Good Luck

20-03-2010 08:45 2503 berichten
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!
Alle reacties Link kopieren
Hai!!



Even vluchting, want nogal drukkig.



Mal: dat is mooi balen zeg, hopelijk trekt het sneller weg dan de voorspellingen, en kunnen jullie lekker op tijd met vakantie.



Jinny: Fijn dat er Fysio is voor groteman zijn pootje, hopelijk weer snel een rennend mannetje.

En idd wat een luxe, maar dat is ook wel eens fijn, heb je een voorkeur?
Alle reacties Link kopieren
Je meoder weer naar huis Jinny?
Alle reacties Link kopieren
het is bij geen enkele verzekeraar verzekerd op annulering ivm natuurramp.....



ze verwachten vanavond vannacht nederland en belgie...
Stressed is just desserts spelled backwards
Jin, wat fijn dat Kita geen probleem is en nog kunnen kiezen ook, toe maar
Alle reacties Link kopieren
Jin wat fijn dat je moeder er was. Heb je genoten? En wat rust kunnen nemen?

Hoeraaaa!!! 2 kita's. Super zeg,luxe

Oh fysio...nouja, beter toch?



Ja ik wil ook zelf eens een taartje maken. Je moet wel echt marsepein nemen hoor.Een vriendin van me heeft zo'n leuk taartenboekje en neemt dan van dat nepmarsepein. Sorry, ik vind het niet te (vr)eten. Zo korrelig en smaakloos.



Goed, ik ga naar de vk.
Hopelijk valt het allemaal mee Mal en kunnen ze er wellicht zaterdag enigszins omheen vliegen.
Alle reacties Link kopieren
Als je het kan dan kun je prachtige creaties maken, zo leuk!
Alle reacties Link kopieren
Balen Mal, maar het is nog geen zaterdag, dus er is nog alle hoop dat het goed komt!
Alle reacties Link kopieren
De verwachting is dat de komende dagen niemand uit NL naar het zuiden kan vliegen.
Stressed is just desserts spelled backwards
Jezus zeg, dat meen je niet
Op de site van Schiphol staat nog niets over complete sluiting van het luchtruim, wel van hinder vanaf 14.00
Alle reacties Link kopieren
Oh nee Mal, dat zou wel heel k*t zijn... Zeker als verzekering het niet dekt... Bah zeg! Ik hoop dat je toch nog kunt gaan!



Jin: ha fijn je bent er weer! Fijn dat je nu fysio hebt, hopelijk werkt dat snel!



Star: Eetje aan het opknappen, mooi!



Mamax: leuke foto's! Ziet er gezellig uit!
Hou deze maar even in de gaten Mal



http://www.eurocontrol.in ... bsite_homepage/index.html
Alle reacties Link kopieren
Hoi hoi,



Amalia, dat is fondant wat je vriendin dan gebruikt, is veel minder zoet. Marsepein kan je per kilo kopen bij de site die Bam opgaf.

Jinny, dan moet je ook een zak biscuitdeeg van funny cakes (of andermerk) bestellen want dat is de onderliggende cake en botercrème is makkelijk zelf te maken alleen wel heeeel lang mixen, want hoe langer je mixt hoe lekkerder hij wordt. Ik mix dan minimaal een kwartier.

Oh en koop heeeeel veel poedersuiker, voor (1) de boetercrème, is 1:1 (boter-poedersuiker) (2) als je met het marsepein bezig bent, het kleuren/kneden/uitrollen etc tegen het plakken.



Mal, dat zou wel heel erg zijn van de vakantie, ik hoor net op het journaal dat ze nog niet dicht zijn en dat maatschappijen zelf de beslissing moeten nemen.

Jinny, wat fin zeg dat jullie kunnen kiezen. En wat vervelend dat je met Oudste nu weer naar de fysio moet. Heeft hij nog pijn?
Alle reacties Link kopieren
Aaargh! Ik zit binnenkort ook bij Bonje met de buren volgens mij.



Buurman klaagt dat ik de auto te vaak voor hun deur zet. Moeten ze 2 meter verder lopen, nou boehoe boehoe zeg. Of ik hem niet liever ergens anders neer wil zetten. dus ik zei; nou ja net zoals jullie heb ik de auto ook met een reden, en vind ik het niet handig als de auto ver weg staat. Zegt ie; ja maar die van jullie kan nog lopen. GVD dat zeg je toch niet!!!!
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Ik moet al zo oppassen met dat kind van hun, Jonathan had van de week zowat weer een slag in zijn gezicht, kon de buurvrouw nog net op tijd zijn arm pakken. Ik begin er zo onderhand wel een beetje van te balen dat we altijd rekening moeten houden met hun maar zij met niemand ofzo. Maar de auto van hun staat op de cm altijd op dezelfde plek en als hij 2 meter naar achter staat dan zijn ze van slag ofzo.



Sorry, ik heb mijn dag niet



Ik heb af en toe spijt dat we dit huis hebben gekocht. Het word al weer mooier weer dus we zitten al weer constant in dat geschreeuw van dat kind, maar ja. Dat vinden zij ook heel normaal dat wij daar last van hebben.
Stressed is just desserts spelled backwards
Ja maar ik vind het niet normaal dat hij zo agressief doet. Ze weten het, dus probeer je kind dan in de hand te houden.
Alle reacties Link kopieren
Mal, kan die van hun niet lopen dan? Dan heeft hij misschien wel een punt? Kan het misschien zo zijn dat zijn vraag toch al niet lekker valt omdat je gestresst bent? Ik ben er niet bij geweest natuurlijk maar op zich is het toch prima dat hij het je vraagt?



Over je vlucht van za: als luchtruim morgen weer open gaat denk ik dat het wel in orde komt hoor.



meis, dit is niet je week geloof ik idd
Alle reacties Link kopieren
Mal, .

Enka, bedankt voor de tips!

Amalia, het was erg leuk met mijn moedertje. Heel jammer dat ze weer weg is.
Alle reacties Link kopieren
Mal, wat is er dan aan de hand met het kindje van de buren?
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij was hij meervoudig complex gehandicapt met ernstige gedragsproblemen iig.



Jin wat heerlijk van de Kita! En super dat het zo gezellig was met je moedertje. Wanneer komen jullie deze kant weer eens op? Ik wil wel weer afspreken. Misschien samen met de mannen wel leuk?
Alle reacties Link kopieren
Suze, geen idee eigenlijk. We wilden in februari maar dat ging helaas niet door door dat been en omdat de examens van man verzet waren. Nu heb ik alle vrije dagen nodig om nog even door te kunnen werken. Ik hoop heel snel weer, ik mis Nederland. Schoonouders komen over twee weken en gelijk daar achteraan mijn broer met vriendin. Ik stuur ze eerst allebei naar de hema .

Ik ben echt zo ontzettend blij van de Kita, echt heerlijk!



Mal, misschien is de buurman wat overspannen en vindt hij het dragen zo zwaar en drukt hij zich wel erg onhandig uit?
In ieder geval in een rolstoel en meervoudig gehandicapt inderdaad Suus. En al een aantal keer heel agressief naar Jonathan geweest.
Alle reacties Link kopieren
Malman heeft het even uitgepraat en hij zei al dat hij die opmerking niet had moeten maken, de buurman. Dus dan is het wat mij betreft goed hoor. Hij heeft geen punt vind ik want de auto staat nog steeds bij hun voor de deur alleen ietsjes verder dan normaal, en ik neem Mr J vaker mee in de auto dan zij dat doen met hun kind. Maar goed, hij maakte die opmerking toen ik al had toegezegd dat ik er rekening mee zou houden, en dat viel bij mij wel verkeerd. We hebben allebei een kind met een handicap en ik houd er niet zo van als op alle slakken zout worden gelegd, dan kan ik wel 10 keer per dag aanbellen bij hun vanwege geluidsoverlast, dat doen wij ook niet, het is geven en nemen toch.
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Adem in en adem uit Mal.Pff, inderdaad een k*tweek voor jou. En dan net nog even zo''n opmerking erbij, ik zou het ook niet trekken.

We gaan even met zijn allen tegelijk heel positief denken, dat schijnt te helpen. Dus even dat hart open aan goeie dingen denken.



Zoeoeooeoeoemmmmmmmmmm



Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven