ben ik weer even

25-03-2010 09:36 5 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hey meiden,



Er kunnen er nog meer bij !!! Wat leuk zoveel aanstaanden mama's !



Spannend zeg, graag-anoniem ! Ik duim voor jullie !

Hoe gaat het met Kaetje ?



Gister hebben wij de echo gehad en we hebben het hartje gezien !!! Helemaal super ! We hebben de echo mee naar huis gekregen ! We hebben gelijk wat meer familie in gelicht, mijn zussen. Ik heb er ook echt een goed gevoel over nu ! Over 3 weken weer een echo en als dat goed is gaan we het reguliere circuit in.



Ik heb nog wel ook last van krampen en dan zit ik weer gelijk op de toilet. Ook die spierpijn is herkenbaar voor mij. Het lukt me wel goed te relativeren en dat maakt dat ik toch best rustig ben.

Ik ben al wel minder gaan werken omdat ik 's ochtends echt moeilijk op gang kom. Elke ochtend ben ik rond half 5 wakker ! Ben best een vroege vogel maar dit slaat alles ! ik geniet wel heerlijk van de fluitende vogels !



fijne dag allemaal !
Alle reacties Link kopieren
Tip: zodra je een titel in moet vullen, doe je iets verkeerd



(En gefeliciteerd!)
Alle reacties Link kopieren


Ik dacht al, waar gaat dit over?!



Gefeliciteerd!
Alle reacties Link kopieren
Hallo,



Leuk dat je er weer bent!
MILF in the making ;-)
Alle reacties Link kopieren
achh ik hoopte op fleurtje

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven