw die met Plasterk aan tafel zat (toen viel ik erin dus heb de inleiding niet gezien) was echt een zuurpruim!
Alle reacties Link kopieren
Hier ook al een tijdje keelpijn (een week ofzo). En ik heb iets heel raars, maar te gek en moeilijk te omschrijven om ermee naar de ha te gaan. Ik heb al weken iets in mijn keel 'hangen'. Net of er iets groeit in mijn keelgat. Ik voel het met slikken maar krijg het niet weg. Heel irritant.



Ja, die Brabanders gisteren bij DWDD.

We hebben echt gelachen. Die ene sketch dat het meisje dat biertje pakte! Ja, ik houd daar wel van



Beterschap Mille en Morrie!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb geloof ik wat gemist. Geen zin om herhaling op te zoeken, want dan ben ik zo weer een uur verder.



Hier is Linoleum ziekig, maar hij is misselijk, dus dat is toch wat anders. Moest dus onverwacht de kinderen (inclusief BNJMN meeslepen) naar school brengen, dat kan ik helemaal niet . Grappig te merken dat we echt onze eigen taken hebben. Linoleum brengt, ik haal. Maar goed, nu dus gebracht en gillende BNJMN door de sneeuw geploegd. Hij is het ook niet meer gewend om mee te moeten



Zo mijn fiets halen, er zat echt geen profiel meer op de banden, klopt ook wel, want fiets is denk ik 10 jaar oud.... en achterband moest dus ook en dat ga ik echt niet zelf doen, teveel gedoe. Ben wel benieuwd wat deze grap kost, maar a la, vallen omdat je geen profiel hebt (en ook eigenlijk niet echt meer kon remmen ) is ook niet fijn.
Alle reacties Link kopieren
Morning!
Alle reacties Link kopieren
Nou, ik ben op de been, maar daar is dan ook alles mee gezegd. Keelpijn en verhoging. Fijn. Gelukkig deze week, dan is het volgende week vast over en kan ik gewoon werken. Maar fijn is anders. Zo komt mijn neefje ook nog omdat mijn moeder naar het ziekenhuis moet. Hoop dat hij zich een beetje rustig houdt.
Alle reacties Link kopieren
Ach, balen Morrie. Maar inderdaad fijn dat je het nu hebt ipv volgende week!



Nu snel verder want ZCHT slaapt en ben druk met de bestellingen en aanvragen (veel!!).
Alle reacties Link kopieren
Het schijnt dat de vader van Joran van der Sloot is overleden.



Maar bedacht me net ineens dat ik gisteren tegen LLL had willen zeggen dat er 's avonds een programma over het nationaal danstheater kwam. Volgens mij in Het Uur van de Wolf. Ben het gisteren door plotselinge algehele malaise vergeten, maar misschien kan je nog kijken op uitzending gemist?



Lekker dat jullie zoveel aanvragen hebben Wind, moet je ook al vlaggen naaien?
Alle reacties Link kopieren
Inderdaad hetzelfde hier Morrie. Vannacht beroerd geslapen want koorts en pijn, ik kon niet normaal liggen door dikke klieren en inderdaad de hele tijd een zere kel als je moet slikken, wat om de een of andere reden ook veel vaker lijkt te moeten dan normaal.

Heb vanmorgen wel met Nano die ook nog verhoging heeft Mini weggebracht, maar dat was ook niet fijn.



Nou ja, morgen nog een dagje zien door te komen (proefwerkweek en de derdejaars hebben mondeling, dus om me dan ziek te melden..) en dan weekend.



Wind, opgezette keelamandel ofzo? Wel lekker dat jullie nu zovel aanvragen hebben. Heeft er al iemand een slinger besteld?
Alle reacties Link kopieren
Nou ja zeg, ik typ echt absurd sloom (zit ook andere dingen te doen tussendoor). Morrie stond er net nog niet! Kom ik 7 minuten later met dezelfde vraag aan
Alle reacties Link kopieren
Wind mijn zusje heeft dat ook gehad, met haar keel. Duurde heel lang en ze is er uiteindelijk wel mee naar de huisarts gegaan, en die heeft haar doorverwezen naar het ziekenhuis om een 'slikfoto' te maken. Vlak daarvoor was het ineens weg, maar ze is toen toch gegaan, en de specialist vertelde toen dat het wel eens voorkomt dat er iets blijft plakken, een rijstekorreltje ofzo. En dat kan heel lang duren en vervelend zijn. Dus ik zou toch even naar de huisarts gaan ermee misschien.



En wat een ellende al die keelpijn hier hier! Ik heb (nog) nergens last van gelukkig, en ook de kinderen zijn nog niet zwak/ziek/misselijk. Moet ik natuurlijk niet opschrijven hier watn dan belt over vijf minuten het kinderdagverblijf...



Ik ga vanavond gelijk even zoeken bij uitzending gemist Morrie naar die NDT uitzending, leuk!
Alle reacties Link kopieren
Wat typisch zeg, dat er zo lang iets kan blijven plakken in je keel. Lijkt me ook niet echt fris, een weken oud stukje eten. Zou je daar dan ook geen keelontsteking van kunnen krijgen?



Nano wil aandacht. Vanmorgen hing hij lekker duf naast me op de bank, maar nu moeten we ineens spelletjes doen verdorie
Alle reacties Link kopieren
Zou dat nou echt kunnen? Iets dat in je keel blijft plakken? Dat wordt dan toch meegeschraapt met een volgende hap eten? Raar idee hoor.



Nano knapt dus op Mille?
Alle reacties Link kopieren
Je zou het gaan denken ja. Hoewel hij nog wel pieperig is en erg rode wangetjes heeft. Maar hij moet morgen naar het kdv, dus hij moet wel opknappen
Alle reacties Link kopieren
O, nog een hele nacht slapen dus, nou, dan is hij morgen vast fit genoeg voor het kinderdagverblijf!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ook al zolang last van mijn keel. Niet echt super keelpijn, maar komt wel dagelijks terug. Misschien toch maar even langs de huisarts dan.
Alle reacties Link kopieren
Zou ik maar doen dan Wind.



Nano heeft geen koorts meer gelukkig, en maakt weer af en toe ruzie met Mini. Gaat goed dus
Alle reacties Link kopieren
En jijzelf Mille?

Ik voel me beter dan gisteravond gelukkig. Heb nog wel een aantal paracetamols geslikt vandaag maar heb geen koorts meer volgens mij. Gelukkig, ik haat ziek zijn, word er depri van.



Ben bezig met internet, vaste pc, laptop, allemaal geklooi. Ga nu iig inhoudsopgave ondernemingsplan naar de Windfamilie sturen.
Alle reacties Link kopieren
Nog steeds zere keel, dikke klieren en verhoging. Maar gelukkig niet zo'n heel lange dag morgen. Als ik meteen na de lessen wegga en mijn bed weer induik moet ik van 9-14.30 volhouden. Moet te doen zijn dus.



Fijn dat jij je weer wat beter voelt!
Alle reacties Link kopieren
Betekent vast dat jij je morgen ook weer beter voelt! Al moet ik zeggen: veel praten gaat mij niet zo goed af. Maar als jouw leerlingen mondeling hebben moeten ze zelf maar vooral heel veel praten .

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven